Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Zaniżona VAT-marża na samochód - jak to rozegrać?, Czy da się jakoś zabezpieczyć czy odpuścić na starcie?
Krzysztof.Jarzyn...
post Sun, 21 Jan 2018 - 02:27
Post #41


Rookie
Dołączył: Tue, 29 November 2016





Przepraszam z góry kolegów forumowiczów ale dla mnie każdy handlarz to oszust. Zdania nie zmienię. Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 21 Jan 2018 - 02:27
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
streetu
post Sun, 21 Jan 2018 - 12:21
Post #42


User
Dołączył: Fri, 20 June 2014





A ja kupiłem już 2 auta od handlarzy i każde miało swoje wady (jedno miało wgniotki jak od kamieni w kilku miejscach, drugie miało naprawiany zderzak), ale w ogólnym rozrachunku za każdym razem zrobiłem dobry interes. Oba auto miały delikatne przygody, są proste i za to jeżdżą praktycznie bezawaryjnie od kilku lat. Tylko swoje zjeździłem, żeby znaleźć porządnych handlarzy i dobre auta. Więc nie ma co generalizować tylko po prostu trzeba być ostrożnym i nie brać "okazji" pierwszych z brzegu.

Szczerze mówiąc, to prywatne osoby wciskają takie same wałki jak handlarze, tylko, że prywatny rzadko kiedy wie co ma i co dolega, a względnie uczciwy handlarz wie co sprzedaje i jak się przyciśnie to ładnie wyśpiewa wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aval
post Mon, 22 Jan 2018 - 12:40
Post #43


Forum Killer
Dołączył: Fri, 16 September 2011
Skąd: Warszawa





Z handlarzami nie ma reguły, ostatnie auto kupiłem od handlarza i byłem bardzo zadowolony.

Samochód kupiony w CH, rdza na błotnikach, porysowany lakier, spory przebieg (250k+ w hothatchu), brak hamulców z tyłu.

W PL chłopak polakierował błotniki (dostałem fotki od lakiernika), spolerował lakier, wyprał wnętrze, zmienił heble a przebieg został bo woli sprzedać rozsądne auto taniej niż przyciąć dwa tysiące a później być na zawsze w google jako "oszust, krętacz" i tracić przez to klientów.

Inna sprawa, że się przyznał że drugi raz by tego egzemplarza nie przywiózł - stał pół roku, bo przebieg duży i ludzie kręcili nosem. Mimo, że bezwypadek i cena poniżej średniej na allegro. Jak Janusze chcą mały przebieg za półdarmo to niestety zawsze się znajdzie ktoś kto im ten przebieg da wink.gif

Jak mi padła bateria w mierniku lakieru to gość bez słowa wyciągnął swój.

I teraz druga strona medalu, samochodem przejechałem prawie 20kkm, potem szkoda całkowita, sprzedaż do stacji demontażu, po 2 tygodniach widzę graty z mojego samochodu (w tym silnik) z przebiegiem 120k biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 13:06