Shoutbox 0 nowych PW 



177 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
43 Mateo89 2 133 Dzisiaj, 09:00
Ostatni post: tvn
No new  
39 maciej1240 7 574 Dzisiaj, 06:22
Ostatni post: marcinjeep
No New Posts  
3 vunifuvi 394 Saturday, 16 January 2021 - 13:52
Ostatni post: lightman
No new  
17 kamil7s 3 737 Monday, 11 January 2021 - 07:55
Ostatni post: kirpek
No New Posts  
2 Koki 1 332 Sunday, 10 January 2021 - 07:53
Ostatni post: Mateo89
No New Posts  
2.0 TDI CR hybryda
jaka?/u kogo?
3 jtjerry 2 158 Sunday, 10 January 2021 - 07:50
Ostatni post: Mateo89
No new  
Audi A3 8P 2,0TDi CFFB 294Km\527nm  * 12
Stage 3 dla silnika 2,0TDi CFFB.
29 Jarol 15 127 Saturday, 09 January 2021 - 22:32
Ostatni post: Mateo89
No New Posts  
7 tvn 1 670 Monday, 21 December 2020 - 19:30
Ostatni post: tvn
No New Posts  
11 Stander_M 1 501 Tuesday, 15 December 2020 - 15:41
Ostatni post: Stander_M
No New Posts  
2 damianz 891 Sunday, 13 December 2020 - 09:59
Ostatni post: damianz
No new  
92 Matschke 62 122 Thursday, 10 December 2020 - 07:03
Ostatni post: DealMan
No New Posts  
4 Jeffrey 955 Friday, 27 November 2020 - 23:41
Ostatni post: nomad66
No New Posts  
3 jaro4444 964 Monday, 23 November 2020 - 14:24
Ostatni post: @agresja
No New Posts  
5 44 41 57 49 44 3 156 Sunday, 15 November 2020 - 09:59
Ostatni post: spanky
No New Posts  
8 stewart 2 021 Thursday, 12 November 2020 - 20:23
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
3 pinokiyu 1 051 Monday, 09 November 2020 - 21:53
Ostatni post: MArcin91
No New Posts  
Swap ECU w 1.9tdi ALH
Ja ugryźć temat MSA15 038906018AP w New Beetle
12 Maks 1 885 Sunday, 01 November 2020 - 10:43
Ostatni post: Maks
No New Posts  
1 ChRzAnIu 699 Friday, 30 October 2020 - 23:48
Ostatni post: zgredd
No new  
14 ferdek90 2 557 Monday, 26 October 2020 - 18:39
Ostatni post: ferdek90
No New Posts  
4 oress 1 193 Monday, 19 October 2020 - 20:16
Ostatni post: lemur
No New Posts  
Modyfikacja układu hamulcowego w Mercedesie W211
Dotyczy głównie diesli z ciężkimi motorami a kiepskimi heblami
8 jaro4444 8 216 Friday, 02 October 2020 - 13:58
Ostatni post: jaro4444
No new  
22 nomaster 7 812 Monday, 28 September 2020 - 11:05
Ostatni post: spanky
No New Posts  
13 Placus12 4 715 Thursday, 24 September 2020 - 15:05
Ostatni post: Mis
No new  
54 Knutomaniak 15 431 Wednesday, 23 September 2020 - 17:40
Ostatni post: jakub1t
No New Posts  
1 olozwirski 1 215 Wednesday, 23 September 2020 - 10:42
Ostatni post: Mis
No New Posts  
BMW E90 320d - jazda z uszkodzonym turbo
Brak innej możliwości przez 100km
2 ap2 1 517 Tuesday, 22 September 2020 - 11:16
Ostatni post: ap2
No new  
15 RobertGTI 5 641 Saturday, 12 September 2020 - 09:03
Ostatni post: M4C13K
No New Posts  
SEAT IBIZA III
JAKI WYBRAC
3 ferdek90 2 284 Saturday, 12 September 2020 - 05:22
Ostatni post: ferdek90
No New Posts  
Sprinter 212d
modyfikacja turbo
6 Remmech Polska 2 248 Tuesday, 08 September 2020 - 19:15
Ostatni post: lightman
No New Posts  
aktualizacja mapy po zmianie na wolny wydech ? 1.5dci
usunięcie katalizatora i tłumika a w zamian prosta rura
4 mike123 1 989 Sunday, 06 September 2020 - 19:34
Ostatni post: Mis
177 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 19 January 2021 - 18:14