Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Grzebanie w garażu podziemnym
MisioLBN
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:14
Post #41


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(MadeInPoland @ Fri, 26 Mar 2021 - 07:48) *
Jeśli się nie uda po dobroci proponuję poprosić cięcia o przekazanie na piśmie 'spierd.. Do domu synku' i zapytanie jego przełożonego czy ciec jest zdrowy psychicznie i czy mają nad nim jakąś kontrole czy musisz zgłosić sprawę o nekanie. Skoro masz tam jakieś prawa to je egzekwuj.

Nekanie słowo klucz w tym przypadku mówisz cieciowi że czujesz się przez niego nekany i ew jego przełożonemu co może pozwolić im odpuścić. Wszystko zależy od tego czy nacisk na sprawę będzie pochodził od kogoś rozumnego i zdeterminowanego czy po prostu ciec się slini na jakąś panienke co samotnie wychowuje dzieciaki za 2000 plus i alimenty.

Dzis ide znowu dlubac bo obudowa wrocila z obrobki i musze to poskladac. Bede stac przy aucie z otwarta maska wiec na 100% zajrzy do mnie... Akt notarialny juz mam zeskanowany smile.gif pokaze mu zeby skonczyc nekanie ze to nie moje miejsce a potem niech mi powie komu i co przeszkadza ze stoje przy aucie z otwarta maska
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:14
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
MadeInPoland
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:26
Post #42


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Najpierw grzecznie bez emocji jak komputer tlumaczysz Panu że masz tu prawo działać i życzysz mu miłego dnia a jak Pan przyjmuje natarczywy ton to informujesz że czujesz się nekany i działasz jak komputer pokazujesz akt i prosisz o jego decyzję odnośnie Twojej osoby na piśmie. Nie gadaj z nim jeśli rozmowa przyjmuje niekorzystny obrót bo to nic nie da. Możesz ew rozważyć poinformowanie go ze rozmowa jest przez Ciebie rejwstrowana


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:34
Post #43


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Skoro ktoś już wyżej wspomniał, że:
CYTAT(Aval @ Thu, 25 Mar 2021 - 16:55) *
Na nowych osiedlach ochroniarz pełni rolę przekaźnika dla ludzi którzy sami się wstydzą podejść


To może nie...
CYTAT(MadeInPoland @ Fri, 26 Mar 2021 - 07:48) *
... ciec się slini na jakąś panienke co samotnie wychowuje dzieciaki za 2000 plus i alimenty.


tylko ta panienka nie ma odwagi podejść i powiedzieć, że jej się podoba Twoja bryka i że chciałaby udostępnić Ci swój garaż wink.gif

Musisz powęszyć w temacie tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kremat0r
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:42
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Sat, 07 March 2009
Skąd: Czechy





Swego czasu wyciagałem recznie doslownie na plecach z kumplem silnik z CRX-a, malowalem driftowoz, zmienialem hamulce i wiele innych rzeczy pod blokiem. Da się, chociaż nie polecam smile.gif

Sasiedzi dziwnie sie patrzyli, ale zgadnijcie do kogo pierwszego podchodzili jak auto nie chcialo im odpalic wink.gif?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dany_47
post Fri, 26 Mar 2021 - 08:47
Post #45


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 November 2016
Skąd: Stolica





Ci ludzie to pie*dolnięci coraz bardziej. Wjechałem kiedyś do podziemnego za jednym z sąsiadów. Na zewnątrz padał deszcz, auto mokre, koła też. Stanął sąsiad jak pi*da i stoi w pasie do poruszania się.
Obskoczylem go po chwili oczekiwania ale uwaga: mokre koła slizgnely się na dosyć śliskiej wylewce parkingu i wydał się mikro pisk w momencie ruszenia.
Przyszedł cymbał do mnie po 3 minutach i mi rzuca bluzgami że jeżdżę jak wariat po parkingu z piskiem opon i on sobie nie życzy bo tu jego dzieci chodzą. Zaśmiałem mu się w twarz, życzyłem miłego dnia co w obecności jego żony chyba go zabolało i od tamtej pory nie przychodzi.

Ja nie wiem co ta wiara ma w głowach. Zaraz trzeba będzie prosić czy możesz wjechać na parking bo może o 0,3dB jest wtedy za głośno albo ki diabeł jeszcze....

Drukuj regulamin, weź ze sobą i jak przyjdzie cymbał się pruć to mu daj regulamin niech znajdzie w nim że nie możesz pod maską pogrzebać w garażu.


--------------------
Sleeper R30T 744KM 789Nm
0-100 2.99 100-200 5.8
ET 10.539
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Fri, 26 Mar 2021 - 09:23
Post #46


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(kremat0r @ Fri, 26 Mar 2021 - 08:42) *
Swego czasu wyciagałem recznie doslownie na plecach z kumplem silnik z CRX-a, malowalem driftowoz, zmienialem hamulce i wiele innych rzeczy pod blokiem. Da się, chociaż nie polecam smile.gif

Sasiedzi dziwnie sie patrzyli, ale zgadnijcie do kogo pierwszego podchodzili jak auto nie chcialo im odpalic wink.gif?

Chciałem sobie 2 listewki drzwi polakierować ze szpraja (auto było u lakiernika 2x ale to taka pierdoła że wiecej rozbierania niż malowania i szkoda roboty lakiernika) ale po tych przebojach to pierd.... pojade sobie do teściów na weekend i w garażu ogarne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Fri, 26 Mar 2021 - 09:41
Post #47


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(dany_47 @ Fri, 26 Mar 2021 - 08:47) *
Ci ludzie to pie*dolnięci coraz bardziej. Wjechałem kiedyś do podziemnego za jednym z sąsiadów. Na zewnątrz padał deszcz, auto mokre, koła też. Stanął sąsiad jak pi*da i stoi w pasie do poruszania się.
Obskoczylem go po chwili oczekiwania ale uwaga: mokre koła slizgnely się na dosyć śliskiej wylewce parkingu i wydał się mikro pisk w momencie ruszenia.
Przyszedł cymbał do mnie po 3 minutach i mi rzuca bluzgami że jeżdżę jak wariat po parkingu z piskiem opon i on sobie nie życzy bo tu jego dzieci chodzą. Zaśmiałem mu się w twarz, życzyłem miłego dnia co w obecności jego żony chyba go zabolało i od tamtej pory nie przychodzi.

Ja nie wiem co ta wiara ma w głowach. Zaraz trzeba będzie prosić czy możesz wjechać na parking bo może o 0,3dB jest wtedy za głośno albo ki diabeł jeszcze....

Drukuj regulamin, weź ze sobą i jak przyjdzie cymbał się pruć to mu daj regulamin niech znajdzie w nim że nie możesz pod maską pogrzebać w garażu.

Problem wynika z tego, że ludzie nękają administrację. Wiem, bo na mnie były skargi i propozycja porozmawiania w 4 oczy nigdy nie była realizowana. Ja podchodzę kulturalnie i z reguły każdy mięknie, jak powiesz przepraszam, albo proszę. Natomiast był kiedyś jeden nadpobudliwy co metalowymi rurkami chciał argumentować . A że większy ode mnie o głowę i wysportowany to nie dyskutowałem smile.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kremat0r
post Fri, 26 Mar 2021 - 09:47
Post #48


Forum Killer
Dołączył: Sat, 07 March 2009
Skąd: Czechy





CYTAT
Natomiast był kiedyś jeden nadpobudliwy co metalowymi rurkami chciał argumentować . A że większy ode mnie o głowę i wysportowany to nie dyskutowałem smile.gif.


Na osiedlu tez mielismy takiego typa, ciut starszy tak kolo 45-50lat, koles sie wkurzyl na jednego Nissana z glosnym wydechem i kopnął mu w zderzak. Wlasciciel zlozyl doniesienie na policje i okazalo sie ze agresywny kopiacy typ mial jakies zawiasy, ktore mu odwiesili i poszedl na 2lata laugh.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Fri, 26 Mar 2021 - 10:01
Post #49


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





CYTAT(kremat0r @ Fri, 26 Mar 2021 - 09:47) *
Na osiedlu tez mielismy takiego typa, ciut starszy tak kolo 45-50lat, koles sie wkurzyl na jednego Nissana z glosnym wydechem i kopnął mu w zderzak. Wlasciciel zlozyl doniesienie na policje i okazalo sie ze agresywny kopiacy typ mial jakies zawiasy, ktore mu odwiesili i poszedl na 2lata laugh.gif

Jak wyjdzie to gość od Nissana już się nie będzie śmiał wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Fri, 26 Mar 2021 - 10:05
Post #50


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(kremat0r @ Fri, 26 Mar 2021 - 09:47) *
Na osiedlu tez mielismy takiego typa, ciut starszy tak kolo 45-50lat, koles sie wkurzyl na jednego Nissana z glosnym wydechem i kopnął mu w zderzak. Wlasciciel zlozyl doniesienie na policje i okazalo sie ze agresywny kopiacy typ mial jakies zawiasy, ktore mu odwiesili i poszedl na 2lata laugh.gif

Dobre, za kopnięcie w zderzak do pierdla smile.gif


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kremat0r
post Fri, 26 Mar 2021 - 10:17
Post #51


Forum Killer
Dołączył: Sat, 07 March 2009
Skąd: Czechy





CYTAT(jackkpl @ Fri, 26 Mar 2021 - 10:05) *
Dobre, za kopnięcie w zderzak do pierdla smile.gif


Trafił na głupi zbieg okoliczności smile.gif

Generalnie słaby temat z tym garażem, będziesz się wiecznie z nimi użerał na regulaminy itp sad.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Fri, 26 Mar 2021 - 12:01
Post #52


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(kremat0r @ Fri, 26 Mar 2021 - 10:17) *
Trafił na głupi zbieg okoliczności smile.gif

Generalnie słaby temat z tym garażem, będziesz się wiecznie z nimi użerał na regulaminy itp sad.gif

Ja dlatego zarzuty o zużycie prądu potraktowałem poważnie i powiedziałem, że mogę dopłacać. Policzyłem ilość pkt świetlnych, ile godzin robię i jak dorzucę na fundusz remontowy 20zł miesięcznie (bo tyle mi wychodzi), to problem z głowy. A i wtedy administracja inaczej traktuje takiego człowieka, który chce znaleźć jakiś kompromis.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Fri, 26 Mar 2021 - 13:07
Post #53


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





CYTAT(kremat0r @ Fri, 26 Mar 2021 - 09:47) *
Na osiedlu tez mielismy takiego typa, ciut starszy tak kolo 45-50lat, koles sie wkurzyl na jednego Nissana z glosnym wydechem i kopnął mu w zderzak. Wlasciciel zlozyl doniesienie na policje i okazalo sie ze agresywny kopiacy typ mial jakies zawiasy, ktore mu odwiesili i poszedl na 2lata laugh.gif


Kultura, nie ma co. Polacy to sa jednak straszne cebule.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Fri, 26 Mar 2021 - 19:59
Post #54


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Mam wrażenie że ludzie sie przyjebuja dla zasady... Przywale sie bo taka mam nature (kolega miał w klasie w lo typa co z okna patrzył kto źle stoi i dzwonił po straż wiejska chociaż kompletnie go niedotyczyła ta sprawa). Głośny wydech w garażu to co oni tam mieszkaja że problem taki że sobie auto przejedzie ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Sat, 27 Mar 2021 - 01:45
Post #55


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





CYTAT(MisioLBN @ Fri, 26 Mar 2021 - 19:59) *
. Głośny wydech w garażu to co oni tam mieszkaja że problem taki że sobie auto przejedzie ?



niesie sie pionem az do samej gory, nie mozna srac w kiblu spokojnie, bo z tlumikow strzelaja tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 27 Mar 2021 - 23:52
Post #56


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Sprawdziłem regulamin. Jedyne zapisy o zakazach obejmuja zakaz wykonywania napraw przy uzyciu substancji latwopalnych wiec moga sie przywalic o zmywacz do hebli ktorego czesto uzywam. No i jest zapis o prawidlowym parkowaniu a przy wymianie icka wystawalem ze swojego miejsca max 40cm zeby sobie wiecej miejsca przed maska zr9bic. Dodam fotki jak bd przy kompie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 28 Mar 2021 - 11:22
Post #57


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(MisioLBN @ Sat, 27 Mar 2021 - 23:52) *
Sprawdziłem regulamin. Jedyne zapisy o zakazach obejmuja zakaz wykonywania napraw przy uzyciu substancji latwopalnych wiec moga sie przywalic o zmywacz do hebli ktorego czesto uzywam. No i jest zapis o prawidlowym parkowaniu a przy wymianie icka wystawalem ze swojego miejsca max 40cm zeby sobie wiecej miejsca przed maska zr9bic. Dodam fotki jak bd przy kompie

Każdy parkuje tak, że nie wystaje? Na bank ktoś ma kombi , gdzie potrzebuje 1m od ściany, żeby zapakować wóz i będzie wystawał. U mnie co 2 samochód wystaje, bo miejsce ma od razu na plecach piwnicę smile.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 28 Mar 2021 - 12:00
Post #58


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(jackkpl @ Sun, 28 Mar 2021 - 11:22) *
Każdy parkuje tak, że nie wystaje? Na bank ktoś ma kombi , gdzie potrzebuje 1m od ściany, żeby zapakować wóz i będzie wystawał. U mnie co 2 samochód wystaje, bo miejsce ma od razu na plecach piwnicę smile.gif.

Jasne ze wystaja inne auta:) akurat moje wystawanie nikomu w zaden sposob nie moze przeszkadzac bo nic nie blokuje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 28 Mar 2021 - 13:19
Post #59


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014












Oczywiście te wszystkie kartony wkoło to nie moje smile.gif sąsiad nawet jakiś piekarnik trzyma i jest git. To co moje leży u mnie i są to zdjęcia z wczoraj jak składałem auto. Na noc wszystko jest zbierane, narzedzia do walizek, części śrubki do bagażnika i przed autem zostawiam skrzynke z narzedziami przykryta ręcznikiem.
https://i.ibb.co/qY5h9p1/Inked-IMG-20210327-222511-LI.jpg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaaad
post Sun, 28 Mar 2021 - 14:46
Post #60


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 November 2008





CYTAT(MisioLBN @ Sat, 27 Mar 2021 - 23:52) *
Sprawdziłem regulamin. Jedyne zapisy o zakazach obejmuja zakaz wykonywania napraw przy uzyciu substancji latwopalnych wiec moga sie przywalic o zmywacz do hebli ktorego czesto uzywam. No i jest zapis o prawidlowym parkowaniu a przy wymianie icka wystawalem ze swojego miejsca max 40cm zeby sobie wiecej miejsca przed maska zr9bic. Dodam fotki jak bd przy kompie

A kto ten regulamin przyjął? Podpisywałeś się pod nim? A są w tym regulaminie sankcje za nieprzestrzeganie ww. zasad? Nie sądzę, że komuś za takie pierdoły, nie powodujące realnego zagrożenia, chciało się będzie latać po sądach z powództwami negatoryjnymi biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 13:08