Shoutbox 0 nowych PW 


7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Baza do projektu. Wstępnie Mk2 a może coś innego?
Maciek1234
post Tue, 05 May 2020 - 08:48
Post #21


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(error. @ Mon, 04 May 2020 - 16:13) *
Już tak nie "demonizuj" całej idei, bo trochę płyniesz.
Jak blacharz chciał 20k za zrobienie budy, to miałeś właśnie takiego starego strupa, który nadawał się na żyletki. Potrzeba czegoś, co jest sens ratować. Jak baza jest dobra to dycha starczy, zależy od regionu i cennika danego fachowca.

ten mój miał 'oldtimer' miał 25 lat. I zaczęło się od rozmowy nt. polakierowania to tu, to tam i to były faktycznie kwoty stosunkowo niskie. Ale im dalej w las - potem się okazało, że w zasadzie to najlepiej lakierować 100% auta, a jak się robi to dla siebie, a nie na handel, to trzeba rozebrać pół auta, żeby rdza nie wyszła za pół roku. A ponieważ to była terenówka, to wypadałoby wypiaskować ramę (a najlepiej, to by było ją wyciągnąć, wypiaskować, ocynkować, pomalować, ponownie uzbroić i zamontować laugh.gif ). A skoro auto jest i tak rozbebeszone, to na prędkości można zrobić stalowe zderzaki, progi etc. I tak dokładasz, dokładasz i to, co miało wyjść dychę, nagle wychodzi 2 dychy, a płacisz 3, bo jeszcze coś po drodze wyskoczy biggrin.gif

CYTAT(done4 @ Mon, 04 May 2020 - 17:06) *
Wieczne przeciąganie terminów u blacharzy, lakierników, mechaników, elektryków i z pojazdu który miał być gotowy w rok zrobi się kilka lat, a potem jeszcze przez dwa lata będziesz poprawiał niedoróbki.
good point wink.gif
blacharz nie zrobi ci elektryki, czy mechaniki - zwykle mają jakiegoś znajomego godnego polecenia, ale tak jak piszesz - terminy. 'Mój' blacharz był zawalony na pół roku w przód, a i tak wszystko odbywa się na partyzanta - albo za pół roku powie ci, że poczekaj jeszcze 2-3 miesiące, bo ma pilną robotę, albo zamiast za pół roku, dzwoni za dwa tygodnie, żebyś szybko wstawiał gruza, bo mu klient wypadł biggrin.gif

A na końcu, po ciężkich bólach, masz 25-letnie aut, w które włożyłeś kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych, którym strach poupalać, bo lakier nowy. Takie auto nadaje się jako ołtarzyk, żeby pochwalić się znajomym, jaki to masz super oldtimer.

CYTAT(error. @ Mon, 04 May 2020 - 16:13) *
A z tym łojeniem 330d po programie to - laugh.gif

Golfy II seryjnie miały maksymalnie 140-160KM i pod takie moce był przystosowany układ jezdny. Tam seryjnie siedziały opony 14 cali, a jak dopłaciłeś, to miałeś oponę 195/50 R15 biggrin.gif Rozstaw osi, rozstaw kół na poziomie Peugeota 206. W BMW 3 masz rozstawy kół przynajmniej 10 cm szerzej, rozstaw osi 30-40 cm większy, opony w standardzie 17-18 cali, szerokość 225+. Jak będziesz chciał jeździć dynamicznie takim Golfem II po swapie, to w modyfikacje podwozia włożysz tyle, co w blacharza laugh.gif Pewnie, że się da - tylko po co, skoro taniej kupisz Focusa ST, czy RS - masz szybką zabawkę od ręki, która jest szybsza, wygodniejsza, lepiej się prowadzi i jest po prostu lepsza.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 05 May 2020 - 08:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
error.
post Tue, 05 May 2020 - 10:18
Post #22


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Ale to teraz porównujesz robienie blacharki w terenówce na ramie do "zwykłego" Golfa czy Polo? rolleyes.gif Jak u siebie robiłbyś rewizje mostów czy czegoś w tym stylu, to znaczy że i w przytoczonym MKII też liczyłbyś te koszty? Kolega jest w trakcie odbudowy Multivana T3 Carat i za dobrze zrobioną blachę trzeba łożyć coś pomiędzy 4 a 5 z przodu, tylko tam części blacharskich nie dostaniesz ot tak w pierwszym lepszym "kiosku", a i sama powierzchnia do roboty jest dużo większa.
Co do układu jezdnego to sorry, ale trochę odbijanie piłeczki - mowa była o "robieniu spod świateł" i chyba nie chcesz mi powiedzieć, że o dobre pół tony cięższy stary diesel zrobi bez problemu benzynę o podobnej mocy. Sam układ jezdny w takim Gulfie jest jaki jest, wiadomo że nie został stworzony do latania po zakrętach, ale markowy gwint, stabilizatory, rozpórki, jakaś sensowna opona i jakoś to tam się w zakręcie trzyma.

Tak to można bez końca - po co kupować jakiegoś tam Focusa ST, lepiej dołożyć i kupić RS3 czy co tam kto lubi. Chyba nie o tym jest ten temat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Tue, 05 May 2020 - 10:40
Post #23


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(error. @ Tue, 05 May 2020 - 11:18) *
Ale to teraz porównujesz robienie blacharki w terenówce na ramie do "zwykłego" Golfa czy Polo? rolleyes.gif
bardziej chodziło mi o to, że jak już zaczynasz grzebać w starym grzmocie, to koszty zaczynają rosnąć lawinowo, bo co rusz, wraz z kolejnym etapem odsłaniania karoserii, natrafiasz na nowe kwiatki. No i słynny tekst, że jak już coś wyciągasz, to żal tego nie zrobić na gotowo. Zaczniesz od blacharki, a skończysz na nowych wykładzinach laugh.gif

Worek pieniędzy i budżet zakładany x3 - i może się uda.

Chyba, że to ma być drutowanie na sztukę - kupić byle budę Golfa II, Audi TT 1,8 anglik na dawcę i ulepić po kosztach. Nagrać filmik jak to przyśpiesza, wrzucić na youtuba i szybko sprzedać jakiemuś napaleńcowi, zanim zaczną się awarie.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Type-R
post Tue, 05 May 2020 - 10:50
Post #24


Super User
Dołączył: Fri, 03 February 2006





"Kolega jest w trakcie odbudowy Multivana T3 Carat i za dobrze zrobioną blachę trzeba łożyć coś pomiędzy 4 a 5 z przodu..."


to chyba za wspawanie 2-ch progów...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Tue, 05 May 2020 - 10:58
Post #25


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(error. @ Tue, 05 May 2020 - 10:18) *
trakcie odbudowy Multivana T3 Carat i za dobrze zrobioną blachę trzeba łożyć coś pomiędzy 4 a 5 z przodu, tylko tam części blacharskich nie dostaniesz ot tak w pierwszym lepszym "kiosku", a i sama powierzchnia do roboty jest dużo większa.



Nie wiem czy coś żle zrozumiałem ale o jakie kwoty Ci chodzi przy tym T3?


Autorowi tematu proponuje dwa tematy... jak już kupi proponowanego tu śmiecia za 3k to niech się zgłosi do tych różowych misiów od super łatwych i przyjemnych tuningów po adresy kogoś kto tanio zrobi blacharkę, lakier i mechanikę.
Chętnie użyczę lawetki jak coś bo sam bym poznał te realia których nie dane było mi uświadczyć wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Tue, 05 May 2020 - 11:01
Post #26


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





CYTAT(Type-R @ Tue, 05 May 2020 - 10:50) *
"Kolega jest w trakcie odbudowy Multivana T3 Carat i za dobrze zrobioną blachę trzeba łożyć coś pomiędzy 4 a 5 z przodu..."


to chyba za wspawanie 2-ch progów...


40-50 tysięcy. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tutaj będzie to jasne. wink.gif

Maciej1234, to jest oczywiste. wink.gif To się zawsze tak zaczyna, że wystarczy to i tamto. Po prostu trzeba być tego świadomym od samego początku, że to co zakładasz z miejsca pomnóż przynajmniej x2. Do tego też to, że nie zrobisz tego w rok.
A tekst "jak już masz to rozebrane, to szkoda nie zrobić tego na gotowo", też jest jednym z moich ulubionych. laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Tue, 05 May 2020 - 11:05
Post #27


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Takie projekty się fajnie robi jak masz nieograniczony budżet i robisz sam dla zajawki. Bo w przeciwnym wypadku kończy się tak jak zwykle: oczekiwania vs rzeczywistość. Ubaw po pachy.
Ktoś kto nigdy nie zrobił czegoś takiego, nie będzie rozumiał.
https://www.youtube.com/watch?v=VE4BDmyfqlM
Tu masz bardzo prosty projekt, naprawić silnik nie znając reszty. I wyszła skarbonka która nie jeździ na razie.
Weźmiesz starego gofra:buda niby zdrowa, ale zaczniesz robić i to odpada, to do wymiany itd. Sztywność nadwozia takiego starego chrupka to osobna sprawa (dlatego uważam, że e30 też nie ma sensu na grube moce). Skrzynia, napęd, silnik, hamulce, koła, zawias, wiązki, wnętrze. Do wymiany jest wszystko. Budujesz od nowa całe auto. Za 40k wyjdzie ulep poskładany z przygodnych śmieci a nie projekt. Bez minimum 100k zł bym sobie odpuścił i kupił coś co będzie dawać faktycznie frajdę.
Sam zrobiłem swap do e36 m54b30. Każdy jak słyszy, że swap jest drogi to się śmieje. "Znafcy" mówili, że za 6k to się bez problemu zmieszczę ze wszystkim. Chyba, żeby wrzucić pod maskę i odpalić. Na części poszło 9k. Bez roboty. Silnik miałem duużo taniej niż rynkowa. Ale potem auto jeździło, a nie stało z co chwilę czymś.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Tue, 05 May 2020 - 14:53
Post #28


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(error. @ Tue, 05 May 2020 - 11:01) *
40-50 tysięcy. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tutaj będzie to jasne. wink.gif


Sorki ale wiesz zostałem zmylony laugh.gif

CYTAT(16vg60 @ Mon, 04 May 2020 - 19:40) *
Jeśli ktoś 20k na starcie wydaje na blacharza to ma śmiecia do utylizacji

Bierz MK2 ,jeśli nie masz ciśnienia na jakieś wersję GTi itp. to za 2-5tys.mozna kupić zwykle 3d w zajebistym stanie,z blachą lepsza od obecnych przezajekurwabistych 5latkow



CYTAT(nomad66 @ Tue, 05 May 2020 - 11:05) *
Weźmiesz starego gofra:buda niby zdrowa, ale zaczniesz robić i to odpada, to do wymiany itd. Sztywność nadwozia takiego starego chrupka to osobna sprawa (dlatego uważam, że e30 też nie ma sensu na grube moce). Skrzynia, napęd, silnik, hamulce, koła, zawias, wiązki, wnętrze. Do wymiany jest wszystko. Budujesz od nowa całe auto. Za 40k wyjdzie ulep poskładany z przygodnych śmieci a nie projekt. Bez minimum 100k zł bym sobie odpuścił i kupił coś co będzie dawać faktycznie frajdę.
Sam zrobiłem swap do e36 m54b30. Każdy jak słyszy, że swap jest drogi to się śmieje. "Znafcy" mówili, że za 6k to się bez problemu zmieszczę ze wszystkim. Chyba, żeby wrzucić pod maskę i odpalić. Na części poszło 9k. Bez roboty. Silnik miałem duużo taniej niż rynkowa. Ale potem auto jeździło, a nie stało z co chwilę czymś.



nomad66 dodam że potem i tak miernikiem chwały dla danego auta jest krótki filmik na YT w dwóch opcjach cafe racer pożeracz zlotów i wyzwalacz subów albo hardcor jak wyprzedził coś co było nowe i miało być szybkie. Najczęściej jest to kawałek prostej oby nie hamować i nie skręcać.

Mimo że byłem na kilku spotach z udziałem projektów hardcor to nie będę opisywać co zawsze było w kuluarach przed nakręceniem filmiku i po nagraniu bo część tych mega "udanych" i porywająco szybkich projektów jest u nas na RF wink.gif
Chociaż fajnie jak moje auto uznawane za bardzo szybkie było wyprzedzane przez golfa mk2 vr6t + kilka innych antyków biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Tue, 05 May 2020 - 15:58
Post #29


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Przede wszystkim pomyśl sobie tak: co jest fajnego w takim mk2 z mocnym silnikiem? Bo na jakichkolwiek trackdayach konkurencyjne to nie będzie, a weekendowe przejażdźki takim czymś wyglądają dość nudno. Od biedy na 1/4 mili mogłoby coś powalczyć ale patrząc na to jakie auta tam jeżdżą to też by chyba cięzko było o wygrane. A tak mieć to jako auto do frajdy i się nie ścigac? Parę razy przyciśniesz na prostych, potem sie znudzi. Z resztą, taki projekt mk2 jak tu opisujesz jeździ w ten sposób:

1. Jest weekend i fajna pogoda, ale fura nieskońćzona. I to nieskończona od lat i nie wiadomo kiedy będzie, a kasy pochłania non stop mnóstwo
2. Fura skończona ale pogoda do bani i nie chce się jeździć
3. Fura skońćzona, pogoda ok, ale nie masz czasu
4. Fura skończona, pogoda ok, masz czas, wsiadasz,, odpalasz, wyjeżdżasz, coś sie zepsuło, wracasz na lawecie
5. Fura skończona, pogoda ok, masz czas, wsiadasz, odpalasz i nic sie nie zjebało. Wyjeżdżasz więc z garażu, dajesz parę razy gazu mocniej, zatrzymuje Cię policja i dalej to już wg taryfikatora
6. Fura skończona, pogoda ok, masz czas, wsiadasz, odpalasz i nic sie nie zjebało. Wyjeżdżasz więc z garażu, dajesz parę razy gazu mocniej, unikasz patroli i zdychasz z nudów. Bo wynalazek na proste dostarcza frajdy przez jakieś pięć minut po czym uświadamiasz sobie, ze to sensu nie miało za grosz

Przy czym opcja 5 i 6 jest najmniej prawdopodobna, a opcja 1 najbardziej tongue.gif

Dlatego albo buduj na jakieś zawody (1/4 mili, KJSy czy co tam Cię kręci) albo odłóż sobie na w miarę świeże daily którym codziennie sobie bedziesz przyjemnie jeździł i nie będzie jakos wolne. Ewentualnie jak juz koniecznie chcesz mieć weekendowe klasyczne auto to poszukaj np. Mazdy MX-5, otwórz dach i znajdź krętą drogę wink.gif To wtedy i mniej wydasz i duuużo mniej sie zestresujesz a do tego odkryjesz, że milion koni niepotrzebne by jeździć przyjemnie. A taka MX-5 choc rzeczywiście dostarcza frajdy nawet bez znacznego przekraczania ograniczeń prędkości, kosztuje relatywnie niewiele i po zakupie po prostu działa (o ile nie zgnije wink.gif ). A jak nie MX-5 i ma być klasycznie, to jakieś stare RWD/AWD z mocnym silnikiem. Coś co rzeczywiście prowadzi się inaczej niż to do czego jesteś przyzwyczajony. Wtedy nawet przepisowa przejażdżka dostarczy jakiejś radości. A nie Golf 2 wink.gif I mówię to jako ktoś kto władował całkiem konkretną kasę w poprawianie Astry F - sensu to nie miało za bardzo, ale choć na zawodach było dość konkurencyjne. Jakbym tym się nie ścigał to juz w ogóle wyszedłby idiotyzm wink.gif A i tak sprzedałem z radością i przekonaniem, ze ta cała rzeźba była głupia (i władowałem sie w kolejny projekt, ale cicho... tongue.gif)

A druga sprawa to koszt - jak te 40k policzyłeś? Co wziałeś pod uwagę? Jeśli to nie tajemnica to wrzuć tu swoje wyliczenia i zobaczymy czy to w ogóle ma szansę powodzenia smile.gif


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Tue, 05 May 2020 - 18:15
Post #30


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Chcesz jakiegoś klasyka audi S8. Aluminiowa rama i nadwozie więc nie zgnije. Napęd 4x4 i fajny silniczek. Spory bagażnik i obszerne wnętrze. I niepozorne fajne lekkie autko

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s8-s84-2...z-ID6CQa8y.html

Lubisz modzic to wkładasz manual i auto jest szybsze lżejsze i mniej pali


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Tue, 05 May 2020 - 18:50
Post #31


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





Czytam te wypowiedzi w tym wątku i po raz kolejny stwierdzam że forum coraz mniej Racing.

Co to samego tematu to tak:
-Golf II moim zdaniem świetna baza na projekt jeśli akceptujesz FWD/awd na haldexie
-blacharsko, jak uda Ci się znaleźć dobry egzemplarz to nie będzie tragedii z blachą. Jak znajdziesz zadbany egzemplarz to może udać się bez lakieru, koledze się udało ma golfa II w pakiecie G60 czyli można.
-napęd jak ma być klasycznie pasująca do budy to swapuj takie silniki jak 2.0 ABF lub VR6. Abf ma duży potencjał wystarczy spojrzeć na projekt BOBA Racing. Jak coś nowszego to 1.8t albo 2.0 tfsi. Jak diesel to może 2.0 TDI CR i golf zrobiony na GTD.
-jak będziesz swapował to kupuj całe auto anglik/rozbitek, ponieważ jak tego nie zrobisz to pierdoły wykończą się finansowo.
-jeśli marzy Ci się 4x4 to weź pod uwagę że pochłonie to dużo kasy będzie trochę rzeźby

Inne ciekawe auto a4 b5 1.8t quattro plusy:
-silnik podatny na modyfikacje siedzący już w budzie
-napęd 4x4 na torsenie
-sporo gratów do modyfikacji od większych mocniejszych audi pasujących P&P
-w pakiecie s4 i srebrnym kolorze wygląda na prawdę dobrze
-ma dobrą blachę, odpadają koszty remontów
-wyjdzie sporo taniej niż swapy, remonty itp. czyli zostanie kasa na modyfikacje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 05 May 2020 - 19:01
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Oho beton zabrał głos ,wie swoje i chooj,nie rozumie że nie każdy zapie... po torze,że ktoś nawet z sentymentu chce jakiś samochód,który jest niepraktyczny,bez sensu ale chcę ,że lubi pojechać na zlot wypić browara, posiedzieć ze znajomymi albo z żona i dzieckiem spędzić tak czas ,nieeee ma być tak jak beton chce a jak nie to spierdalaj ...


Proponuję przeczytac pierwszy post,chłopak chce kupić MK2 za 5k i spokojnie kupi za tyle zdrowe MK2 gdzie zadna blacharka za 20,40 tys.ni3 będzie robiona i
,i chce tak jak większość ludzi najzwyczajniej na świecie stopniowo "tuningować " swoje auto,czyli np. ,zrobi hebel,później zawias,następnie swap ,i na końcu lakierowne

Prace rozciągną się w czasie ,auto nie będzie uziemione na kilka miesięcy ,więc będzie nim jeździł ,finansowo też nie będzie tragedi bo nie wyda na blacharke 40tys.,na elektrykę 20tys.bo w MK2 przewody elektryczne nie są 0.2mm itd.

Podejrzewam że żaden z was nie miał MK2 ,i kompletnie nie zna realiów,macie jakieś tam doświadczenie z jakimiś rzechami albo coś od kogoś usłyszeliście,albo w necie zobaczyliście i tak pierdolicie jak potłuczeni o jakiś słabych konstrukcjach przy dużych mocach (boby MK2 seryjne po +1000ps w klasie street bez klatki),blacharkach za 40tys. laugh.gif ,zrozumcie że spokojnie można kupić na tyle zdrowe MK2 że nie ma żadnych ,ale to żadnych ognisk korozji,

Ale tak to wygląda jak ktoś nie ma pojęcia ,znaczy na forum ma i przy kolegach, a tak naprawdę gowno sie zna i kupuje śmiecia na pewniaka zamiast doradzić się kogoś zorientowanego i później stęka bo piękny warsztat "pro" z fejsca jebie go w dupę i się cieszy że Jelenia trafił,ale jeleń na fejscie też się cieszy bo na stronie warsztatu jest ,i jest fejm ,a tak naprawdę płaczę i dupa piecze biggrin.gif

To autora tematu ,proponuję popytać osób co mieli ,mają do czynienia z takimi autami i modyfikacjami (na pierwszej stronie masz no.Kacpra ,Słonika98,)a nie forumowych malkontentów laugh.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Tue, 05 May 2020 - 19:52
Post #33


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





16vg60 czy stwierdzenie "beton" było kierowane co do mojej osoby ? Jeśli tak to chyba pora na kolejne ostrzeżenie. Nie rozumiem co kieruje tobą że najeżdżasz na ludzi, którzy mają inne zdanie.
Wracając do tematu większość osób proponuje auta, którymi będzie szło jeździć i cieszyć się jazdą, a nie latami siedzieć w garażu. Forum nazywa się racingforum wiec przyciąga ludzi w jakimś tam stopniu związanych z szybką jazdą itp. więc padają propozycje jakie padają.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 05 May 2020 - 19:57
Post #34


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Adam , broń Boże,jak pisałem post to w tym czasie Ty skrobnales swój,
Po napisaniu tak czułem że możesz tak to odebrać ale już nie edytowalem...,mój błąd
Mało tego jak przeczytałem Twój post ,to pomyslałem że szkoda że nie ma lajków bo bym Ci przyznał ;)


A co do najeżdżania na ludzi za inne zdanie ,heh ja widzę to inaczej bo ja to tak odbieram ...

Ostatnimi czasy ,jak ktoś jeździ po torach na czas ,to jest to jest ok,a jak ktoś np. buduje dla fanu projekty bez sensu,upala po obwodnicy to beee


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Tue, 05 May 2020 - 20:01
Post #35


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





16vg60 ok w porządku smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dany_47
post Tue, 05 May 2020 - 20:48
Post #36


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 November 2016
Skąd: Stolica





przeciw MK2 w mojej opinii jest tylko jego "oklepanie". sam robię czwórkę, też nie unikat czy wyjątek ale dwójek to zatrzęsienie. i żebyś nie wiem co z nim zrobił to będzie "kolejna" porobiona dwója.
reszta na plus - waga, części, ilość dawców czy z racji ich ilości nawet jest z kim pogadać jakbyś napotkał kłopot.


--------------------
Sleeper R30T 744KM 789Nm
0-100 2.99 100-200 5.8
ET 10.539
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 05 May 2020 - 21:15
Post #37


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Dany,sory ale więcej jeździ po zlotach ,ulicach,MK4 jak MK2 wink.gif ,
Ostatnio zajechałem na szrot za kilkoma plastikami do MK2 to oni jednej sztuki ,za to trzy MK4 w tym jedna cała ,kpl.gti tongue.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pszczelaszkov
post Tue, 05 May 2020 - 21:39
Post #38


Super User
Dołączył: Mon, 08 February 2016
Skąd: Piła





Zamiast na szrot wystarczyło na fb grupe golfa mk2 wejść, codziennie ktoś wywala mk2. tongue.gif Sam ostatnio wywaliłem za 600 zł bude fire&ice'a bo nikt nie chciał w całości mimo ładnego wnętrza. Fakt że mocno podgnity.
Co do kosztów blacharki to czytając te wpisy zaraz przypomniał mi się show z TV.
Czerwoni 500...Zieloni 1000...żółci vabank. Kto da więcej? Nie przesadzacie aby?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 05 May 2020 - 21:44
Post #39


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Nie mam fejsbuka ,a że kiedyś wywaliłem na śmietnik kilka kartonów części ,to teraz za kilkoma plastikami trzeba jeździć po szrotach bo nowego nie kupisz wink.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Tue, 05 May 2020 - 21:55
Post #40


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Wszystko byłoby spoko, robić, czemu nie: ale właściciel tematu nie będzie tego robił sam tylko oddawał. I tu właśnie zaczynają się schody.
Zapaleńcy tacy jak większość z nas robią sami po godzinach dla frajdy. Ja nie potrafię przestać chociaż powinienem. Co chwilę coś wymyślam. Ale jak ktoś się mnie pyta, czy robić takie coś u kogoś i jednocześnie mówi, że z kasą w miarę oszczędnie, robić u kogoś to to nie ma sensu. Niestety. Piekło dobrymi chęciami jest wybrukowane.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 02:01