Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Szeroka stal 15/7" 4x100 Weller SSF, Ori Nie-poszerzane Cult/Rost/JDM
Lupus
post Sun, 12 Jan 2020 - 21:18
Post #1


Rookie
Dołączył: Fri, 02 October 2009
Skąd: Pomorze





Do sprzedania oryginalne szerokie stalowe felgi niemieckiej marki Weller w rozmiarze 15/7".

Model SSF Mattig (Sport Stahl Felge), swego czasu akcesoryjne koła do aut takich jak Opel Manta/Kadet, BMW 3, VW Golf I/II.
Rozstaw 4x100, więc bardzo uniwersalne - podejdą też do wielu aut japońskich (Toyota, Mazda, Daihatsu, Honda).
Centrowanie to 60mm, ale felgi akceptują pierścienie centrujące od alu. Oprócz tego w komplecie mam zestaw "kapsli" zasłaniających śruby piast, które automatycznie są też pierścieniami centrującymi na wymiar 56,1.
ET 28.



I co najważniejsze - to nie są stalówki poszerzane przy użyciu kawałka blachy i lepione każda z dwóch, tylko oryginalnie wyprodukowane w fabryce. Bez żadnego uszczelniania mastyką i nasmarkanych spawów.
Malowałem je spayem na kolor miedziany - dobre do stylu Rad/Rost.

Z wad: felgi kupiłem jako komplet, ale jedna z nich była poważnie uszkodzona. Zostało to profesjonalnie naprawione w firmie Frazik w Człuchowie - rzecz jasna nie mam na to żadnych papierów wink.gif Na dzień dzisiejszy nie wiem nawet, która z tych felg była naprawiana. Nie było problemów z wyważaniem, biciem itp.


Przedmiotem sprzedaży są tylko i wyłącznie felgi.
CENA: 650,- do nego.

Opony jak ktoś by chciał, to przy odbiorze osobistym oddam w gratisie. Mięsa na nich sporo, ale stare jak węgiel. Deszczowe Yokohamy A509 w rozmiarze 205/50/15.

Można umówić się ew. na handel w jakąś sobotę lub handlową niedzielę w Słupsku/Koszalinie/Szczecinku/Człuchowie/Chojnicach/Bytowie.

Kontakt:
asmd@poczta.fm
664-056-963
OLX: https://www.olx.pl/oferta/szeroka-stal-15-7...D5-IDDcbW9.html

Raczej nie przez forumowe PW, bo rzadko już tu zaglądam. wink.gif

Dla zainteresowanych mogę porobić lepsze i wysłać na mail.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 12 Jan 2020 - 21:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 00:55