Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Westfield SEiW Aerorace Ford Zetec 2.0, ( i czasem trochę o Alfa 156 Cup )
Andrzejsr
post Fri, 04 Nov 2022 - 23:24
Post #161


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Downgrading ciąg dalszy



Nie miałem nigdy forda ale szacun że na OEM ECU w wolnossącym zwykłym focusie daje te brąbniecia w wydech smile.gif aż się chce odpuszczać smile.gif


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 04 Nov 2022 - 23:24
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 09 May 2023 - 01:34
Post #162


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ruszyłem Pucharowke 156 trochę - Drivecup 2 maj masa jazdy, 3 ci zawody trochę bez sensu w połowie zmiana trasy na "z górki Kielc" - Organizatorzy uważają to za atrakcje , a realnie to masa czasu stania w kolejce w lesie na zapoznanie zamiast jeździć.

Jako że z synem debiutującym w zawodach do dokończyłem jej system gaśniczy jak należy plus gaśnica ręczna pucharowa.

Już spisywałem listę do ogłoszenia o sprzedaży ale kurcze jak to się fajnie nią jeździ! smile.gif Tył nie ucieka , bezpiecznie no na moje lata.. smile.gif 4 te miejsce w klasie ma jej parametry ujdzie smile.gif

Jedno wrażenie -jako pilot...(w sumie ponad 200km torowych głównie jako pilot) Bardziej mnie zmęczyło niż jakbym kierował. Szacun dla pilotów łeb boli jakoś głośniej niż jak samemu się jedzie, wszystkie mięśnie napięte, niedobrze , brr ! Szacun dla pilotów !

https://youtu.be/ShPIsWudhLU


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 11 May 2023 - 18:35
Post #163


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





Bycie pilotem to robota za karę dla kogoś, kto lubi jeździć samochodem smile.gif. Ja jak siedzę na prawym to od razu myślę, jakbym tu lepiej pojechał wink.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 22 May 2023 - 14:19
Post #164


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Tam już jakbym pojechał to nieważne, byle przeżyć wink.gif

Uaktualnię losy Pucharówki - znów przejeździła 2-dniówkę w idealnych dla niej zawodach - ClassicautoCup , w dodatku z klasyfikacją odrębną dla włoskich aut (poza tym francuskich , BMW , Malucha itd.). No i na takiej imprezie troche osob ją rozpoznaje (w sensie modelu - z czasów Pucharu 156 w Polsce ) i jakieś tam wspomienia mają, ja z kolei miałem na widok Fiata125P choć 2 lata starszego niż nasz pierwszy z 1971 ale prawie, szkoda że z inną deską i biegami z podłogi, ale fajnie sobie przypomnieć z bliska te klameczki, światła ,chromy , lufciki itd.


Tym razem mniej jazdy bo sam byłem, piątek trening z grubsza ze 60km po dolnej części toru Kielce, 2gi dzień zawodów , formuła jak DriveCup - 2 przejazdy zapoznawcze + 6 czasówek ich suma = wynik.

Było około 120 aut !!! strasznie zróżnicowane, parkowalem obok Volvo Amazon z 60tych lat ( nie wygląda a niejedno współczesne bardziej auto objechało) , z drugiej Mini w przeróżnych wydanich, z przodu cały kram serwisowo mechanikowy Abartha 124 itd. niedaleko Yaris GR itd.

No ale Pucharówka prawie bezawaryjnie, jedynie znów (wciąż ) wariuje na jalowych obrotach. Od poprzedniego wyjazdu miała zmieniony olej , stwierdzone jakieś popękane gumy w dolych wahaczach ale wg mechanika jeszcze na jeden TD się nadawać miały.


Z nowości - miałem pierwszy raz koce grzewcze (Aliexpress 4 sztuki 1900zł + 250 cło ) na stałą temp 80 st, zakładałem tylko na przód (twarde/rzekomośrednie slicki Dunlop) , tyłu - deszczowe slicki Dunlop nie grzałem. Z tym przodem już masa roboty jest - podnieść przod, załozyc, przed startem - zdjac , opuścić auto i tak 7 razy (przed zapoznaniem grzałem bo na 8ma rano bylo). Z jedną żabą i kobylkami to trochę jest zginania .

No ale po pierwsze nie kręciłem sie już po placu kręcąc 8ki i męcząc auto bez potrzeby (no raz jak po pojechaniu na start sie okazało ze jedno auto puściło olej i się zapaliło i było gaszenie, sprzątanie no ze 40 min przerwy.
Po drugie naprawde od poczatku jest auto przewidywalne i pewne . Kolejnosci wjazdu w miarę pilnowano, więc czekanie ze stygnięciem raczej nie jest problemem, zresztą po 8kach na placu takie samo potencjalnie stygniecie .
Organizator CAC jak i Racecup dopuszcza wręcz dziwi się że inni Organizatorzy zakazują. No właśnie .

Na Westfielda jeszcze bardziej licze ze te koce pomogą - jeźdzł teraz Caterham 485 (wolniejszy od Alfy hm ) i opony zimne jak zjeżdżał.
Tylko to podnoszenie i opuszczanie szybkie i łatwe muszę wymyślić bo tam już trzeba 4ry koła grzać.

Co do wyników to Alfa Iwsze miejsce wśrod wloskich aut zajęła, II gie w klasie G4 Freshtimer (okolice 2000roku) 2 litry

Czasy i lista aut jest tu :

http://kielce.chronotec.pl/

ale pewnie zmieni sie na SupoerOS niedlugo.





--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Mon, 22 May 2023 - 14:48
Post #165


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





CYTAT(Andrzejsr @ Mon, 22 May 2023 - 14:19) *
Na Westfielda jeszcze bardziej licze ze te koce pomogą - jeźdzł teraz Caterham 485 (wolniejszy od Alfy hm ) i opony zimne jak zjeżdżał.


Jeśli Caterham był wolniejszy od Affy to masz już chyba odpowiedź dlaczego opony zimne wink.gif


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 22 May 2023 - 14:52
Post #166


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



miałem jechać ale impreza rodzinna mi wypadła - ech żałuję...
Gratuluję wyniku. Fajna ta Alfa ale koce to już grubo. Ja z premedytacją opon nie grzeję, silnika nie grzeję - zawsze gaszę w kolejce do startu i podpycham do przodu tak żeby nudno nie było laugh.gif

Nie myślałeś o długim podnośniku tak żeby centralnie z przodu pod belkę wjechać i dźwigać cały przód/tył ?


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 22 May 2023 - 15:22
Post #167


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ten już jest ciężki...
Czy koce grubo- 15tki używane nie występują o miękkich nie mówiąc. Mam pół piwnicy twardych 15tek . Te koce to taniej niż para nowych opon a liczę że na dłużej starcza.
I naprawdę liczę że to taniej niż zużycie z grzania 8-kowego czy drogowego.

Podnoszenie chciałbym spróbować 2 podnośniki trapezowej wkrętarka czy kluczem do kół operowane . A do Westfielda 3. Tylko nie wiem czy to stabilne będzie ?


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Mon, 22 May 2023 - 15:53
Post #168


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Podnośnik trapezowy to niestety dlugo nie wytrzyma z kluczem udarowym. Już kilka tak załatwiłem tongue.gif Hydrauliczny podnośnik to niestety minimum na track day jak ma być wygodnie.


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Mon, 22 May 2023 - 16:59
Post #169


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





CYTAT(Andrzejsr @ Mon, 22 May 2023 - 15:22) *
.

Podnoszenie chciałbym spróbować 2 podnośniki trapezowej wkrętarka czy kluczem do kół operowane . A do Westfielda 3. Tylko nie wiem czy to stabilne będzie ?



na 3 lewarki podnosilem cala wyscigowke w pitstopach w czasie endurance, 2 lewarki z jednej strony ( na koncach ) 3ci po stronie kierowcy po srodku zeby dalo sie drzwi otworzyc i kierowcy mogli sie zmienic smile.gif

tylko te lewarki duze i solidne, takie 2,5 czy 2 tony, ciezkie kloce, mialem przez nie mysli o kupowaniu aluminiowych ale to jest tak drogi gips ze te Twoje koce grzewcze sa tansze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 22 May 2023 - 17:26
Post #170


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Co do podpierania pośrodku z przodu to nie bardzo bo plytę aluminiowa mam, ale pod nią to bym sie bał podeprzec.

Póki co mi sluzy "zabka" Bass niska i to słuzy hoho, tylko się lozyska z malych kólek rozsypaly. Ale cisnienie trzyma.

Co do trapezowych to czytałem że te czarno-żółte przystosowane do klucza się lubią rozlecieć o takie

https://tooles.pl/podnosnik-samochodowy-lew...ko-g02193-pod49

Ja mam z Alfy OEM te na nasadkę 19 (czy 17 nie pamiętam) może przewrotnie będą trwałe w miarę ? wink.gif

No i Westfield jednak ciężki nie jest może dadzą radę.

Idealne do wyścigówek są takie :

https://rorty.net/product/quick-lift-jack/

tylko to już duże, w kombi może nie wejść wink.gif ciężkie

Generalnie 1-osobowo z tym całym obozowiskiem lekko nie jest. Jeszcze jak słońce przyswieci w tej puszce w kombinezonie kasku . 6 butelek 1,5l wypiłem a i tak "schudłem" (odwodniłem ) ze 2 kilo na 2gi dzień. A upału nie było przecież.



@flapjck - lewarek to masz na myśli żabę podnośnik ?

Aluminiowe - drogie - jakoś szkoda by mi bylo zostawiać na wierzchu odjeżdżając na start, raz byłem świadkiem poszukiwań jak "zginął" właśnie lekki mały fajny podnośnik i nietani, i się nie odnalazł.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Mon, 22 May 2023 - 18:40
Post #171


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





CYTAT(Andrzejsr @ Mon, 22 May 2023 - 17:26) *
Ja mam z Alfy OEM te na nasadkę 19 (czy 17 nie pamiętam) może przewrotnie będą trwałe w miarę ? wink.gif


OEM z Merca załatwiłem dwa - w jednym wygiął się ten pręt gwintowany w środku, w drugim szlag trafił gwint na końcu, z Alfy nie próbowałem wink.gif


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Mon, 22 May 2023 - 21:39
Post #172


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





tak, lewarek = żaba

ale fakt, ciezkie, wielkie, nieporeczne, ja jezdze zawsze jakims dostawczakiem to mi troche latwiej bylo sie zapakowac smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 22 May 2023 - 23:02
Post #173


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





3 "żaby" to już trochę noszenia dodatkowego... I miejsca w kombi. Ale na pewno wygodnie i szybko skoro w endurance się sprawdza .

No trochę mnie Yossarian ostudziłes smile.gif co do tych trapezowych bo auto masz lekkie przecież.
A kreciles je udarem czy w trybie wkrętarki płynnym bo domyślam się że tym kluczem akumulatorowym z płynną regulacją obrotów ?
Udarowy na kablu mam ale on tylko udarowo kręci jak trochę oporu poczuje . Gniazdka 220V i tak sa jak tak jest do kabli do kocy (Kielce Jastrząb Silesia) Na klucz aku takie porządne komapktowe a mocne skapie ale może byłoby uzasadnienie smile.gif
Hm albo wiertarkę zwykła kablowa .
No poprobuje pod domem. Na razie prędko się nie wybieram na tory, pewnie dopiero w sierpniu - ma być dwudniowka classicauto Cup i race Cup sobota niedziela na Jastrzębiu .
W ogóle mało imprez na Jastrzębiu w tym roku. Podobno grubo podrożało wynajęcie. Ani jednej rudny Drivecup na przyklad. Pełno uleza niby tańszy ale taki wyryp to auta niszczy o oponach nie mówiąc jaka to oszczędność.
RaceCup Silesia 3 czerwiec niby ale jak ma być na raz RaceCup, transaxle Cup, toyota Cup kurcze strach ile aut w jednej sesji. Weź tu się grzej, złap czyste kilka okrążeń, chłodzące..


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Tue, 23 May 2023 - 00:51
Post #174


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





CYTAT(Andrzejsr @ Mon, 22 May 2023 - 23:02) *
3 "żaby" to już trochę noszenia dodatkowego... I miejsca w kombi. Ale na pewno wygodnie i szybko skoro w endurance się sprawdza .

No trochę mnie Yossarian ostudziłes smile.gif co do tych trapezowych bo auto masz lekkie przecież.
A kreciles je udarem czy w trybie wkrętarki płynnym bo domyślam się że tym kluczem akumulatorowym z płynną regulacją obrotów ?
Udarowy na kablu mam ale on tylko udarowo kręci jak trochę oporu poczuje . Gniazdka 220V i tak sa jak tak jest do kabli do kocy (Kielce Jastrząb Silesia) Na klucz aku takie porządne komapktowe a mocne skapie ale może byłoby uzasadnienie smile.gif
Hm albo wiertarkę zwykła kablowa .
No poprobuje pod domem. Na razie prędko się nie wybieram na tory, pewnie dopiero w sierpniu - ma być dwudniowka classicauto Cup i race Cup sobota niedziela na Jastrzębiu .
W ogóle mało imprez na Jastrzębiu w tym roku. Podobno grubo podrożało wynajęcie. Ani jednej rudny Drivecup na przyklad. Pełno uleza niby tańszy ale taki wyryp to auta niszczy o oponach nie mówiąc jaka to oszczędność.
RaceCup Silesia 3 czerwiec niby ale jak ma być na raz RaceCup, transaxle Cup, toyota Cup kurcze strach ile aut w jednej sesji. Weź tu się grzej, złap czyste kilka okrążeń, chłodzące..


udarem ale na najniższym z 12-stu stopni regulacji mojego klucza (Metabo 400 Nm max) - ten sprzęt nie ma trybu płynnego.

Ogólne trochę nie rozumiem po co tak przekombinowywać - moje EG się podnosi bez problemu zwykłą starą "żabą" jak ją podstawie pod przedni fabryczny punkt podnoszenia (albo nawet i obok - progi, odpukać, w stanie niehondowym wink.gif ) - podnoszę wtedy całą jedną stronę i mogę podstawić kobyłki. Potem to samo z drugiej strony i auto stoi z czterema kołami w powietrzu. Czemu nie da się tak przy tej Alfie?

Ułęż fakt, partyzancka (ostatnio o tym nawet jutuba nagrywałem - jest link w dziale filmów), ale mimo wszystko lubie ten obiekt - EG jakoś na wyryp nie narzeka, choć fakt, ja mam miękkie zawieszenie. W takim Westfieldzie bardziej bym sie obawiał wylecenia w słupki opon i ewentualnego kontaktu kierowcy z nimi - tu niestety na Ułęży lepiej mieć zamknięte nadwozie tongue.gif. A Jastrząb owszem, podrożał. A szkoda, bo to na prawdę bardzo fajne miejsce z dobrą lokalizacja i dojazdem. Będzie jedna runda Race Cup na nim i to chyba jedyne co będę mógł tam zaliczyć niestety.


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kylo
post Tue, 23 May 2023 - 07:44
Post #175


Super User
Dołączył: Tue, 11 June 2013





Ja tam Ułęż lubię bardzo. Moim końpaktem jedzie się tam jak po autostradzie więc nie wiem o jaki wyryp chodzi. biggrin.gif
No chyba że jest tam jazda po śniegu to wtedy faktycznie wylatują guziki z deski.
Co do podnoszenia to mam tak jak przedmówca. Żaba z jednej strony i leci cały bok do góry. Może i by dało radę na 2 żaby i 2 kobyłki ogarnąć całość, ale nie mam takiej potrzeby jak na razie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 23 May 2023 - 09:03
Post #176


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Asfalt lotniskowy, nierówności, słupki właśnie z opon, uskoki na granicy asfalt - trawa, ukryte w trawie obok nitki bloki betonowe fundamentów chyba po latarniach (byłem świadkiem dzwona w takie coś) , teraz ponoć już choć kibelki są i dach nad głową w razie deszczu, jak byłem ost raz nie było .

Jednorazowe podnoszenie to tak jak mówicie robie. Ale wielokrotnie w ciągu zawodów, kazda jedna czynność mniej / lżej to lepiej


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Tue, 23 May 2023 - 19:04
Post #177


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





odnośnie podnoszenia - punkty z przodu i z tyłu auta, tak, że podnosimy żabą cały koniec auta na raz? Jack point w google wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Fri, 02 Jun 2023 - 14:08
Post #178


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Mam w końcu film z ujęciami z drona ! , jaki kurcze ten tor szeroki z góry smile.gif



--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 22 Aug 2023 - 00:14
Post #179


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Po roku ponad hibernowania przewietrzyłem Westfielda torowego na dwudniówce na Jastrzębiu - RaceCup i ClassicautoCup
Wziąłem go jak stał, po zimie zmieniłem olej pł. hamulcowy, i ze 2 razy po okolicy trochę się pokręciłem ale delikatnie bo wiadomo, nie powinienem..,
No i tak wzrokowo bo poznaczone mam, a te co nie - ręką - posprawdzałem śruby i nakrętki zawieszenia. Siedzą jak beton, co ciekwe w identycznym zawieszeniu mojego drogowego Westfielda, dokręcane z tym samym momentem, te same rozm, w obu użyte nowe śruby i nakrętki - kilka było troche poluzowanych po coś nieco ponad 2 tys kilometrów wyłącznie drogowych żadnego torowania. Dziwne . Chyba że nie pamiętam i do torowego dawałem klej jakiś , ale raczej nie .

Trochę się obawiałem, co się // zepsuje , a tu pięknie oba dni w upale przejździł, choć z 2x awarią tlumika - puszczały nity z przedniej cześci puszki . Jedną sesję przez to straciłem na RaceCup bo jeszcze nitownica mi się zacinała..
A no i wsk temp wody coś raczej za nisko pokazuje . Olej się grzał do 120 st więc ok , a wodę wtedy miałem niby 90st , a po chwili schłodzenia 70.

No i ja się kurcze mocno odzwyczaiłem od niego, dopiero w ostatniej sesji pierwszego dnia poprawiałem coś tan 1-2 sek czasy z poprzednich i nie nasłuchiwałem co się dziwnego nie dzieje czy gdzie się nie pali ; )

Wyniki tu :
https://www.protimer.pl/bio/export/sumary_b...mes/1099/?races[0]=11888&limit=3&avg


Na drugi dzień w ClassicautoCup - w ogóle mała zagadka - przejazd ze spinem pokazał czas taki jak później miałem w bezspinowych .

Wyniki na Kielce.chronotec ale tam zaraz znikają , wyprzedziły mnie Yaris GR , Evo Lancer i BMW z czym w środku nie wiem. Ale szybsze o



https://www.youtube.com/watch?v=FAGnSGaPe5w

(za dużo jak na takie po-przerwie dla mnie , coś z kamerą nie mogłem się dogadać i tylko jeden taki sobie przejazd z dźwiękiem nagrałem - ten był 3;03, tyle samo co ten ze spinem - też 3:03 .

Generalnie fajny wyjazd, pozdrowiania dla Yossariana i KarolaMR bo się spotkaliśmy na żywo.

No i wiadomo - Jastrząb , pokój na torze , prysznic zimny między sesjami w takie upały, wszystko pod ręką, nikt nie mierzy żadnych decybeli a i nie za szybki , mają go wydłużać , ale może wtedy juz calkiem mi się znudzi to hobby albo sił nie będę miał się tarabanić z tym całym dobytkiem , już tak średnio mi się chce , w porównaniu do wskoczenia w drogowego i hajda na okoliczne super gładkie kręte pagórkowate dróżki 2 minuty od domu. No zobaczymy.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KarolMR2
post Tue, 22 Aug 2023 - 11:34
Post #180


Frequent User
Dołączył: Fri, 31 December 2021





Dzięki i również pozdrawiam smile.gif miło było poznać.

Auto robi wrażenie, nie tylko tym jak je prowadzisz na torze, ale też gabarytami. Zawsze wydawało mi się, że jest bardziej kompaktowe. Fajnie było stanąć obok Ciebie na pudle, ale długa drogą przede mną smile.gif Najważniejsze, że auta 'przeżyły' ten koszmarnie upalny weekend!


--------------------
Toyota MR2 ZW30

1ZZ: Tor Łódź 1.01.50, Tor Poznań 1.57.82
2ZZ: ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 26 April 2024 - 08:24