Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Motylek 38mm do przepustnicy na zamówienie albo jakiś gotowiec, Któż to może zrobić, poznań i okolice
ocholoco
post Fri, 03 Nov 2023 - 18:55
Post #1


User
Dołączył: Sat, 24 June 2023





Siemka,
Potrzebuję motylek 38mm do powiększonej przepustnicy smarcika. I może przepustnice też będzie trzeba roztoczyć na te 38mm jeśli sam nie dam rady.
Więc szukam jakiegoś tokarza, ślusarza który będzie chciał się tego podjąć w poznaniu bądź okolicach.
Jeśliby się dało to chciałbym ten motylek z tytanu 1.5mm. Może to bez sensu ale to chyba nieodwłoczny element zachcianek.
Pozdro i dzięki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 03 Nov 2023 - 18:55
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
przemek2f
post Fri, 03 Nov 2023 - 19:04
Post #2


User
Dołączył: Fri, 26 June 2015





Szukaj z innej przepustnicy, tak najprościej. Skąd pomysł na tytan? waga?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ocholoco
post Fri, 03 Nov 2023 - 19:55
Post #3


User
Dołączył: Sat, 24 June 2023





Poprawiłem grubość* i w sumie może być jeszcze cieńszy jeśli to możliwe, a raczej bezpieczne.
Stock motylek ma 2mm i jest niemagnetyczny zgaduje że aluminium. Jako że przepustnica będzie i tak bardzo mała to chciałbym grubością motylka zwiększyć ciut jej przepływ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Fri, 03 Nov 2023 - 21:33
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





poprawic przeplyw mozesz pocienianiem oski przepustnicy, ostrzeniem samej przepustnicy, tak jak koledzy pisali, szukaj gotowca wiekszego, bedzie prosciej prawdopodobnie, srednica taka ze akurat cos z motocykli pewnie podpasujesz, masz tam regulacje krokowca na bypasie czy na przepustnicy? tytan to overkill i do tego komplikujesz wykonanie, raczej wykonuje sie z roznych stopow brazu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ocholoco
post Fri, 03 Nov 2023 - 22:02
Post #5


User
Dołączył: Sat, 24 June 2023





Uciąłem całą jedną stronę ośki (tą bez gwintu, aktualnie śmigam na takiej przepustnicy i nic się nie dzieje toteż zaryzykuje znowu + większa średnica) więc teraz jedynie poprawie samym cieńszym motylkiem. Próbowałem szukać gotowca niestety nie mogłem nic znaleźć.. Jest jakiś spis? Jakbym znalazł jakieś gotowce to chętnie popróbuje z ostrzeniem motylka, dzięki. Co do tej regulacji kompletnie nie wiem o co chodzi, sorki. To elektroniczna przepustnica, która w stanie spoczynku jest lekko uchylona, można ją zamknąć ale trzeba się mocno postarać bo trzyma ją mocna sprężyna. Dla pewności podam kod A1601410225
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 00:09