Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> "delikatny terror" na łódzkich ulicach C63AMGxINNOTECH Exhaust
PiurielSR
post Sat, 05 Nov 2016 - 19:18
Post #41


Forum Killer
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Łódź





No tego się nie spodziewałem. GRE wrzucił filmik a tu wypowiadają się hejterzy z zamysłem jakby tu pocisnąć bardziej na ambicję.
Zamiast olać temat jak dorosły człowiek jeżeli się nie podoba to jak gówniaki bijecie pianę chłopaki.

Na ulicy też podchodzicie do ludzi i mówicie, że ma gównianą czapkę czy tylko na forum? wink.gif
Ja szczerze się przyznam, że nie podbijam do każdego kto ma chujową czapkę i na forum również jak mi się coś nie podoba to nie biadole, bo nie moje.

btw. w piątek jechałem z Tobą GRE równolegle od Rodna Solidarności do Inflanckiej po 15. Dobrze to IPE gada w tym Twoim gofrze smile.gif


--------------------
╭∩╮〔︶︵︶〕╭∩╮
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 05 Nov 2016 - 19:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Honada
post Sat, 05 Nov 2016 - 20:44
Post #42


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Film niezly, ale zabraklo mi jazdy z niższych obrotow na wyzszych biegach tak, aby dzwiek z wydechu był dluzej słyszalny bo na pierwszych biegach to szybko sie konczy. Ogolnie dla mnie ten dźwięk jest chyba zbyt ostry, wolalbym nieco bardziej miekki. Ale ogolnie na plus, niewielkie zmiany i film bedzie gitara smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Sat, 05 Nov 2016 - 21:32
Post #43


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





Mam nadzieje ze i na torze cos bedzie i poza nim tez wedle Waszych zyczen.
Jazda TYM C63 juz z wydechem sppwodowala ze otwieranie klapek w Golfie nie ma juz sensu


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maxim555
post Sat, 05 Nov 2016 - 22:20
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Thu, 06 April 2006
Skąd: świdnik





Chamskie przegazówki, kiedyś jarałem się zdejmowaniem tłumika szmerów ssania w accordzie i jazdą z otwartym szyberdachem, byłem młody i wyrosłem z tego. Tak ch..jowego popisu nie widziałem już dawno, zdecydowanie nie to forum.

PS. pierwsza myśl na temat tego filmu jaka mi przychodzi, gdyby w sobotni wieczór na deptaku obok mnie zrelaksowanego, przejechała taka ciężarówka z dziurawym wydechem, to wyciągnięcie kierującego na zewnątrz i zrobienie z nim tego, na co prawo nie pozwala wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Boris86
post Sat, 05 Nov 2016 - 23:52
Post #45


Super User
Dołączył: Sat, 25 December 2004
Skąd: Łódź





Dzizys:) Myślę że vice mistrza King of Europe w dragu nie trzeba uczyć czym jest Racingforum i co można na nim zamieszczaćsmile.gif
Dobrze że ja nie wyrosłem z ryczenia po tunelach i między wąskimi kamieniczkami albo pluciem ogniem z Rotora na światłach i redukcjach biggrin.gif smile.gif
To wolnossące C63 gada fenomenalnie z każdym wydechem. Tak go AMG pomyślało żeby w gamie Gentelmentów był małym krzyczącym skoorwysynem, a IPE podbiło tylko charakter smile.gif
Golfik też dobrze gada, zawsze mi się japa cieszy jak mi koło domu robisz gaz w podłodze i szybkie strzały z DSG biggrin.gif
Olej marudy smile.gif
Pozdrówki


--------------------
RX-7 FD3s // Viper // Soarer // JZS147 // 325i // 523i // 323 BG 2,5V6 // Kadett C QP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Sun, 06 Nov 2016 - 09:46
Post #46


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





potwierdzam AMG jak pójdzie na pełnej ku... to jakby Zeus rzucał piorunami, nie mozna tego porównać z niczym innym
jak je usłysze na miescie to zawsze radio off i szyby w dół zeby posłuchać wink.gif czyli chyba nie jestem jeszcze taki stary wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 06 Nov 2016 - 12:01
Post #47


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Nie ogarniam tego hejtu... nikt z was nie był młody nigdy ? Ja mam 23l i pomimo r4 w każdym tunelu radio off szyby w dół i jazda w palnik smile.gif Żeby nie rzucać słów na wiatr https://www.youtube.com/watch?v=I--98JA-qj0
Dla mnie jak najbardziej na plus i sam bym takim pojeździł i pohałasowal dla funu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vendorowicz
post Sun, 06 Nov 2016 - 12:18
Post #48


Frequent User
Dołączył: Fri, 23 November 2007
Skąd: Gdańsk





W dzisiejszych czasach jak ktoś powie, że mu się nie podoba to od razu jest "hejter".
Mi się nie podoba ani dźwięk tego wydechu ani produkcja. Można to było zrobić inaczej/lepiej.
Siedzę jakiś czas w branży filmowej ale nie będę się wypowiadał, bo w sumie to się nie znam.
Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kompot
post Sun, 06 Nov 2016 - 13:00
Post #49


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 17 February 2005





Tu po prostu nie ma nic specjalnego i wszyscy raczej spodziewają się czegoś ciekawszego po wrzuceniu nowego tematu, stąd myślę to słabe przyjęcie.
Auto fajne, gada też fajnie, ale gazowanie po nocach między kamienicami to jednak lekka patologia... ph34r.gif


--------------------
E90 330d LCI
BTG 9:49 (IS200)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzyku
post Sun, 06 Nov 2016 - 13:12
Post #50


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 July 2007
Skąd: Radom





Wszystkich zciśnieniowanych odsyłam na www.nerwica.com
Tam jest wasze miejsce


--------------------
Kobieta gruba nie może być ładna, bo nawet jak jest ładna, to i tak wciąż jest gruba
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 06 Nov 2016 - 13:19
Post #51


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Krzyku @ Sun, 06 Nov 2016 - 13:12) *
Wszystkich zciśnieniowanych odsyłam na www.nerwica.com
Tam jest wasze miejsce

Wyluzuj troche. to ze niektorzy sa zniesmaczeni, a ty jestes zakochany w takich akcjach to nie powod do takich odzywek. Prezentujesz podejscie "moja racja jest najwazniejsza".


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 06 Nov 2016 - 13:28
Post #52


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Nie wiem o której godzinie było jeżdżone ale jeżeli okolice 24 czy później to rozumiem że można się wkurw... bo jednak ludzie chcą spać a nie każdy jest taki że wyleci jeszcze do okna zobaczyć co to jedzie tongue.gif Co nie zmienia faktu że fajnie to to gada i mając taki samochód chyba zamieszkał bym w tunelu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzyku
post Sun, 06 Nov 2016 - 13:46
Post #53


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 July 2007
Skąd: Radom





CYTAT(jackkpl @ Sun, 06 Nov 2016 - 13:19) *
Wyluzuj troche. to ze niektorzy sa zniesmaczeni, a ty jestes zakochany w takich akcjach to nie powod do takich odzywek. Prezentujesz podejscie "moja racja jest najwazniejsza".


zawsze mi sie wydawało że forum o streetracingu, potem zmienione na racingforum wlasnie zrzesza ludzi o podobnej ideologii. Jak ktos marudzi ze jak to?! pomruczec wydechem? toż to ludzie chcą spać! dzieci sie budzą i potem musimy je do terapeuty prowadzać!! co za chamstwo!!! na milicje go!!!! najlepiej najebać!!!! itd

to właśnie uważam, że to drugie forum jest miejscem dla niego.

No i "to nie powod do takich odzywek"....... O kurcze, ale chyba przegiąłem, odzywka aż w pięty idzie ohmy.gif


--------------------
Kobieta gruba nie może być ładna, bo nawet jak jest ładna, to i tak wciąż jest gruba
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
post Sun, 06 Nov 2016 - 14:07
Post #54


Forum Killer
Dołączył: Tue, 27 March 2007
Skąd: Gliwice/Rybnik





Wszystko ewaluowało. SR zmienił się na RF. Kiedyś podobne wzburzenie wywołał wątek w dziale Kills o pojedynku CC vs zajeżdżającym mu drogę 126p biggrin.gif...

Ja osobiście bym się ucieszył jakby mnie obudził dźwięk C63 na Innotechu, ale też uważam, że z uwagi na szacunek większości ludzi należało by w nocy zachować trochę więcej umiaru jeśli chodzi o hałasowanie w nocy smile.gif


--------------------
200KM/290Nm/1088kg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Sun, 06 Nov 2016 - 14:09
Post #55


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





CYTAT(wizard @ Sun, 06 Nov 2016 - 14:07) *
Wszystko ewaluowało. SR zmienił się na RF. Kiedyś podobne wzburzenie wywołał wątek w dziale Kills o pojedynku CC vs zajeżdżającym mu drogę 126p biggrin.gif...

Ja osobiście bym się ucieszył jakby mnie obudził dźwięk C63 na Innotechu, ale też uważam, że z uwagi na szacunek większości ludzi należało by w nocy zachować trochę więcej umiaru jeśli chodzi o hałasowanie w nocy smile.gif

no i jak widać potrafisz napisać to co reszta tylko w normalny sposób, bez wylewania swoich frustracji, że taki wydech kosztuje więcej niż samochody którymi jeżdżą...


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Sun, 06 Nov 2016 - 16:04
Post #56


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





może tragedii nie ma ale żebyście chociaż przypałowali go do odcinki na jakichś biegach...czy w tym tunelu, a tu tylko takie pyr pyr i noga z gazu...

za to reakcja na krytyke, oj Gre nieładnie....sie zbulwersowałeś określeniem syn hehe...nie znamy się ale cośtam słyszałem i zdaje się, że masz w tym zawodzie troche doswiadczenia smile.gif


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Sun, 06 Nov 2016 - 19:59
Post #57


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





CYTAT(the Hitcher @ Sun, 06 Nov 2016 - 16:04) *
może tragedii nie ma ale żebyście chociaż przypałowali go do odcinki na jakichś biegach...czy w tym tunelu, a tu tylko takie pyr pyr i noga z gazu...

za to reakcja na krytyke, oj Gre nieładnie....sie zbulwersowałeś określeniem syn hehe...nie znamy się ale cośtam słyszałem i zdaje się, że masz w tym zawodzie troche doswiadczenia smile.gif


Zapoznaj sie definicja krytyki.
A jak mnie nie znasz to sie o mnie nie wypowiadaj. Bo gowno wiesz o mojej osobie i rodzinie.
Pojebalo cie zeby w filmie o wydechu poruszac temat moich relacji z niezyjacym rodzicem ?

Chetnie poslucham tych teoich teorii. A ze mieszkam w tym samym miescie co ty to mam nadzieje ze znajdziesz dla mnie czas.
Bo ja o sobie to slyszalem ze juz nie zyje ze 3x.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzyh00
post Sun, 06 Nov 2016 - 20:33
Post #58


User
Dołączył: Mon, 30 January 2006





moim zdaniem hejt w temacie nie jest spowodowany oburzeniem ze ktos sie obudzil, ani tym czy film jest dobrze lub zle nakrecony.
na moje film sie "nie przyjal" bo jest po prostu glupawy i pachnie pozerstwem.

dzwiek bardzo fajny, auto bardzo fajne, ale film jest o niczym i bez sensu.
jakbym chcial nakrecic filmik ktory ma pokazac jak chodzi wydech to bym zaczepil z tylu do zderzaka gopro i pojechal za miasto, przeciagnal pare biegow.
a tu pizdowanie po nocy w centrum miasta gdzie jest duzo ludzi jest po prostu glupie (osobiscie mam uczulenie na takie akcje, zwyczajnie balbym sie ze jakis najebany gamon nie spojrzy a ja bym mial 10km na zegarze za duzo i to bylby klopot wiekszy niz to ze ktos bedzie musial zasnac po raz drugi), a jeszcze krecenie takiego tanca godowego.. wiec oceny sa jakie sa, trzeba to przyjac na klate a nie szukac po profilach komentujacych co sami zrobili bo to jest slaaaaaabe smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Tue, 08 Nov 2016 - 10:50
Post #59


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





CYTAT(cowboy @ Sat, 05 Nov 2016 - 16:07) *
GRE, nakrećcie teraz terror na torze Łódź tym AMG na pełnej ku.... i bedzie OK



CYTAT(GRE @ Sat, 05 Nov 2016 - 21:32) *
Mam nadzieje ze i na torze cos bedzie i poza nim tez wedle Waszych zyczen.


dzieki, o to mi chodziło wink.gif



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Tue, 08 Nov 2016 - 11:17
Post #60


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





hmmmm... miltek dalej wg. mnie ciekawiej brzmi.

Ale na tym filmiku jest lepsze brzmienie niż na poprzednim.

Ponownie zapytam - czym kręcone?


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 09:32