Shoutbox 0 nowych PW 

tartakwarsaw


47 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »  Start new topic
> Projekty i modyfikacje aut
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
Calibra C20LET biTurbo / R30 turbo Mickey Garage  * 123» 17
4motion 535KM 620Nm / 704KM 702Nm
327 Mickey 217 479 Sunday, 30 October 2016 - 21:22
Ostatni post: Mickey
No new  
21 nitro20 6 535 Sunday, 30 October 2016 - 16:23
Ostatni post: Albert
No new  
57 Bartekgsi 20 054 Saturday, 29 October 2016 - 21:15
Ostatni post: Bartekgsi
No new  
Audi 80 Competition  * 123
1.8 20vt
44 karl904 9 372 Saturday, 29 October 2016 - 17:36
Ostatni post: karl904
No new  
30 paww99 8 494 Thursday, 27 October 2016 - 21:38
Ostatni post: bina
No new  
160 lukkoz01 69 214 Wednesday, 26 October 2016 - 02:50
Ostatni post: lukkoz01
No new  
Audi 80 V8 - 405,9km/456,1nm N/A  * 123» 11
Jedyny Avant B4 V8 w PL - CHYBA
208 Witek88 76 010 Tuesday, 25 October 2016 - 23:33
Ostatni post: Linarr
No new  
Audi A4 B5 4.2 V8  * 123» 17
kolejny ABZ od guziora :)
333 Linarr 114 608 Tuesday, 25 October 2016 - 11:44
Ostatni post: pioootr
No New Posts  
13 k64 4 283 Sunday, 23 October 2016 - 11:24
Ostatni post: k64
No new  
122 guzior 51 033 Friday, 21 October 2016 - 20:07
Ostatni post: lagadula
No new  
E30 M50b25 Turbo Mandaryna - powered by k64  * 123
416KM - dzis na pomaranczowo ;) K64.PL
42 k64 8 712 Thursday, 20 October 2016 - 08:43
Ostatni post: Fawor
No new  
56 k64 13 067 Wednesday, 19 October 2016 - 13:20
Ostatni post: k64
No New Posts  
e30 M50 Turbo Pinio - powered by k64
doobostowane ładne e30 k64.pl
3 k64 2 235 Wednesday, 19 October 2016 - 12:39
Ostatni post: k64
No new  
153 Synek 42 227 Tuesday, 11 October 2016 - 20:54
Ostatni post: Synek
No new  
Mazda 323f/Protage 5 2.0 FS-DE Turbo  * 123
prawdopodobnie 1-wszy bj w pl 240hp 330nm
45 Mateo 323f 10 848 Tuesday, 11 October 2016 - 09:36
Ostatni post: Mateo 323f
No new  
Polonez 1.6T  * 123» 5
Czyli uturbione OHV.
81 MrVspec 41 867 Friday, 07 October 2016 - 21:27
Ostatni post: addam24
No new  
Audi Coupe Rally  * 123» 6
2.8 AAH Quattro
106 KBgarage 25 738 Wednesday, 05 October 2016 - 05:31
Ostatni post: KBgarage
No new  
388 barthezz2 104 528 Monday, 03 October 2016 - 22:57
Ostatni post: Fawor
No new  
Daewoo Lanos C20Let  * 123
Street fwd plan 400+KM plus Nitro
44 nadolST 13 522 Sunday, 02 October 2016 - 23:29
Ostatni post: Lincoln e30ix
No new  
129 Mowad 54 805 Sunday, 02 October 2016 - 09:59
Ostatni post: Mowad
No new  
64 maleckis 28 408 Saturday, 01 October 2016 - 07:33
Ostatni post: Master86
No new  
298 przema72 185 201 Wednesday, 28 September 2016 - 12:24
Ostatni post: T_E_D_D_Y
No new  
Polski Fiat 126p 1979 - Compressore Iniezione  * 123» 16
czyli moja realizacja marzenia:)
300 pony007 128 520 Sunday, 25 September 2016 - 17:57
Ostatni post: CZUCZU
No new  
153 McGiver18T 25 756 Sunday, 25 September 2016 - 13:08
Ostatni post: McGiver18T
No new  
Bmw e30 m73b54 5.4 v12 by Wąski BSS  * 123» 9
Wąski bmw e30 "Żabcia" 5.4 V12 1-szy drift car v12
178 Bart Wąski 107 037 Sunday, 25 September 2016 - 09:39
Ostatni post: bolus1
No new  
Saab 900NG jeBONY B204L  * 1234
473KM 585Nm by Levis (TurboLAAB) & Bony
67 Bony 21 402 Sunday, 18 September 2016 - 22:31
Ostatni post: czerniel2
No new  
76 mikatt 29 232 Wednesday, 14 September 2016 - 08:12
Ostatni post: Wojtek_GTX
No new  
Mazda 6 MPS  * 12
trochę żwawszy daily car
32 torek 12 818 Wednesday, 14 September 2016 - 01:13
Ostatni post: torek
No new  
67 Zimstal 24 948 Monday, 12 September 2016 - 12:36
Ostatni post: Zimstal
No new  
volvo 740 2,3 turbo  * 12
bo zawsze chciałem
20 wujek_ 4 813 Thursday, 08 September 2016 - 16:55
Ostatni post: oldtimer2000
47 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 19 January 2017 - 09:36