Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Time Attack Poland, Sezon 2021
Andrzejsr
post Tue, 20 Jun 2017 - 14:52
Post #81


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Licencję PZMOTU ? czy jakieś inne są jeszcze ?

edit - już znazlałem.

No proszę - do równych szans jest kolejna możliwość.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 20 Jun 2017 - 14:52
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
[Yossarian]
post Tue, 20 Jun 2017 - 17:37
Post #82


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Tylko trzeba auta na bmw powymieniac, żeby tam jeździć - nie po to skakałem z radości jak odjechał mój były is, żeby teraz znów się w to wepchać biggrin.gif Kombinujmy dalej wink.gif

Jeszcze mi taki pomysł przyszedł do głowy odnosnie klas: homologacje FIA + podział na pojemnosci. Np. 1.6 do 2.0 N-grupa, 1.6-2.0 A-grupa, 1.6-2.0 Open (czyli wszystko co nie mieści się w homologacjach). I tak dla każdej pojemności. Problemy jednak wtedy są takie: kto to będzie sprawdzał? I czy znajdzie się dość aut by było co dzielić tongue.gif

Biorąc to powyższe pod uwagę ,pozostaje chyba zaakceptować, że sprawiedliwie nie będzie i cieszyć się jazdą wink.gif



--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bob.dsk
post Wed, 21 Jun 2017 - 12:23
Post #83


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 December 2012
Skąd: Trójmiasto





CYTAT(jackkpl @ Tue, 20 Jun 2017 - 14:38) *
A można tam wprowadzać jakieś zmiany? Ustawienia zawiasu (kąty,wysokość), dokładanie aero itp? Jeśli auto jest "tak jak jest" i nie można nic modyfikować, to dla mnie odpada. Ja muszę mieć w co ręcę włożyć wink.gif.


Puchar jest po to aby duże znaczenie miały umiejętności. Co do ustawień to jest cały regulamin co możesz a czego nie możesz ale jeśli chodzi o zawias to masz GAZ GOLD który ma regulację. Silnik tez może być na zewnętrznym kompie więc opcje nowych map itp są dozwolone. Jeśli chodzi o aero to przy tych mocach jest one zbędę bo dołożenie spojlera na klapie spowolni cię tak na prostych... Przyjedz kiedyś na rundę WSMP i zobacz jak to wygląda a gwarantuję Ci że się zajarasz! Jazda wokół komina i ściganie się z czasem to przy wyścigu jest tylko zabawa wink.gif


--------------------
Tor Poznań
BMW 320d E90 - 1:40.6
BMW 318is CUP - 1:51.8
Mercedes A45 AMG - 1:52.0
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GodISmE
post Thu, 14 Sep 2017 - 00:10
Post #84


Super User
Dołączył: Fri, 08 April 2016





To co, ruszamy!?

https://www.facebook.com/timeattackpoland/

www.timeattackpoland.pl



--------------------
www.timeattackpoland.pl / Nissan 350z HR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Thu, 14 Sep 2017 - 11:57
Post #85


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





Zajebiście:) Gratki bo strona nowoczesna, wybór torów na 2018 fajny:) no i przede wszystkim szacun, że realizujesz założenia


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GodISmE
post Fri, 15 Sep 2017 - 13:57
Post #86


Super User
Dołączył: Fri, 08 April 2016





Pierwsze fury już dodane! smile.gif



--------------------
www.timeattackpoland.pl / Nissan 350z HR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawel934
post Fri, 15 Sep 2017 - 14:24
Post #87


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 November 2006
Skąd: Warszawa WN





O, jestem! biggrin.gif


--------------------
"If in doubt, flat out" Colin McRae

Kilka aut wywołujących uśmiech na twarzy :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
primox
post Tue, 19 Sep 2017 - 11:50
Post #88


User
Dołączył: Fri, 03 December 2010





Świetna inicjatywa, choć projekt trudny

W ubiegłym roku RoboM zorganizował FWD Cup na Torze Poznań, impreza pół-zamknięta, aby nie było tam przypadkowych ludzi. Ja wziąłem udział w 1 eliminacji, mieliśmy swoje sesje na Torze w ramach TDTP, 2x trening, 2x quali 2x wyścig po 5 kółek. Duży wysiłek organizacyjny po stronie RoboM, na bank na dłuższą metę nie do utrzymania tylko dla kogoś kto robi to z pasji a reszta przyjeżdża na gotowe. Ale jak widać da się.

Obecnie amatorskie ściganie na wysokim poziomie w PL to 2 miejsca: SuperOES Kielce i PSB. Przepis? prosty podział na klasy i niemal zero ograniczeń na BK.

Wyścig zbrojeń w tym sporcie to norma i jeśli ktoś próbuje go ograniczać regulaminem to skazuje imprezę na marginalizację. Przykład: YTcup/Asfaltowy na torze słomczyn gdzie mimo klatki nie można mieć drzwi z laminatu, mimo, że całą próbę można jechać na jednym biegu. Podobnie zabójstwem jest skomplikowany podział na klasy - patrz GSMP, super impreza, kibice, oprawa medialna, niesamowity klimat, ale chyba nawet sami zawodnicy gubią się w klasasch.

TA w czystej postaci to super sprawa, ale to nigdy nie będzie tania zabawa. Moim zdaniem 3 klasy: na2000, na2000+ i OPEN są wystarczające, może ewentualnie jakaś niskobudżetowa klasa z restrykcjami na niższe budżety (np CC/SC na oponach race gc/extreme)

ps. wymóg posiadania homo E to tak naprawdę jest wyścig zbrojeń bo komplet topowych semi to 3000 w górę, podczas gdy komplet full slicka z formuly w stanie 90% z ODSu to mniej niż 1000ziko


--------------------
_https://www.facebook.com/szybciejnizrynek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 19 Sep 2017 - 12:02
Post #89


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ja doczytałem fajny zapis - że jedynym ograniczeniem będzie regulamin danego Trackday'a - danego organizatora.
I to mi się zdaje bardzo ok i można na tym poprzestać. No bo jak czegoś Organizator nie dopuści - to nie pojedzie na danym TD (np. głośny wydech) a jak dopuści to pojedzie (np. slick) i tak będzie mieć mierzone czasy, choćby poza kwalifikowaniem się w Timeattackpoland.
Co do opon z homo tak to właśnie wygląda jak kolega wyżej napisał, a zresztą bez przesady - dopuszczone swapy silnika, a niedopuszczone miałyby być opony?


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GodISmE
post Tue, 19 Sep 2017 - 13:18
Post #90


Super User
Dołączył: Fri, 08 April 2016





Mysle ze sprzet - w tym opony - bedzie tylko ograniczony regulaminem danego track-daya ale to musze jeszcze zweryfikowac kiedy bedzie juz ustalona lista torow. Pixers sie pojawil i ma juz pomiar czasow, no i jakis na polnocy by Sie przydal, np. Pszczolki.

Co do podzialu na klasy, to bedzie on zrobiony w oparciu o zawodnikow juz zarejestrowanych. Tylko tak ma to sens. Po ostatnim Jatrzabiu juz widac, ze auta ktore powinny teoretycznie byc w innych klasach kreca takie same czasy! Przede wszystkim RX8 vs. Zetki. Jedna RX-8 objechala e46 m3, evox i moja Zetke a za mna same RXy!

Dlatego mysle ze klasy zrobie w oparciu o indywidualnie ustawione grupy wg BOP - balance of performance. I tylko trzy wtedy, np. Slabsze, lekkie lub male auta jak Opeal Corsa, Peugeot 106, Honda Civic, Alfa; sredniaki jak rx8, zetki, e46 bmw, evo; grube ryby jak nowe i szybkie fury po 400hp, w tym prosiaki, supercary, ultralekkie... Zobaczymy smile.gif

PS. Co to jest PSB?


--------------------
www.timeattackpoland.pl / Nissan 350z HR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Tue, 19 Sep 2017 - 13:32
Post #91


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





Power stage Bednary


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soldi
post Tue, 19 Sep 2017 - 15:20
Post #92


Frequent User
Dołączył: Sat, 14 March 2009





W Pszczółkach jest impreza RCP TimeAttack - upalanie w sesjach po kilka okrążeń. Brak ograniczeń/wymagań sprzętowych, pomiar czasu przez cały dzień. W tym sezonie w kalendarzu jest 8 rund. Dobrze "żre" więc raczej przyszły sezon też się będzie kręciło.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maciek19
post Thu, 21 Sep 2017 - 23:22
Post #93


User
Dołączył: Sun, 13 September 2009





polecam też zobaczyć na AB CUP i BMW CHALLENGE - bo bardzo fajnie jest to zorganizowane pod względem klas, pucharów, i regulaminów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alphaOne
post Mon, 25 Sep 2017 - 15:10
Post #94


User
Dołączył: Tue, 17 February 2009
Skąd: WRO / WAW





dobry wątek, będę śledził temat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GodISmE
post Sun, 22 Oct 2017 - 16:56
Post #95


Super User
Dołączył: Fri, 08 April 2016





34 zawodników aktualnie. Dobijemy do 50, to pomyślimy o podziale na klasy smile.gif
http://www.timeattackpoland.pl/


--------------------
www.timeattackpoland.pl / Nissan 350z HR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 22 Oct 2017 - 18:26
Post #96


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(GodISmE @ Sun, 22 Oct 2017 - 16:56) *
34 zawodników aktualnie. Dobijemy do 50, to pomyślimy o podziale na klasy smile.gif
http://www.timeattackpoland.pl/

Przy 50 podzielimy na 2 klasy po 25, wolniejsi i szybsi wink.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Sun, 22 Oct 2017 - 20:24
Post #97


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Ja bym się zapisał ale jeszcze nie mam samochodu sad.gif


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Mon, 23 Oct 2017 - 09:16
Post #98


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





ja mam samochód który moze juz da rade ale nie wiem czy bedzie klasa amator / fun wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
feels3
post Mon, 23 Oct 2017 - 12:39
Post #99


User
Dołączył: Mon, 25 July 2016





A będzie tam ktoś inny niż amator for fun? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Mon, 23 Oct 2017 - 12:43
Post #100


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(cowboy @ Mon, 23 Oct 2017 - 09:16) *
ja mam samochód który moze juz da rade ale nie wiem czy bedzie klasa amator / fun wink.gif

Wszyscy jestesmy amatorami, nie pekaj smile.gif


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 12:15