Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> [Pug 206] pozycja za kieorwnicą, dopasowanie wnętrza do jazdy na torze
AleksanderVM
post Sun, 04 Apr 2021 - 23:52
Post #1


User
Dołączył: Mon, 01 June 2020
Skąd: Warszawa





Czołem,

Pozycję za kierownicą mam nieco dziwną - albo kierownica za daleko, albo nie idzie zmieniać biegów bo się łokieć się nie mieści przy fotelu, a kolana nie mieszczą się pod deską. Mam wrażenie, że pedały są za blisko kierownicy. Czy ktoś ma doświadczenia z Pugiem 206 i mógłby podpowiedzieć, jakie elementy i jak zmienić, żeby to grało? Mam 174cm i 65kg. Czy kierownica z odsadzeniem 70 pozwoli się lepiej wpasować? Co jeszcze mam zmienić, żeby poprawić pozycję? Czy są elementy już opracowane, które powinienem wykorzystać?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 04 Apr 2021 - 23:52
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Edzio.O
post Tue, 06 Apr 2021 - 01:44
Post #2


Rookie
Dołączył: Sun, 29 October 2017





Jo nwm. Ja mam 180 cm wzrostu i fajnie sie mieszcze, jedynie co bym zmienił to kierownicę na mniejszą, bo oryginalna trochę za duża i kolana mam przy niej, ale w trase jest to spoko bo klade rece na kolana i tak trzymam kierownice od dolu.. Oczywiscie fotel ustawiam tak, ze mam pelen zakres ruchow w 180 stopni trzymajac obiema rekami kierownice czyli w miare blisko i pionowo fotel. Ew mozesz zamontowac short shifta i dac wyzej lewarek zmiany biegow zeby nie szukac go nisko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 23:27