Shoutbox 0 nowych PW 


19 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Jerry's Mitsubishi Lancer Evo 8 PART I
Olaf
post Sun, 28 Nov 2004 - 02:50
Post #41


Frequent User
Dołączył: Wed, 10 December 2003
Skąd: z warszawki





Witam...

JerryEVO napisalł:
"...Spotykam na drodze czasami kozaków, którzy dla wygrania z Evo zabiliby się nawet - bo jak nazwać jazdę 150km/h po zatłoczonej ulicy miasta? Nawet nie podnoszę takiej rękawicy bo jeśli się mierzyć to rozsądnie..."

He hee heeeee nieznamy się ale jak się spotkamy chętnie uścinę dłoń
kogoś kto jest kolejnym posiadaczem konkretnego auta (dla konkretnych kierowców) i ma gdzieś małolatów w szybko wyglądających autach ! ! !
BRAWO ! A autko i projekt superrr fajny. Wyniki są bardzo fajne i jak na mody zrobione w nim nasz teraz super dużo mocy. Ze stylistyką żeczywiście nieprzesadzałbym ale zakładam że kolega zrobi auto ze smakiem i typowym Japanysssss banzai z dużym naciskiem na surowość, a piękno
samego auta wsobie.

Powodzenia i dozobaczyska gdzieś w mieście może...
Olaf|B16A2


--------------------
Civic ProEM Grupa PromotoR www.promotormocy.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 28 Nov 2004 - 02:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
JerryEVO
post Sun, 28 Nov 2004 - 08:29
Post #42


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("MARCIN--Ibiza":nojmbokc)
Jerry, chyba widzieliśmy sie w VTG 3listopada, jak bylem moim potworem na hamowni co prawda 300KM mniej od Twojego ale..zawsze więcej niż seria. Naprawdę super masz bryczke.
Kolejny startujący w zawodach SSS ?


Jeśli wystartuję w SSS to może raz lub dwa - z ciekawości. Nie ma sensu coś więcej bo bez sensu SSS jest pomyślane. Uważam, że powininem być wyraźny podział klas pomiędzy samochody uliczne i specjalnie przygotowane - jest lekka różnica pomiędzy bryczką, którą przyjadę na zawody a taką, która zostanie przywieziona na lawecie. A robienie "kupy" z gratów wymontowywanych z samochodu przed zawodami przyprawia mnie o migotanie prawego oka.
Nie chcę tu powiedzieć, że SSS jest złe - zwyczajnie bez podziału, o którym napisałem powyżej staje się czystą rywalizacją profesjonalistów. Nie ma tam funu dla amatora takiego jak ja.


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RUfi
post Sun, 28 Nov 2004 - 10:01
Post #43


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





NIe chce robić OT, ale uwierz mi jest duzy fan dla amatora min mozliwosć porównania sie do szybkich imprez i innych evo itd.

A co do podziału na amatorów i profesjonalistów, to miałoby to sens jakby wiecej było i jednych i drugich. Na dzień dzisiejszy problem jest by w klasie było 8 zawodników z licencjami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ade
post Sun, 28 Nov 2004 - 11:59
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Wed, 12 November 2003
Skąd: Krakow





Mam nadzieje, ze jako "amator" przyjedziesz pokazac sie przynajmniej dla sprawdzenia czasu:) nikt nie kaze od razu walczyc o laury. Mozna walczyc o czas na oficjalnych zawodach.


--------------------
http://www.racingforum.pl/zmiana-w-regulaminie-dotyczAeca-sygnaturek-na-forum-t101875.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Sun, 28 Nov 2004 - 14:02
Post #45









CYTAT("JerryEVO":1x0lakug)
CYTAT("MARCIN--Ibiza":1x0lakug)
Jerry, chyba widzieliśmy sie w VTG 3listopada, jak bylem moim potworem na hamowni co prawda 300KM mniej od Twojego ale..zawsze więcej niż seria. Naprawdę super masz bryczke.
Kolejny startujący w zawodach SSS ?


Jeśli wystartuję w SSS to może raz lub dwa - z ciekawości. Nie ma sensu coś więcej bo bez sensu SSS jest pomyślane. Uważam, że powininem być wyraźny podział klas pomiędzy samochody uliczne i specjalnie przygotowane - jest lekka różnica pomiędzy bryczką, którą przyjadę na zawody a taką, która zostanie przywieziona na lawecie. A robienie "kupy" z gratów wymontowywanych z samochodu przed zawodami przyprawia mnie o migotanie prawego oka.
Nie chcę tu powiedzieć, że SSS jest złe - zwyczajnie bez podziału, o którym napisałem powyżej staje się czystą rywalizacją profesjonalistów. Nie ma tam funu dla amatora takiego jak ja.


IMO formula zawodow narazie ma jaknajbardziej sens - zauwaz ze dyscyplina ta dopiero co wystartowala - aut przygotowywanych tylko pod zawody jest ( chyba) nie wiecej niz 10 wiec robienie dla nich oddzielnej klasy PROFESJONALISTa jest narazie bez sensu - jestem pewny ze SSS moze od przyszlego sezonu ( w sensie 2006 ) lub jesczze kolejnego uwzgledni ten podizal jak nam sie scena rozrosnie i kazda klasa bedzie mogla rozgrywac zawody bez obawy ze na koniec sezonu nie bedzie nagrod bo nie zebralo sie 8 aut czy tam 10 by klasa byla uznana za oficjalna .

wierze ze wpadniesz na ktoras eliminacje i zaprezentojesz swoje auto i jego realne mozliwosci w cwiartce
pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JerryEVO
post Sun, 28 Nov 2004 - 14:06
Post #46


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





Myślę, że warto podyskutować o optyce samochodu. Na początek proszę o opinie na temat lusterek. Co sądzicie o tych:


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Sun, 28 Nov 2004 - 14:59
Post #47









CYTAT("JerryEVO":a5pcwiic)
Myślę, że warto podyskutować o optyce samochodu. Na początek proszę o opinie na temat lusterek. Co sądzicie o tych:


IMO sa bardzo ok - orginalne z EVO zupelnie mi nie pasooja - podobnie jak w BMW wygladaja jak ceglowki dostawione do auta - pomyslal bym wlsanie nad czyms delikatniejsztym i nardziej oplywowym ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JerryEVO
post Sun, 28 Nov 2004 - 15:32
Post #48


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





Myślę, że w ćwiartce byłoby więcej chętnych do startów gdyby mieli szanse jakieś. Teraz by mieć rozsądny czas trzeba mieć specjalnie przygotowany samochód - bardzo intensywnie przygotowany.

Pewnie spróbować na pewno będe chciał ale raczej nic więcej...

No i do następnego sezonu będe miał troszkę więcej mocy...


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pingu
post Sun, 28 Nov 2004 - 15:34
Post #49


Forum Killer
Dołączył: Fri, 01 November 2002
Skąd: Stalowa Wola





CYTAT("JerryEVO":1arhh25d)
CYTAT("MARCIN--Ibiza":1arhh25d)
Jerry, chyba widzieliśmy sie w VTG 3listopada, jak bylem moim potworem na hamowni co prawda 300KM mniej od Twojego ale..zawsze więcej niż seria. Naprawdę super masz bryczke.
Kolejny startujący w zawodach SSS ?


Jeśli wystartuję w SSS to może raz lub dwa - z ciekawości. Nie ma sensu coś więcej bo bez sensu SSS jest pomyślane. Uważam, że powininem być wyraźny podział klas pomiędzy samochody uliczne i specjalnie przygotowane - jest lekka różnica pomiędzy bryczką, którą przyjadę na zawody a taką, która zostanie przywieziona na lawecie. A robienie "kupy" z gratów wymontowywanych z samochodu przed zawodami przyprawia mnie o migotanie prawego oka.
Nie chcę tu powiedzieć, że SSS jest złe - zwyczajnie bez podziału, o którym napisałem powyżej staje się czystą rywalizacją profesjonalistów. Nie ma tam funu dla amatora takiego jak ja.



Dobre Z taka moca nie ma co sie tak pokazywac Moze za kilka lat ale teraz jeszcze jest po co A wymatowywanie gratow to sama przyjemnosc

Jakies firmy sa fele? Wygladaja identycznie jak Exlusiv Liene Typ L - identyko A one lekkie poprostu nie sa


--------------------
www.CENTRUM-FELGI.pl
Felusie: ATS, EXCLUSIVE LINE, MAK, ALUTEC, TSW, TSR, AUTEC, BORBET, CW, PRO LINE, RIAL, RONAL, BROCK, RcDESIGN, ANZIO, KAHN DESIGN, BREYTON, ANTERA, MOMO, OXIGIN, CARMANI, STILAUTO, RONDELL, CMS, SPEEDLINE, TENZO R, DOTZ, DRAG, AEZ, ROTA, ENZO, DEZENT...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JerryEVO
post Sun, 28 Nov 2004 - 15:42
Post #50


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("Pingu":3il0s3sa)
CYTAT("JerryEVO":3il0s3sa)
CYTAT("MARCIN--Ibiza":3il0s3sa)
Jerry, chyba widzieliśmy sie w VTG 3listopada, jak bylem moim potworem na hamowni co prawda 300KM mniej od Twojego ale..zawsze więcej niż seria. Naprawdę super masz bryczke.
Kolejny startujący w zawodach SSS ?


Jeśli wystartuję w SSS to może raz lub dwa - z ciekawości. Nie ma sensu coś więcej bo bez sensu SSS jest pomyślane. Uważam, że powininem być wyraźny podział klas pomiędzy samochody uliczne i specjalnie przygotowane - jest lekka różnica pomiędzy bryczką, którą przyjadę na zawody a taką, która zostanie przywieziona na lawecie. A robienie "kupy" z gratów wymontowywanych z samochodu przed zawodami przyprawia mnie o migotanie prawego oka.
Nie chcę tu powiedzieć, że SSS jest złe - zwyczajnie bez podziału, o którym napisałem powyżej staje się czystą rywalizacją profesjonalistów. Nie ma tam funu dla amatora takiego jak ja.



Dobre Z taka moca nie ma co sie tak pokazywac Moze za kilka lat ale teraz jeszcze jest po co A wymatowywanie gratow to sama przyjemnosc

Jakies firmy sa fele? Wygladaja identycznie jak Exlusiv Liene Typ L - identyko A one lekkie poprostu nie sa


Felgi na fotkach to są moje zimowe - ATS z dystansami - ze znalezieniem odpowiednich fel na zimę do Evo była cała jazda. W końcu wygrała wersja dystanse + felgi bardziej standardowe.


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iacoski
post Fri, 03 Dec 2004 - 19:53
Post #51


Frequent User
Dołączył: Tue, 24 June 2003
Skąd: Warszawa





gratuluję świetnego auta

miśka można cudnie zrobić, oby tylko ze smakiem i UMIAREM...........o którym w tym wypadku zapomniałem :

[url=http://acn.waw.pl/iacoski/iacoski_mitsubishi_evo_fron.jpg:2y8nhke7]Evo - front[/url:2y8nhke7]
[url=http://acn.waw.pl/iacoski/iacoski_mitsubishi_evo_rear.jpg:2y8nhke7]Evo - rear[/url:2y8nhke7]

swoją droga EVO to już w serii rasowy wymiatacz, więc i bodykit powinien być z zębem


--------------------
www.iacoski.com - grafika motoryzacyjna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Fri, 03 Dec 2004 - 22:12
Post #52


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





Iacoski, to EVO jest piekne!!!! nakłon neodesign zeby wykonali ten projekt bedzie pierwszym który mi sie bedzie podobał naprawde nieziemski, miałby wziecie jak nic (ale raczej nie w Polsce bo tu ciut mało jest ósemek)


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
evonation
post Fri, 03 Dec 2004 - 22:51
Post #53


Super User
Dołączył: Fri, 27 June 2003





CYTAT("Fawor":3dwt486t)
Iacoski, to EVO jest piekne!!!! nakłon neodesign zeby wykonali ten projekt bedzie pierwszym który mi sie bedzie podobał naprawde nieziemski, miałby wziecie jak nic (ale raczej nie w Polsce bo tu ciut mało jest ósemek)


jest ok, troche za duzo zalaman, i wlotow powietrza jak dla mnie
no i przedni zderzak zakryl caly ic
jesli wyrowna troche te wszystkie katy, to bedzie lepiej

zreszta zaraz hotsauce to zrobi, on wie o co chodzi

co mi sie podoba to te nadkola ala evo VI, rewelacja,
moglby ktos zrobic z tego widebody



ps iacoski masz jakis tam talent, szkoda zeby sie zmarnowal
powinnes swoje projekty wysylac do wiekszych firm, szczegolnie hamerykanskich bo tam same beztalecia pracuja


--------------------
Ah VTEC. All the lag, none of the turbo. It's like waiting for bad sex.

ed9dbac21f]http://.photobucket.com/albums/v179/evonatino/1111111111111111copy.jpg[/]
numer gg 9428576
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TZ
post Sat, 04 Dec 2004 - 01:37
Post #54


User
Dołączył: Sat, 24 July 2004
Skąd: Wrocław





a ja bym zrobil tego lancerka tak:
-skrzydlo od wersji MR
-fele od wersji MR
-przyciemniane szyby
-nakola poszerzane jak w evo 6
-tylnie lampy od wersji MR
i te lusterka co dales zdjecia

tu moja wersja szkoda ze takie male foty dales bo by sie cos lepszego zrobilo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JerryEVO
post Sat, 04 Dec 2004 - 11:06
Post #55


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("MARCIN--Ibiza":3nsghfwe)
CYTAT("evonation":3nsghfwe)
plik ma 14.7 MB robione cyfrowka wiec jakosc straszna ale cos mozna zobaczyc


masz jakiś problem z jego zamieszczeniem?


Nie mam problemów z zawieszeniem - jest twarde to zorzumiałe. Ale i tak zmieniam zawiasy by mieć możliwość regulacji elektronicznej twardości

Dopisano po 17 minutach:

CYTAT("iacoski":3nsghfwe)
gratuluję świetnego auta

miśka można cudnie zrobić, oby tylko ze smakiem i UMIAREM...........o którym w tym wypadku zapomniałem :

[url=http://acn.waw.pl/iacoski/iacoski_mitsubishi_evo_fron.jpg:3nsghfwe]Evo - front[/url:3nsghfwe]
[url=http://acn.waw.pl/iacoski/iacoski_mitsubishi_evo_rear.jpg:3nsghfwe]Evo - rear[/url:3nsghfwe]

swoją droga EVO to już w serii rasowy wymiatacz, więc i bodykit powinien być z zębem


Masz talent! Podoba mi się - a czy ujrzy to światło dzienne... zobaczymy...


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zoltar
post Sat, 04 Dec 2004 - 21:02
Post #56


Forum Homee
Dołączył: Wed, 23 July 2003
Skąd: Gdańsk





Zawieszeniem

Super auto... Fajnie, że zabierasz się za modyfikacje

Wygląd... Aby nie przesadzić


Pozdro.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TZ
post Sun, 05 Dec 2004 - 20:11
Post #57


User
Dołączył: Sat, 24 July 2004
Skąd: Wrocław





autko jerrego po przerobce swiatel


orginal


Go to the top of the page
 
+Quote Post
MASS
post Mon, 06 Dec 2004 - 12:31
Post #58


Super User
Dołączył: Thu, 24 April 2003





Nie podoba mi się autko, felgi w ogole nie pasują do charakteru autka, spoiler za mały...
Ogolnie lipa, ale to tylko moje zdanie... ładny wykresik.. to się liczy
Pzdr.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JerryEVO
post Mon, 06 Dec 2004 - 12:37
Post #59


Super User
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("Marcin Jeliński":2vy13qwk)
Chodziło mi o to, że to vt. Rozumiem że ktos produkuje takie lampy


Jak najbardziej - ustalam tylko, czy są dostępne w wersji asymetrycznej czyli Europejskiej - niestety kosztują co nie co...

Dopisano po 2 minutach:

CYTAT("MASS":2vy13qwk)
Nie podoba mi się autko, felgi w ogole nie pasują do charakteru autka, spoiler za mały...
Ogolnie lipa, ale to tylko moje zdanie... ładny wykresik.. to się liczy
Pzdr.


Rozumiem, że mówisz o wyglądzie felg? Bo jakość, wytrzymałość i waga felg jak najbardziej pasują do charakteru auta. Spojler będzie duży już niedługo. Jak skończymy projekt body kitu to chętnie poznam Twoją opinię aktualną.


--------------------
Evo IX GT-340, Impreza GT ∞, Audi A6 Allroad 3.0TDi - all in black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MASS
post Mon, 06 Dec 2004 - 14:42
Post #60


Super User
Dołączył: Thu, 24 April 2003





JerryEVO, tak chodzi mi tylko o wygląd.
I bardzo chętnie zobacze autko po zmianach, pozdrawiam ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 18:36