Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Auris 240KM - "GTI" od Toyoty, 240hp na kompresorze
oli07
post Mon, 09 Nov 2020 - 17:18
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 20 July 2011
Skąd: W-wa





Liczyłem, kalkulowałem i wyszło, że zabawki trzeba oddać komuś innemu - tematy życiowe mają obecnie priorytet i jest w co pompować gotówkę.

Tym samym auto idzie na sprzedaż.

Włożyłem w niego kawał pracy i serducha, bo nie planowałem, że wyjdzie, jak wyszło

- rok produkcji: 2011
- pojemność silnika: 1798cm3
- przebieg: 105 tys km z groszami (do sprawdzenia w ASO)
- rodzaj paliwa: bena 98
- typ nadwozia: hatch
- opcja wyposażenia: sport
- dodatkowe wyposażenie/modyfikacje: kompresor + wydech + program (wszystko ori od dealera) + wygłuszenie wnętrza + pełna konserwacja podwozia i profili
- cena sprzedaży: 37 900 pln do negocjacji (w granicach rozsądku i wzajemnego szacunku)


Telefon kontaktowy: 5 zero trzy 0 sześć osiem 9 cztery 6 - jeśli nie odbieram proszę o sms (przy dwóch kartach nie zawsze przychodzi informacja o nieodebranym połączeniu)

Produkcja - Japonia.

Import - Szwajcaria (nie - nie był to przystanek). Mam zjęcia z dnia zakupu, z dnia przyjazdu do mnie i z całego okresu użytkowania.

Zero druciarstwa. Kilkaset zdjęć do wglądu z prac przy aucie. Wszelkich informacji udzielę zainteresowanej osobie telefonicznie.

Na miejscu miernik lakieru, można pojechać do ASO, SKP, na kanał, do czarodzieja od toyoty - jak kto sobie życzy.

Auto jest szybkie, niskie i niepozorne. Typowy sleeper nie rzucający się w oczy zbyt mocno.

Po pełnym przeglądzie kilka miesięcy temu - nie ma potrzeby wymiany czegokolwiek (wiem - brzmi to niewiarygodnie, ale gwarantuję, że nawet jak ktoś ma 500 km do mnie, a jest zainteresowany, to się nie zawiedzie).

Przegląd techniczny do końca lutego 2021.

Dla zainteresowanej osoby dorzucam wycenę rzeczoznawcy, żeby sobie wykupić AC.

Do obejrzenia w Warszawie na Białołęce.

Dla chętnych tylko na przejażdżkę: zapraszam do wypożyczalni - tam są mocne auta do butowania na zimnym.

Zakup = odbiór osobisty. Nie wysyłam za pobraniem smile.gif

 Link do ogłoszenia: https://sprzedajemy.pl/toyota-auris-kompres...ea9f-nr62556738
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 09 Nov 2020 - 17:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 05:26