Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> 26/27.08.2017 TTT Turboscheune Test & Tune 1/4 mili Finsterwalde Summer Special, Impreza dwudniowa na lotnisku koło Finsterwalde (DE)
KrisVR6
post Thu, 10 Aug 2017 - 22:50
Post #1


Frequent User
Dołączył: Thu, 21 October 2010
Skąd: Gubin Racing Team





Witam!
26/27.08.2017 (sobota / niedziela) odbędzie się kolejne Test & Tune na lotnisku Finsterwalde tym razem jest to impreza 2 dniowa.

Jest możliwość nocowania na lotnisku , lub uczestnictwo tylko w jednym dniu imprezy np tylko niedziela.. wtedy cena startu 50% mniejsza.

Jest możliwość przyjazdu w Piątek wieczorem ale trzeba to zgłosić wcześniej przez email..

Zgłoszenia do startów wysyłać proszę na email turboscheune@gmx.de lub ewentualnie do mnie ja przekażę dalej zgłoszenie..

Imię Nazwisko i czym startujemy ..

opłata za sobotę i niedziele kierowca 65 euro
widzowie z teamu 15 euro


Jeden pas klejony i jak zawszę tor będzie świetnie przygotowany! Nieograniczona ilość przejazdów!

Adres do navi
Ulica : Am Tower 1 , kod : 03238 Schacksdorf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 10 Aug 2017 - 22:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Przemek_speedbik...
post Sun, 13 Aug 2017 - 00:17
Post #2


User
Dołączył: Mon, 10 March 2014





Zawsze się zastanawiałem co znaczy: jeden pas klejony? Mam rozumieć przez to że drugi nie jest? Czy starty są parami czy pojedynczo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KrisVR6
post Tue, 15 Aug 2017 - 00:43
Post #3


Frequent User
Dołączył: Thu, 21 October 2010
Skąd: Gubin Racing Team





CYTAT(Przemek_speedbike @ Sun, 13 Aug 2017 - 00:17) *
Zawsze się zastanawiałem co znaczy: jeden pas klejony? Mam rozumieć przez to że drugi nie jest? Czy starty są parami czy pojedynczo?



Są dwa pasy ale tylko jeden z nich jest klejony i tylko tam mogą wjechać auta na slickach lub semi slickach na drugim pasie jest oryginał beton tam mogą jeździć wszyscy nie ważne jakie opony smile.gif Czasami jeżdzą parami ale wiekość startów jest pojedynczo ...

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 16:23