Shoutbox 0 nowych PW 


7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Civic Coupe turbo by Mowad, '95, d16z9T
Mowad
post Sun, 07 Nov 2010 - 17:48
Post #21


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





klip podsumowujacy miniony sezon:

http://www.youtube.com/watch?v=ISvAfMGpXNc

zapraszam


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 07 Nov 2010 - 17:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mowad
post Tue, 05 Apr 2011 - 17:41
Post #22


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





update pierwszego postu po sesji foto wink.gif


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ali-En
post Tue, 05 Apr 2011 - 21:07
Post #23


Frequent User
Dołączył: Thu, 05 July 2007
Skąd: Opole





Jeszcze filmik z testu szpery byś wrzucił wink.gif


--------------------
CRX ED9 --> sold
CRX EE8 --> sold
C36 AMG --> sold
Sunny GTI-R --> sold
Sunny GTI Neo VVL --> new toy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihas66
post Tue, 05 Apr 2011 - 21:38
Post #24


Forum Homee
Dołączył: Sat, 04 July 2009





Po przeczytaniu tematu o saabach coobcia jakoś smieszny wydaje mi się ten silnik;p A tak na serio jakie rzeczywiste osiągi do sety i na 1/4mili?


--------------------
Wszystkie moje posty są moja subiektywną opinia proszę ich nie łączyć z żadną firmą i osobami...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Tue, 05 Apr 2011 - 21:39
Post #25


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





masz zdjecie czasu do "sety" mierzonej na Gtechu w pierwszym poscie.


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihas66
post Wed, 06 Apr 2011 - 16:12
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Sat, 04 July 2009





a na 1/4?


--------------------
Wszystkie moje posty są moja subiektywną opinia proszę ich nie łączyć z żadną firmą i osobami...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Wed, 06 Apr 2011 - 20:47
Post #27


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





slaby: 13.9s ale jakos wole zakrety od prostej.


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Wed, 27 Apr 2011 - 21:03
Post #28


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





zrobilem sobie porownanie jak wzrasta cisnienie z seryjnym rozwiazaniem i z mbc properfect (ktory gubi sie w okolicy 1bar, ale niedlugo bedzie jakies chinskie ebc i zobacze czy bedzie lepiej)
http://www.youtube.com/watch?v=PS1cNnw1fdc...player_embedded


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihas66
post Thu, 28 Apr 2011 - 07:48
Post #29


Forum Homee
Dołączył: Sat, 04 July 2009





wyślij filmik do properfecta, niezła reklama jego mbc.... Nie sądziłem że efekt jest aż taki...


--------------------
Wszystkie moje posty są moja subiektywną opinia proszę ich nie łączyć z żadną firmą i osobami...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sat, 07 May 2011 - 15:17
Post #30


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





nowy gadzet na pokladzie - chinski elektroniczny kontroler doladowania. Zrobilem porownanie wzrostu cisnienia z wczesniejszym tanszym rozwiazaniem - manualem polskiej firmy i wnioski sa takei ze trudniej przy MBC ustawic precyzyjnie wartosc doladowania i przy max wartosciach jest mniej stabilne, za to na EBC jakos wolniej roslo, chociaz spadek na koncu tez jakis jest.

http://www.youtube.com/watch?v=HyxKZn9eLVw

Co do samego elementu to jak na chinola to calkiem dobrze wykonany, ale kabelki dali tak cienkie ze zanim udalo mi sie to zmontowac to 3 razy cos urwalem z ich wiazki i w koncu zrobilem swoja laugh.gif


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Sat, 07 May 2011 - 19:53
Post #31


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





generalnie wlasnie do 1,1bar MBC Propera jest fajnym i stabilnym rozwiązaniem. Widać, że nie występowały u Ciebie wahania na samym końcu, nie było żadnego falowania, a i wstawało bardzo dobrze, także generalnie nie rozumiem genezy pomysłu zmiany sterowania boostem..


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sun, 08 May 2011 - 01:38
Post #32


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





pomysl wlasnie powstal taki po tym jak MBC nie trzymal cisnienia i byly wahania 0.9-1.2 bara gdzie mialo byc 1.1 bara. A po czesci bo w planie jest 1.5bar.


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sun, 22 May 2011 - 11:18
Post #33


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





jak juz wspominalem na ten sezon do auta trafila szepra i elektroniczny kontroler doladowania oraz hamulce z prelude na dosc dobrych czesciach, wczoraj mialem okazje pierwszy raz sprawdzic te ustrojstwa w boju i przyznam ze szpera to jeden z moich lepszych zakupow do auta, przyczepnosc przy przyspieszaniu jest na tyle duza ze czasami zle ja ocenialem przy hamowaniu co widac na ponizszym filmiku wink.gif Do tego hamulce dosc ostro lapia i latwo blokuja sie kola, musze sie w to wjezdzic, zaleta jest to ze nie wykazuja zupelnie zadnych oznak zmeczenia, chociaz na to trasa byla chyba zbyt wolna i zbyt krotka.
Byla tez okazja sprawdzic sie w krotkim dragu z mazda RX8 i dwiema Octaviami RS (jedna dosc dobrze dlubana). Tu efekty mojej jazdy wink.gif http://www.youtube.com/watch?v=j_OzXJaLX3k


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ddziaduch
post Sun, 22 May 2011 - 12:46
Post #34


Forum Killer
Dołączył: Wed, 05 January 2011
Skąd: Gdańsk





Takie pytanie zupełnie z innej beczki. Jak zrobiłeś on-boarda? Zwykł aparat? Gdzie go umieściłeś i czym? biggrin.gif


--------------------
Było:
Astra F Kombi GL '92 1.4 8v -> 2.0 8v.
Vectra B Kombi Sport Zender '01 2.6 24v.
Jest:
Volvo V70 '98 T5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sun, 22 May 2011 - 13:03
Post #35


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





kamerka creative i maly statyw przymocowany trytytkami do zaglowka fotela pasazera smile.gif


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Mon, 04 Jul 2011 - 23:49
Post #36


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





a tym razem na mokrym asfalcie i plycie poslizgowej smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=fM4zmot01L4


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Wed, 03 Aug 2011 - 19:23
Post #37


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





Moj respirator vs niemieckie duze pluco wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=fozmzERkJkg


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sat, 06 Aug 2011 - 09:12
Post #38


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





tym razem w troche szybszych zakretach, a myslalem ze na tym obiekcie nie da sie doprowadzic hamulcow do dymienia ale sie mylilem smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Xs2SnJoDWMM


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mowad
post Sun, 11 Sep 2011 - 20:54
Post #39


Frequent User
Dołączył: Wed, 17 March 2004
Skąd: Opole





bylem na Trackday'u w Poznaniu. Na dzien przed wyjazdem sprawdzajac cisnienie w oponach odkrylem ze w jednej z nich nie ma za duzo powietrza, winny byl gwozdz, na szczescie znajomy wulkanizator szybko sobie poradzil z tematem.


Zadowolony jestem z ostatniej modyfikacji, czyli foteli, trzymaja bardzo dobrze, nie przeszkadzaja w prowadzeniu, a trasa 300km w jedna strone tez nie byla wyjatkowo uciazliwa, choc komfortowa tez trudno ja nazwac smile.gif Hamulce zalozone po stopieniu klockow na zeszlorocznym trackday'u na torze w Brnie tez wywiazaly sie ze swej roli, chociaz farba na nich sie spalila.


Opony tez nie mialy lekkiego zycia, zwlaszcza lewa prednia i chyba po jeszcze jednej takiej imprezie trzeba bedzie myslec o kolejnym komplecie, ale na trzymanie w zakretach narzekac nie moge, nawet jeden z instruktorow gdy ze mna jechal to pytal czy mam zalozone jakies slicki bo dobrze trzymaja.


Ogolnie fantastyczna impreza, duzo lepiej zorganizowana niz w Brnie, mozna sie bylo najezdzic az samochod albo kierowca bedzie mial dosc, organizacja na wysokim poziomie, jedyne na co mozna narzekac to brak szerokiej informacji przy wjezdzie na tor (zeby dostac obiad trzeba bylo miec opaske na reku a niektorzy je po prostu wyrzucili bo to byl pasek papieru, oraz nie bylo zadnej flagi ze w strefie hamowania po prostej startowej gdzie mialem ok 200km/h jest kupa piachu na torze, ale to moglo byc spowodowane tym ze nadjechalem w to miejsce kilka sekund po malym dzwonie i mogli nie zdazyc).
Ale od poczatku - na wjezdzie na tor jest sprawdzana glosnosc samochodu przy 3500obr, wyszlo mi 88db, dozwolone jest 96db, kazdy otrzymal krotkofalowke przez, ktora instruktor w czasie szkolenia mogl przekazywac na biezaco uwagi oraz komplet naklejek ktore trzeba bylo umiescic na samochodzie.


Po krotkiej odprawie dot zasad bezpieczenstwa i zachowania sie na torze odbylo sie szkolenie na torze podzielonym na 4 fragmenty, w kazdej sekcji po 45min, gdzie instruktor pokazywal jak nalezy przejechac konkretne sekwencje zakretow i na co zwrocic uwage, potem odbywaly sie cwiczenia i bledy byly na biezaco korygowane. Trzeba zwrocic uwage, ze nie byly to cwiczenia przy malych predkosciach tylko jechalo sie "na ostro" (wyjezdzilem prawie jeden zbiornik paliwa).


Po szkoleniu byla przerwa na obiad (swoja droga bardzo dobry), tankowanie samochodu i wymiana krotkofalowki na kostke pomiarowa. Potem samochody byly podzielone na 3 grupy, dobrane tak aby nie bylo duzych dysproporcji w osiagach i odbylo sie dla kazej grupy 6 sesji po 20min kazda jazdy na czas, pomiedzy kazda sesja bylo 40min przerwy. Moj najlepszy czas uzyskalem na pierwszym okrazeniu trzeciej sesji (a w sumie bylo to moje 16 okazenie, lacznie zrobilem 31 okrazen na czas) i wynosil on 1:59,278, z takim czasem zostalem sklasyfikowany na 32 miejecu na 60 startujacych, niby slabo ale patrzac na samochody sklasyfikowane wyzej nie ma sie czego wstydzic (duzo Porsche 911, Lancerow evo itp), a patrzac na liste samochodow za mna to nawet jestem zadowolony (rowniez jakies porsche, nissan 350Z, BMW M3 i duzo innych), zreszta sam na torze dwa razy dogonilem i wyprzedzilem np. Porsche Carrera 4, Focusa ST czy VW Scirocco 2.0TFSI. Po imprezie bylo rozdanie nagrod ufundowanych przez sponsorow i losowanie jednej nagrody - tygodniowy pobyt w Hiszpanii, ktory jakims cudem trafil w moje rece biggrin.gif Samochod poza tym spalil polowe wskaznika na miarce oleju co na tyle katowania chyba nie jest duzo (dolalem moze z 0,5l), awarii nie zaliczylem wiec to kolejny powod do zadowolenia. Pomimo duzych predkosci i jazdy zazwyczaj na maksa na calej imprezie dzwon widzialem tylko jeden, w dodatku wykonal go jeden z instruktorow jadac wyscigowym Clio chyba cos popierniczyl z hamownaiem po prostej startowej i zlapal trawe i piach.

W najblizszych dniach wrzuce filmik zlozony z ciekawszych momentow z kamery wewnatrz hondy.


--------------------
www.mowad.opole.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Sun, 11 Sep 2011 - 23:06
Post #40


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





Fajny wypad - gratuluję! smile.gif


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 03:23