Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Długodystansowy test BMW 430i, które możecie u mnie kupić w abonamencie., Prośba o feedback - jak oceniacie projekt Gurumotive.
szybciutki
post Fri, 14 Aug 2020 - 13:57
Post #1


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





Cześć i czołem kochani.

INTRO

Motoryzacyjnie wychowałem się na Racingforum. Siedziałem tu codziennie w latach 2008-2012.

Mimo braku wykształcenia branżowego, to dzięki forum udało mi się dostać pracę jako handlowiec, kolejno w salonie Kii, Suzuki, Oplu, Skodzie oraz BMW.

Nauczyłem się też tutaj, jak wygląda dobrze zorganizowana internetowa moto społeczność. W tamtych latach to forum naprawdę wyróżniało się w internetach pod kątem poziomu.

To dzięki kulturze wyniesionej z tego forum, udało mi się stworzyć grupę na FB, która dzisiaj sprzedaje najwięcej samochodów w Polskich Socialach: https://www.facebook.com/groups/Wynajem.Dlu...chodow.w.Polsce

Transakcje procesujemy, dzięki pierwszemu w PL Leasing Marketplace, do którego link macie w stopce, którego jestem pomysłodawcą oraz założycielem.

Od dawna w PL ludzie są gotowi do kupowania nowych samochodów w abonamentach w 100% przez internet.

Salony nie są. Dlatego jest taki wysyp pośredników. Zazwyczaj są to duże call centre, bez wiedzy motoryzacyjnej oraz bez zajawki. Albo januszpole, albo wywodzą się z banksterki.

Sprzedaż w salonach jest nieefektywna, a procesu sprzedaży nie da się prowadzić za każdym razem idealnie.




Dlatego przedstawiam Wam mój majstersztyk:
- Prezentuje dokładnie samochód, tak jak niegdyś na forum prezentowano przełomowe projekty - realistycznie, z dużą ilością detali, bez bullshitu - taki jak jest
- Jednocześnie można u nas złożyć zapytanie o taki samochód, a ofertę przesyła salon

LINK do TESTU: KLIK
Wybaczcie, że linkuje, zamiast dodać cały wątek tutaj, ale zdjęć jest kilkadziesiąt. Przeklejanie ich to jakiś dramat.

Późniejszy proces prowadzi się bezpośrednio z salonem, już bez pośredników. Zachęcam też do złożenia zapytania o samochód, żeby zobaczyć jak wygląda dalszy proces zakupu.

Czy to reklama

Siłą rzeczy każde działanie związane z własną firmą w internetach, to reklama. Ale mam do Was inną prośbę niż kupowanie u mnie samochodu.

Chciałbym poprosić Was o feedback. Co myślisz o takim procesie sprzedaży, takiej formie zakupu samochodu, takim marketingu

W skrócie:

Cenię sobie opinię społeczności forum, na którym się wychowałem.
Dlatego mam gorącą prośbę do Was:

Twoim zdaniem GIT, czy KIT?


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 14 Aug 2020 - 13:57
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
burski
post Fri, 14 Aug 2020 - 14:11
Post #2


Super User
Dołączył: Thu, 13 September 2007
Skąd: Warszawa





No fajnie widzieć, że się rozwijasz. Z mojego doświadczenia (jak działałeś trochę mniej spektakularnie) - sprzedawać umiesz, finansowania lepszego znaleźć się po prostu nie da. Portal to chyba dobry pomysł na promocję - powodzenia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Fri, 14 Aug 2020 - 14:51
Post #3


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Nieco z innej beczki - czy twoja firma jest w stanie "ogarnąć" finansowanie jedynie aut czy np. motocykle też wchodzą w grę? W sensie komponuję listę sprzętów, które mnie interesują, a ty znajdujesz odpowiednie/najlepsze rozwiązanie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Sat, 15 Aug 2020 - 00:23
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





"Na autostradzie, przy baaaardzo płynnej jeździe 140km/h 7 litrów."

Serio?
Wspomniany w tescie superb wciaga 11 przy 140. Ok 4x4 ale haldex, masa podobna, gabaryty podobne.
Dluga skrzynia tyle daje? Czy blad sie jakis wkradl? Bo 7 to bardziej do klekota pasuje.


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Sat, 15 Aug 2020 - 03:22
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Moje, konkurencyjne 2.0T na autostradzie, 4os i bagaże , przy całkiem dynamicznej jeździe (100-220) w trybie dynamic spala średnio 12,5-13, więc ta wartość chyba dla każdego 2.0T będzie podobna.

Ale w trybie efficiency, 1 osoba i spokojna jazda ok 100 - poniżej 9 nie udaje się zejść, więc w te 6-7 w BMW nie uwierzę wink.gif

Reklama spoko, cena auta dobra, bardzo korzystne finansowanie, chociaż pewnie diabeł tkwi w szczegółach.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Sat, 15 Aug 2020 - 09:10
Post #6


Rookie
Dołączył: Tue, 25 November 2008





szybciutki, nie bardzo rozumiem, skąd są te auta którymi handlujesz? Jakbym chciał się przejechać, dotknąć, zobaczyć i w końcu wybrać to gdzie mam się zgłosić. Na podstawie zdjęć w necie raczej nikt auta nie kupuje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Sat, 15 Aug 2020 - 10:05
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Najem długoterminowy to świetna przepalarnia pieniędzy idealna by całe życie być biednym i nie mieć nigdy nic na własność, żadnego kapitału. Wśród moich powiedzmy zamożnych znajomych nie znam nikogo korzystającego z podobnych rozwiązań. Co do samego finansowania to może kolega jest w stanie rabaty flotowe uzyskać do leasingów, czy innych form zakupu. 7 litrów przy 140km/h to może palić 2.0 diesel i to raczej z napędem na jedną oś.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Sat, 15 Aug 2020 - 10:45
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Mam ten sam silnik, skrzynie, xdrive tylko w BMW 3 i u mnie wychodzi koło 9-10 litrów przy 160. Ósmy bieg w tym aucie jest bardzo długi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Sat, 15 Aug 2020 - 10:52
Post #9


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





Wszystkie porownania kosztow zakup vs najem nie uwzgledniaja rabatow.
Dzieki temu wychodzi to tak pieknie.
Juz nawet te 5-10% rabatu na golfie zmienia optyke a w przypadku premium mozna urwac 2-3 razy tyle ...
Firmy oferujace najem nie robia tego charytatywnie


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sat, 15 Aug 2020 - 10:59
Post #10


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





CYTAT(burski @ Fri, 14 Aug 2020 - 14:11) *
No fajnie widzieć, że się rozwijasz. Z mojego doświadczenia (jak działałeś trochę mniej spektakularnie) - sprzedawać umiesz, finansowania lepszego znaleźć się po prostu nie da. Portal to chyba dobry pomysł na promocję - powodzenia.



Dzięki! To jest tak, że klepiemy mnóstwooo contentu, ale na grupie na FB. Statystyki są imponujące, zasięgi i zaanagażowanie jest mega spoko, ale co z tego, skoro codziennie tematy się powtarzają. Dla ciekawskich, tak wyglądają staty:



Wyzwaniem jest regularne publikowanie własnego contentu o jakości tego testu. Efekt przychodzący z bycia wydawcą, wymaga publikacji minimum raz/ dwa razy w tygodniu, oraz przychodzi dopiero po minimum 6 miesiącach...


CYTAT(error. @ Fri, 14 Aug 2020 - 14:51) *
Nieco z innej beczki - czy twoja firma jest w stanie "ogarnąć" finansowanie jedynie aut czy np. motocykle też wchodzą w grę? W sensie komponuję listę sprzętów, które mnie interesują, a ty znajdujesz odpowiednie/najlepsze rozwiązanie?


Zapraszam: KLIK

CYTAT(As_ @ Sat, 15 Aug 2020 - 00:23) *
"Na autostradzie, przy baaaardzo płynnej jeździe 140km/h 7 litrów."

Serio?
Wspomniany w tescie superb wciaga 11 przy 140. Ok 4x4 ale haldex, masa podobna, gabaryty podobne.
Dluga skrzynia tyle daje? Czy blad sie jakis wkradl? Bo 7 to bardziej do klekota pasuje.


Superb ma krótkie 6 biegowe DSG. Tutaj przy 140km/h masz 2000rpm.

Silniki turbodoładowane są bardzo wrażliwe na obciążenie.


CYTAT(_adams_ @ Sat, 15 Aug 2020 - 03:22) *
Moje, konkurencyjne 2.0T na autostradzie, 4os i bagaże , przy całkiem dynamicznej jeździe (100-220) w trybie dynamic spala średnio 12,5-13, więc ta wartość chyba dla każdego 2.0T będzie podobna.

Ale w trybie efficiency, 1 osoba i spokojna jazda ok 100 - poniżej 9 nie udaje się zejść, więc w te 6-7 w BMW nie uwierzę wink.gif

Reklama spoko, cena auta dobra, bardzo korzystne finansowanie, chociaż pewnie diabeł tkwi w szczegółach.


Dzisiaj sprawdziłem spalanie, specjalnie dla Ciebie. Wstałem, wygładziłem wąsa i pojechałem sprawdzić ile to faktycznie pali.

Pod tym linkiem znajdziesz oryginalny wpis, oraz moje pomiary także dla 90km/h = 4.3 litra, oraz dla jazdy miejskiej, gdzie pierwsze 5 kilometrów, na zimnym silniku pokonałem z wynikiem 8 litrów na 100km..



Jeśli ktoś nadal nie wierzy w to spalanie, to zapraszam na Śląsk, pokażę na żywo. Możecie też sprawdzić to u dowolnego dealera BMW na jeździe testowej. smile.gif



--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Sat, 15 Aug 2020 - 11:05
Post #11


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(szybciutki @ Fri, 14 Aug 2020 - 14:57) *
Chciałbym poprosić Was o feedback. Co myślisz o takim procesie sprzedaży, takiej formie zakupu samochodu, takim marketingu

pamiętaj, sam o to prosiłeś biggrin.gif

Ten test to po prostu tekst zadowolonego użytkownika. On jest zadowolony, to najważniejsze. Jak sam 2 lata temu kupowałem nowy samochód, to też byłem w BMW, też oglądałem serię 3/4 i mnie osobiście jednak odstraszyło wnętrze (jakość, stylistyka, przestronność), no i cena, bo nawet zrabatowane auta miały wysokie ceny (ale wtedy wszyscy się wyprzedawali, bo wchodził killer-WLTP). Każdy ma swoje oczekiwania, każdy na auto będzie patrzył przez inny pryzmat. Najważniejsze, by wybrać auto dla siebie.

Natomiast inną sprawą jest finansowanie - wg mnie, masz świetną ofertę cool.gif akurat rozważam wymianę auta i spływają do mnie finansowania podobne dla Twojego (najem jest mocno promowany przez salony). Dla porównania dam Peugeota 3008 Hybrid 300KM - cena 200k pln brutto. Warunki najmu:
- wpłata 10% (16 tys. netto)
- rata około 2000 pln netto x 35 miesięcy
- roczny przelot 30kkm.
( to chyba taka sztampa: 10% wpłata własna, 1% rata, 36 miesięcy)


U Ciebie jest 1740 pln netto i 0 % wpłaty, więc jakby korzystniej znacznie, aczkolwiek przelot mniejszy. Biorąc pod uwagę, że takie 430i GC z salonu wyrwiesz za 180-200k, to naprawdę nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze. Wg mnie, jak ktoś chciałby kupić auto w najmie, to powinien się do ciebie udać, przynajmniej po ofertę, żeby ją sobie porównać z salonem.

I na koniec pytanie - co się dzieje z samochodami po najmie, gdzie je można kupić? I kiedy w końcu ktoś wpadnie na pomysł najmu długoterminowego na auta używane w rodzaju 3-letnich Bimmer biggrin.gif


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sat, 15 Aug 2020 - 11:16
Post #12


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





Wybaczcie, że w dwóch postach, ale staram się każdemu odpowiedzieć, maksymalnie profesjonalnie.


CYTAT(kale @ Sat, 15 Aug 2020 - 09:10) *
szybciutki, nie bardzo rozumiem, skąd są te auta którymi handlujesz? Jakbym chciał się przejechać, dotknąć, zobaczyć i w końcu wybrać to gdzie mam się zgłosić. Na podstawie zdjęć w necie raczej nikt auta nie kupuje.


Samochody, oraz oferty pochodzą prosto z autoryzowanych salonów.

Składając u mnie zapytanie o samochód, to wyselekcjonowany przeze mnie salon, oraz handlowiec, prześle Ci ofertę zakupu.

Tutaj masz link do oferty samochodu z testu, uzupełnij formularz i zobacz sobie jak działa to w praktyce, gwarantuje, że nikt Ci się nie będzie narzucał: LINK DO OFERTY

Jakbyś się chciał przejechać, to możesz to zrobić na jeździe testowej w dowolnym salonie na własną rękę.

Następnie w domu, na spokojnie, możesz z nami dograć zakup samochodu.

Natomiast argument, że nikt nie kupi na podstawie zdjęć, obala całą branżę e-commerce. O butach i ubraniach też wszyscy mówili, że nikt nie kupi bez przymierzania.

Teraz nadszedł czas na samochody.





CYTAT(rwtnt @ Sat, 15 Aug 2020 - 10:05) *
Najem długoterminowy to świetna przepalarnia pieniędzy idealna by całe życie być biednym i nie mieć nigdy nic na własność, żadnego kapitału. Wśród moich powiedzmy zamożnych znajomych nie znam nikogo korzystającego z podobnych rozwiązań. Co do samego finansowania to może kolega jest w stanie rabaty flotowe uzyskać do leasingów, czy innych form zakupu. 7 litrów przy 140km/h to może palić 2.0 diesel i to raczej z napędem na jedną oś.


"Najem długoterminowy to świetna przepalarnia pieniędzy idealna by całe życie być biednym i nie mieć nigdy nic na własność, żadnego kapitału."
Inny pogląd mają przedsiębiorcy obracający gotówką, którzy nie chcą swojego kapitału pakować w samochód, który i tak za trzy lata sprzedadzą, a pieniądzem obrócą tu i teraz.

"Wśród moich powiedzmy zamożnych znajomych nie znam nikogo korzystającego z podobnych rozwiązań. "
Nikt z Twoich znajomych nie ma Audi Perfect Lease, BMW Comfort Lease, Skody kupionej w Leasingu Niskich rat, nikt nie ma Smart Planu Toyoty?
Oczywiście jest to możliwe, ale bardzo mało dla mnie wiarygodne. Albo masz mało znajomych przedsiębiorców. smile.gif

Tym nie mniej muszę się zgodzić. Taki produkt finansowy wśród MŚP zyskuje na popularności zaledwie od 4 lat. Więc świadomość użytkowników jest niska.

Korporacje, które są znacznie bogatsze od naszych majętnych znajomych, kupują samochody w takim finansowaniu w Polsce od 1999 roku.

Wybacz, lecz przez brak poprawnej interpunkcji trudno mi się odwołać do dalszej części Twojego komentarza.

" Co do samego finansowania to może kolega jest w stanie rabaty flotowe uzyskać do leasingów, czy innych form zakupu." To jest pytanie?

CYTAT(kinko @ Sat, 15 Aug 2020 - 10:45) *
Mam ten sam silnik, skrzynie, xdrive tylko w BMW 3 i u mnie wychodzi koło 9-10 litrów przy 160. Ósmy bieg w tym aucie jest bardzo długi smile.gif


Dokładnie tak jest, dziękuję za pomoc. O mało nie zostałem tu zlinczowany.

CYTAT(As_ @ Sat, 15 Aug 2020 - 10:52) *
Wszystkie porownania kosztow zakup vs najem nie uwzgledniaja rabatow.
Dzieki temu wychodzi to tak pieknie.
Juz nawet te 5-10% rabatu na golfie zmienia optyke a w przypadku premium mozna urwac 2-3 razy tyle ...
Firmy oferujace najem nie robia tego charytatywnie


Nie wiem o jakich porównaniach mówisz. Prowadzę największą społeczność, gdzie takie porównania są codziennością i za każdym razem liczymy realne ceny z rabatami.
Nie boję się stwierdzenia, że moja grupa to jedno z pierwszych miejsc, gdzie zaczęto głośno mówić o rabatach.

Przeszukaj sobie wykop, fora np. BMW itd. Każdy dzisiaj o rabatach mówi już głośno.

W przypadku samochodu z testu rabat dla finansującego to 34%. BMW poucinało rabaty dla pozostałych firm leasingowych, zostawiło tylko temu finansującemu, nota bene jest fabryczny CFM.


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sat, 15 Aug 2020 - 11:21
Post #13


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





CYTAT(Maciek1234 @ Sat, 15 Aug 2020 - 11:05) *
pamiętaj, sam o to prosiłeś biggrin.gif

Ten test to po prostu tekst zadowolonego użytkownika. On jest zadowolony, to najważniejsze. Jak sam 2 lata temu kupowałem nowy samochód, to też byłem w BMW, też oglądałem serię 3/4 i mnie osobiście jednak odstraszyło wnętrze (jakość, stylistyka, przestronność), no i cena, bo nawet zrabatowane auta miały wysokie ceny (ale wtedy wszyscy się wyprzedawali, bo wchodził killer-WLTP). Każdy ma swoje oczekiwania, każdy na auto będzie patrzył przez inny pryzmat. Najważniejsze, by wybrać auto dla siebie.

Natomiast inną sprawą jest finansowanie - wg mnie, masz świetną ofertę cool.gif akurat rozważam wymianę auta i spływają do mnie finansowania podobne dla Twojego (najem jest mocno promowany przez salony). Dla porównania dam Peugeota 3008 Hybrid 300KM - cena 200k pln brutto. Warunki najmu:
- wpłata 10% (16 tys. netto)
- rata około 2000 pln netto x 35 miesięcy
- roczny przelot 30kkm.
( to chyba taka sztampa: 10% wpłata własna, 1% rata, 36 miesięcy)


U Ciebie jest 1740 pln netto i 0 % wpłaty, więc jakby korzystniej znacznie, aczkolwiek przelot mniejszy. Biorąc pod uwagę, że takie 430i GC z salonu wyrwiesz za 180-200k, to naprawdę nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze. Wg mnie, jak ktoś chciałby kupić auto w najmie, to powinien się do ciebie udać, przynajmniej po ofertę, żeby ją sobie porównać z salonem.

I na koniec pytanie - co się dzieje z samochodami po najmie, gdzie je można kupić? I kiedy w końcu ktoś wpadnie na pomysł najmu długoterminowego na auta używane w rodzaju 3-letnich Bimmer biggrin.gif


Ad. 1.

Pamiętaj, że jeśli zrobisz opłatę wstępną, to jeśli będziesz chciał zrobić cesję, to nikt Ci jej nie odda w formie odstępnego.

Znacznie lepiej jest skorzystać w oferty bez wpłaty.

Przebieg samochodu, możesz u mnie dowolnie zmieniać/ zwiększać: wystarczy złożyć zapytanie i temat dograć z salonem.

Ad. 2 Używki opisałem w tym wątku:

https://forum.gurumotive.com/d/4-wynajem-dl...osob-fizycznych



--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sat, 15 Aug 2020 - 11:33
Post #14


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





CYTAT(error. @ Fri, 14 Aug 2020 - 14:51) *
Nieco z innej beczki - czy twoja firma jest w stanie "ogarnąć" finansowanie jedynie aut czy np. motocykle też wchodzą w grę? W sensie komponuję listę sprzętów, które mnie interesują, a ty znajdujesz odpowiednie/najlepsze rozwiązanie?


Nie zajmujemy się "szukaniem okazji na zlecenie". Abstrakcyjny pomysł.

Mamy za to dział finansowanie, gdzie możesz złożyć zapytanie, a ofertę przygotowuje bezpośrednio sprawdzony cżłowiek z m-leasing.
Oferty mamy bardzo tanie, bo fizycznego pośrednika, biuro itd. zastąpiliśmy kilkoma linijkami kodu biggrin.gif

Klik przenosi na stronę:



--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Sat, 15 Aug 2020 - 13:31
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(rwtnt @ Sat, 15 Aug 2020 - 11:05) *
Najem długoterminowy to świetna przepalarnia pieniędzy idealna by całe życie być biednym i nie mieć nigdy nic na własność, żadnego kapitału. Wśród moich powiedzmy zamożnych znajomych nie znam nikogo korzystającego z podobnych rozwiązań.

to chyba mamy podobnych znajomych biggrin.gif

Najem ma tę wadę, że masz ograniczenie przebiegu, którego nie da się podwyższyć. Poza tym odliczasz koszty od faktury na 1700 pln netto, zamiast na 3000 pln netto, gdybyś miał leasing. No i z automatu zakładasz, że po 3 latach puszczasz w świat 3-latka pewniaka z przelotem 50-90kkm, często na gwarancji, bo wykup takiego auta nie jest atrakcyjny w porównaniu z leasingiem.

Za to, niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest łatwość przekazania leasingu na kolejną osobę. Nie bawisz się w żaden odkup, tylko 'za darmo' oddajesz po roku najem - na pewno szybciej sprzeda się takie auto, niż miałbyś się bawić w odkup typu 50 tysięcy i rata 2 tysiące/m-c.

Ale co kto lubi - na najem jest popyt, więc ludziom to odpowiada.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Mon, 17 Aug 2020 - 06:46
Post #16


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





CYTAT(szybciutki @ Sat, 15 Aug 2020 - 10:59) *
Dzisiaj sprawdziłem spalanie, specjalnie dla Ciebie. Wstałem, wygładziłem wąsa i pojechałem sprawdzić ile to faktycznie pali.


A no tak, teraz rozumiem skąd ten wynik. Ja podaję średnie z przeciętnej drogi ze skrzyżowaniami, bez tempomatu i napinki na najniższy możliwie wynik. Czyli tyle ile faktycznie średnio pali tongue.gif

Co do najmu: typowo użytkowe, niezbyt drogie autka to tak - znam przypadki. Chodzi o to by jak najtaniej jeździć w robocie nowym. Drogich aut rzędu 200k to nie znam żadnego przypadku, auto dla siebie chyba inaczej się postrzega.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rex
post Tue, 18 Aug 2020 - 15:11
Post #17


Forum Killer
Dołączył: Tue, 07 December 2004
Skąd: Warszawa





Niestety chcac wprowadzic samochod po wykupieniu z leasingu w majatek firmy a potem go sprzedac generuje sie duzo kosztow, a nie kazdy ma ochote bawic sie w przekrety i sztuczki i bujanie się ze sprzedażą potem. Stąd też najem wydaje się spoko opcją np. dla mnie.


--------------------
Ford Escort Cabrio '88
Recaro Leather interior
Bilstei Wolf Suspension
ex rst :) 2.0 16v zetec in progress
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 18 Aug 2020 - 15:20
Post #18


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Z tym spalaniem warto odnotować, że A4 z Rudy Śląskiej na 3 Stawy do Katowic jedzie się z góry jak również DTS z Katowic do Gliwic. Camry nowa 2.5 hybrid testowana przeze mnie na DTS z Gliwic do Katowic 110kmg wg GPS spala 5.5l a na A1 Pyrzowice - Gliwice 149kmg wg GPS spala 7.5l. Trudno mi uwierzyć że BMW 430 spala mniej ale z uwagi że bywam w Katowicach chętnie się z Tobą przejdę i z ciekawości to sam zobaczę. Jeśli spala poniżej 5l to jest mega wynik.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Tue, 18 Aug 2020 - 16:59
Post #19


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





odchodząc od spalania co można zrobić z tego b48 poza zwykłym chipem?
Ostatnio jechałem za taką 330 i zapieprzała jak zła


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
czarodziciel
post Tue, 18 Aug 2020 - 18:00
Post #20


User
Dołączył: Thu, 24 February 2005
Skąd: Warszawa





Osobiście polecam zarówno Szybciutkiego, jak i Gurumotive. Byłem chyba pierwszym klientem. Nie ma małych czcionek czy kruczków prawnych. Była pomoc w wybraniu modelu (stanęło na bmw), była zajebiste, znacznie lepsza od rynkowej cena, a na końcu jeszcze pomoc w znalezieniu ubezpieczenia (ponad 3k zaoszczędziłem). Generalnie brać i się nie zastanawiać!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 23 April 2024 - 22:54