Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Auto dla małżeństwa 60+, do 120k pln
Damzzii
post Fri, 08 Dec 2017 - 23:03
Post #61


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





W szczegóły nie wnikam, pewnie standardowo aso się wypięło albo nie jest to pierwsza awaria i nerwy puściły bo auto zamiast jeździć stoi.
Serwisowanie 1.4 TSI

Jeszcze tak w kwestii dopowiedzenia, oczywiście aktualizacja softu to kolejna bzdura vw, kilkunastoletnie volva z silnikami turbo śmigają na mieszankach stechiometrycznych do końca i jakoś problemu z tłokami nie ma po setkach tysięcy km. Silnik dramat i tyle, poprawka goni poprawkę, ale nic z tego nie wynika, bo w sumie po co tworzyć coś dobrego jak gów** tak pięknie się sprzedaje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 08 Dec 2017 - 23:03
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
._.
post Mon, 16 Apr 2018 - 11:52
Post #62


User
Dołączył: Sun, 05 July 2009
Skąd: na południe od nigdzie





Dziękuje wszystkim za udział w temacie, zarówno tym co popierają zakup jak i tym, którzy krytykują.
VW ma aktualnie nakulane ok. 4000 km, spalanie średnie z miasta i trasy z całego przebiegu wynosi ok. 7l. Skrzynia działa bardzo fajnie, nie zamula, przy autoholdzie trzeba delikatnie ruszać, żeby nie szarpnąć. Całkiem sprawnie ciągnie nawet z dołu. Rodzice są więcej niż zadowoleni.

Poniżej zdjęcie na zimowych felgach.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 16 Apr 2018 - 12:11
Post #63


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Nie wiem o co kaman z DSG. Dla mnie coś piękego. Pomimo że mam stare DQ250 to nie zmienił bym na manual już... Rzeczywiście w dół jest ospała i te redukcje kiedy wolał bym ciągnać na 6 zamiast jechać w doł i trracić czas kiedy potrzebowalem tylko delikatnie gdzieś się wbić ale od czego są manetki i tryb S... Lag na starcie ? Hmmm występuje chyba tylko jak muskasz pedał gazu bo jak wciśniesz z połowę to rusza od strzała, jedynie przy muskaniu rzeczywiście gdzieś sobie ta skrzynia muli i czekasz aż ruszysz, ewentualnie puść hebel jak już ruysz sam z siebie to wciskasz gaz i jedzie od strzala.
Podsumowująć DSG dla starszych ludzi do miasta... lepiej się nie dało smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
._.
post Mon, 16 Apr 2018 - 15:01
Post #64


User
Dołączył: Sun, 05 July 2009
Skąd: na południe od nigdzie





Mi też się jej start z miejsca podoba, na prawdę można dynamicznie ruszyć, wszystko dzieje się płynnie i szybko. Rzadko nim jeżdżę więc to raczej wina mojego wyczucia w stopie, że przy autoholdzie potrafi szarpnąć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Mon, 16 Apr 2018 - 17:42
Post #65


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Kiedy powstał ten temat lezalem sobie grzecznie w śpiączce farmakologicznej wink.gif ale teraz jestem w szoku, w życiu nie widziałem takiego auta na ulicy,nie wiedziałem o jego istnieniu huh.gif

Ktoś wcześniej pisał o jakości Hondy... Heh pokazać wnętrze w mojej po 5 latach i 130kkm? Pękające szwy na fotelu i kierownica wytarta jakby auto miało pół banki naklepane.... Cieknacy dach. Jedynie motor kompletnie bezproblemowy. 130kkm jedyne to wymienione klocki z przodu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CrocodileReggae
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:55
Post #66


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 March 2009





Papamobile


--------------------
moment i moc by www.rperformance.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 14:02