Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> 2.10 Biała Podlaska 1/4 Mili , Time Atack
lupo
post Tue, 04 Oct 2016 - 11:51
Post #21


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





BYŁEM NA WAGU I NIKT NIE MIAŁ PROBLEMU Z USTAWIENIEM SIĘ . TO MOŻE Z TWOIM AUTEM JEST COŚ NIE TAK SPECU.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 04 Oct 2016 - 11:51
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lupo
post Tue, 04 Oct 2016 - 11:59
Post #22


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





TYM RAZEM TO JUŻ PRZESZLI SAMYCH SIEBIE MOŻLIWOŚCI TORU PRZYNAJMNIEJ NA 30 D0 40 PRZEJAZDÓW A TU ZNOWU DUPA.
DO TEJ PORY NIC NIE PISAŁEM ALE TO JUŻ SZCZYT MOJEJ CIERPLIWOŚCI.
POMIAR JAKI SIĘ UDAŁ SCS PRZEZ CAŁY SEZON TO 5 RUNDA WILCZE A RESZTA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA
KIEDYŚ NA ZAWODACH STASZEK DOBRZE POWIEDZIAŁ WSZYSTKO NA D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specu
post Tue, 04 Oct 2016 - 12:24
Post #23


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





CYTAT(lupo @ Tue, 04 Oct 2016 - 11:51) *
BYŁEM NA WAGU I NIKT NIE MIAŁ PROBLEMU Z USTAWIENIEM SIĘ . TO MOŻE Z TWOIM AUTEM JEST COŚ NIE TAK SPECU.


Po pierwsze: Nie pisz wielkimi literami bo wygląda jakbyś krzyczał.
Po drugie. Tak moje auto jest specyficzne. Ma nieregularny kształt przodu, co nie zmienia faktu że nigdzie nie stosuje się w dragu tego typu foto komórek.


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Tue, 04 Oct 2016 - 13:08
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





A może on faktycznie tego capsa ma celowo... wink.gif


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specu
post Tue, 04 Oct 2016 - 16:01
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Pewnie tak. Ale ja bardzo nie lubie jak się na mnie krzyczy...


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sawczen
post Tue, 04 Oct 2016 - 17:06
Post #26


Frequent User
Dołączył: Wed, 30 January 2013





CYTAT(Synek @ Mon, 03 Oct 2016 - 08:28) *
I przejazdy finałowe. Jeżeli aparatura jest nie sprawna to chyba liczy się ten kto pierwszy do mety dojedzie prawda? To po co puszczać ich osobno i jeszcze nie mówić czasów żeby osoba następna specjalnie pałowała auto na widzimisie tajemniczego czasu. I tak doszły mnie słuchy, że jakiś finał klasy chyba FWD T był nieprawidłowy bo komuś czasu nie policzyło jak należy. Do końca nie znam sytuacji ale może ktoś to potwierdzi o ile to prawda.


Pierwszy półfinał zawodów: Paweł Grelich vs. Dawid Olszewski. Dawid jedzie pierwszy, oczywiście nikt nic nie mówi, bo nie było podawanych czasów zanim nie przejechał drugi półfinalista. Dają jechać Pawłowi, po czym okazało się, że nie zmierzyło bądź źle zmierzyło czas Dawidowii powtórzy swój przejazd półfinałowy. Jako, że to półfinał, to powinno być chyba tak, że oboje powtarzają przejazdy prawda? Półfinał to półfinał - coś źle komuś zmierzy, powtarzają oboje, a nie jedna osoba. Dlaczego skoro źle zmierzyło przejazd jednemu, to drugi już nie miał drugiej szansy jeśli np. zepsuł przejazd? Ewentualnie Dawid powinien pojechać drugi raz zanim puszczono by Pawła, wtedy sytuacja byłaby klarowna. Kpina k..., kpina. Osoba decyzyjna ze strony SCSu, którą zapewne był tam pevo zakpiła sobie ze wszystkich w niedzielę - z zawodników, z organizatora i z widzów smile.gif Bo nie dość, że nie działał jeden tor, to jeszcze nie wyświetlano czasów z powodu awarii prawego toru.

Dlatego należy wrócić do tego co napisał Synek powyżej - jeśli aparatura zawodzi i nie da się przeprowadzić mierzonych finałów na obu torach - powinny zostać odpalone tylko drzewka startowe, żeby wystartować zawodników i sprawdzić ewentualny falstart, a o wyniku końcowym decydują zawodnicy bądź nagranie z go pro postawionego na statywie na mecie, ale powinno decydować tylko kiedy zawodnicy nie są w stanie stwierdzić jednogłośnie który był pierwszy na mecie. Bo to jak zostały rozegrane przejazdy finałowe to jest kpina. Jeszcze jedna rzecz mi się nasuwa na myśl - czy jeśli zawiodła jedna fotokomórka na mecie na prawym torze, to nie można było przestawić fotokomórki z 60ft na metę i prawy tor nie miałby po prostu 60ft? Czy wszystkie się rozjechały? Oto jest pytanie. Aczkolwiek możemy sobie tutaj dywagować, a guru ekipy pomiarowej i tak nie zajmie stanowiska w tej sprawie, bo przecież wszyscy się wyjeździli jak nigdy, była cała masa przejazdów biggrin.gif

Podzielam zdanie Przemka Badowskiego, też mi szkoda Amazing Events, najbardziej pod tym względem, że musieli zapłacić za niepoprawnie wykonaną usługę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Tue, 04 Oct 2016 - 23:20
Post #27


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





Szkoda Amazing? Oni z rozliczeniem mogą sobie proadzić całkiem dobrze, bo to umowa. Prawdziwa szkoda uczestnikow, bo im za wpisowe i paliwo nikt nie zwróci...


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Świstak GTI
post Wed, 05 Oct 2016 - 23:58
Post #28


User
Dołączył: Mon, 24 October 2005
Skąd: Mińsk Maz





CYTAT(sawczen @ Tue, 04 Oct 2016 - 17:06) *
Podzielam zdanie Przemka Badowskiego, też mi szkoda Amazing Events, najbardziej pod tym względem, że musieli zapłacić za niepoprawnie wykonaną usługę.


Płacenie za niepoprawnie wykonaną usługę to głupota, tym bardziej że SCS nie popisał się pierwszy raz świadcząc usługę pomiaru na amazingevents

Kilka przejazdów:



Go to the top of the page
 
+Quote Post
darek.slawek
post Sat, 08 Oct 2016 - 08:17
Post #29


User
Dołączył: Wed, 03 June 2015
Skąd: Warszawa





Gdzie można zobaczyć wyniki?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 12:53