Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> BMW X3, 3.0 benzyna
Igloo
post Fri, 21 Jan 2011 - 20:04
Post #1


Super User
Dołączył: Sun, 17 April 2005
Skąd: Trójmiasto





Witam,
Z uwagi na to ze rodzina mi sie powiekszyla i moja 2 polowka srednio sama sobie radzi z fotelikiem w s3 przyszedl czas zeby kupic jej cos bardziej hymm komfortowego, BMW X3 spelnia warunki jesli chodzi o wielkosc i wyglad pytanie tylko jak to naprawde jezdzi ? Interesuje mnie wersja z 3 litrowym silnikiem benzynowym bo diesle stoja w takich cenach ze tylko pusty smiech mnie ogarnia. Czy ktos moze mi cos wiecej napisac jesli chodzi o niezawodnosc tego samochodu ? Jak to jezdzi ?? Jak wyglada spraw z automatem, nie sypie sie ?? I ostatnie pytanie brzmi ile to mniej wiecej pali, nie chodzi o koszt tylko o to ze nie za bardzo lubie co chwile marnowac czas i jezdzic na stacje, w miescie lyknie wiecej niz 20l ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 21 Jan 2011 - 20:04
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kosiniak
post Fri, 21 Jan 2011 - 21:09
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





mialem, spalanie srednie ok 17l, jezdzi sie jak osobowka, sztywne, fajnie w zakretach. Nic sie nie psulo, skrzynia spisywala sie bardzo dobrze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Fri, 21 Jan 2011 - 22:03
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Kupujesz pewnie używany, ale odnośnie tego modelu to silnik 3.0 zostanie zastąpiony nowym modelem 2.0 turbo 245KM, ma miec lepsze osiadi o jakies 0.5 sek do setki i mniejsze spalanie o ok. 2 litry.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stander_M
post Fri, 21 Jan 2011 - 23:44
Post #4


Frequent User
Dołączył: Wed, 27 January 2010
Skąd: Częstochowa





Pół roku temu szukałem takiego samochodu dla żony, niestety za sensowny egzemplarz 2006-2007 dobrze wyposażony i fajnie skonfigurowany co w przypadku X3 nie jest taką oczywistą sprawą trzeba było zapłacić 85 - 90 pozostałe to były ulepy salvage albo konfiguracje typu beżowa skóra srebrny kolor zwykłe siedzenia i drewno jak na meblościance + kierownica z e39. Polecam Ci szukać 3.0si bo to fajnie jedzie, nie wiem jaki masz budżet ale jak zakładasz tak jak ja zakładałem 60 - 70 to możesz się rozczarować no i nie wiem czemu w USA tak trudno spotkać sportsitze, ksenony i kierownice 3-ramienną a niestety oferta benzyn to głównie import z za oceanu.

Jeśli chodzi o samą funkcjonalność to bagażnik dosyć mały jak na SUV i samochód twardy jak na SUV oczywiście, my wkońcu odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się na A4 B7 2.0 TFSI Quattro Tiptronic w S-line Avant


--------------------
RRS SDV6, Tesla M3LR, Tesla S 100D, Lexus GX460 offroad
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Igloo
post Fri, 21 Jan 2011 - 23:55
Post #5


Super User
Dołączył: Sun, 17 April 2005
Skąd: Trójmiasto





Szukam wlasnie 3.0si z budzetem nie ma problemu, celuje w rocznik 2007-2008 i z pelnym wyposazeniem i zadnego drewna bo na to patrzec nie moge, fajnie jakby mial m-pakiet, sa jakies istotne roznice miedzy wersja US a EU ?? 3.0 w benzynie wystepowalo w manualu czy wszystkie to automat ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 00:28