Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Audi Typ89 quattro 2.5 R5 07K + 0B4 40/60 6G Projekt
cowboy
post Thu, 08 Jun 2017 - 09:38
Post #41


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





czemu antyackermana
obracasz koleumy i ustawiasz wąsy tak żeby po przedłużeniu linii wzdłuż do tyłu przecieły się one w tylnym dyfrze


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 08 Jun 2017 - 09:38
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Audi Sport
post Thu, 08 Jun 2017 - 11:15
Post #42


Rookie
Dołączył: Sat, 10 December 2016
Skąd: Ostrów Wielkopolski





CYTAT(cowboy @ Thu, 08 Jun 2017 - 09:38) *
czemu antyackermana
obracasz koleumy i ustawiasz wąsy tak żeby po przedłużeniu linii wzdłuż do tyłu przecieły się one w tylnym dyfrze


Kolumny obrócone i nic z tym mi się niechce narazie robić. Jak będę robił gwint to się za to wezmę, a póki co jestem ciekaw jak to się będzie spisywać. Jak działa ackerman i jak go zrobić wiem bardzo dobrze.
Dowiedzieć od Ciebie chciałbym się bardziej jak u Ciebie działa ta regulacja otworów we wąsach. Masz serię, typowego ackermana, anti i pro? Czy służy to tylko do prawidłowego ustawienia zbieżności po zmienieniu umiejscowienia magla?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 08 Jun 2017 - 11:47
Post #43


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





ja mam ustawione teraz krótszy waś i bardziej w kierunku równoległegi nie jest to antiackerman
nie jezdziłęm serią wiec sie nie wypowiem wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
appley
post Thu, 08 Jun 2017 - 13:47
Post #44


Rookie
Dołączył: Tue, 19 October 2010
Skąd: Tychy/Wrocław





antyackerman to baaardzo zły pomysł. chyba, że chcesz latać bokami, to proszę Cię najuprzejmiej smile.gif


--------------------
Ford Sierra; 3D; 2.0 DOHC
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Audi Sport
post Fri, 09 Jun 2017 - 01:16
Post #45


Rookie
Dołączył: Sat, 10 December 2016
Skąd: Ostrów Wielkopolski





CYTAT(cowboy @ Thu, 08 Jun 2017 - 11:47) *
ja mam ustawione teraz krótszy waś i bardziej w kierunku równoległegi nie jest to antiackerman
nie jezdziłęm serią wiec sie nie wypowiem wink.gif

Aha czyli masz bardziej neutralne ustawienia. Seria to też nie jest idealny ackerman wink.gif

CYTAT(appley @ Thu, 08 Jun 2017 - 13:47) *
antyackerman to baaardzo zły pomysł. chyba, że chcesz latać bokami, to proszę Cię najuprzejmiej smile.gif

Z tego co wiem antiackerman sprzyja bardzie podsterowności niż nad. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi. Ogólnie układ kierowniczy to temat rzeka wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
appley
post Fri, 09 Jun 2017 - 16:07
Post #46


Rookie
Dołączył: Tue, 19 October 2010
Skąd: Tychy/Wrocław





jak skręcasz bez poślizgu, to koło zewnętrzne jedzie po większym łuku, każdy to wie
za to skręcając w poślizgu, gdy koła są w przeciwną stronę do zakrętu, to wewnętrzne jedzie po większym łuku, nie zewnętrzne. i tutaj z pomocą przychodzi anty-ackerman smile.gif


o, tu jest fajny obrazek



--------------------
Ford Sierra; 3D; 2.0 DOHC
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Audi Sport
post Thu, 23 Nov 2017 - 02:36
Post #47


Rookie
Dołączył: Sat, 10 December 2016
Skąd: Ostrów Wielkopolski





apply - faktycznie ma to sens. Narazie tak tego nie tykam, bo jeszcz będę ruszał ten temat wiele razy smile.gif Najprawdpodobniej wleci magiel z W210 z servotroniciem. Trzeba do tego zapierdzielić jakiś gwint, bo skok seryjnego zawieszenia pierd... pracę drążków... Także jak będę to ogarniał to wezmę się za ackermana wink.gif


Z postępów to wleciała costumowa rozpórka omijająca wlew oleju i ulokowałem juz podstawę fitra oleju, siedzi na swoim miejscu już chłodnica wody i klimy. Chłodnica oleju jak narazie czeka na poprawkę mocowania. Krucce do układu olejowego mam już przerobione także tylko zakuwać węże. Nastepny plan to ogarnąć kolektor dolotowy wink.gif Z pierdół we wnętrzu to wleciały recaro z V8 w full elektryce. Trzeba było się bawić ze stelażami ale wszystko już bangla smile.gif




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Audi Sport
post Wed, 05 Dec 2018 - 12:15
Post #48


Rookie
Dołączył: Sat, 10 December 2016
Skąd: Ostrów Wielkopolski





Coś tam się powoli dzieje. Kolektor ssący nad jest w fazie prac, ale powoli do przódu. Flansza pod głowicę, przepustnicę i owale już są. Zakupine zostały hamulce z Prosiaka Przód 18Z, a tył to nawet niewiem, napewno z tego samego wozu co przednie Tarcza przód 360/34 tył 330/30. Adaptery już się robią. W międzyczasie kupiłem drugi silnik na zapas, abym póżniej nie płakał jak coś w obecnym zepsuję Wkońcu został ogarnięty. Tylny zawias i napęd zostały myślę, że już finalnie. Wleciał dyfer z A6 C5 i półosie z przegubami 108mm. Z przodu również zawitały customowe półośki z dużym przegubem zewnętrznym jak w s2. Został jeszcze wał aby zamknąć temat napędów. Układ olejowy również został ukończony adapter w bloku został obspawany i splanowany. Wszystkie spawane rurki i krućce zostały pomalowane proszkowo i zakute wężami 16mm ptfe w stalowym oplocie. Pojemność układu olejowego wzrosła do 8,5L haha. W miedzyczasie przerobiłem ori hak na wersję z odpinaną kulą i wziąłem się za modzenie błotników tylnych z B4 i zderzaka ala Compi/s2. Z pierdółek to wkońcu skompletowałem czarne oświetlenie z RS2.

Zdjęcia:













Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dziku
post Wed, 16 Nov 2022 - 16:39
Post #49


Forum Homee
Dołączył: Mon, 12 February 2007
Skąd: Warszawa-Wesoła





Projekt żyje?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KamilC20XE
post Wed, 16 Nov 2022 - 16:58
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Wed, 15 October 2008
Skąd: Kamień Pomorski





Podobno żyje i podobno będzie miała jakaś automatyczną skrzynię wink.gif


--------------------
FIAT RITMO 2.0 16VT 4WD E85 10,7 et
FB: WalasMotorSport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Wed, 16 Nov 2022 - 22:18
Post #51


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Ooo, chętnie bym zobaczył jakiś update smile.gif Żałuję, że nie znałem tego silnika przed zakupem mojego wink.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 09:34