Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> M6 ?
Ferment911
post Fri, 09 Jul 2004 - 10:12
Post #21


Rookie
Dołączył: Fri, 23 May 2003
Skąd: Warszawa, Bemowo





CYTAT("mic":2oqxfnzr)
CYTAT("Javo":2oqxfnzr)
W warszawie jest narazie jedna Cabrio - bordowa, ktora nalezy do BMW POLSKA. Ktora mozna sobie zrobic jazde probna. Wiec moze akurat jechal w takiej i plota poszla w miasto...


Wczoraj wieczorem widzialem na Warynskiego czarna 6 cabrio, nie zwrocilem uwagi na tablice ale wyglada na to ze nie tylko ta bordowa jest w wawie.

pozdro


Czarną widziałem coupe i cabrio (niemcy), bordowa 6 cabrio należy do przedstawicielstwa BMW, widziałem ją m.in na Bemowie (pod moim blokiem )....

W Warszawie widziałem już kilka (5-6) "szóstek", ale głównie na zagranicznych blachach.

Piękne auto !!!! Kiedyś strasznie lubiłem serie 8, ciekawe czy doczekamy się "ósemki", w końcu ekspansywne BMW rozkwita w niesamowitym tępie....(podobnie, jak Merc - te dwie firmy nigdy nie miały tak dużej liczby modeli [rywalizacja !])....

Wysłany Pią Lip 09, 2004 10:16 am:

CYTAT("keyser":2oqxfnzr)
CYTAT("uBaW_Blazej":2oqxfnzr)
new bmw?sucks


a mi się nowa 5'tka, nie mówię akurat o Mpower, ale generalnie 5'tka
bardzo podoba



"piątka" jest śłiczna, i IMHO znów jest to najlepsze auto w swojej klasie. E klasa choć bardzo dobra, nie dorównuje Bemie (chociaż różnica nie jest tak duża jak w przypadku poprzednich generacji). S-type, S80, 9-5, A6 i GS 300 to już półka niżej....

Pozdr.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 09 Jul 2004 - 10:12
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kossa
post Fri, 09 Jul 2004 - 11:04
Post #22


Rookie
Dołączył: Mon, 05 July 2004





nowa "5" to jeden z niewielu nowych samochodow ktory naprawde zrobił na mnie wrazenie.naprawde mi sie podoba.a szóstka?............hmmmm.no w porownaniu z e24....nie podoba mi sie i tyle.widziałem na zywo i nadal mi sie nie podoba straciła swoj urok ktory tkwił w niej te 20 lat temu.szkoda
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mori
post Fri, 09 Jul 2004 - 16:09
Post #23


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: Wrocław





W 6'tce dwie rzeczy mi nie odpowiadają: stoi zdecydowanie za wysoko i gdyby zdjąć pokrywę bagażnika to z boku mamy 911 na sterydach. No i 333km w 645Ci fajnie chodzą, układ kierowniczy jest świetny, ale w ogóle nie czuć w tym prędkości. Świetne auto na trasę aby szybko i komfortowo się przemieszczać, ale za tą kasę zdecydowanie wziąłbym bardziej brutalną 911.

A M5 mógłbym mieć ze względu na technikę, bo o wyglądzie już się wypowiadałem.


--------------------
Mori
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carlito
post Fri, 09 Jul 2004 - 16:34
Post #24


Super User
Dołączył: Fri, 14 February 2003
Skąd: Trójmiasto





CYTAT("Ferment911":g3pii1ze)
"piątka" jest śliczna, i IMHO znów jest to najlepsze auto w swojej klasie. E klasa choć bardzo dobra, nie dorównuje Bemie (chociaż różnica nie jest tak duża jak w przypadku poprzednich generacji). S-type, S80, 9-5, A6 i GS 300 to już półka niżej


Chodzi Ci o styling czy o całokształt? Jeżeli o całokształt to proponuję lekturę świeżutkich testów 5-ka vs. E klasa vs. nowa A6... - to tak w odniesieniu do tej półki nizej
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matschke
post Fri, 09 Jul 2004 - 16:46
Post #25


I live here !
Dołączył: Mon, 13 January 2003
Skąd: Warszawa/Wiedeń





Javo, Rutkowski ma czarne BMW 645Ci w wersji cabrio, a nie bordowe, widzialem go juz kilka razy z Frytka przy Sheratonie.
keyser, masz racje, nowe BMW 5 jest naprawde piekne, czego o BMW 7 nie moge powiedziec............


--------------------
730KM/970Nm i 585KM/750Nm
www.tdiracing.pl
www.ventumair.eu - Szkola Pilotow
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rottie
post Fri, 09 Jul 2004 - 23:08
Post #26


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 09 March 2003
Skąd: Londyn





Powiem jedno:
ALE Z WAS PLOTKARY!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ROGO
post Sat, 10 Jul 2004 - 10:57
Post #27


Super User
Dołączył: Thu, 29 April 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("BurnOuT":2bj29u29)
CYTAT("keyser":2bj29u29)
słyszałem że Wojewódzki śmiga taką w cabrio po Wa'wie więc dodatkowo jeszcze traci urok ten model


A ja słyszałem że Wojewódzki śmiga Z4 po Wawce
Ta szóstka śliczna jak i pozostałe ale to mastodont ciężki niesamowicie.


Widzialem wczoraj w wawie na powislu szanownego pana wojewodzkiego jak wsiadal do swojej M3, co ciekawe robil zakupy w ROBERCIE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PINIU
post Sat, 10 Jul 2004 - 11:23
Post #28


User
Dołączył: Sat, 25 October 2003
Skąd: Gliwice





nowe 6 najladniejszy model jaki wyszedl bo nowe 5 i 7 niemaja wygladu


--------------------
Bóg dał nam talent,wyobraznie i silną wole abyśmy mogli realizować swoje marzenia!!!BMW seria m5 to jest moje marzenie i realizuje je
Go to the top of the page
 
+Quote Post
///M3
post Sat, 10 Jul 2004 - 11:39
Post #29


Forum Homee
Dołączył: Sun, 20 October 2002
Skąd: Natolin





CYTAT("ROGO":3k2lrdcv)
CYTAT("BurnOuT":3k2lrdcv)
CYTAT("keyser":3k2lrdcv)
słyszałem że Wojewódzki śmiga taką w cabrio po Wa'wie więc dodatkowo jeszcze traci urok ten model


A ja słyszałem że Wojewódzki śmiga Z4 po Wawce
Ta szóstka śliczna jak i pozostałe ale to mastodont ciężki niesamowicie.


Widzialem wczoraj w wawie na powislu szanownego pana wojewodzkiego jak wsiadal do swojej M3, co ciekawe robil zakupy w ROBERCIE



Sporo ma tych samochodów, GT2, 6, Z4, M3

Nieźle mu płacą


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 04:36