Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Czy Ford Mustang GT jest szybki?
radzio_gsi
post Tue, 17 Dec 2019 - 16:05
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa







--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 17 Dec 2019 - 16:05
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Maciek1234
post Wed, 18 Dec 2019 - 08:03
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





Podoba mi się twoje podejście do tematu. Zamiast latania z miarką po samochodzie, wsadzanie dwumetrowca za dwumetrowcem, klepaniem w plastiki, po prostu przechodzisz do esencji. Tak powinno się robić testy samochodów sportowych - jazda po torze i czas.

Automat może i nieco chaotycznie pracuje, ale czas pokazuje, że jednak jest dobrze. To jest przecież czas na poziomie Megane Trophy R - superspecjalnej, odchudzonej wersji. I to na Modlinie - ciekawe, jakby sytuacja wyglądała na Silesi, gdzie tym Mustangiem latałoby się pod 200kph.

Wg mnie fajne auto dla kogoś, kto chce pojeździć sobie w Trackdayach, ale bez jazd w zawodach. Takim Mustangiem przejedziesz w komforcie pół Polski na tor, auto nie zagrzeje się po 2-3 sesjach, wyniki zrobi bardzo przyzwoite, kontrola trakcji, duże opony, automat powodują, że kierowca ma jedynie znaleźć i utrzymać optymalną linię jazdy, a po jeździe wpakujesz się znów w Mustanga i komfortowo wrócisz do domu. Nie musisz budować specjalnie przygotowanego auta, nie musisz organizować lawety, same plusy. Idealne auto dla rajdowca-amatora.

Szkoda, że nie powiedziałeś więcej o oponach - i dlaczego nie można ich kupić w Polsce...

PS. ten pomysł z pomiarem czasu na torze jest świetny - łatwo można zweryfikować potencjał auta.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Wed, 18 Dec 2019 - 08:13
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Maciek1234 @ Wed, 18 Dec 2019 - 08:03) *
Podoba mi się twoje podejście do tematu. Zamiast latania z miarką po samochodzie, wsadzanie dwumetrowca za dwumetrowcem, klepaniem w plastiki, po prostu przechodzisz do esencji. Tak powinno się robić testy samochodów sportowych - jazda po torze i czas.

Automat może i nieco chaotycznie pracuje, ale czas pokazuje, że jednak jest dobrze. To jest przecież czas na poziomie Megane Trophy R - superspecjalnej, odchudzonej wersji. I to na Modlinie - ciekawe, jakby sytuacja wyglądała na Silesi, gdzie tym Mustangiem latałoby się pod 200kph.

Wg mnie fajne auto dla kogoś, kto chce pojeździć sobie w Trackdayach, ale bez jazd w zawodach. Takim Mustangiem przejedziesz w komforcie pół Polski na tor, auto nie zagrzeje się po 2-3 sesjach, wyniki zrobi bardzo przyzwoite, kontrola trakcji, duże opony, automat powodują, że kierowca ma jedynie znaleźć i utrzymać optymalną linię jazdy, a po jeździe wpakujesz się znów w Mustanga i komfortowo wrócisz do domu. Nie musisz budować specjalnie przygotowanego auta, nie musisz organizować lawety, same plusy. Idealne auto dla rajdowca-amatora.

Szkoda, że nie powiedziałeś więcej o oponach - i dlaczego nie można ich kupić w Polsce...

PS. ten pomysł z pomiarem czasu na torze jest świetny - łatwo można zweryfikować potencjał auta.


Dzięki za opinię. W sumie nie mam pamięci do cyferek, cen, dlatego wolę mówić o tym co czuję w danej chwili.
Mnie czas też mocno zaskoczył. Wydaje mi się, że mustang nadrabia bardzo mocno hamulcami, trochę mocą i przede wszystkim w tym wypadku oponami. Rzeczywiście mogłem trochę więcej poopowiadać o oponach, ale nie wszystkim to się podoba... tak czy inaczej, opony nie są dostępne w europie, bo nie mają homologacji. wynika to pewnie z polityki firmy, która bardziej uważa markę bridgestone za "sportową", a firestone jako gracza środka do aut cywilnych.


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Wed, 18 Dec 2019 - 15:45
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Z tym przejechaniem połowy polski seryjnym autem upalaniem i powrotem to bym uważał smile.gif, "kilka" okrążeń i opony na śmietnik. Jako baza i n/a to jest pomysł. W barierki czy wypaść z toru też się zdarza, chyba, że jedziemy na 50%.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Wed, 18 Dec 2019 - 16:24
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(rwtnt @ Wed, 18 Dec 2019 - 15:45) *
Z tym przejechaniem połowy polski seryjnym autem upalaniem i powrotem to bym uważał smile.gif, "kilka" okrążeń i opony na śmietnik. Jako baza i n/a to jest pomysł. W barierki czy wypaść z toru też się zdarza, chyba, że jedziemy na 50%.


jestem daleki od stwierdzenia, że upalanie seryjnych furek co tydzień na track dayach to zajebista opcja, jednak uważam, że jakby ktoś miał budżet rzędu 150k na torową zabawkę i koniecznie chciałby mieć coś świeżego i niesztampowego to jest to niegłupia propozycja.


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alex_R53
post Wed, 18 Dec 2019 - 20:30
Post #6


Frequent User
Dołączył: Fri, 30 March 2012
Skąd: Warszawa





Albo Meganką jechałeś baaaaardzo zachowawczo albo Mustang jest zaskakująco szybki jak na taką kluskę. Obstawiam to pierwsze wink.gif

pozdrowionka


--------------------
KZ Kart Łódź 54.1
MX5 Łódź 58.3 / Poznań 1:47.0 / Silesia 1:54.3
Vette C5 Silesia 1:54
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Wed, 18 Dec 2019 - 20:40
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Alex_R53 @ Wed, 18 Dec 2019 - 20:30) *
Albo Meganką jechałeś baaaaardzo zachowawczo albo Mustang jest zaskakująco szybki jak na taką kluskę. Obstawiam to pierwsze wink.gif

pozdrowionka


Trochę jechałem powoli. Możesz zobaczyć onboard. Gdzies tam w głowie było ze jest to 1z 500, A poza tym była już zabookowana kolejka dziennikarzy z TVN czy tam innych moto januszy. Myśle ze meganka bym z 1,5 sec urwał. Mustangiem raczej bym już czasu nie poprawił.
Spora różnica była tez w oponach ten slick od firestone był zdeeeecydowanie lepszy od potenzy


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 20 Dec 2019 - 09:11
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(rwtnt @ Wed, 18 Dec 2019 - 16:45) *
Z tym przejechaniem połowy polski seryjnym autem upalaniem i powrotem to bym uważał smile.gif, "kilka" okrążeń i opony na śmietnik.
Raz, że są to tylko opony, a więc zużyte wymieniasz i możesz dalej jeździć.
Dwa, że opony drogowe wytrzymują spokojnie 3-4 trackdaye
Trzy, że możesz wziąć program serwisowy za 500 pln/m-c netto i w tym masz wymianę opon, klocków hamulcowych, tarcz itd w momencie, gdy są zużyte (Brembo też się kwalifikuje).
Cztery, że masz auto na gwarancji i jak wybuchnie silnik, albo skrzynia, to też ci ją wymienią na nową (autem nie możesz brać udziału w imprezach sportowych (czyli Superoesy, Sprinty, KJSy odpadają), ale Trackdaye nie są imprezami sportowymi (już zapomniałem dokładnie, jak to definiują, ale wystarczy wziąć druk z Toru Łódź, żeby się przekonać - wiem, że jakoś tak fajnie i przyjaźnie to opisali laugh.gif )


CYTAT(rwtnt @ Wed, 18 Dec 2019 - 16:45) *
W barierki czy wypaść z toru też się zdarza, chyba, że jedziemy na 50%.
na krótkich, krętych torach ciężko jest wydzwonić nawet przy jeździe na 100%, bo wszystko się dzieje bardzo wolno i nawet, jak przestrzelisz punkt hamowania o pół sekundy, to się uratujesz na asfalcie. Gorzej na szybkich torach typu Silesia, gdzie się dohamowujesz ze 180 do 60, albo wchodzisz w zakręt z prędkością typu 120kph - ale tam jazda na 50% swoich możliwości spokojnie wystarcza do poczucia adrenaliny.

Tym Mustangiem nikt nie będzie walczył o puchary. Chodzi o to, żeby mieć auto na co dzień, którym bez strachu i zbędnych ceregieli możesz pojechać na tor i przejechać wszystkie sesje bez zagrzania hamulców, czy silnika.

CYTAT(radzio_gsi @ Wed, 18 Dec 2019 - 21:40) *
Trochę jechałem powoli. Możesz zobaczyć onboard. Gdzies tam w głowie było ze jest to 1z 500, A poza tym była już zabookowana kolejka dziennikarzy z TVN czy tam innych moto januszy. Myśle ze meganka bym z 1,5 sec urwał. Mustangiem raczej bym już czasu nie poprawił.

to jest to, co kiedyś wzbudziło mocne kontrowersje, gdy pisałem, że swoim seryjnym tapczanem uzyskałem na torze lepsze czasy niż legendarne Porsche, czy inne Beemki. Po prostu w tych nowych autach, ze środka jazda wygląda nudno, wręcz wydaje się powolna, wydaje się, że automat redukuje biegi nie wtedy, co trzeba. A potem rzut oka na tablicę i wyniki są świetne. Te nowe auta mają ogromne i bardzo szerokie koła (w stosunku do starszych konstrukcji), wszystko jest wspomagane zaawansowaną elektroniką (nie wiem, czy w Mustangu jest Torque Vectoring - u mnie jest i nie mam żadnych problemów z trakcją na wyjściach z zakrętów), plus oczywiście opony, które z roku na rok stają się lepsze i to wszystko sprawia, że te auta po prostu trzymają się jak przyklejone.
Oczywiście, na Superoesie nie mają żadnych szans z wydmuszkami na slickach z wjeżdżonym kierowcą, ale dla 'weekendowcych rajdowców', którzy nie mają ambicji na puchary, a chcą sobie po prostu szybko pojeździć w bezpiecznych warunkach, taki Mustang jest po prostu świetny. 2-3 sesje i jedziesz na 90% możliwości, skupiasz się na utrzymaniu się dobrej linii, na poprawnych punktach hamowania i na odpowiednim operowaniu gazem - i to wszystko. W Trophy R musiałeś obsługiwać jeszcze zmianę biegów, gdzie na każdej zmianie stracisz po 0,1-0,2 sekundy. 5 zmian biegów i jesteś 0,5-1 sekundę w plecy. Jasne, że w długim treningu jest to do urwania, ale 'weekendowy rajdowiec' i tak tego trenować nie będzie.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Fri, 20 Dec 2019 - 09:18
Post #9


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





"Trzy, że możesz wziąć program serwisowy za 500 pln/m-c netto i w tym masz wymianę opon,"
serio tak jest?
czyli pale lacza pod serwisem i wjezdzam po drugi komplet i bez mrugniecia oczu mi wymieniaja na nowy komplet? czy sa obostrzenia ze opony wymieniaja ale nie czescij niz raz na 50tys km?


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 20 Dec 2019 - 09:51
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(piwo @ Fri, 20 Dec 2019 - 10:18) *
"Trzy, że możesz wziąć program serwisowy za 500 pln/m-c netto i w tym masz wymianę opon,"
serio tak jest?
czyli pale lacza pod serwisem i wjezdzam po drugi komplet i bez mrugniecia oczu mi wymieniaja na nowy komplet? czy sa obostrzenia ze opony wymieniaja ale nie czescij niz raz na 50tys km?

pewnie kwestia dokładnego doczytania i indywidualnego podejścia danego producenta. W Oplu wymieniają klocki i tarcze bez zbędnych pytań.

Jak co miesiąc będziesz przyjeżdżał na taką wymianę, to pewnie zaczną kręcić nosem, ale jak nie przeginasz, to program serwisowy obejmuje bardzo wiele elementów (aczkolwiek jest drogi, bo 500pln/m-c to 6 000 pln rocznie, czyli sporo, natomiast standardowe przeglądy z częściami kosztują 500-1000 pln, gdy serwisujesz na własną rękę).


PS. w dzisiejszych samochodach, wcale nie tak łatwo jest spalić laka. Blokada obrotów na luzie do 3000 rpm, automat, launch control etc - więc zamiast spalonego laka, możesz wbić się po prostu w bramę na wysokiej prędkości wink.gif


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
burski
post Fri, 20 Dec 2019 - 10:35
Post #11


Super User
Dołączył: Thu, 13 September 2007
Skąd: Warszawa





Program serwisowy przewiduje konkretną liczbę kompletów opon, zależnie od przebiegu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Fri, 20 Dec 2019 - 10:50
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 20 Dec 2019 - 09:11) *
Raz, że są to tylko opony, a więc zużyte wymieniasz i możesz dalej jeździć.
Dwa, że opony drogowe wytrzymują spokojnie 3-4 trackdaye
Trzy, że możesz wziąć program serwisowy za 500 pln/m-c netto i w tym masz wymianę opon, klocków hamulcowych, tarcz itd w momencie, gdy są zużyte (Brembo też się kwalifikuje).
Cztery, że masz auto na gwarancji i jak wybuchnie silnik, albo skrzynia, to też ci ją wymienią na nową (autem nie możesz brać udziału w imprezach sportowych (czyli Superoesy, Sprinty, KJSy odpadają), ale Trackdaye nie są imprezami sportowymi (już zapomniałem dokładnie, jak to definiują, ale wystarczy wziąć druk z Toru Łódź, żeby się przekonać - wiem, że jakoś tak fajnie i przyjaźnie to opisali laugh.gif )


na krótkich, krętych torach ciężko jest wydzwonić nawet przy jeździe na 100%, bo wszystko się dzieje bardzo wolno i nawet, jak przestrzelisz punkt hamowania o pół sekundy, to się uratujesz na asfalcie. Gorzej na szybkich torach typu Silesia, gdzie się dohamowujesz ze 180 do 60, albo wchodzisz w zakręt z prędkością typu 120kph - ale tam jazda na 50% swoich możliwości spokojnie wystarcza do poczucia adrenaliny.

Tym Mustangiem nikt nie będzie walczył o puchary. Chodzi o to, żeby mieć auto na co dzień, którym bez strachu i zbędnych ceregieli możesz pojechać na tor i przejechać wszystkie sesje bez zagrzania hamulców, czy silnika.


to jest to, co kiedyś wzbudziło mocne kontrowersje, gdy pisałem, że swoim seryjnym tapczanem uzyskałem na torze lepsze czasy niż legendarne Porsche, czy inne Beemki. Po prostu w tych nowych autach, ze środka jazda wygląda nudno, wręcz wydaje się powolna, wydaje się, że automat redukuje biegi nie wtedy, co trzeba. A potem rzut oka na tablicę i wyniki są świetne. Te nowe auta mają ogromne i bardzo szerokie koła (w stosunku do starszych konstrukcji), wszystko jest wspomagane zaawansowaną elektroniką (nie wiem, czy w Mustangu jest Torque Vectoring - u mnie jest i nie mam żadnych problemów z trakcją na wyjściach z zakrętów), plus oczywiście opony, które z roku na rok stają się lepsze i to wszystko sprawia, że te auta po prostu trzymają się jak przyklejone.
Oczywiście, na Superoesie nie mają żadnych szans z wydmuszkami na slickach z wjeżdżonym kierowcą, ale dla 'weekendowcych rajdowców', którzy nie mają ambicji na puchary, a chcą sobie po prostu szybko pojeździć w bezpiecznych warunkach, taki Mustang jest po prostu świetny. 2-3 sesje i jedziesz na 90% możliwości, skupiasz się na utrzymaniu się dobrej linii, na poprawnych punktach hamowania i na odpowiednim operowaniu gazem - i to wszystko. W Trophy R musiałeś obsługiwać jeszcze zmianę biegów, gdzie na każdej zmianie stracisz po 0,1-0,2 sekundy. 5 zmian biegów i jesteś 0,5-1 sekundę w plecy. Jasne, że w długim treningu jest to do urwania, ale 'weekendowy rajdowiec' i tak tego trenować nie będzie.


święte słowa. w filmie opowiadałem, że absolutnie ten samochód nie ma żadnych problemów z trakcją na wyjściu. Co do zmian auto vs manual, to w przypadku tego auta, nie ma opcji by na łopatkach pojechać szybciej. Mustang doskonale wie, że ma za dużo biegów i w momencie gdy idziesz flat out, omija po drodze 1-2 biegi.
Poważnie uważam, że da się w miarę sensownych kosztach zbudować z mustanga fajny pojeżdżawkowóz


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Type-R
post Fri, 20 Dec 2019 - 15:46
Post #13


Super User
Dołączył: Fri, 03 February 2006






"na krótkich, krętych torach ciężko jest wydzwonić nawet przy jeździe na 100%, bo wszystko się dzieje bardzo wolno i nawet, jak przestrzelisz punkt hamowania o pół sekundy, to się uratujesz na asfalcie. Gorzej na szybkich torach....."



Byłeś kiedyś na rzeczonym torze Modlin, czy tak sobie tylko radośnie pier.....lisz, jak w paru innych tematach?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 20 Dec 2019 - 16:45
Post #14


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Ja byłem, jeździłem i w kilku miejscach można konkret wydzwonić w bandę. IMO Jastrząb bezpieczniejszy pod tym względem.
Fajny test, czekam na kolejne.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Type-R
post Fri, 20 Dec 2019 - 17:13
Post #15


Super User
Dołączył: Fri, 03 February 2006





Na każdym trackdayu, na jakim byłem, ktoś odpisywał tam auto.......


Stąd moje pytanie do Pana Teoretyka od Insigni DTM.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Fri, 20 Dec 2019 - 17:15
Post #16


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ja nie byłem ale akurat pod wzgl wydzwonienia to już legendy o tym Modlinie krążą smile.gif
Nie wspominając jaka była radość uczestników Drivecup gdy Organizatorom udało się przenieść jedną edycję z Modlina na Jastrząb smile.gif

Co do Mustanga i toru... no nieee no, 2 tony prawie ? Maciek - chyba ta informacja Ci umknęła gdzieś w filmie .
Ale kolor fajny ;-)


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Fri, 20 Dec 2019 - 17:28
Post #17


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Fajne autko i test. W sumie konkurencja dla niego mogą być europejskie coupety typu BMW 430i choć wiadomo że bez V8 pod maską co ma swoje zalety i wady. Test jak zwykle na poziomie. Miło się oglądało i czekam na kolejne.
Fajnie jakby na Modlinie udało się stestować MX5 2,0 184 konna za stówkę.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Fri, 20 Dec 2019 - 18:08
Post #18


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Type-R @ Fri, 20 Dec 2019 - 17:13) *
Na każdym trackdayu, na jakim byłem, ktoś odpisywał tam auto.......


Stąd moje pytanie do Pana Teoretyka od Insigni DTM.



CYTAT(Andrzejsr @ Fri, 20 Dec 2019 - 17:15) *
Ja nie byłem ale akurat pod wzgl wydzwonienia to już legendy o tym Modlinie krążą smile.gif
Nie wspominając jaka była radość uczestników Drivecup gdy Organizatorom udało się przenieść jedną edycję z Modlina na Jastrząb smile.gif

Co do Mustanga i toru... no nieee no, 2 tony prawie ? Maciek - chyba ta informacja Ci umknęła gdzieś w filmie .
Ale kolor fajny ;-)


odpisać to duże słowo, ale rzeczywiście prawa strona do malowania to norma na każdym track dayu. generalnie ten lewy zakręt z odciążeniem, rzeczywiście wymaga myślenia.
Jeżeli to do mnie to raczej marcin tongue.gif. Nieuważnie oglądałeś kilka raz wspominałem, że waży 1800kg


CYTAT(piwo @ Fri, 20 Dec 2019 - 17:28) *
Fajne autko i test. W sumie konkurencja dla niego mogą być europejskie coupety typu BMW 430i choć wiadomo że bez V8 pod maską co ma swoje zalety i wady. Test jak zwykle na poziomie. Miło się oglądało i czekam na kolejne.
Fajnie jakby na Modlinie udało się stestować MX5 2,0 184 konna za stówkę.


Dzięki. Postaram się coś zdobyć, ale niestety kosztuje to sporo wysiłku


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Fri, 20 Dec 2019 - 18:35
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Do Maćka1234 smile.gif
Akurat to co dotyczy masy b. dokładnie słuchałem. 1,8 a 2 tony to bez różnicy. Zresztą ciekawe czy te 1,8 to realne czy z papierów .


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Fri, 20 Dec 2019 - 19:45
Post #20


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Andrzejsr @ Fri, 20 Dec 2019 - 18:35) *
Do Maćka1234 smile.gif
Akurat to co dotyczy masy b. dokładnie słuchałem. 1,8 a 2 tony to bez różnicy. Zresztą ciekawe czy te 1,8 to realne czy z papierów .

a to przepraszam smile.gif
tak czy inaczej mimo delikatnego rodeo, czy tam innego flow na fali, auto okazało się dosyć szybkie


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 13:13