Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> AMG A45 FL - drgania na postoju
typeR
post Thu, 05 Apr 2018 - 20:03
Post #1


Frequent User
Dołączył: Fri, 23 July 2004
Skąd: Wawa





Hej,

pacjent to AMG A45 FL z przebiegiem ok 10 tys. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że na wbitym biegu podczas postoju (np. na światłach) wyczuwam delikatne drgania całego auta - kierownica, podłokietnik, fotel. Kiedy wrzucam N, drgania wyraźnie się zmniejszają. Wrzucam D - zaczyna delikatnie drgać. Przerzucam na S - częstotliwość drgań wzrasta razem z obrotami (S+ podobnie). Zaznaczam, że drganie jest delikatne, ale jest. Mam wrażliwy tyłek i jestem pewien, że kiedyś tego nie było tongue.gif Auto użytkowane z głową, bez szaleństw. Procedura startu w użyciu była może z 5 razy.

Kręcić inbę w MB? Obawiam się standardowej śpiewki, że "ten typ tak ma". Jak jest u Was?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sbstg
post Fri, 06 Apr 2018 - 08:51
Post #2


Rookie
Dołączył: Thu, 23 November 2017





u mnie drgań nie zauważyłem, jedyne co, to obroty na postoju z zapiętym biegiem C, S i S+ są różne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Fri, 06 Apr 2018 - 20:37
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Będzie ciężko wygrać z takimi drganiami w R4, z biegiem czasu zużywają się elementy podwieszenia silnika i skrzyni biegów, osprzęt silnika, ciężki temat, przy przeglądzie w ASO wspomnij o tym.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mate96
post Fri, 06 Apr 2018 - 20:39
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Sat, 10 June 2006
Skąd: Wawa





Wg mnie zaczyna ciągnąc sprzęgło. Da się zresetować adapatcję skrzyni/sprzęgieł?


--------------------
Octavia II 2.0 TDI CR wół roboczy
Skyline R33 rdzewiuch stoi po to żeby mieć
Fabia II RS daily
Suzuki SV650S żeby mieć
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 16:34