Shoutbox 0 nowych PW 


21 Stron V  « < 13 14 15 16 17 > »   
Reply to this topicStart new topic
> e46 330Ci + 2jz by Leo
Damzzii
post Tue, 28 Aug 2018 - 00:01
Post #281


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





Lani naprawdę tak ciężko jest zatrybić że właściciel auta skończył 11 lat już jakiś czas temu i najzwyczajniej w świecie jeździ, cieszy się autem i nie czuje wewnętrznej potrzeby żeby jeździć autem po torach, mierzyć czasów i odstawiać szopki tylko po to żeby kolejny malkontent szukał dziury w całym? Zdaje się że nie jest to torowa zabawka, boli Cię to? To pakuj cztery litery do lanosa i pokaż jakieś czasy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 28 Aug 2018 - 00:01
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bio
post Tue, 28 Aug 2018 - 07:29
Post #282


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(Damzzii @ Tue, 28 Aug 2018 - 00:01) *
Lani naprawdę tak ciężko jest zatrybić że właściciel auta skończył 11 lat już jakiś czas temu i najzwyczajniej w świecie jeździ, cieszy się autem i nie czuje wewnętrznej potrzeby żeby jeździć autem po torach, mierzyć czasów i odstawiać szopki tylko po to żeby kolejny malkontent szukał dziury w całym? Zdaje się że nie jest to torowa zabawka, boli Cię to? To pakuj cztery litery do lanosa i pokaż jakieś czasy.

Ale to forum właśnie nie jest o projektach, które walczą z czasem/prędkościami na ulicy/torze?


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Techno
post Tue, 28 Aug 2018 - 08:24
Post #283


Frequent User
Dołączył: Fri, 23 April 2010
Skąd: Kraków





gdzie jest przycisk Like it ?

fakt, racing kojarzy mi się z czasem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Tue, 28 Aug 2018 - 09:03
Post #284


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Ale czepliwi jesteście, właściciel tego wozu to mega pozytywny gość i obstawiam, że raz w tygodniu wyjeżdża na miasto, robi spacer po mieście, w międzyczasie wsysa kilka nowych-szybkich wozów robiąc przy okazji 100-200 w 6.xx i śmieje się z was w swojej głowie.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Tue, 28 Aug 2018 - 10:05
Post #285


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Nie ma co robić gównoburzy tylko trzeba się przyzwyczaić, że już dawno na forum opisywane projekty nie są takie jak dawniej, a część z nich to tylko reklama (nie mówię o tym Bmw konkretnie).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damzzii
post Tue, 28 Aug 2018 - 10:12
Post #286


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





CYTAT(Bio @ Tue, 28 Aug 2018 - 07:29) *
Ale to forum właśnie nie jest o projektach, które walczą z czasem/prędkościami na ulicy/torze?

Jedne walczą, drugie nie, jeżeli na początku założeniem nie było robić auta na tor to po co właściciela na niego na siłę wysyłać? Każdy robi z autem to co chce, należy to uszanować.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Tue, 28 Aug 2018 - 10:14
Post #287


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Przez 3 lata chyba można pokazać jak auto jeździ bo auta są do jeźdzenia a nie stancowania.
Jaki to problem nagać jakieś filmidło z zegarów a drugie z jakiegoś sparingu na mieście

Bez jaj. To już nic skrytykować nie można ?

Nagraj nam coś bo jak auto wygląda na fotkoach już wiemy.
To nie żaden hejt bo każdy docenia wkład pracy czasu serca i pieniędzy.


Dajcie spokój z tym torem. Przecież ludzie piszą o jakichkolwiek filmach czy hamowni a nie wysyłają go na siłę po tory..To jest Streetracing.
Ja poproszę film z ulicy smile.gif jestem ciekawy jak autko się zbiera



Fajnie Leo że bedziesz mial Race logica. Larni już pewnie zaciera ręce wink.gif


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 28 Aug 2018 - 10:39
Post #288


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





No i mamy gówno burzę... o co ? O ludzkie zachcianki, bo ktoś coś chce?? Ręce mi opadają jak czytam niektóre komentarze smile.gif Ja krytyke znosze perfekcyjnie: jeśli jest konstruktywna przyjmuje jesli jest zwykłym bełkotem to leje na nią ciepłym moczem smile.gif

Auto jeździ ma się świetnie, daje mi pełen fun z tego jak wygląda, jak przyspiesza i jak jeździ i na prawde nie czuję wewnętrznej potrzeby udowadniać komuś że jest super szybkie czy co tam jeszcze... Lani jeź upierdalać swojego lanosa na tor, po mieście czy gdzie tam chcesz możesz nim nawet zaczopkować jakiś przystanek to twoja sprawa i na pewno nie będzie mnie to ani trochę interesowało. Twoje zdanie w tym temacie spływa po mnie jak ciepły letni deszyk, proponuje wejśc za tydzień i skomentować że mamy już prawie zimę a ja dalej nie połechtałem twoich oczekiwań jedyne co będę mogł ci wtedy wysłać to uśmiechniętą buźke wink.gif


Ja nie budowałem auto ani na tor ani na ćwiartkę... czasem myślę że zbudowałem i buduje je dlatego że lubie to po prostu robić, jeździć też a i owszem ale nie napinam się na jakieś wyścigi czy upierdalanie bez sensu dookoła komina.... wyjście jest jedno jeśli ktoś ma odmienne zdanie co do MOJEGO samochodu to OK mi to wcale nie przeszkadza ile ludzi tyle opinii, ale nie będę robił czegoś na siłe żeby komuś coś udowadniać smile.gif Okleje sobie jeszcze z 10 razy auto, nakleje 5 wlep raceismu będę się brandzlował i robił zdjęcia i miał problem z wjechaniem na parking smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 28 Aug 2018 - 10:45
Post #289


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





CYTAT(Driftman @ Tue, 28 Aug 2018 - 10:14) *
Fajnie Leo że bedziesz mial Race logica. Larni już pewnie zaciera ręce wink.gif



To zacznie sie dym ,ze slaby czas i lanos.ważący tyle co hebel w tym bmw zrobi lepszy ... biggrin.gif


Tysiac razy wole takie kompleksowe auta niz strucla ulepione ,a bedace "miszczem" w swojej klasie


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:02
Post #290


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(16vg60 @ Tue, 28 Aug 2018 - 10:45) *
To zacznie sie dym ,ze slaby czas i lanos.ważący tyle co hebel w tym bmw zrobi lepszy ... biggrin.gif


Tysiac razy wole takie kompleksowe auta niz strucla ulepione ,a bedace "miszczem" w swojej klasie


Te kolego nie chodziło mi o porównywanie się i z całym szacunkiem może to i gówniany Lanos lecz ulepem nie jest bo ma fabryczny silnik !
Jeżeli chcesz nazywać czyiś projekt ulepem to czep się tego Bmw z silnikiem Toyoty....


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinm
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:09
Post #291


Super User
Dołączył: Tue, 17 July 2007





Czytam i nie wierzę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:13
Post #292


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





"Te" laugh.gif kolego ,uwierz mi ze nie mialem na mysli Twojego lanosa piszac o ulepie ,a chodzilo mi ze ogolnie wole takie kompleksowe podejście (tym bardziej ze autor sam to.robi )niz auta ktore robia zaj... czas na cwiartke lub torze a sa podrutowane ,tyle !


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:26
Post #293


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





Nie wszystkie auta startujące na ćwiartkę i jeżdżące po torze są zdrutowane. Skoro piszesz o Lanosie i o ulepach mam prawo to odebrać personalnie ponieważ jako jedyny mam Lanosa w awatarze.
Kolejna sprawa to że nikt nie zarzuca właścicielowi fuszerki bo projekt jest fantastycznie doinwestowany tylko podajemy w wątpliwość prezentację samochodu w takim wymiarze jak dotychczas na tym forum.


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:48
Post #294


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Oczywiscie,ale nie raz np.na tym forum mozna takie "lalki"zobaczyc

Co do lanosa i ulepa,zostawilem dwie lonijki odstepu ,ale skoro tak to odebrales i uwazasz sie za "miszczem w klasie "to sory
Naprawde nie mialem go na mysli

Ja koncze


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:48
Post #295


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Nie ma ludzi i projektów idealnych smile.gif Mój ulep jest zlepkiem toyoty bmw i cholera wie czego jeszcze ale taki jest bo taki chciałem żeby był smile.gif Nie jest drutem to na pewno i nie odpadnie mi błotnik przy 200km/h tego też jestem pewien smile.gif
Nie urągam w twojego Lanosa jako by nie był bo to twój projekt i twój sposób na budowanie własnego auta mogę napisać co mi się nie podoba albo co bym zmienił ale na pewno nie zrobił bym to w tak grubiańskiej formie jak Ty to robisz, nie napisze Ci że postawił bym go obok śmietnika przy garażu bo szanuje Cię jako drugiego człowieka jak i twoje poglądy wink.gif

Będzie RL będzie czas już dawno chciałem to zmierzyć ale nie było czym... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:48
Post #296


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Nie ma ludzi i projektów idealnych smile.gif Mój ulep jest zlepkiem toyoty bmw i cholera wie czego jeszcze ale taki jest bo taki chciałem żeby był smile.gif Nie jest drutem to na pewno i nie odpadnie mi błotnik przy 200km/h tego też jestem pewien smile.gif
Nie urągam w twojego Lanosa jako by nie był bo to twój projekt i twój sposób na budowanie własnego auta mogę napisać co mi się nie podoba albo co bym zmienił ale na pewno nie zrobił bym to w tak grubiańskiej formie jak Ty to robisz, nie napisze Ci że postawił bym go obok śmietnika przy garażu bo szanuje Cię jako drugiego człowieka jak i twoje poglądy wink.gif

Będzie RL będzie czas już dawno chciałem to zmierzyć ale nie było czym... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Tue, 28 Aug 2018 - 11:57
Post #297


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(LaniR1 @ Tue, 28 Aug 2018 - 11:26) *
Nie wszystkie auta startujące na ćwiartkę i jeżdżące po torze są zdrutowane. Skoro piszesz o Lanosie i o ulepach mam prawo to odebrać personalnie ponieważ jako jedyny mam Lanosa w awatarze.
Kolejna sprawa to że nikt nie zarzuca właścicielowi fuszerki bo projekt jest fantastycznie doinwestowany tylko podajemy w wątpliwość prezentację samochodu w takim wymiarze jak dotychczas na tym forum.

Nie rozumiem po co krytykujesz aż tak mocno ten projekt??? Chłopak ma swoja wizje telewizje spełnia wymogi forum i wsjo w temacie a w dodatku auto mu się podoba takie jakie jest włącznie ze sposobem użytkowania jego.
Na tej zasadzie to możemy się przywalić co robi na tym forum taki chrup jak lanos turbo... co on sobą reprezentuje? Bo ktoś nagra filmik że jedzie do przodu to jest takie łał? Przecież ososba która składa profi zabawki przystosowane do sportu ewentualnie do jazdy streetowej zgodnej z osiągniętymi parametrami podczas modów nie będzie chciała nawet oddać moczu w stronę takiego lanosa.... więc widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i każdy ma swoje wizje.

I żeby nie było mam w poważaniu styl tej BMWe po prostu jest auto, autorowi odpowiada i tyle... a sens istnienia tego projektu i tak jest 100x bardziej zrozumiały niż lanosa turbo który jest do wszystkiego i do niczego... no dobra poza nagraniem filmiku jak przyspiesza bo zmiana pasa/hamowanie/skręcanie średnio mu wychodzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Tue, 28 Aug 2018 - 12:42
Post #298


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(ledziu @ Tue, 28 Aug 2018 - 11:57) *
Nie rozumiem po co krytykujesz aż tak mocno ten projekt??? Chłopak ma swoja wizje telewizje spełnia wymogi forum i wsjo w temacie a w dodatku auto mu się podoba takie jakie jest włącznie ze sposobem użytkowania jego.
Na tej zasadzie to możemy się przywalić co robi na tym forum taki chrup jak lanos turbo... co on sobą reprezentuje? Bo ktoś nagra filmik że jedzie do przodu to jest takie łał? Przecież ososba która składa profi zabawki przystosowane do sportu ewentualnie do jazdy streetowej zgodnej z osiągniętymi parametrami podczas modów nie będzie chciała nawet oddać moczu w stronę takiego lanosa.... więc widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i każdy ma swoje wizje.

I żeby nie było mam w poważaniu styl tej BMWe po prostu jest auto, autorowi odpowiada i tyle... a sens istnienia tego projektu i tak jest 100x bardziej zrozumiały niż lanosa turbo który jest do wszystkiego i do niczego... no dobra poza nagraniem filmiku jak przyspiesza bo zmiana pasa/hamowanie/skręcanie średnio mu wychodzi.


Tak jak powiedziałem wcześniej nie krytykuję projektu tylko kierunek w którym zmierza mianowicie Stance który nie pasuje do tego forum.
Mój Lanos Turbo nie jest opisany na forum ! Jest tylko Saab.
Nie chcę robić offtopu.
Swoją opinię już wyraziłem i na tym kończę.


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adams_BMW
post Tue, 28 Aug 2018 - 13:26
Post #299


User
Dołączył: Fri, 28 April 2006
Skąd: Wrocław





Wczoraj miałem pomysł umieścić tu swoje auto, dlatego, że uważałem to forum za mocno techniczne i pojawi się sporo osób, które będą w stanie pomóc merytorycznie w dalszej jego rozbudowie. Dziś już wiem, że nadaje się do dojazdu na parking a najlepiej do postawienia pod śmietnikiem biggrin.gif


CYTAT(LaniR1 @ Tue, 28 Aug 2018 - 12:42) *
Tak jak powiedziałem wcześniej nie krytykuję projektu tylko kierunek w którym zmierza mianowicie Stance który nie pasuje do tego forum.



a jak Ci włoi na drodze to będzie się nadawać? Pewnie nawet mógłbyś wybrać zakres prędkości. To byłby ubaw - stance'owy samochód który wklepuje upalarce.

ps. w weekend będzie RL, więc jak nie będziemy w sztok pijani, to se pewnie coś pomierzymy. I nie, nie będą to fujary wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bielawa
post Tue, 28 Aug 2018 - 14:31
Post #300


Forum Killer
Dołączył: Wed, 08 February 2012





adams_BMW: wrzucaj projekt, to ja też wrzucę swój po powrocie z wakacji ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Stron V  « < 13 14 15 16 17 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 10:16