Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> sportowy auto za 30 tyś
ONWRO95
post Tue, 14 Mar 2017 - 21:56
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 14 March 2017





Hej mam zamiar kupic nowe autko główne do zabawy i weekendoych przejażdżek. Budżet to około 30tyś. Co do wymagań: - chciałbym by auto osiagało predkośc maksymalna gdzieś koło 300. - przyspieszenie najlepiej poniżej 6s- i ostatnie by miało głosny wydech, juz mówie dlaczego, czesto jeżdże z kumplami którrzy maja motocykle i chciałbym dźwiekiem im chociaż trochę dorównać, po drugie lubie głosne ryczenie auta wiec zapewne przelotowy wydech bedzie robiony do każdego auta którego kupie ( chyba że w inny sposób da sie zmocnyc dźwiek auta). Jednak do rzeczy, mam na uwadze juz parę aut. Pierwszze z nich to mitsubishi 3000GT z 3 litrowym silnikiem, w miare spelnia moje wymagania., nastepne to subaru impreza tu ni wiem jaki silnik cos koło 2.5?, polecany mi też forda focusa st 2.5, nastepnym kandydat to bmw e46 328 lub 330 wiadomo tu troche tuningu trzeba by spełnic moje wymogi, nastepny jest mustang 3.7 v6. I jak na razie takie auta upatrzyłem. Może jesteście w stanie mi pomóc przy wyborze, wypowiedzieć sie na temat tych aut co podałem i podać jeszcze jakieś inne propozycje?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 14 Mar 2017 - 21:56
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
matteusz
post Tue, 14 Mar 2017 - 22:02
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





Polecam PS3 + GT6, sporo zostanie na serwis pozakupowy.


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TofikGST
post Tue, 14 Mar 2017 - 22:42
Post #3


Frequent User
Dołączył: Wed, 25 May 2011
Skąd: KIELCE





To brzmi jak prowokacja smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Tue, 14 Mar 2017 - 23:08
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Supra mkIV na dwoch turbosprezarkach. Za taką kasę powinieneś znaleźć zdrowa sztukę, a jak dobrze poszukasz to i w oryginale. Serwis bardzo tani, bo to Japończyk i niewiele sie psuje. Lejesz paliwo, olej i jazda. Dosc łatwo znaleźć niezajechany egzemplarz bo Supra nie cieszy sie powodzeniem wśród Mlodych Gniewnych. Wersji wolnossacej nie warto brać pod uwagę, bo najczęściej jest mocno skatowana bo trzeba ja kręcić by jakos jechala. TwinTurbo spokojnie ciagnie z dolu wiec wlasciciele rzadko przekraczają 3-3,5 tys. obr./min. Ogolnie kawał dobrwj fury za uczciwe pieniądze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joe89
post Tue, 14 Mar 2017 - 23:52
Post #5


Super User
Dołączył: Sat, 19 June 2010
Skąd: PL





Za 30k pln to znajdzie supre mkiv zmęczonego angola 3.0 n/a w automacie zwykle w wieśniackim body tongue.gif
Ori Twin Turbo LHD to ponad 100 tys pln.


--------------------
JZA80
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prez_s
post Tue, 14 Mar 2017 - 23:58
Post #6


Frequent User
Dołączył: Mon, 09 March 2009
Skąd: Warszawa





Honada trafił w punkt. Tylko przy zakupie koniecznie sprawdź stan przednich półosi bo to częsta usterka tego modelu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Wed, 15 Mar 2017 - 00:06
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(prez_s @ Tue, 14 Mar 2017 - 23:58) *
Honada trafił w punkt. Tylko przy zakupie koniecznie sprawdź stan przednich półosi bo to częsta usterka tego modelu!

A właśnie, bym zapomniał. Supra woli skręcać gazem, stąd częste używanie kierownicy negatywnie wpływa na trwałość przegubów. Trochę w pizde przed łukiem i idzie po winklu jak przyklejona.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Wed, 15 Mar 2017 - 06:19
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





najtańsze auto najbliżej budżetu to zbudować e36 turbo z m50. Jednak auto ma parę minusów, kosztuje więcej niż 30tyś, nowe to to nie jest, foczki na dzielni bd się z Ciebie śmiały że gruzem jeździsz, motocykliści zresztą też. Słabo łyka gaz, niestety tylko na benie trzeba jeździć. Ale jak wcisniesz gaz to kupa w gaciach murowana. Zawsze możesz poprawić wygląd jakimś body z allegro, tylko dobrze trzeba przykręcić żeby przy 400 nie odleciało.
http://www.zeperfs.com/en/duel633-504.htm
Faktycznie 3000GT prawie spełnia Twoje wymagania
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 01:35