Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Wsad 2.0 TFSI
MisioLBN
post Sat, 16 May 2020 - 18:09
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Siemka, mam jakiś wsad do 2.0 TFSI 2005 r. AXX (niby jakiś mod) natomiast nie mam jak go zweryfikowac. Czy na forum ktoś może poświęcić 3 min swojego czasu i wgl spojrzeć co to za wsad ? Wątpie że będzie pasować do mojego BWA w DSG ale jestem ciekawy co to wgl jest. Zagineła mi gdzieś w akcji super stronka z guidem jak zacząć modyfikować te sterowniki a chcialem troche popatrzeć w wolnym czasie jak to działa może napisać coś i potestować w swoim aucie. Za wszystkie rady równiez góry dzięki smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 16 May 2020 - 18:09
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mis
post Sat, 16 May 2020 - 22:52
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Jak chcesz eksperymentować to zabierz się za to tak jak trzeba, czyli zgraj albo wgraj fabryczny soft i zacznij od niego przeróbki, a nie wgrywanie innego sw z axx, gdzie może hw nie zagrać i nie odpalisz już.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 17 May 2020 - 08:12
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Mis @ Sat, 16 May 2020 - 22:52) *
Jak chcesz eksperymentować to zabierz się za to tak jak trzeba, czyli zgraj albo wgraj fabryczny soft i zacznij od niego przeróbki, a nie wgrywanie innego sw z axx, gdzie może hw nie zagrać i nie odpalisz już.

Wczoraj caly wieczor spedzilem na forach zeby wgl cos zrozumiec. Mam z 10 damosow i sobie na nich wgl probuje ogarnac co tam sie dzieje ale brakuje mi w demo winols pluginu do a2l. W kazdym razie na ten moment czuje sie jak dziecko we mgle smile.gif znalazlem mniej wiecej jakie mapy euszyc natomiast nie bardzo idzie mi wyszukiwanie map po id w sensie wiem ze mam np kfkhfm ruszyc zeby mafa przeskalowac ale nie ogarniam w winols jak ja wyszukac inaczej niz manualnie przeszukiwac mapy. Przydallby sie jednak kupic za 250zl chinola kess z lewym winols 2.24 i zgrac rzeczywiscie moje ecu i zaczac dlubac
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Sun, 17 May 2020 - 09:13
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Nie myślałeś żeby udać się do tunera?


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 17 May 2020 - 09:31
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





W domu lezy turbo z dazy i wtryski z dazy. Plan na 450+ jest motorwnia juz zakuta. W to sie bawie dla siebie plus z uwagi na korona mam sporo mniej $$ i nie wiem czy dam rade zlozyc to auto w te wakacje :/ mam wiekszosc rzeczy juz w domu ale dalej trzeba kupe $$ za sam wydehc gdzie dp juz jest 3 cale (baq) chca 4k... A pamietam jak calutki wydech od kolektora do konca auta placilo sie 1500-2500 zl. Takze long story short chce sie pobawic zeby cos sie nauczyc moze wgrac lekkiego moda zeby to troche lepiej sie odpychalo a jak wleci finalny setup to i tak strojenie na 2 mapy pewnie przez digi (tez gruby $$ za samo wystrojenie tego) bo z nim dziala frog
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Wed, 20 May 2020 - 07:58
Post #6


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





CYTAT(MisioLBN @ Sun, 17 May 2020 - 09:31) *
W domu lezy turbo z dazy i wtryski z dazy. Plan na 450+ jest motorwnia juz zakuta. W to sie bawie dla siebie plus z uwagi na korona mam sporo mniej $$ i nie wiem czy dam rade zlozyc to auto w te wakacje :/ mam wiekszosc rzeczy juz w domu ale dalej trzeba kupe $$ za sam wydehc gdzie dp juz jest 3 cale (baq) chca 4k... A pamietam jak calutki wydech od kolektora do konca auta placilo sie 1500-2500 zl. Takze long story short chce sie pobawic zeby cos sie nauczyc moze wgrac lekkiego moda zeby to troche lepiej sie odpychalo a jak wleci finalny setup to i tak strojenie na 2 mapy pewnie przez digi (tez gruby $$ za samo wystrojenie tego) bo z nim dziala frog


Odezwij się do Przemo Car Znając życie, cena będzie niższa niż 4k za 3/4 wydechu.

A takie ceny wydechów to były, ale już kawał czasu temu wink.gif


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Wed, 20 May 2020 - 13:54
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(pinin @ Wed, 20 May 2020 - 07:58) *
Odezwij się do Przemo Car Znając życie, cena będzie niższa niż 4k za 3/4 wydechu.

A takie ceny wydechów to były, ale już kawał czasu temu wink.gif

Przemo mi kiedyś zrobił wydech do 206 za 800zł smile.gif Tylko moje puszki były ale reszta jego. przyjechalem na 8 rano a o 14-15 już do lbn wracalem tongue.gif Teraz trzeba mi zrobić tylko koncowy bo DP baq jest do 3/4 długości auta. Cena wysoka bo 5 tłumików trzeba użyć (przepustnice mam kupiona wiec nie licze) ale za to rury tyle co kot napłakał... Od grudnia proszę się Vintage Veld któego znam osobiście żeby mi ogarnał ten wydech i chyba jestem niskim priorytetem bo minelo 6m a ja dalej niemam terminu. Jedynym moim życzeniem co do wydechu to to żeby był ciuchutki na zamknietych klapach i pospawany jak trzeba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matix069
post Wed, 20 May 2020 - 14:29
Post #8


User
Dołączył: Sat, 30 November 2019





Jak jesteś z Lbn to możesz zapytać u Filipa z custom hoffman. Miałem kiedyś wydech od niego w aucie i bardzo dobra robota była. Z terminami raczej też nie ma większych problemów.


--------------------
M3 e46 coupe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Wed, 20 May 2020 - 14:36
Post #9


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Filip zaczyna puszki produkowac wiec ,cos zmota


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Wed, 20 May 2020 - 16:44
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Napisane:) czekam na cene i termin
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 12:01