Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Jaki klucz pneumatyczny
volski1
post Sun, 22 Dec 2019 - 20:10
Post #21


Frequent User
Dołączył: Fri, 18 January 2008





Macie chyba jakieś lewe powietrze wink.gif
Mam DCF899P2 i jak dla mnie Hazet jest mocniejszy, lżejszy i poręczniejszy.
A jeśli się trafi coś do urwania to sięgam po Facoma ns3000f
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 22 Dec 2019 - 20:10
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
sp200
post Wed, 25 Dec 2019 - 12:22
Post #22


Frequent User
Dołączył: Wed, 08 February 2012
Skąd: wwa





Panowie z tą śrubą jest gorzej niż myślałem:) Dwumetrowa przedłużka nie daje rady. Wygiąłem nawet stare radzieckie pokrętło które było ze mną 15 lat i nie pękało na robocie. Próbowałem też grzać palnikiem i szybko polewać wodą żeby śruba się skurczyła. Pytanie jak bardzo można tą śrubę nagrzać? Bo starałem się to robić dosyć delikatnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Wed, 25 Dec 2019 - 12:41
Post #23


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





Co do 2m rury i pokrętła załatwiłeś je ponieważ byłeś za delikatny, Obsikaj śrubę jakimś wd40 niech trochę ta chemia poleży potem nabij nasadkę ale porządnie nabij, załóż 2 metrową rurę i energicznie odkręcaj. Odkręcanie ma wyglądać bardzo dynamicznie inne metody są nieskuteczne. Z tego co doczytałem chodzi o śrubę wału korbowego to osobiście zbyt intensywnie bym nie grzał.

Ps. Tylko użyj jakiś pokręteł na co najmniej 3/4" mniejszym na pewno się nie uda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomex85
post Mon, 22 Jun 2020 - 07:42
Post #24


Rookie
Dołączył: Thu, 18 June 2020





Za trochę wyższą kwotę możesz kupić z Chicago Pneumatic.. klucz pneumatyczny, który posiada całkiem niezłe wartości Nm + jest mega trwały. Możesz nabyć na przykład model: CP7748 1300 Nm.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Mon, 22 Jun 2020 - 09:04
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Jeszcze ktoś używa pneumatów? Polecam sprawdzić elektryczny. Nie trzeba halasowac kompresorem nie ogranicza przewod nie wieje podrywajac kurz czy rzucając olejem.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yaca
post Mon, 22 Jun 2020 - 09:16
Post #26


Super User
Dołączył: Mon, 10 January 2011





drugi albo trzeci już rok użytkuje klucz Ryobi z największą baterią i jak narazie nic złego sie z nim nie dzieje a bateria trzyma tak długo że jestem b. przyjemnie zaskoczony
oczywiście mówimy tu o prywatnym użytkowaniu, nie mam warsztatu samochodowego ani podobnych działalności, rozebrałem do śrubki jeden samochód, do tego standardowe wymainy kół, zawieszenia, odkręcanie półosi itd..


--------------------
insta: @blackcartel.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 00:47