Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> CO2 na IC - EVO 8
P@bLO
post Sat, 30 Nov 2019 - 12:08
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 April 2011





Z ciekawości jaką dużą masz tą butlę i jaka waga?
Wszystkie elektrozawory gazowe przemysłowe powinny ogarnąć to wink.gif Zobacz po forach paintbalowców jakie zawory używają do napełniania butli od markerów wink.gif


--------------------
Fiat Coupe 2.5 20VT (Italiano DAZA) >647KM & 669Nm + DSG powered by WALAS MotorSport
World first Fiat with DSG DQ250 - FB -> Fiat Coupe - YellowProject
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 30 Nov 2019 - 12:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
deejey!
post Sat, 30 Nov 2019 - 14:05
Post #22


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





Butla pusta 6,99kg wg opisu (waga łazienkowa pokazuje 7kg) wchodzi do niej chyba 4kg gazu choć nie wiem bo jest też jakiś napis 12,99kg ale to pewnie wyjdzie przy tankowaniu CO2 biggrin.gif

Zaraz poszukam, faktycznie w paintballu mają wysokie ciśnienia, choć nie wiedziałem, że używają elektrozaworów biggrin.gif


--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin137
post Sat, 30 Nov 2019 - 18:12
Post #23


Super User
Dołączył: Fri, 07 October 2016
Skąd: Olsztyn





co2 ma 50 bar ,200 bar to jest w butli z gazami które nie są skroplone np agron, sprawdź czy butla którą masz nadaję się na wymianę na co2 bo może nie ma legalizacji i nic z tym nie zrobisz , wg mnie bezsensu pomysł raz że trzeba za to bedzie płacić dość sporo (wymiana butli) jak za trochę zmniejszenie iata to rozpylanie co2 pod maską może zaburzyć afr , lepiej prysnąć na ic płyn zimowy do wycieraczek , dodatkowo warto na wlocie zrobić klapkę kierującą na wyższą część ic żeby pracował całą powierzchnią a nie tylko żeberkami naprzeciwko wlotu


--------------------
Mercedes-Benz M111 2.3 GTX30 + Eaton M62
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deejey!
post Mon, 02 Dec 2019 - 08:26
Post #24


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





Kwestia wody/płynu jest irytująca. Próbowałem tego kiedyś, to ciągle mokro, leci to wszystko po aucie, kapie pod i śmierdzi okrutnie.

Z tą legalizacją to chyba nie jest taki problem, bo z tego co kojarzę te stare ogromne butle normalnie u mnie w mieście legalizują i nie kosztuje to fortuny, na tej butli nawet nie sprawdzałem czy jej wyszła legalizacja.

Kurde byłem pewny, że tam jest 200bar w tych CO2 nawet jak wyżej czytałem o tych od paintballu to tam też piszą o 200bar. Zresztą kolejny przykład:

https://allegro.pl/oferta/butla-co2-5l-3-75...qMaAqUNEALw_wcB


A butle po N2O wziąłem z racji tego, że one mają rurki i biorą z dna z tego co wiem. W CO2 nie jest to regułą, choć da się kupić taką nową (przykład powyżej)



--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Mon, 02 Dec 2019 - 10:30
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





Ja w butli co2 do paintballa mam zawór bezpieczeństwa 3000psi, czyli okolice 206 barów.
Pamiętaj, że jak naładujesz za dużo w butle, to gdy się zrobi cieplej, strzeli Ci zawór. Więc bez wagi przy tankowaniu ryzyko spore. Kilka razy na pałę tankowaliśmy, w zimie spoko. Po powrocie do domu, po 15 minutach strzał zaworu i cała kamizelka w śniegu biggrin.gif


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 00:01