Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Turbo TD04HL 20T 9 łopat wydech - po pożarze
MisioLBN
post Thu, 30 Jul 2020 - 19:18
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Cześć kupiłem na forum kiedyś takie turbo (dokładnie to) http://www.racingforum.pl/Turbo-TD04HL-20T...wa-t138535.html turbo doczekało sie montażu i po 50 km samochód się zjarał stojąc na podjedzie jakieś 20 min od przyjazdu. Turbo było w kocu i bandażach ale oczywiście nadaje się tylko do regeneracji natomiast muszle są zdrowe, i wirników też jestem pewny zwłaszcza wydechowego (dla chętnego przepołowie turbine żeby zrobić zdjęcia wirników). Zeliwo to dość poszukiwane 7cm z ukośnym wyjściem (mniej restrykcyjne). Pewnie za około 500zł mógł bym je uruchomić i sprzedac jako sprawne ale nie mam na to nawet czasu ani checi dlatego sprzedaje w takim stanie jakie jest.

Zgodnie z info od sprzedawcy
Turbo td04hl, muszla wydechowa 7cm2. Lekki wirnik kompresora 20T z kutego aluminium(47x58mm) 11 długich łopatek. Wirnik wydechowy z inconelu 9 łopatek zamiast standardowych 11-12, wirnik w Stanach zwany super spool.


Cena ?? Proponujcie może akurat komuś się przyda do projektu (sam miałem kupić megi 3rs bo tam td04 siedzi i budować hybryde z tego co mam).

Fotki:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 30 Jul 2020 - 19:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 12:38