Shoutbox 0 nowych PW 


21 Stron V  « < 12 13 14 15 16 > »   
Reply to this topicStart new topic
> e46 330Ci + 2jz by Leo
kompot
post Mon, 28 May 2018 - 23:55
Post #261


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 17 February 2005





Czapki z głów za wybranie się w taką trasę i ogarnianie aut po drodze.


--------------------
E90 330d LCI
BTG 9:49 (IS200)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 28 May 2018 - 23:55
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
marcinm
post Tue, 29 May 2018 - 01:47
Post #262


Super User
Dołączył: Tue, 17 July 2007





Raczej czapki z głów za przygotowanie aut przed trasą. Nie sztuka zrobić pińcet kunia - sztuka zrobić je tak, żeby bezstresowo zwiedzać nimi świat.

Ładny montaż, piękne ujęcia, nawet muzyka nienachalna. Niektóre miejsca znajome. Czuć już powiew wakacji wink.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 29 May 2018 - 22:07
Post #263


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Fajnie że się podoba.

Za rok jedziemy jeszcze raz ale w inny region europy smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gicy
post Wed, 30 May 2018 - 20:00
Post #264


Super User
Dołączył: Sun, 30 April 2006





CYTAT(Leo`n @ Mon, 28 May 2018 - 22:30) *
Panowie nikt normalny nie pojedzie 1500km od domu zeby upierdalać tam maszny z kilku powodów najważniejszy z nich dla mnie to nie robienie wsi i przyciagania uwagi takimi wyczynami władz tamtejszej społecznośći. Nie problem jest sobie nasrać w gniazdo wink.gif


Kawał zajebistej promocji dla naszego kraju zrobiliście. Film naprawdę fanfastyczny o furmankach nie wspomnę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
killme
post Wed, 30 May 2018 - 21:16
Post #265


Super User
Dołączył: Fri, 11 March 2005
Skąd: SRC





Film cudo ohmy.gif
W e30 siedzi m30?


--------------------
Skoda 120 1.4T
525d F11
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Wed, 30 May 2018 - 21:49
Post #266


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





CYTAT(killme @ Wed, 30 May 2018 - 21:16) *
Film cudo ohmy.gif
W e30 siedzi m30?


m20 na itb.


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
farmer91
post Thu, 31 May 2018 - 14:24
Post #267


Forum Killer
Dołączył: Sun, 24 April 2011
Skąd: wlkp





M20 na ITB, cewkach TFSI, EMU, i zestrokowane na 2.8 jeśli dobrze pamiętam, i chyba wałek Cat camsa tam siedzi, jak źle mówię to Adam popraw mnie :-D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Fri, 03 Aug 2018 - 23:48
Post #268


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





farmer91 jest dokladnie jak piszesz smile.gif do tego 6b skrzynia, wał z pościnanymi przeciwwagami, pełna sekwencja wtrysku i zapłonu, schrick 310 na twardych sprezynach i stopien sprezania 10,2:1 smile.gif

Dawno nic nie wrzucałem, a to wszystko z braku czasu na cokolwiek ;(

Mam kilka myślę miłych dla oka zdjęć obecnego setupu.

Na dniach skończę składać kpl zawias tył z m3 e46 + dyfer 3,15 + nowe pólosie
po tym możemy robić boost up smile.gif


Kropką nad "i" będzie swap skrzynii 8hp70 wzmocnionej na 1000Nm i to będzie chyba finisz dla tego projektu smile.gif jednak e46 zostaje ze mną i nie opuszcza swojego pokoju, po prostu nie ma sensu nic więcej w tym samochodzie robić bo kolejna zmiana może mu tylko zaszkodzic smile.gif Tak więc pozostanie tylko jeździć , a że za rok chcemy zrobić podobnego tripa jak w 2017 to mysle ze sie sprawdzi smile.gif

















Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Sat, 04 Aug 2018 - 13:15
Post #269


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Mam jeszcze taką gangrenę smile.gif

https://youtu.be/SyMkJY3RI60
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RasPL
post Sat, 04 Aug 2018 - 19:48
Post #270


Forum Homee
Dołączył: Sun, 28 October 2012
Skąd: Tychy





gania to coś? i co to za statysci na filmie


--------------------
Golf II 2.0 16VT BW9180 4Motion DSG on emublack
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Sun, 26 Aug 2018 - 17:55
Post #271


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(RasPL @ Sat, 04 Aug 2018 - 19:48) *
gania to coś? i co to za statysci na filmie


Jak to Raceism cieszą się że na parking dojadą a później się patrzą na siebie rolleyes.gif Pasjonaci biggrin.gif


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 27 Aug 2018 - 17:05
Post #272


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





CYTAT(LaniR1 @ Sun, 26 Aug 2018 - 17:55) *
Jak to Raceism cieszą się że na parking dojadą a później się patrzą na siebie rolleyes.gif Pasjonaci biggrin.gif


Kolego nie wiem po co ten niepotrzebny i wyssany z palca hejt i plucie jadem smile.gif
Jesli chodzi o dojezdzanie na parking to nie mam z tym wiekszego problemu tak jak pojechanie tym autem na wakacje ponad 1500km w jedna strone co powinienes byl zauwazyc str wczesniej jesli czytasz watek a nie tylko probujesz byc uszczypliwy smile.gif

Obecnie czekam za skroceniem walu napedowego bo naped z emki siedzi na miejscu i wtedy bede mogl powiedziec czy fura jedzie czy nie bo na obecnym 1 barze nie ma sie czym chwalic smile.gif

Ja sie nie obrazam ale nie lubie takich wjazdow bez sensu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Mon, 27 Aug 2018 - 18:09
Post #273


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





Wszystko bardzo fajnie wink.gif tyle że już poprzedni setup miałeś zaprezentować na torze i wrzucić jakieś pomiary czasowe. I jakoś się nie doczekałem.
To jest właśnie ten cały Raceism robienie samochodu na pokaz i koniec.
Wy wszyscy na tych imprezkach gadacie zawsze to samo co jeden ma 1000hp pod maską ale jeszcze nikt nie widział jak auto jeździ biggrin.gif
Wielkie spuszczanie się nad naklejkami gratami itp....
Nie odbieraj tego jako zaczepki tak po prostu jest, a to że pojechałeś na wakacje i nawet z nich wróciłeś to już medal Ci się należy bo większość Tobie podobnych wozi furę na lawecie z parkingu na parking laugh.gif tylko po to żeby można było obok niej ustać i zrobić sobie zdjęcie ot i cały show...


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 27 Aug 2018 - 18:39
Post #274


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





CYTAT(LaniR1 @ Mon, 27 Aug 2018 - 18:09) *
Wszystko bardzo fajnie wink.gif tyle że już poprzedni setup miałeś zaprezentować na torze i wrzucić jakieś pomiary czasowe. I jakoś się nie doczekałem.
To jest właśnie ten cały Raceism robienie samochodu na pokaz i koniec.
Wy wszyscy na tych imprezkach gadacie zawsze to samo co jeden ma 1000hp pod maską ale jeszcze nikt nie widział jak auto jeździ biggrin.gif
Wielkie spuszczanie się nad naklejkami gratami itp....
Nie odbieraj tego jako zaczepki tak po prostu jest, a to że pojechałeś na wakacje i nawet z nich wróciłeś to już medal Ci się należy bo większość Tobie podobnych wozi furę na lawecie z parkingu na parking laugh.gif tylko po to żeby można było obok niej ustać i zrobić sobie zdjęcie ot i cały show...



Na prawde z calym szacunkiem ale gdzie pisalem ze auto bedzie jezdzilo po torze? Ze plnuje jakis wyjazd albo cos? No nie przypominam sobie wiec prosze nie dopisuj sobie prosze historii dla wlasnych potrzeb smile.gif pomiarow czasowych nie zrobilem bo nie bardzo mialem czym. We wrocku sa 2 rl ale jikt nie chce niestety pozyczyc... w takich wypadkach nie pozostaje nic innego jak kupic swojego, ale ze mam zajebistych kolegow z raceismu ktorzy tylko stoja przy swoich autam ( pomijam ze pojechali rok temu ze mna na objazdowke) to zrobili zrzutke i na 30 ur dostane taki oto mily fant ktory pewnie uzalezni smile.gif

Nie Wiesz kolego kompletnie nic o tym jak powstal i skad sie u mnie wzieo logo raceism wiec prosze nie wrzucaj mnie do worka z tymi osobami ktorzy teraz jezdza na zloty zeby postac przy aucie bo ja sie w te ramy nie wpisuje i nigdy nie wpisywalem smile.gif

Oczywiscie nie neguje ze tak nie jest bo tak w 99% przypadkach jest i mnie tez to w cholere smieszy....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Mon, 27 Aug 2018 - 22:08
Post #275


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(Leo`n @ Mon, 27 Aug 2018 - 18:39) *
Na prawde z calym szacunkiem ale gdzie pisalem ze auto bedzie jezdzilo po torze? Ze plnuje jakis wyjazd albo cos? No nie przypominam sobie wiec prosze nie dopisuj sobie prosze historii dla wlasnych potrzeb smile.gif pomiarow czasowych nie zrobilem bo nie bardzo mialem czym. We wrocku sa 2 rl ale jikt nie chce niestety pozyczyc... w takich wypadkach nie pozostaje nic innego jak kupic swojego, ale ze mam zajebistych kolegow z raceismu ktorzy tylko stoja przy swoich autam ( pomijam ze pojechali rok temu ze mna na objazdowke) to zrobili zrzutke i na 30 ur dostane taki oto mily fant ktory pewnie uzalezni smile.gif

Nie Wiesz kolego kompletnie nic o tym jak powstal i skad sie u mnie wzieo logo raceism wiec prosze nie wrzucaj mnie do worka z tymi osobami ktorzy teraz jezdza na zloty zeby postac przy aucie bo ja sie w te ramy nie wpisuje i nigdy nie wpisywalem smile.gif

Oczywiscie nie neguje ze tak nie jest bo tak w 99% przypadkach jest i mnie tez to w cholere smieszy....


Oczywiście nie znam Cię i nie wiem jak eksploatujesz swoje auto lecz pewien obraz tworzy twój temat. Nie ukrywam byłem bardzo zaciekawiony co wykręcisz z tego jzeta i miałem nadzieję że wrzucisz poglądowy film jak auto jedzie w zakresie 100-200-250-300 Co jest chyba logiczne ponieważ taki jest charakter tego forum. Film z wakacji bardzo fajny lecz nie ma tam przysłowiowego pier#*&. Muzyczka leci jedziemy na spacer jak to Raceism. Nie chcę nawet wiedzieć co ten napis robi na twoim samochodzie lecz ja bym tego nawet na śmietniku nie przykleił mam zwyczajnie odmienny punkt widzenia. Kolejny sezon się już kończy zaraz przyjdzie zima i za rok pewnie znów filmik z Rejśizmu albo wakacji wink.gif Nie zrozum mnie źle zwyczajnie na tym forum oczekuje się trochę więcej takie mam wrażenie bo parę lat tu już jestem.


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deejey!
post Mon, 27 Aug 2018 - 22:29
Post #276


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





Tak to forum techniczne. A to auto jest technicznie dopracowane, części z najwyżej półki - drogo i precyzyjnie. Pewnie za samo koszt turbiny nie jeden by tu w głowie 400 konnego sssssszlipera złożył. Ale jak widać kolega woli mieć coś innego niż ssssssssliiiipeeeerrr. Bo każdy robi to co mu pasuje, i takie auto jakie się jemu podoba. No i przynależność do drużyn... W szkole też tak już było. Były grupy kujonów, śmierdzieli i klasowych kozaków. Nawet jak nikomu ryja nie obili to i tak każdy wiedział, że to kozaki. To trochę tak jak z tym autem. Jest kozakiem, tak jak właściciel.






--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kkkacper
post Mon, 27 Aug 2018 - 22:40
Post #277


Forum Killer
Dołączył: Fri, 31 December 2010
Skąd: pomorskie





CYTAT(LaniR1 @ Mon, 27 Aug 2018 - 22:08) *
Oczywiście nie znam Cię i nie wiem jak eksploatujesz swoje auto lecz pewien obraz tworzy twój temat. Nie ukrywam byłem bardzo zaciekawiony co wykręcisz z tego jzeta i miałem nadzieję że wrzucisz poglądowy film jak auto jedzie w zakresie 100-200-250-300 Co jest chyba logiczne ponieważ taki jest charakter tego forum. Film z wakacji bardzo fajny lecz nie ma tam przysłowiowego pier#*&. Muzyczka leci jedziemy na spacer jak to Raceism. Nie chcę nawet wiedzieć co ten napis robi na twoim samochodzie lecz ja bym tego nawet na śmietniku nie przykleił mam zwyczajnie odmienny punkt widzenia. Kolejny sezon się już kończy zaraz przyjdzie zima i za rok pewnie znów filmik z Rejśizmu albo wakacji wink.gif Nie zrozum mnie źle zwyczajnie na tym forum oczekuje się trochę więcej takie mam wrażenie bo parę lat tu już jestem.


Rozne przyje*** na tym forum widzialem, ale ta z pewnoscia jest w Top 3 tych z dupy.. zalecialo gimbaza jak sie patrzy.. Panowie, nie robmy z tego forum drugiego bravo tylko dlatego, ze ktos ma inna wizje niz wlasciciel.. blagam.


--------------------
Szukasz wtrysków? Zapraszam ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 27 Aug 2018 - 22:48
Post #278


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





CYTAT(LaniR1 @ Mon, 27 Aug 2018 - 22:08) *
Oczywiście nie znam Cię i nie wiem jak eksploatujesz swoje auto lecz pewien obraz tworzy twój temat. Nie ukrywam byłem bardzo zaciekawiony co wykręcisz z tego jzeta i miałem nadzieję że wrzucisz poglądowy film jak auto jedzie w zakresie 100-200-250-300 Co jest chyba logiczne ponieważ taki jest charakter tego forum. Film z wakacji bardzo fajny lecz nie ma tam przysłowiowego pier#*&. Muzyczka leci jedziemy na spacer jak to Raceism. Nie chcę nawet wiedzieć co ten napis robi na twoim samochodzie lecz ja bym tego nawet na śmietniku nie przykleił mam zwyczajnie odmienny punkt widzenia. Kolejny sezon się już kończy zaraz przyjdzie zima i za rok pewnie znów filmik z Rejśizmu albo wakacji wink.gif Nie zrozum mnie źle zwyczajnie na tym forum oczekuje się trochę więcej takie mam wrażenie bo parę lat tu już jestem.



Zapytam po raz kolejny bo widze kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem: mam ci wrzucić filmik jak auto jedzie na 1 barze doładowania? Uwierz to będzie bardzo emocjonujący i opiewający w wiele fascynujących scen filmik..... Trzymaj ciekawość dalej a na pewno ja zaspokoisz...
Jeśli denerwuje Cię to że nie dziele się publicznie tym czym ty byś chciał abym się dzielił to po prostu omijaj ten temat jest tyle ciekawszych na tym forum, przynajmnije nie bęzie gównoburzy o to co komuś się wydaje smile.gif

Charakter forum powiadasz? A ja myślalałem że opisuje się tu etapy budowy i rodzaje modyfikacji przeprowadzonych w samochodach a nie brandzlowanie się nad filmikami 100-200 gdzie zaraz wybuchnie kolejna gówno gradoburza że jedzie z górki, że z licznika się nie liczy musi być RL, że RL oszukuje bo jedziesz z wiatrem, a hamowani na której byłeś była źle skalibrowana itd itd.... zawiśc ludzi nie zna granic więc zamiast prowokować lepiej omijać niektóre sytuacje, co często czynie bo trolowanie na portalach społecznościowych jakoś mnie nie kręci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Mon, 27 Aug 2018 - 23:08
Post #279


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(Leo`n @ Mon, 27 Aug 2018 - 22:48) *
Zapytam po raz kolejny bo widze kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem: mam ci wrzucić filmik jak auto jedzie na 1 barze doładowania? Uwierz to będzie bardzo emocjonujący i opiewający w wiele fascynujących scen filmik..... Trzymaj ciekawość dalej a na pewno ja zaspokoisz...
Jeśli denerwuje Cię to że nie dziele się publicznie tym czym ty byś chciał abym się dzielił to po prostu omijaj ten temat jest tyle ciekawszych na tym forum, przynajmnije nie bęzie gównoburzy o to co komuś się wydaje smile.gif

Charakter forum powiadasz? A ja myślalałem że opisuje się tu etapy budowy i rodzaje modyfikacji przeprowadzonych w samochodach a nie brandzlowanie się nad filmikami 100-200 gdzie zaraz wybuchnie kolejna gówno gradoburza że jedzie z górki, że z licznika się nie liczy musi być RL, że RL oszukuje bo jedziesz z wiatrem, a hamowani na której byłeś była źle skalibrowana itd itd.... zawiśc ludzi nie zna granic więc zamiast prowokować lepiej omijać niektóre sytuacje, co często czynie bo trolowanie na portalach społecznościowych jakoś mnie nie kręci


Heh idąc twoim tokiem rozumowania: Zamknij samochód w garażu nie opisuj to nikt nie będzie Ci komentował. Myślisz że pisze tak z powodu zawiści biggrin.gif Źle znosisz krytykę ? Czy jeżeli ktoś ma odmienne zdanie to musi coś go boleć ? rolleyes.gif
Posłuchaj możesz okleić tą Bmkę nawet papierem toaletowym a silnik wykuć ze szczerego złota nie zmienia to jednak faktu że ten dmuchaniec to zwykły show-car który się rozpadnie przy agresywnej jeździe. Pisałem Ci to w zeszłym roku ! Minął kolejny i jest to samo..... Za rok znów się odezwę pokomentujemy oklejenie laugh.gif Nie rozumiem dlaczego z tym walczysz ? Jeździsz na Stance i wycieczki ok twoja sprawa. Ale jak ktoś wykłada Ci kawę na ławę to zaprzeczasz bo przecież masz XXXX koni ileś barów doładowania a na wyjazdach zamiatasz dupą po zakrętach że szok...... Tyle że nie pokażesz wtf... Totalny nonsens.

Czego się spodziewałeś na tym forum że będę się jarał wycieczką w góry ?
Zajebista wycieczka napisz jeszcze ile spalił i czy nie fajniej by było zimą się wybrać na narty wink.gif


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m6nj
post Mon, 27 Aug 2018 - 23:57
Post #280


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





Auto powala, jednak osobiście mam podobne podejście do niego co LaniR1.. kupa czasu, kupa modów i filmik z jednego bączka na parkingu. Przestałem już dawno wierzyć w to że to e46 coś pojedzie. Postać, pogadać na spocie fajnie, rozumiem, ale nie ma co robić z tego auta kosiora. Fajnie zbudowane auto, ale mija kolejny rok i nikt akcji tego jz nie widział..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Stron V  « < 12 13 14 15 16 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 20:14