Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Renault 5 Trubo czyli moja renata ;]
frytol
post Thu, 19 Aug 2004 - 23:55
Post #1


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





W sumie to tak zaczalem pisac na forum, a sie nawet nie przedstawilem ;] Wlasciwie co tam ja.. i tak wiadomo, ze tu licza sie bardziej nasze ukochane autka

A wiec oto Ona :


Wyglada groznie ale pozory myla . Jesli chodzi o modyfikacje auta to :
- IC w zderzaku (tak gdyby ktos nie zauwazyl )
- stozek ktory nie ma doplywu zimnego powietrza
- zdjety BOV
- seryjne doladowanie
- prawy drazek, drzwi i klapa tyl do wymiany
- seryjny wydech

A tak jezdzi 0-100km/h : http://ai.pjwstk.edu.pl/~frytol/auto/0-100.avi

pozdrawiam
frytol
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 19 Aug 2004 - 23:55
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Black
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:06
Post #2


Frequent User
Dołączył: Sun, 14 September 2003





5s do 100? Ładnie . Tylko pogratulowac i pozazdrościc

Pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:10
Post #3


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





Taaa 5 mhm Kidzio kreci ~5.5. Tutaj jakos dziwnie to wyszlo, nie wiem czemu bo film trwa w okolicach 5-6sekund. A jak ja mierzylismy na g-techu to w 3 pomiarze udalo mi sie zrobic 6.8. Czas do poprawy mysle na jakies 6.3 przy obecnym stanie, bo troche techniki podlapalem jesli chodzi o ruszanie (nigdy wczesniej nie mialem auta ze 'slimaczkiem')

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wally *-* Tuner
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:21
Post #4


User
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Warszawa





Gratuluje autka 5 sek mazenie


--------------------
Pozdrawiam WALLY czytaj: Łoli :-]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:35
Post #5


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





CYTAT("frytol":29uapfak)
Taaa 5 mhm Kidzio kreci ~5.5. Tutaj jakos dziwnie to wyszlo, nie wiem czemu bo film trwa w okolicach 5-6sekund. A jak ja mierzylismy na g-techu to w 3 pomiarze udalo mi sie zrobic 6.8. Czas do poprawy mysle na jakies 6.3 przy obecnym stanie, bo troche techniki podlapalem jesli chodzi o ruszanie (nigdy wczesniej nie mialem auta ze 'slimaczkiem')

pozdrawiam
frytol

Czy to nie ty stawales z leonem od nas z klubu?ktoregos z wieczorow wawie (miejscowki nie pamietam)
Dziwna sprawa z tym 5s do 100 bo te leona maja sporo wiecej a jezeli to byles ty to chyba przegrales jezeli mnie pamiec nie myli...
Gratuluje autka


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:45
Post #6


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





tery : Tak to ja. Tak jak juz pisalem 5s nie ma nawet r5 Kidzia ktore jest ostro dlubniete. Nie wiem czemu ten film tak wyszedl. Mozliwe ze udalo mi sie zejsc do jakiejs niskiej 6 (6.2-6.3) a film jest nagrany nie od samego poczatku tylko moze wlasnie jakies 0.5s ucielo), ciezko mi to wyjasnic. Wjeby wtedy dostalem tylko od zoltej Ibizy, gdzie ktos mi powiedzial, ze to zwykla Ibiza TDI 130KM . Nadal psuje troche starty, a z Leonem wygladalo to tak, ze start mialem zdupiony (jak kazdy), potem go minimalnie nadgonilem i dalej jechalismy 'rowno' (siedzialem z tylu tyle co dostalem po starcie) do ~200 i pozniej Leon polecial bo mi sie obroty na 210km/h koncza Jezeli mowisz o tym czarnym Leonie 1.8T ktory podobno jest tylko wychipowany na 197KM. Chetnie pojechalbym jeszcze raz z ta Ibiza '130KM' bo cos mi niej kurcze nie pasuje Czulem sie tak jakby Ona miala ze 4s do 100 jak mi zaczela odjezdzac chyba, ze to cos u mnie sie wtedy popieprzylo, ciezko mi powiedziec.

Zamotalem

Dzieki

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:49
Post #7


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





Na filmiku moze licznik przeklamuje tak straszliwie...
no rzeczywiscie troche zamotales...nie wiem o ktorej ibizie piszesz...chyba ze ona nie byla zolta...Jezeli grafitowa a chyba wlasnie o nia chodzi to to jest naprawde 130pd ale naprawde szybkie.
Pozdrawiam
EDIT
Ta Ibiza jest szybsza od tego leona...ale sprobowac zawsze mozna...


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:53
Post #8


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





I wlasnie widzisz. Sam nie wierzylem, ze to autko sie tak napedza (tymbardziej jesli popatrze jak szybko lapie 200) i pierwsze co zrobilem po kilku szybszych przejazdach to porownalem wskazania licznika z kilkoma innymi samochodami (m.in. Ibiza Larmana). Kazdy licznik odrobine przeklamuje, ale ten wydaje sie przeklamywac jak cala restza licznikow czyli pokazuje ~prawde.

Jesli chodzi o Ibize to juz sam nie wiem jaka. Wiem, ze lecialem najpierw z czarna Corolla 1.8 T-Sport (dosyc sporo zostala), pozniej z ta Ibiza TDI o ktorej pisalem, od ktorej dostalem strasznie (a nawet nie wiesz co sobie myslalem stojac obok i slyszac ten klekot ), pozniej byl czarny Leon 1.8T z ktorym pojechalem tak jak napisalem i potem jeszcze jakas Ibiza z ktora bylo podobnie jak z Leonem.

Moze ja faktycznie najpierw naucze sie ruszac .

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zima
post Fri, 20 Aug 2004 - 00:54
Post #9


Frequent User
Dołączył: Sat, 17 July 2004
Skąd: Wrocław





CYTAT("frytol":jxcmg5vr)
tery : Tak to ja. Tak jak juz pisalem 5s nie ma nawet r5 Kidzia ktore jest ostro dlubniete. Nie wiem czemu ten film tak wyszedl. Mozliwe ze udalo mi sie zejsc do jakiejs niskiej 6 (6.2-6.3) a film jest nagrany nie od samego poczatku tylko moze wlasnie jakies 0.5s ucielo), ciezko mi to wyjasnic. Wjeby wtedy dostalem tylko od zoltej Ibizy, gdzie ktos mi powiedzial, ze to zwykla Ibiza TDI 130KM . Nadal psuje troche starty, a z Leonem wygladalo to tak, ze start mialem zdupiony (jak kazdy), potem go minimalnie nadgonilem i dalej jechalismy 'rowno' (siedzialem z tylu tyle co dostalem po starcie) do ~200 i pozniej Leon polecial bo mi sie obroty na 210km/h koncza Jezeli mowisz o tym czarnym Leonie 1.8T ktory podobno jest tylko wychipowany na 197KM. Chetnie pojechalbym jeszcze raz z ta Ibiza '130KM' bo cos mi niej kurcze nie pasuje Czulem sie tak jakby Ona miala ze 4s do 100 jak mi zaczela odjezdzac chyba, ze to cos u mnie sie wtedy popieprzylo, ciezko mi powiedziec.

Zamotalem

Dzieki

pozdrawiam
frytol


Nawet jeśli masz z 6.5sec do 100kmh-to moim zdaniem i tak jest ładny wynik.Gratuluje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 01:05
Post #10


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





Jest jeszcze filmik 0-190km/h. Nagrywal Larman (trzeba go zapytac ile wazy bo to tez istotne ). Teraz juz wiem (sprawdzalismy), ze nie warto jest ja tak wysoko ciagnac, optymalnie biegi zmienia sie przy 6k rpm. Tylko 190km/h ze wzgledu na waz turbo -> ic ktory spadl w czasie nagrywania wlasnie przy 190km/h

A oto film : http://ai.pjwstk.edu.pl/~frytol/auto/0-190.avi

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LETKAS
post Fri, 20 Aug 2004 - 01:27
Post #11


Frequent User
Dołączył: Tue, 13 July 2004
Skąd: WuWuA





elo,
furka spox. ale musza mieć goście miny w co droższych gablocinach jak im znikasz.... hehe
pozdro


--------------------
13,67 ET
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Fri, 20 Aug 2004 - 02:03
Post #12


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





CYTAT("LETKAS":39gzi6qj)
elo,
ale musza mieć goście miny w co droższych gablocinach jak im znikasz
pozdro

Najwazniejsze ze w drozszych...
A jaka masz mine jak tobie ktos znika w drozszej furze?
"...brak mi słow na takie podejście..."


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 02:14
Post #13


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





To czy auto drozsze to raczej srednio mnie interesuje. Lubie zdrowa 'sportowa' rywalizacje, gdzie ludzie dziekuja sobie na koncu za 'wspolna zabawe' (bez skojarzen prosze ). Lubie za to miny kolesi w Vectrach 2.0 pozyczonych od mamy czy taty ktorzy chcieli przycwaniakowac. Nie wspomne o Panach trzypaskowych w rozpadajacych sie bmw, ale niestety jeszcze na takiego sie nie natknalem jezdzac do tej pory r5 :/

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danielek
post Fri, 20 Aug 2004 - 08:19
Post #14


Frequent User
Dołączył: Sun, 16 March 2003
Skąd: Warszawa





porównywanie vectr do r5 to nie najlepsze rozwiązanie, z załozenia to duże auto rodzinne...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 08:23
Post #15


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





A r5 z zalozenia to auto miejski compact

Chodzilo mi raczej o to, ze lubie zagiac goscia ktory cwaniakuje samochodem ktory pozyczyl od rodzicow, ma ze 2litry pod maska i wydaje mu sie, ze jest Panem Swiata. Czas sprawdzic jak renata poradzi sobie z czarnym BMW Mario, a pozniej czas na zolta

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomo_HC3D
post Fri, 20 Aug 2004 - 08:32
Post #16


Forum Homee
Dołączył: Sun, 13 October 2002
Skąd: Warszawa





czy masz tam bedluk?:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LETKAS
post Fri, 20 Aug 2004 - 08:58
Post #17


Frequent User
Dołączył: Tue, 13 July 2004
Skąd: WuWuA





CYTAT("frytol":3et37j6w)
A r5 z zalozenia to auto miejski compact

Chodzilo mi raczej o to, ze lubie zagiac goscia ktory cwaniakuje samochodem ktory pozyczyl od rodzicow, ma ze 2litry pod maska i wydaje mu sie, ze jest Panem Swiata.

pozdrawiam
frytol


i o to mi chodziło właśnie mr. tery.....
a jak mnie wyprzedzają w droższej to nie mam kompleksów bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy, tylko niestety jakois tak rzadko... heheheheh


--------------------
13,67 ET
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 08:58
Post #18


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





No ba bedluk musi byc (+5KM i +8Nm ). Taka kupilem. Cala idzie do blacharza/lakiernika wiec moze i klapa sie zmieni chociaz w r5 akurat to tak zle nie wyglada.

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
freestyler
post Fri, 20 Aug 2004 - 09:23
Post #19


Super User
Dołączył: Fri, 27 February 2004
Skąd: Piotrków Tryb.





U mnie w seju mierzac GTECHem wychodzi ok7.0-7.3 ale gtech zatrzymuje sie gdy na liczniku mam ok 110km/h, a patrzac i mierzac wg licznika to bym miał ok 6s -nierealne, więc nie ma co patrzec na licznik bo w samochodach liczniki poprostu oszukują w mniejszym lub większym stopniu


--------------------
Polskie VTI - Fiat SC 1.4 16v - et 14,665 - Ryki 2008
Czeskie TSI - Octa 2FL 1.8tsi SWAP na 2.0tsi - et 12,939s/193km/h - Olsztyn 2015
2 v-ce MISTRZ POLSKI Klasy PROFI FWD TURBO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Fri, 20 Aug 2004 - 09:29
Post #20


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





Jesli chodzi o przeklamanie licznika to tez to na poczatku podejrzewalem. Pozniej sprawdzilem to z kilkoma innymi autami i mniej lub bardziej wskazanie sie zgadza (gora jakies 5km/h roznicy). G-Tech lapie u mnie na koncowce II czyli cos w okolicach 90-100km/h (tyle pokazuje licznik) i tyle na II wychodzi z przelozenia i obrotow. Raczej wszystko sie zgadza i nie twierdze ze licznik nie przeklamuje, ale jest to gora moze 5km/h dla predkosci okolo 100km/h w moim przypadku.

pozdrawiam
frytol


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 21:54