Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Grzebanie w garażu podziemnym
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 09:28
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Siemka, mam drobny problem z ochroną w moim bloku w Warszawie. Może ktoś miał podobne przeboje i orientuje się czy moga mi coś zrobić albo jak zamknąć temat żebym był nie do ruszenia.

Od czasu do czasu pogrzebie sobie w aucie na swoim prywatnym miejscu parkingowym w garażu podziemnym. Dodam że moje miejsce jest mocno prywatne bo jest pomiędzy 2 słupami i w zasadzie jestem praktycznie zabudowany od aut z boku (szerokie słupy).
Co grzebie ?:
- Zmienie sobie koła
- poduche silnika
- odkurze w środku
- ostatnio przekładałem Icka (rozebrany przód auta) - punkt zapalny
- pogrzebie przy car audio (zmiana wzmaka nic wiecej)
- inne bzdury (zarówki, filtr itd.)
++Nie rozlewam oleju++
Przy zakupie mieszkania pytałem co mogę robić na swoim miejscu i otrzymałem informację że na swoim moge wszystko nawet rozlac olej. Poza zmianą kół i sprzątaniem wszystko odbywa sie na moim miejscu (przy zmianie kół i sprzątaniu staje na miejscu po przeciwnej stronie bo są zawsze puste 2 stanowiska wiec poprostu jest szerzej i można swobodnie drzwi otworzyć).
No i teraz do sedna, jak przekladalem icka to auto stało przodem do ściany a cały rozebrany przód lezał oparty o ścianę na moim miejscu, auto robilem 3 wieczorki. Jakiś życzliwy sąsiad nasłał na mnie ochronę że robie sobie warsztat.
Pierwszy raz pogadalem okej dał mi spokoj, ale w tym tyg wyciagalem obudowe wariatora wiec robota pod maska i po zamknieciu maski niema nawet śladu że cos robie. Oczywiście ochrona znowu mnie odwiedziła że nie wolno nic krecic w autach.
Robia mi awantury nawet jak podjadę autem do boxu na inne pieterko i zostawie odpalone auto na 3 min kiedy coś przekladam z auta do boxu albo zabieram z boxu, poważnie trwa to zwykle koło 2min ale i tak jak trafie ochroniarza to przylazi z ryjem że mam gasić auto.... nie wiem może zaczne go wypychać pod sama bramę i odpalać na zewnątrz - jest porządny nawiew w garażu (wieje jak zły).
Ochroniarz wiecznie mi wmawia że to nie moje miejsce i sobie przywłaszczyłem, tak mnie to zaczeło wnerwiać że pomimo że zawsze grzecznie wszystko zalatwiam to juz ledwo sie powstrzymałem żeby go nie zwyzywać a w domu już mam akt notarialny zeskanowany i wrzucam w auto. Za każdym razem mówie prosze sobie sprawdzić właściciela i wtedy pogadamy.
Do rzeczy: Czy mogą mi coś zrobić? Nie wiem przysłac policje albo nałożyć karę ? Miejsce jest notarialnie moje więc jeżeli je pobrudze to w dalszym ciągu jest moje i nikomu nic do tego. Czy nałożona kara będzie w jakikolwiek sposób prawnie legalna czy to jak lockdown ?

Ostatnio rozmawiałem z sasiadem 3 miejsca obok mojego, jak zobacyzł że krece to sam przyleciał pogadać co krece co za auto itd. Domyślam sie że to ja kzawsze jakaś 1 wsza ma problem jak żre w domu to w głowie mysli sąsiad na bank kreci !

Z góry dzięki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 25 Mar 2021 - 09:28
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Maxim555
post Thu, 25 Mar 2021 - 09:54
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Thu, 06 April 2006
Skąd: świdnik





Może istnieje regulamin korzystania z podziemnego parkingu, powinieneś go dostać, a jak nie do może warto zapytać o niego zarządce budynku. Jeśli nie ma regulaminu i inne przepisy tego nie regulują (nie wiem w jakim kodeksie tego szukać), to wydaje mi się, że nie mogą Ci nic zrobić z braku podstawy do ukarania.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:00
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





ja bym na Twoim miejscu zastosowal sie do "prosby" o gaszenie silnika jesli auto stoi, wbrew pozorom spaliny smierdza bardzo i nawet super wyciagi nie radza sobie z nimi tak szybko, nie mowiac o tym ze czujki zadymienia pewnie sie odzywaja

a grzebanie? mysle ze ew. regulamin jak kolega wczesniej wspomnial, nic wiecej, pamietaj ze ochroniarz pilnuje tam tez Twojego auta, nie idz z nim na kose smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:05
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(flapjck1 @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:00) *
ja bym na Twoim miejscu zastosowal sie do "prosby" o gaszenie silnika jesli auto stoi, wbrew pozorom spaliny smierdza bardzo i nawet super wyciagi nie radza sobie z nimi tak szybko, nie mowiac o tym ze czujki zadymienia pewnie sie odzywaja

a grzebanie? mysle ze ew. regulamin jak kolega wczesniej wspomnial, nic wiecej, pamietaj ze ochroniarz pilnuje tam tez Twojego auta, nie idz z nim na kose smile.gif

Dlatego zalatwiam wszystko zawsze grzecznie ale wieczne gadanie że to nie moje miejsce czyli insynuacje że stoje nielegalnie na czyimś miejscu zaczynają mnie w opór denerwować. Młodo wyglądam więc może człowiek starszej daty zakłada że nie stać mnie na mieszkanie i pewnie wynajmuje a miejsce przejąłem abordażem.

Żebym ja tam budował trackdayowe auto a ja tam robie jakieś małe bzdury, na wymianę oleju jeżdże sobie do Neo garage i płace za stanowisko z podnośnikiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srbenda
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:10
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Mon, 05 September 2005
Skąd: Katowice / Banja Luka





Zgłoś się do administracji aby ci dostarczyli regulamin (jeżeli istnieje) oraz zakres uprawnień ochrony. Ale i tak uważam że ci się trafił życzliwy świętojebliwiec.
U siebie regularnie wymieniam koła w garażu i grzebie przy aucie i nikt nigdy się słowem nie odezwał.


--------------------
#włoszczyzna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deejey!
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:12
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





Jeden z powodów dla których nie chciałbym nigdy mieszkać w takim obiekcie... Strasznie irytująca sytuacja. Być może masz głośny wydech i itp czym wkurwiłeś parę osób? Może dlatego chcą Ci życie utrudnić? Jeżeli to Twoje miejsce to może warto pomyśleć nad plandeką na boki? Widziałem gdzieś na facebooku, że są firmy które "aranżują" miejsca parkingowe, sprzedają szafki jakieś etc. Jak byś boki sobie zrobił, to w pewnym sensie mimo tych słupów typa byś zgasił - BO MOGĘ.


--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:21
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(deejey! @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:12) *
Jeden z powodów dla których nie chciałbym nigdy mieszkać w takim obiekcie... Strasznie irytująca sytuacja. Być może masz głośny wydech i itp czym wkurwiłeś parę osób? Może dlatego chcą Ci życie utrudnić? Jeżeli to Twoje miejsce to może warto pomyśleć nad plandeką na boki? Widziałem gdzieś na facebooku, że są firmy które "aranżują" miejsca parkingowe, sprzedają szafki jakieś etc. Jak byś boki sobie zrobił, to w pewnym sensie mimo tych słupów typa byś zgasił - BO MOGĘ.

Czy mam głośny wydech ? Na pewno głośniejszy do tego bardzo basowy i zdarzy sie że auto obok odpali alarm jak parkuje tyłem smile.gif Ale Stojące porsche na tym parkingu są o wiele głośniejsze i jak odpalają to jest na prawdę głośno, coś w stylu pełnego przelotu. Mam cichszy wydech niż seryjne auta sportowe pokroju RS3 czy inne M4 - to to przy redukcji tak bulgocze jak złe.
Co do zabudowy swojego miejsca miałem taki pomysł tylko przy tej wspólnocie się boje troche bo tu kurrr nic nie wolno... Przykład chłodnicy od klimy na balkonie, na ścianie nie wolno bo elewacja, na podłodze awantura bo brzydko wygląda - true story komuś przeszkadzało że ktoś na własnym balkonie ma agregat od klimy i to szpeci wygląd bloku.,...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deejey!
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:45
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





CYTAT(MisioLBN @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:21) *
Czy mam głośny wydech ? Na pewno głośniejszy do tego bardzo basowy i zdarzy sie że auto obok odpali alarm jak parkuje tyłem smile.gif Ale Stojące porsche na tym parkingu są o wiele głośniejsze i jak odpalają to jest na prawdę głośno, coś w stylu pełnego przelotu. Mam cichszy wydech niż seryjne auta sportowe pokroju RS3 czy inne M4 - to to przy redukcji tak bulgocze jak złe.


Bingo smile.gif Ten z Porsche pewnie nie dyskutuje z nimi, parkuje i idzie do domu. Bassowy wydech zawsze bardziej się niesie, bo jak swój wóz odpalam to czuję wypadający zapłon na betonie... biggrin.gif Ty tam spędzasz więcej czasu, więc analogicznie łatwiej się doczepić. Zresztą to tak jak z właścicielami supercarów - ich policja nie trzepie za głośny wydech a chłopaczków z BMW czy VAGin to mierzą jak gimnazjalista flet. Zawsze ten co go łatwiej zgnębić ma gorzej... smile.gif

CYTAT(MisioLBN @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:21) *
Co do zabudowy swojego miejsca miałem taki pomysł tylko przy tej wspólnocie się boje troche bo tu kurrr nic nie wolno... Przykład chłodnicy od klimy na balkonie, na ścianie nie wolno bo elewacja, na podłodze awantura bo brzydko wygląda - true story komuś przeszkadzało że ktoś na własnym balkonie ma agregat od klimy i to szpeci wygląd bloku.,...


Z tego co kojarzę to tam pisało przy tych szafkach, że nie są skrecane tylko jakieś mocowania bezinwazyjne były. Być może boki na profilach alu z nóżkami rozpierającymi (od słupa do ściany, bez wiercenia) by przeszły? Musisz iść, pogadać. A i na wszystko bierz kwity. Bez papieru nie wychodź! Wymyśl coś, że firma to potrzebuje bo nie chce odpowiadać za awantury czy coś - papier to zawsze dobra podkładka.


--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:46
Post #9


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Dziwna Polska mentalność garaż podziemny to nie miejsce na remonty aut. Rozumiem, że grilla też zrobisz na balkonie? Wynajmij sobie indywidualny garaż i będzie po kłopocie. Jak każdy będzie robił jak ty, to będziesz miał złomowisko, a nie garaż.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kremat0r
post Thu, 25 Mar 2021 - 10:55
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Sat, 07 March 2009
Skąd: Czechy





No ale bez przesady, żeby gonić kogoś za czystą robotę.

Polska to dziwny kraj, gdzie zawsze kto się do kogoś o coś przypier.....
Powodów wiele, zazdrość, złośliwość, zwykłe chamstwo smile.gif

Jak za PRL, brat brata sprzedałby SB.

Do autora- Weź sprawdź regulamin, jedyne to Ci zostaje smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:03
Post #11


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(rwtnt @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:46) *
Dziwna Polska mentalność garaż podziemny to nie miejsce na remonty aut. Rozumiem, że grilla też zrobisz na balkonie? Wynajmij sobie indywidualny garaż i będzie po kłopocie. Jak każdy będzie robił jak ty, to będziesz miał złomowisko, a nie garaż.

Na brudne roboty spadam na wynajęty garaż tak jak napisalem. Wiekszy burdel zrobił ostatnio ktoś komu ciekło z auta, pieeeekna ścieżka z oleju przez cały garaż. Ludzie trzymają w garażu wszysto, pudła, foteliki dla dzieci, wode itd i niema problemu. Ja zostawiam przód auta oparty o ściane PRZED moim autem na swoim miejscu (jaka to różnica jak ktos sobie rower opiera o ściane przed autem ? ) i mam problemy. Oleju nie rozlewam, wyjecie icka to czysta praca zero śmieci po wszystkim. Nawet motory stoją w miejscu które nie jest miejscem parkingowym więc nalezy w sumie do wszystkich w formie udziału (miejsca sa wyodrebnione) i niema nikt pretensji... pewnie dlatego że akurat te 2 motory stoją w miejscu gdzie ich nie widac smile.gif na samym koncu akurat przy wejsciu do mojej klatki ale ot juz koniec swiata jest i mieszkańcy innych klatek nie widzą teog.

Co do złomowiska, jak na swoim miejscu to rob sobie co chcesz. Jak bede mieć ochote posawić tam 2 palety cementu to osbie je tam postawie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:06
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(kremat0r @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:55) *
No ale bez przesady, żeby gonić kogoś za czystą robotę.

Polska to dziwny kraj, gdzie zawsze kto się do kogoś o coś przypier.....
Powodów wiele, zazdrość, złośliwość, zwykłe chamstwo smile.gif

Jak za PRL, brat brata sprzedałby SB.

Do autora- Weź sprawdź regulamin, jedyne to Ci zostaje smile.gif

Dziś ogarne ten regulamin. Śmiesznie było jak stał jakiś stary cadillac ktory z dobre pół metra wystawał ze swojego miejsca, gruba awantura się zrobiła bo jak on smie wystawać smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpio_24
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:07
Post #13


Super User
Dołączył: Mon, 06 December 2004
Skąd: Czechowice-Dziedzice





Nie chcę Cię martwić, ale przede wszystkim nigdy nie stałeś się właścicielem takiego przedmiotu jak "miejsce postojowe nr X w garażu wielostanowiskowym".
Chociaż widziałem takie konstrukcje, to takiego czegoś nie da się wyodrębnić jako samodzielnej nieruchomości.
Nabyłeś co najwyżej (wraz z zakupem nieruchomości lokalowej - mieszkania lub osobno) udział ułamkowy w nieruchomości wspólnej. Jesteś więc ,o ile dobrze zrozumiałem, współwłaścicielem tej nieruchomości, gdzie stoją samochody. Być może do aktu dołączono lub w nim włączono dodatkową umowę na temat używania (podział quad usum) rzeczy wspólnej czyli tego garażu. Jest to podział do używania.
Dlatego współwłaściciele mają dość dużo do powiedzenia na temat korzystania z tej nieruchomości przez innych współwłaścicieli. Stąd np regulamin uchwalany zapewne większością.
Oczywiście możesz poddac pod głosowanie zmianę regulaminu polegającą na tym, że możnaby wyszczególnić dokładnie co można robić w takim garażu (a czego nie) żeby usunąć wątpliwości że strony innych współwłaścicieli.

Kejs pewnie jest pochodna niedawnego przypadku w Wawie zapłonu ładującego się pojazdu w wielostanowiskowym garażu podziemnym co skutkowało, jak kojarzę, koniecznością opuszczenia mieszkań przez właścicieli,gdyz budowla groziła zawaleniem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:10
Post #14


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(MisioLBN @ Thu, 25 Mar 2021 - 11:03) *
Na brudne roboty spadam na wynajęty garaż tak jak napisalem. Wiekszy burdel zrobił ostatnio ktoś komu ciekło z auta, pieeeekna ścieżka z oleju przez cały garaż. Ludzie trzymają w garażu wszysto, pudła, foteliki dla dzieci, wode itd i niema problemu. Ja zostawiam przód auta oparty o ściane PRZED moim autem na swoim miejscu (jaka to różnica jak ktos sobie rower opiera o ściane przed autem ? ) i mam problemy. Oleju nie rozlewam, wyjecie icka to czysta praca zero śmieci po wszystkim. Nawet motory stoją w miejscu które nie jest miejscem parkingowym więc nalezy w sumie do wszystkich w formie udziału (miejsca sa wyodrebnione) i niema nikt pretensji... pewnie dlatego że akurat te 2 motory stoją w miejscu gdzie ich nie widac smile.gif na samym koncu akurat przy wejsciu do mojej klatki ale ot juz koniec swiata jest i mieszkańcy innych klatek nie widzą teog.

Co do złomowiska, jak na swoim miejscu to rob sobie co chcesz. Jak bede mieć ochote posawić tam 2 palety cementu to osbie je tam postawie...

Tak jak piszą przedmówcy, idź po regulamin z informacją o ewentualnych karach. U mnie też były dyskusje na ten temat, że się światło pali itp. Co do spalin - na to uważaj, to irytuje. Ja jak na minutę odpalę swój wóz w hali, to ciuchy do prania. Cywil z katalizatorem nie powinien aż tak smrodzić.
I wyśledź konfidenta , przyłap go na podobnej czynności i zrób zdjęcie, wyślij do ochrony wink.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:13
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(jackkpl @ Thu, 25 Mar 2021 - 11:10) *
Tak jak piszą przedmówcy, idź po regulamin z informacją o ewentualnych karach.
I wyśledź konfidenta , przyłap go na podobnej czynności i zrób zdjęcie, wyślij do ochrony wink.gif.

To mnie najbardziej wkurw.... nie przyjdzie tkai nie powie ze mu sie cos nie podoba tylko ochrona. Włącze sobie film w piatek przed 22 -> ochrona. Ktoś wystawił śmieci na klatkę to zamiast pojsc do człowieka powiedziec Panie nie rob tak bo strasznie smierdzi to wolą wstawić fotke na FB z komentarzem... no brak słów. Jak pisalem moje miejsce parkingowe też jest na samym koncu garazu na -2 więc sasiadow ktorzy widza co robie mam dosłownie kilkunastu. 1 wiem że niema z tym problemu bo sam sie skarżył i jak pisalem sam przyszedl pogadac co robie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blaid
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:16
Post #16


Super User
Dołączył: Tue, 08 May 2007
Skąd: Mielec





Mieszkanie na takim nowym "premium" osiedlu to najgorsza forma piekła, poszukaj Waszej osiedlowej grupy na FB, na bank taką macie, i zapewne znajdziesz tam temat o swoich garażowych dłubaniach.

Życzliwe sąsiadki co to dawniej składały anonimowe donosy obecnie dzięki technologii mogą z dumą robić to publicznie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:19
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Blaid @ Thu, 25 Mar 2021 - 11:16) *
Mieszkanie na takim nowym "premium" osiedlu to najgorsza forma piekła, poszukaj Waszej osiedlowej grupy na FB, na bank taką macie, i zapewne znajdziesz tam temat o swoich garażowych dłubaniach.

Życzliwe sąsiadki co to dawniej składały anonimowe donosy obecnie dzięki technologii mogą z dumą robić to publicznie smile.gif

Moja żona jest w tej grupie bo ja mam za słabe nerwy smile.gif W piatek przy drinku bym jeszcze odpisał komuś i po co mi to smile.gif Dodam z ciekawostek że mieliśmy siłownie osiedlowa ale komuś było za głośno i przyjeżdżała policja na siłownie smile.gif Serio xD Jak kupowałem miekszanie to było info że jest siłka, pokazali mi jak wyglada jaki sprzet jest itd. Sprzet został zabrany, zostawili tylko to co nie hałasuje, skrócili godziny kiedy można ćwiczyć a jeszcze jak bylem to mnie zjebali że za głośno ćwicze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 25 Mar 2021 - 11:40
Post #18


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(MisioLBN @ Thu, 25 Mar 2021 - 11:19) *
Moja żona jest w tej grupie bo ja mam za słabe nerwy smile.gif W piatek przy drinku bym jeszcze odpisał komuś i po co mi to smile.gif Dodam z ciekawostek że mieliśmy siłownie osiedlowa ale komuś było za głośno i przyjeżdżała policja na siłownie smile.gif Serio xD Jak kupowałem miekszanie to było info że jest siłka, pokazali mi jak wyglada jaki sprzet jest itd. Sprzet został zabrany, zostawili tylko to co nie hałasuje, skrócili godziny kiedy można ćwiczyć a jeszcze jak bylem to mnie zjebali że za głośno ćwicze smile.gif

Idź do administracji, powiedz, że to Twoje miejsce postojowe i sprawy serwisowe (żarówka, koło) masz prawo wymieniać i nic im do tego. A jak będziesz miał taki fetysz, to będziesz sobie w samochodzie nocował. Ja tak dłubie od 5 lat, bez gniazda 230V. Wszystko akumulatorowe. Rewizję panewek czy montaż szpery też robię. Na dodatek hala na 100 wozów, a ja mam miejsce w pierwszej 10 od wjazdu wink.gif.
Ale w moim bloku było z 10 osób, które coś tam w garażu robi (samochód, motor, rower) i generalnie więcej jest przyjaźnie nastawionych.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Thu, 25 Mar 2021 - 12:15
Post #19


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Miałem zbliżone problemy z ochroną, mieszkańcami.
Rób schludnie co robisz, w razie interwencji nie bądź niemiły dla ochrony. Zakomunikuj, że będziesz robił to dalej i ich interwencje będą daremne dopóty nie przedłożą Ci dokładnych przepisów, na które się powołują. Na bezpodstawne uwagi i groźby nie reaguj, udawaj że tego nie słyszysz. Nie wchodziłbym w zagrywki typu podpierdalanie innego sąsiada, szkoda życia i nerwów na takie zabawy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KRT
post Thu, 25 Mar 2021 - 12:58
Post #20


User
Dołączył: Wed, 10 November 2010
Skąd: Nowa Huta





CYTAT(rwtnt @ Thu, 25 Mar 2021 - 10:46) *
Dziwna Polska mentalność garaż podziemny to nie miejsce na remonty aut. Rozumiem, że grilla też zrobisz na balkonie? Wynajmij sobie indywidualny garaż i będzie po kłopocie. Jak każdy będzie robił jak ty, to będziesz miał złomowisko, a nie garaż.


To jest właśnie ta mentalność. Qpe też pewnie robi pod balkonami. Najgorsi są tacy którzy cię podpierd..ą bo oni tak naprawdę też by chcieli ale nie potrafią i muszą bulić za serwisy i ich piecze. Niech zarządca udostępni ci regulamin i jeśli niema tam nic w temacie to niech ochroniarz z biedronki wypiera...a bo go odholujesz laugh.gif. Jeśli nie robisz syfu i nie walisz młotem aż uszczelki w drzwiach mieszkańców wypadają to w czym problem. Ja przerabiałem różne tematy i ostatecznie poszedłem z sąsiadami na ostrą wojnę. Teraz wszyscy mówią mi dzień dobry biggrin.gif


--------------------
Hokus pokus czary mary będę dmuchać ze dwa bary
Calibra 3.0 V6 TT
Leon Cupra R
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 13:21