Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> E36 wiązka, skrzynka bezpieczników
Titan
post Sat, 22 Apr 2017 - 00:17
Post #1


Super User
Dołączył: Fri, 09 September 2016





Cześć
Jako że moje bmw e36 do dtiftu jest już prawie gotowe została mi ostatnia sprawa. W związku z montażem klatki z zastrzałami do kielichów musiałem wywalić skrzynkę bezpieczników i przenieść ją w miejsce schowka. I teraz mam problem bo na podłodze po stronie pasażera leży wielka kupa kabli. Macie jakiś patent aby to w miarę zwinne ogarnąć? Mocowanie już mam - wykorzystałem pudło od oryginalnej skrzynki podwieszane w miejscu schowka ale tych kabli jest dalej dużo. Potrzebuję je albo upłynąć albo jeszcze odchudzić. Wiecie może co mogę bezpiecznie wyciąć? Może ma ktoś schemat odchudzonej wiązki albo chociaż zdjęcie. Nie chcę mi się lutować całej od zera.
Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 22 Apr 2017 - 00:17
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
nomad66
post Tue, 25 Apr 2017 - 09:34
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





kolega kiedyś tak odchudzał wiązkę w e36, że obcinał po kablu i patrzył czy pali biggrin.gif
musisz wiedzieć co chcesz wyrzucić, schematy do e36 znaleźć to 20mn szukania u wujka google. Nie wiem jaką masz klatkę, że się skrzynka nie mieści (jak jest straszna tragedia zawsze można delikatnie przyciąć i klejem do szyb uszczelnić)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan
post Wed, 26 Apr 2017 - 01:05
Post #3


Super User
Dołączył: Fri, 09 September 2016





Dałem radę upchnąć pod nogami pasażera. Schematy normalne mam, chodziło mi o takie "odchudzone" happy.gif
Na razie tak zostawię. Przy swapie będę robił nową wiązkę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 18:46