Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Nissan S13 (Kojiro) - team Prodrift SR20DET
ddziaduch
post Mon, 13 Jun 2016 - 08:08
Post #81


Forum Killer
Dołączył: Wed, 05 January 2011
Skąd: Gdańsk





IMO tylna klapa się prosi o jakąś lotkę


--------------------
Było:
Astra F Kombi GL '92 1.4 8v -> 2.0 8v.
Vectra B Kombi Sport Zender '01 2.6 24v.
Jest:
Volvo V70 '98 T5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 13 Jun 2016 - 08:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
jano86
post Mon, 20 Mar 2017 - 14:57
Post #82


Super User
Dołączył: Thu, 11 November 2004
Skąd: Wwa





Mam małe zaległości, ponieważ zbliża się kolejny sezon warto nadrobić.

W 2016 niewiele było zmian przy samochodzie. Zostało pomalowane i oklejone ponownie by idealnie prezentować się na Raceism, na który zostaliśmy zaproszeni.

Podziękowania dla: ABMAX - body, Wachovia Motors - lakierowanie, Undercover - oklejenie.

Przy okazji zmieniłem przedni zderzak. Założeniem na sezon 2016 było jeździć jak najwięcej dłubać jak najmniej i to się udało. Utwierdzam się w tym że raz dobrze poskładane auto to klucz do sukcesu przez cały sezony/sezony!

Auto pojechało jeszcze na: Raceism, Japfest oraz drugą rundę naszej imprezy w BP. Wszystkie wyjazdy zaliczone bez większej awarii.

Z drobnych spraw walczyłem z: spadające gumowe przewody z WG -> zastąpione zakutymi, rozszczelniający się wydech -> nowy downpipe, na Japfest usmażyłem sprzęgło więc leciwy XTD zastąpiony został nowym ACT. Raz wymieniłem dyfer i to by było w zasadzie na tyle

Ze zmian zamontowałem jeszcze neony LEDowe! Poniżej fotorelacja, a w kolejnych postach będę dawał znać co się dzieje w związku z sezonem 2017.

Piona!


























































































--------------------
http://www.racingforum.pl/zmiana-w-regulaminie-dotyczAeca-sygnaturek-na-forum-t101875.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 10:56