Shoutbox 0 nowych PW 

tartakwarsaw


47 Stron V  < 1 2 3 4 > »  Start new topic
> Projekty i modyfikacje aut
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
Mazda MX-5 1.6 TURBO  * 1234
Stylowo bo to driftcar.
68 AndyFAT 27 744 Tuesday, 27 December 2016 - 15:20
Ostatni post: AndyFAT
No new  
55 Leo`n 24 365 Friday, 23 December 2016 - 11:29
Ostatni post: Hawking
No New Posts  
10 Chester 4 667 Friday, 23 December 2016 - 09:40
Ostatni post: Chester
No new  
350z BITURBO  * 123» 9
amatorski projekt 408km 575nm
161 jarek1111 52 303 Friday, 23 December 2016 - 00:00
Ostatni post: luklam
No new  
Audi Cabrio by audki 2,5TDI R5 +  * 12
Modyfikacja mojego cabrio, swap z 1,9TDI na 2,5TDI R5
27 audki 5 194 Tuesday, 20 December 2016 - 20:33
Ostatni post: audki
No new  
Seat Ibiza II FL 1.8T (Czarna IZA)  * 1234
K04-64 TFSI, Plan 3xx kM
64 nextcrew 16 864 Saturday, 17 December 2016 - 08:54
Ostatni post: damianomen7
No new  
22 nitro_trs 8 138 Sunday, 11 December 2016 - 14:45
Ostatni post: ddziaduch
No new  
201 oldtimer2000 33 930 Monday, 05 December 2016 - 17:41
Ostatni post: oldtimer2000
No new  
Audi 80 turbo quattro  * 123» 16
2.2 20VT w B2 quattro - 420KM/485Nm
304 noorec 124 568 Sunday, 04 December 2016 - 12:36
Ostatni post: DeS
No new  
MR2 ZTR-TUNING  * 1234
3S-GTE na GTX3076 511 KM
60 HamerMR2 18 548 Thursday, 01 December 2016 - 14:55
Ostatni post: CELICA FAN
No New Posts  
10 Gezel 3 393 Wednesday, 30 November 2016 - 07:50
Ostatni post: Fawor
No new  
Octavia I 1.8T by HydroTransfer  * 12
Cichociemne rodzinne kombi
27 RESPECT 10 974 Sunday, 27 November 2016 - 21:58
Ostatni post: RESPECT
No new  
35 grzesiek1721 5 807 Friday, 25 November 2016 - 23:43
Ostatni post: marecek1522
No New Posts  
Daihatsu Charade GTti
1.0, 3 cylindry, wannabe race track star :)
12 Swider 3 295 Friday, 25 November 2016 - 14:46
Ostatni post: KukiTcz
No new  
Audi 80 B4 8C  * 123» 6
20vt quattro
114 FranoF1 54 590 Monday, 21 November 2016 - 22:36
Ostatni post: racesupport
No new  
156 Green Apple 52 505 Sunday, 13 November 2016 - 11:55
Ostatni post: weede
No new  
Toyota MR2 AW11  * 123» 6
Mrka vel zabawka :)
106 berkut 28 654 Saturday, 12 November 2016 - 06:43
Ostatni post: Lino
No new  
70 swiety93 43 780 Friday, 11 November 2016 - 22:43
Ostatni post: pioootr
No new  
66 LaniR1 15 286 Friday, 11 November 2016 - 18:27
Ostatni post: LaniR1
No new  
67 k64 29 004 Tuesday, 08 November 2016 - 15:18
Ostatni post: k64
No new  
Coobcia Nissan 350Z - Nowy pojeżdżawkowóz  * 123» 41
PLAN 400KM w N/A i wykręcić czas YOGIEGO :D
816 Coobcio 252 082 Tuesday, 08 November 2016 - 14:18
Ostatni post: GNOSiS
No new  
74 kadett 4x4 17 172 Tuesday, 08 November 2016 - 09:52
Ostatni post: Coobcio
No new  
136 KukiTcz 46 420 Monday, 07 November 2016 - 13:18
Ostatni post: KukiTcz
No new  
235 Er-a-de-ek 45 200 Monday, 07 November 2016 - 00:42
Ostatni post: porsche1689
No new  
Mercedes W126 260SE 3,0  * 123» 10
odbudowa i modyfikacje
192 oress 50 717 Sunday, 06 November 2016 - 09:32
Ostatni post: Pan. B
Closed  
Seat Leon R31 + GTX 45 by Digitun  * 123» 145
Test 6-Ciu cylindrów.
2 889 Rafalek114 2 313 773 Friday, 04 November 2016 - 16:11
Ostatni post: sir
No new  
189 piwo 74 461 Wednesday, 02 November 2016 - 15:16
Ostatni post: kirpek
No new  
30 ROTOR 18 326 Tuesday, 01 November 2016 - 21:10
Ostatni post: Tom_
No new  
73 tekkenfan 18 906 Sunday, 30 October 2016 - 21:52
Ostatni post: addam24
No new  
Calibra C20LET biTurbo / R30 turbo Mickey Garage  * 123» 17
4motion 535KM 620Nm / 704KM 702Nm
327 Mickey 217 479 Sunday, 30 October 2016 - 21:22
Ostatni post: Mickey
47 Stron V  < 1 2 3 4 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 19 January 2017 - 07:30