Shoutbox 0 nowych PW 

tartakwarsaw


48 Stron V  < 1 2 3 4 > »  Start new topic
> Projekty i modyfikacje aut
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
63 TOMSON 44 281 Thursday, 26 January 2017 - 21:17
Ostatni post: piwo
No new  
1 869 specu 384 860 Thursday, 26 January 2017 - 20:13
Ostatni post: specu
No new  
Skoda Octavia II RS-R  * 12
Stage 3 350KM 460NM
39 1bizkit 14 922 Thursday, 26 January 2017 - 17:18
Ostatni post: 1bizkit
No new  
59 Pylu Drift 7 505 Thursday, 26 January 2017 - 03:20
Ostatni post: Pylu Drift
No New Posts  
11 carlRP 2 038 Tuesday, 24 January 2017 - 16:21
Ostatni post: Snara
No New Posts  
12 Gezel 4 415 Sunday, 22 January 2017 - 23:54
Ostatni post: Pietrek.L
No new  
Honda CR-X  * 123» 8
Do It Yourself
158 bonczek 90 961 Friday, 20 January 2017 - 20:10
Ostatni post: k64
No new  
silverrocket SAAB  * 12
samodzielny amatorski projekt
37 podolito 6 133 Monday, 16 January 2017 - 19:31
Ostatni post: podolito
No new  
Opel Calibra - Tsunami, for DragRacing Only  * 123» 71
by Mickey Garage, Ecumaster, FMIC.PL ET@8,685 259km/h
1 402 Mickey 445 049 Monday, 16 January 2017 - 10:18
Ostatni post: Mickey
No new  
194 damianomen7 70 129 Sunday, 15 January 2017 - 09:10
Ostatni post: Ppablo
No new  
22 manaak 6 143 Saturday, 14 January 2017 - 16:15
Ostatni post: wojti RAYLLE
No new  
271 EssiRS 66 864 Saturday, 14 January 2017 - 06:54
Ostatni post: Grakoz
No new  
BMW 535d '05r Carbonschwarz  * 123
370ps / 700 nm - wykres
53 Grand_ 19 602 Tuesday, 10 January 2017 - 18:05
Ostatni post: Grand_
No new  
HONDA CIVIC EG K24/K20  * 123
DRAG FWD N/A
54 KamilC20XE 12 175 Thursday, 05 January 2017 - 20:25
Ostatni post: KamilC20XE
No new  
Audi 80 quattro B2 2-door sedan VR6 R30T 650KM@780NM  * 123» 88
czyli wydumany projekt bez sensu i bez końca ;)
1 745 cowboy 598 349 Thursday, 05 January 2017 - 13:03
Ostatni post: cowboy
No new  
Troche inne S4 B6 - 734HP/888Nm  * 123» 14
czyli moze sie to wydawac nudne ale ABZ + Turbo
268 guzior 78 814 Thursday, 05 January 2017 - 10:57
Ostatni post: mlody1921
No new  
139 Snara 42 159 Wednesday, 04 January 2017 - 16:38
Ostatni post: BartekSz
No new  
68 dudis1987 30 954 Sunday, 01 January 2017 - 18:57
Ostatni post: dudis1987
No new  
653 Winni 118 384 Friday, 30 December 2016 - 15:12
Ostatni post: Onyx
No new  
32 Łysol 7 386 Wednesday, 28 December 2016 - 00:21
Ostatni post: pawel934
No new  
Ford Taunus SFT 5.4 V12 by Skun  * 1234
Klasyk w mocnym wydaniu :)
78 SKUN37 26 091 Tuesday, 27 December 2016 - 16:23
Ostatni post: Rafciu
No new  
Mazda MX-5 1.6 TURBO  * 1234
Stylowo bo to driftcar.
68 AndyFAT 28 250 Tuesday, 27 December 2016 - 15:20
Ostatni post: AndyFAT
No new  
Audi Cabrio by audki 2,5TDI R5 +  * 12
Modyfikacja mojego cabrio, swap z 1,9TDI na 2,5TDI R5
27 audki 5 432 Tuesday, 20 December 2016 - 20:33
Ostatni post: audki
No new  
Seat Ibiza II FL 1.8T (Czarna IZA)  * 1234
K04-64 TFSI, Plan 3xx kM
64 nextcrew 17 612 Saturday, 17 December 2016 - 08:54
Ostatni post: damianomen7
No new  
22 nitro_trs 8 451 Sunday, 11 December 2016 - 14:45
Ostatni post: ddziaduch
No new  
Audi 80 turbo quattro  * 123» 16
2.2 20VT w B2 quattro - 420KM/485Nm
304 noorec 125 217 Sunday, 04 December 2016 - 12:36
Ostatni post: DeS
No new  
MR2 ZTR-TUNING  * 1234
3S-GTE na GTX3076 511 KM
60 HamerMR2 19 002 Thursday, 01 December 2016 - 14:55
Ostatni post: CELICA FAN
No new  
35 grzesiek1721 6 262 Friday, 25 November 2016 - 23:43
Ostatni post: marecek1522
No New Posts  
Daihatsu Charade GTti
1.0, 3 cylindry, wannabe race track star :)
12 Swider 3 419 Friday, 25 November 2016 - 14:46
Ostatni post: KukiTcz
No new  
Audi 80 B4 8C  * 123» 6
20vt quattro
114 FranoF1 55 651 Monday, 21 November 2016 - 22:36
Ostatni post: racesupport
48 Stron V  < 1 2 3 4 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 21 February 2017 - 14:15