Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> 1,8T AGU osłabiony bieg V, zamula jakby zanik doładowania
ignattowicz
post Tue, 28 Nov 2017 - 18:47
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 28 November 2017





Witam Panowie,
czy na sali nadal są obecni specjaliści od 1,8T 20V? To jest stara wersja AGU więc ani map sensora no i sonda wąska ale do rzeczy, jakiś dziwny problem z tym silnikiem. Szczelność dolotu była niby sprawdzana chociaż sam tego nie robiłem.
Zastanawiam się nad wastegatem albo N75.

Auto jakby zamulone, tzn jedynka - idzie jak głupi aż kołą podskakują, dwójka niby też. Ale np. bieg V to tragedia - przy 3 tys i pełnym gazie przyspiesza ale nie ma "uderzenia" turbo.
Mało tego auto po wirusie więc powinno iść ostro, rozumiem że turbodziura spora bo jest wastegate ale środek powinien byc lepiej napompowany.

I teraz jeśli faktycznie wszystko szczelne to co? sztanga takie coś powoduje? a może być tak że na niższych biegach przełożenia inne i siła taka że sztanga się ruszy a na V biegu stoi?
Tzn nie ma problemu żeby pojechać 180 km/h na V biegu, tylko że np ze 140 pod 180 idzie wg mnie wolniej niż kiedyś, tak jakby doładowanie zanikało.

Pewnie logi by pomogły ale pytanie jakie zrobić? i na którym biegu? 001+013, 002+007 ? trzeci bieg starczy?
Nie wiem dziwnie to auto się zachowuje.
Cewki, świece zdrowe, paliwo 98 a coś go muli wg mnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 28 Nov 2017 - 18:47
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 05:14