Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Camaro z 95r wersja USA
Terminator
post Thu, 01 Mar 2018 - 10:15
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 20 April 2010
Skąd: Złotów





Panowie jest problem nie mogę doszukać się numeru vin wybitego na nadwoziu.Jest tylko jeden vin na plakietce w okienku przedniej szyby.Czy jest taka opcja że wersje USA nie miały wybijanych numerów ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 01 Mar 2018 - 10:15
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
andrzejbadgirl
post Thu, 01 Mar 2018 - 12:25
Post #2


Super User
Dołączył: Sun, 10 February 2008





CYTAT(Terminator @ Thu, 01 Mar 2018 - 10:15) *
Panowie jest problem nie mogę doszukać się numeru vin wybitego na nadwoziu.Jest tylko jeden vin na plakietce w okienku przedniej szyby.Czy jest taka opcja że wersje USA nie miały wybijanych numerów ?


może nie mieć. Czasami bili czasami nie.z tego co wiem było bite gdzieś na progu głęboko. A naklejek z vinem nie masz w bagażniku jak sciagniesz tapicerke?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihau_dst
post Thu, 01 Mar 2018 - 12:27
Post #3


Super User
Dołączył: Wed, 01 December 2004
Skąd: Suburbicon





jak najbardziej tak... Wersje USA mogą mieć VIN tylko na podszybiu i dużej naklejce na drzwiach kierowcy (w okolicy zamka - tak mają przynajmniej auta z grupy Chryslera),

VIN-u wybitego np w nogach pasażera pod wykładziną lub w komorze silnika wersje USA dla USA nie będą mieć
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Thu, 01 Mar 2018 - 14:44
Post #4


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





tak, wszystko w normie:) Ew sprawdz ten bagażnik, ale nie jestem pewien. A który konkretnie egzemplarz Ci chodzi?



--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Terminator
post Thu, 01 Mar 2018 - 15:01
Post #5


Rookie
Dołączył: Tue, 20 April 2010
Skąd: Złotów





Co do naklejek z numerem vin to jest na drzwiach kierowcy i w schowku ale na przegląd muszę mieć wybity na budzie.

Tak to wygląda

Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihau_dst
post Thu, 01 Mar 2018 - 19:27
Post #6


Super User
Dołączył: Wed, 01 December 2004
Skąd: Suburbicon





zmień SKP... jest parę tematów na forach aut z USA, przepisy nie są jednoznaczne a jakoś te auta jeżdżą i mają przeglądy... btw jest to jak zwykle u nas zabawa w świętych..

już Mann z Materną prawie 30 lat mieli o tym skecz... miłość do amcarów jest w PL trudna

https://www.youtube.com/watch?v=o-p_G0mUiTI

dla Twojej informacji na bloku silnika masz jeszcze kawałek VIN-u i gdzieś na masce (ale też kawałek)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tołdi
post Fri, 02 Mar 2018 - 07:11
Post #7


Rookie
Dołączył: Thu, 13 November 2014





Mam Rangera '91 i numery są tylko na podszybiu i na tabliczce przyczepionej na zszywki na przednim pasie pod atrapą, no i standardowa biała nalepka na drzwiach kierowcy. Jako ciekawostka- mam komplet dokumentów od nowości i w książce gwarancyjnej jest zapasowa tabliczka na podszybie i przedni pas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Fri, 02 Mar 2018 - 11:24
Post #8


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





to chyba to moje byłe!? Piotrek K? jeśli tak, to gadaliśmy na fejsie:) pierwsze słyszę, o wybitym vin, przeciez one wszystkie mają ten VIN pod szybą. jw, zmień SKP


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
woytek9
post Wed, 07 Mar 2018 - 20:12
Post #9


User
Dołączył: Thu, 04 January 2007
Skąd: żywiec





mam 3gena i też mam tylko wybity numer na tabliczce pod pod szybą czołową. jak kupiłem w 2008 to nie szło przeglądu podbić smile.gif załatwiłem zaświadczenie od rzeczoznawcy że tak ma być i goście kręcili nosem, ale podbijali. jakieś 2 - 3 lata temu przestali o to pytać. Mam też Grand Voyagera, też tylko tabliczka pod szybą i naklejka na drzwiach i nie diagności nie robią problemu. Może powoli już się edukują smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 14:09