Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili, 10.07.2016 Moto Park Ułęż
Pevo
post Fri, 24 Jun 2016 - 17:36
Post #1


Super User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Szczecinek





Zawodnicy, formularz na IV rundę Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili jest już aktywny.
Link do zapisów: http://www.grandprix.scsclub.pl/index.php?...amp;id_zapisy=8




--------------------
Wynajem sprzetu do pomiaru 1/4 mili . Więcej na http://www.scsclub.pl/index.php?go=14mili
Organizacja eventów motoryzacyjnych
tel. 502335093
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 24 Jun 2016 - 17:36
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
specu
post Fri, 24 Jun 2016 - 18:02
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Ogień !!!


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pevo
post Mon, 27 Jun 2016 - 16:45
Post #3


Super User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Szczecinek





!!!UWAGA MOTOCYKLIŚCI!!!
Motocykliści, KTÓRZY NIE JEŹDZILI po podjęciu decyzji o przerwaniu rundy dla motocykli na III rundzie FMIC.PL Grand Prix Polski 1/4 Mili mają przepisaną opłatę startową na IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili 2016 i NIE MUSZĄ wypełniać formularza rejestracyjnego.
W dniu zawodów, przed rozpoczęciem IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili 2016 należy zgłosić się do biura zawodów.
Pozostali, zasady rejestracji BEZ ZMIAN.
Link do rejestracji:http://www.grandprix.scsclub.pl/index.php?go=page&id=zapisy&id_zapisy=8



--------------------
Wynajem sprzetu do pomiaru 1/4 mili . Więcej na http://www.scsclub.pl/index.php?go=14mili
Organizacja eventów motoryzacyjnych
tel. 502335093
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pevo
post Sun, 03 Jul 2016 - 21:03
Post #4


Super User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Szczecinek





!!! Zawodnicy !!!
prosimy zapoznać się z regulaminem uzupełniającym do IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili 2016

http://grandprix.scsclub.pl/download/REGUL...y-GP-Polski.pdf


--------------------
Wynajem sprzetu do pomiaru 1/4 mili . Więcej na http://www.scsclub.pl/index.php?go=14mili
Organizacja eventów motoryzacyjnych
tel. 502335093
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pevo
post Mon, 04 Jul 2016 - 08:48
Post #5


Super User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Szczecinek





Informujemy, że formularz rejestracyjny on line aktywny będzie do czwartku tj. 07.07.2016
Każdego, kto nie zdąży zarejestrować się przez formularz on line zapraszamy do rejestracji na miejscu.
Formularz rejestracyjny:http://www.grandprix.scsclub.pl/index.php?go=page&id=zapisy&id_zapisy=8



--------------------
Wynajem sprzetu do pomiaru 1/4 mili . Więcej na http://www.scsclub.pl/index.php?go=14mili
Organizacja eventów motoryzacyjnych
tel. 502335093
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pevo
post Thu, 07 Jul 2016 - 08:45
Post #6


Super User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Szczecinek





Przypominamy, że dziś jest ostatni dzień na rejestrację on-line.
Formularz zostanie wyłączony o godzinie 20:00.
Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: http://www.grandprix.scsclub.pl/index.php?...amp;id_zapisy=8




--------------------
Wynajem sprzetu do pomiaru 1/4 mili . Więcej na http://www.scsclub.pl/index.php?go=14mili
Organizacja eventów motoryzacyjnych
tel. 502335093
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DEMISS
post Mon, 11 Jul 2016 - 09:55
Post #7


Frequent User
Dołączył: Tue, 30 October 2007
Skąd: mmz





Nikt nic nie pisze, bo faktycznie szkoda gadać. Do godziny 15 pojechałem dwa przejazdy, gdzie na Vag Racing w tym samym miejscu tylko z inną organizacją można było pojechać nawet 13 razy, a liczba zawodników była większa. Porażka. Po co to puszczanie klasami? Jak widać że to nie funkcjonuje dobrze, po każdej klasie przestój i w trakcie jakieś przerwy. Ulez to duże lotnisko i nigdy nie było problemu z ustawieniem zawodników i puszczania ich z kolejki, wy oczywiście zrobiliście inaczej po swojemu i wyszło jak zwykle czyli po trzy przejazdy. Uciekacie od sprawdzonych sposobów wprowadzając swoje nie zrozumiałe nawet dla was abstrakcje. Juz w tym sezonie macie słaba frekwencję, jak się nie ogarniecie to mało kto będzie chciał przyjeżdżać na ten cyrk.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Toldi
post Mon, 11 Jul 2016 - 13:08
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Fri, 20 August 2004
Skąd: Warszawa / Mokotów





No niestety wygladalo to zenujaco....


--------------------
Sociedad Espanola Automoviles de Turismo
był: Toledo T.U.R.B.O 1.8 20VT GT28R
VW Golf VII R Tornado Red 400/500 - Mistrz Polski Street AWD 2016
Audi RS4 B8 450HP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specu
post Mon, 11 Jul 2016 - 14:21
Post #9


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Pamiętajcie , że pierwszy raz była nowa profesionalna aparatura.


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lincoln e30ix
post Mon, 11 Jul 2016 - 14:21
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 February 2009
Skąd: Pomorze





Jedni wolą jechać 10 przejazdów i stać w kolejce, inni 3 czy 5 razy (było kilka takich osócool.gif i nie stać praktycznie wcale. Sprzęt jest nowy, płatał figle, ale nie było najgorzej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Toldi
post Mon, 11 Jul 2016 - 14:44
Post #11


Forum Homee
Dołączył: Fri, 20 August 2004
Skąd: Warszawa / Mokotów





Nowy nie nowy....NA raceamerica w PL jezdzono juz dawno - było sie przygotowac lepiej smile.gif
Ale....moze ja niebede marudził aż tak..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Sociedad Espanola Automoviles de Turismo
był: Toledo T.U.R.B.O 1.8 20VT GT28R
VW Golf VII R Tornado Red 400/500 - Mistrz Polski Street AWD 2016
Audi RS4 B8 450HP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Mon, 11 Jul 2016 - 21:00
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Na nic innego jak na pomiar i sprzęt nie można było narzekać. A że to po raz pierwszy to taryfa ulgowa.
I na odprawie dobrze GS prawił, w końcu zacznijmy jeździć jak się należy, z automatu.
Dziękuję i do następnej rundy!


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Mon, 11 Jul 2016 - 21:03
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Chyba najgorsze zawody na jakich bylem w zyciu. Zalamka. Reklamy zero, zawodnikow malawo, kibicow 0, organizacja dramat: toitoi'ow brak, naglosnienie slyszal chyba tylko sam komentujacy, tempo puszczania aut ponizej krytyki, jesli dobrze pamiętam, to po 16tej dragi zrobily dwa przejazdy. Impreze ratowalo pare ciekawych samochodów i znajomych.
Nowy sprzet? Ile miesiecy go maja juz? Scs rozstawil sie w sobote, chwile potestowali i sie zwineli. Ja myslalem, ze w takiej sytuacji testuje się do skutku wcześniej a nie na zawodach.
Z plusow system pomiarowy poza jakims problemem z bateriami (Robin pojechal 7.9) wydaje sie dzialac.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Mon, 11 Jul 2016 - 21:21
Post #14


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





CYTAT(Jaqo @ Mon, 11 Jul 2016 - 21:03) *
Chyba najgorsze zawody na jakich bylem w zyciu. Zalamka. Reklamy zero, zawodnikow malawo, kibicow 0, organizacja dramat: toitoi'ow brak, naglosnienie slyszal chyba tylko sam komentujacy, tempo puszczania aut ponizej krytyki, jesli dobrze pamiętam, to po 16tej dragi zrobily dwa przejazdy. Impreze ratowalo pare ciekawych samochodów i znajomych.
Nowy sprzet? Ile miesiecy go maja juz? Scs rozstawil sie w sobote, chwile potestowali i sie zwineli. Ja myslalem, ze w takiej sytuacji testuje się do skutku wcześniej a nie na zawodach.
Z plusow system pomiarowy poza jakims problemem z bateriami (Robin pojechal 7.9) wydaje sie dzialac.

Problematycznych wyników czy timeslipow było więcej, tylko ze to pierwszy raz w warunkach bojowych. Mam nadzieje i życzę wszystkim ze te choroby wieku dziecięcego zostaną na IV rundzie.


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
swiderek
post Tue, 12 Jul 2016 - 10:34
Post #15


Frequent User
Dołączył: Mon, 01 May 2006
Skąd: Szczawnica





Jakied wyniki? Evo z vtg jezdzilo?


--------------------
i'm Rick James Bitch!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomiwpr
post Tue, 12 Jul 2016 - 11:08
Post #16


Rookie
Dołączył: Mon, 22 June 2015
Skąd: Pruszków





Jazda z automatu nie jest złą sugestią, ja na przykład ciągle się staczam i auto potrafi mi cofnąć się do pre-stage'u jak pompuję się już na stage'u - ciągle miałem ten problem w niedzielę na IV rundzie na prawym torze. Nie wiem czy tylko ja tak trafiam na jakąś nierówność...? w Częstochowie na przykład stoczyłem się na false'a. Przestawienie się na jazdę z automatu wymagałoby pewnie nauki, ale jak tak to się robi na świecie, to czemu nie spróbować? smile.gif To mój drugi sezon dopiero, więc jestem totalnym amatorem, ale chętnie się tego nauczę. Będzie pewnie problem przestawić wszystkich zawodników, bo mamy już końcówkę sezonu, więc można na pewno spróbować to zmienić w następnym smile.gif Do zobaczenia na V rundzie, jedziemy dalej! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Przemek_speedbik...
post Tue, 12 Jul 2016 - 17:29
Post #17


User
Dołączył: Mon, 10 March 2014





Wydaje mi się że prawy tor faktycznie miał jakiś problem, bo było na nim kilka "spalonych" startów. Zaprosiłem z 15 znajomych, połowa nie mogła trafić, znów brak jakiejkolwiek reklamy, potykacza. Sam sprzęt pomiarowy raczej na plus, wyniki prędkości końcowych realne i powtarzalne.
Jest prośba/pytanie, czy wraz z nowym sprzętem jest możliwość publikowania dokładnych wyników tj. czas 60ft, prędkość końcowa, rt i et. Bardzo to pomaga potem analizować ustawienia zawieszenia, co można poprawić etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrówinhO
post Tue, 12 Jul 2016 - 21:58
Post #18


Forum Homee
Dołączył: Tue, 17 June 2008





CYTAT(Przemek_speedbike @ Tue, 12 Jul 2016 - 17:29) *
Jest prośba/pytanie, czy wraz z nowym sprzętem jest możliwość publikowania dokładnych wyników tj. czas 60ft, prędkość końcowa, rt i et. Bardzo to pomaga potem analizować ustawienia zawieszenia, co można poprawić etc.


Myślę, że z tym pomiarem można zrobić też czas i prędkość na 1/8 mili, a publikacja wszystkich wyników tak jak na Węgrzech też fajna sprawa, choć ciężko znaleźć swój wynik i to może zająć chwilę czasu. Myślę, że w najbliższej przyszłości należałoby zrobić tak te wyniki, żeby nie były w PDF-ie jak teraz, tylko bezpośrednio na stronie, gdzie po kliknięciu na danego zawodnika wyświetlałyby się dane wszystkich przejazdów i wtedy w jednym miejscu można przeanalizować swoje przejazdy i sprawdzić, gdzie się traci, a gdzie zyskuje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DawidLwa
post Tue, 12 Jul 2016 - 23:20
Post #19


Super User
Dołączył: Thu, 07 November 2013
Skąd: Limanowa





CYTAT(tomiwpr @ Tue, 12 Jul 2016 - 11:08) *
Jazda z automatu nie jest złą sugestią, ja na przykład ciągle się staczam i auto potrafi mi cofnąć się do pre-stage'u jak pompuję się już na stage'u - ciągle miałem ten problem w niedzielę na IV rundzie na prawym torze. Nie wiem czy tylko ja tak trafiam na jakąś nierówność...? w Częstochowie na przykład stoczyłem się na false'a. Przestawienie się na jazdę z automatu wymagałoby pewnie nauki, ale jak tak to się robi na świecie, to czemu nie spróbować? smile.gif To mój drugi sezon dopiero, więc jestem totalnym amatorem, ale chętnie się tego nauczę. Będzie pewnie problem przestawić wszystkich zawodników, bo mamy już końcówkę sezonu, więc można na pewno spróbować to zmienić w następnym smile.gif Do zobaczenia na V rundzie, jedziemy dalej! smile.gif

Tez tak miałem musialem na ręcznym trzymać bo jechało samo


--------------------
ET 10.6 @ 220 KM/H
E36 Coupe Drag 1/4 Mili
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Świstak GTI
post Wed, 13 Jul 2016 - 17:30
Post #20


User
Dołączył: Mon, 24 October 2005
Skąd: Mińsk Maz





CYTAT(Jaqo @ Mon, 11 Jul 2016 - 21:03) *
Chyba najgorsze zawody na jakich bylem w zyciu. Zalamka. Reklamy zero, zawodnikow malawo, kibicow 0, organizacja dramat: toitoi'ow brak, naglosnienie slyszal chyba tylko sam komentujacy, tempo puszczania aut ponizej krytyki, jesli dobrze pamiętam, to po 16tej dragi zrobily dwa przejazdy. Impreze ratowalo pare ciekawych samochodów i znajomych.
Nowy sprzet? Ile miesiecy go maja juz? Scs rozstawil sie w sobote, chwile potestowali i sie zwineli. Ja myslalem, ze w takiej sytuacji testuje się do skutku wcześniej a nie na zawodach.
Z plusow system pomiarowy poza jakims problemem z bateriami (Robin pojechal 7.9) wydaje sie dzialac.




z plusów to chyba tylko dobra pogoda


film ode mnie


Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 14:45