Shoutbox 0 nowych PW 


9 Stron V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Seat Ibiza Cupra 1.9 TDI, 335KM 572Nm
lukkoz01
post Wed, 26 Oct 2016 - 02:50
Post #161


Super User
Dołączył: Thu, 22 September 2011
Skąd: Warszawa





Uwaga uwaga, buda idzie na sprzedaż. W grę wchodzą różne konfiguracje. Zespół napędowy zostawiam do projektu Caddy Maxi mk3. Mam kilka skrzyń biegów do wyboru, kilka zestawów hamulcowych itd. Buda prosta w oryginalnym lakierze, oryginale szyby. Mogę złożyć auto na jakimś zwykłym silniku i zwykłym setupie (hamulce zawias itd.).

Proszę na PW zgłaszać swoje propozycje. Uprzedzając pytania niektórych osób. Nie sprzedaję całego auta bo silnik z osprzętem i skrzynią wyszedł mnie miliony monet a w polskich realiach nie widzę szansy na uzyskanie godziwej zapłaty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 26 Oct 2016 - 02:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lukkoz01
post Wed, 24 Oct 2018 - 01:57
Post #162


Super User
Dołączył: Thu, 22 September 2011
Skąd: Warszawa





Auto sprzedane w maju tego roku jako prawie seria- większe turbo, wtrysk, fmic i wydech. Na seryjnym nieotwieranym słupku wyszło 313KM i 532Nm. Nowy właściciel został poinformowany o tym że silnik nie jest przystosowany do ciągłego pałowania. Seryjne hamulce na pewno zniechęcały do ostrej jazdy:) Z informacji uzyskanych od obecnego właściciela Ibizy- po zaliczeniu kilku zawodów na 1/4 mili silnik padł w trakcie łapania się z rolki przy prędkości 190km/h. Spłynął trzeci tłok od zbyt wysokiego stopnia sprężania i EGT. Dla potomnych 1.9TDI do 280KM może być seryjne. Powyżej 280KM zmiana tłoków na lepsze (seryjne mają słabe półki) i niższy stopień sprężania. Odprężone 1.9TDI z mocniejszymi tłokami przyjmuje 3,5 bara doładowania na seryjnej korbie. Temat do zamknięcia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 12:05