Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> M3 '97 za ... / Różnice 3.2 a 3.0
MakosZ
post Wed, 26 May 2004 - 13:53
Post #1


Super User
Dołączył: Thu, 12 February 2004
Skąd: Podkova L.





Witam

Ciekaw jestem, co myslicie o tym aucie:
[url=http://gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_rubryka=1&marka=BMW&model=M3&id_region=0&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=1&nr=2:5r34onk3]BMW M3 OKAZJA !!! 3.2 benzyna[/url:5r34onk3]

Bo dla mnie brzmi to b. intetresujaco. I pytanie: co moze byc w nim do wymiany, bo w ogloszeniu to same ogoly. Ile moze kosztowac przywrocenie do zdrowia tego egz.? (ruszony pas przedni, listwa + zderzak, halogeny, grill.... i kto wie co jeszcze, moze chociaz chlodnice ma cala)







Pozdrawiam

PS.

Zaznaczam, ze nic o tym aucie nie wiem i nie mam z mni nic wspólnego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 26 May 2004 - 13:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kajtek
post Wed, 26 May 2004 - 14:06
Post #2


Super User
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: z Poznania





szczerze, to nieciekawie to wyglada - szczegolnie przod (widac nieoryginalne pomaranczowe kierunki...) wyglada jak po dzwonie, trzeba by obejrzec osobiscie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomas_M5
post Wed, 26 May 2004 - 14:13
Post #3


Super User
Dołączył: Tue, 10 February 2004
Skąd: Trójmiasto





no cena aż za dobra, te lusterka dziwne, tzn nie oryginalne i nie polakierowane, komora też już chyba kiedyś lakierowana bo sie błyszczy za bardzo, auto generalnie super.


--------------------
Powered by Red Evolution
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Spiki
post Wed, 26 May 2004 - 14:18
Post #4


Frequent User
Dołączył: Mon, 08 March 2004
Skąd: Warszawa





Troche dziwnie to wygląda Moim zdaniem....
Ja bym w to nie wchodził....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Wed, 26 May 2004 - 14:23
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Jak mozna tak samochod zniszczyc,nie wazne czy to M3 czy zwykla 316i,dla mnie to skandal,takiego czlowieka to od razu przed sad BMW za zle traktowanie pojazdu!a cena stosunkowo niska,wiadomo czy to nie jakis konkretny dzwon,topielec,a moze cos innego!masakra.....jedno wielkie niedbalstwo,jechac obejrzec,jesli bedzie wszytko gites to miodzio!a autko sie cale pomaluje i tez bedzie fajnie!ale ja raczej bym sie w takie wraki nie bawil,stan wizualny zewnetrzny swiadczy napewno o wlascicielu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MakosZ
post Wed, 26 May 2004 - 14:25
Post #6


Super User
Dołączył: Thu, 12 February 2004
Skąd: Podkova L.





Dziekuje za opinie.

Zastanawiaja mnie amorki - czy nie powinny byc umieszczone centralnie w kielichu (nie mam stycznosci z E36)?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomas_M5
post Wed, 26 May 2004 - 14:30
Post #7


Super User
Dołączył: Tue, 10 February 2004
Skąd: Trójmiasto





też mnie to zastanawiało, wygląda dziwnie choć chyba obie strony tak samo.


--------------------
Powered by Red Evolution
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Wed, 26 May 2004 - 15:07
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





1) Dziwnie i niezdarnie opisany.. np "komputer 321ps" to nie ma wiekszego sensu..
2) Komora faktycznie pachnie nowa farba, poprzeczka nad swiatlami tez... i do tego brakuje srubki.
3) Amorki sa lekko przechylone fabrycznie, nie sa po srodku...ale czy tak bardzo to sprawdze jak wroce do domu, nie pamietam bo mam oddawna przykryte pokrywka od rozporki.
4) Z boku widac, ze wiatrak jest lekko krzywo tez w stosunku do plastikowej pokrywy.
5) Peknieta pokrywa od filtra powietrza... wiec szok poszedl dosc gleboko a recznie tego zlamac sie nie da.
6) Lewe, widoczne mocowanie puszki filtra powietrza jest niezupelnie docisniete w stosunku do prawego. To tez swiadczy ze sie wszystko poprzesuwalo, albo kiepski re-montaz...
7) Nowiutkie, blyszczace stalowe pierscienie przy przepustnicach, w czym jednego brak.
8 ) Mam wrazenie, ze nie oryginalny spaw kielicha przy prawym mocowaniu puszki filtra.. taka dziwna grudka po srodku, choc to tez porownam pozniej.
9) Zewnetrznie jak juz mowiono nie oryginalne kierunki, zderzak wybrakowany, gorna listwa i dolny spojlerek.. no ale to oczywiste po wypadku
10) Wrazenie nowej farby z boku samochodu w stosunku do maski, choc to prawdopodobnie kwestia oswietlenia i brudu.
11) Nadkola wygladaja na "pracowane" tzn specjalnie powyginane na zewnatrz w celu tuningowym..
12) Lusterka styl ACS
13) Dziwny plaster u gory szyby
14) Pozatym pikny samochod

pozdr


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MakosZ
post Wed, 26 May 2004 - 15:20
Post #9


Super User
Dołączył: Thu, 12 February 2004
Skąd: Podkova L.





Patrzac na zagiecie za lampa, mozna wnioskowac, ze juz byl poprawiany (lampy cale). Maska nie ma znaczka, czyli ktos juz kombinowal, pytanie tylko, czy przed zdarzeniem, czy po? I gdzie zgubil fele


Oj, chyba zdrowo zaliczyl dzwona lewym przodem ....

Pozdr.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Wed, 26 May 2004 - 16:05
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





CYTAT("MakosZ":uy73bq0s)
Patrzac na zagiecie za lampa, mozna wnioskowac, ze juz byl poprawiany (lampy cale). Maska nie ma znaczka, czyli ktos juz kombinowal, pytanie tylko, czy przed zdarzeniem, czy po? I gdzie zgubil fele


Oj, chyba zdrowo zaliczyl dzwona lewym przodem ....

Pozdr.


Po zdjeciu logo bmw jest wneka w masce, wiec nie widze powodu po co ktos mial bawic sie w wygladzanie po wypadku..ale z drugiej strony dzwon wyglada na powazny a maska nietknieta... wiec to by wstazywalo ze wygladzanie mialo miejsce po zderzeniu. Maski sie generalnie nie klepie po wypadku bo po pierwsze bardzo trudno jest uzyskac na tej gladzi stan idealny a pozatym szpachla moze nie trzymac temperatury w tym miejscu. Wg mnie sa to slady po kims kto tuningowal auto.. tak samo jak czarne nerki, lusterka nie M3, pracowane nadkola (zeby przyjac inne felgi a nie oryginalne, ktore sa pewnie juz sprzedane)... Innymi slowy nic dobrego tutaj nie ma, nawet jakby byl tylko lekko pukniety (a wyglada na to ze nie jest) to i tak do zadnego spokojnego dziadka nie nalezal... to tak po obejzeniu 2 zdjec. Dzwonic do faceta i sie wypytac.


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotr_Ł
post Wed, 26 May 2004 - 16:54
Post #11


Frequent User
Dołączył: Fri, 12 December 2003





A ja stawiam na małe rolowanko. Plaster nad przednią szybą? Na 99% szyba była świeżo wklejona i jeszcze gość taśmy nie zerwał z szyby. Oki zdaża się może od kamienia.
Lusterka nieseryjne jak już ktoś zauważył. Amortyzatory nie siedzą dobrze w kielichu.
A więc ja stawiam na małe dachowanie. Lakier może ktoś zrobił, ale reszty już nie.
Proponuje bardzo ostrożnie podejść do zakupu. To nie jest samochód, którym się jeżdzi max 50km/h, a przy dużych prędkościach, jakiś dzwon, lub dachownie może się "odezwać".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mp
post Wed, 26 May 2004 - 18:58
Post #12


User
Dołączył: Fri, 21 May 2004
Skąd: Piaseczno





Pozatym co napisaliście to jeszcze lampy są wymieniane bo soczewkowe były montowane do 95 roku. No i ten kolor...... Gril pomalowany na czarno..... Tego typa co tą furą jeżdził powinno sie wychłostać. Co do spawu kielicha to wydaje mi sie że jest orginalny.

Wysłany Sro Maj 26, 2004 18:00 pm:

Torsen te twoje lampy to hella? biksenon?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Wed, 26 May 2004 - 20:35
Post #13


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





CYTAT
Amortyzatory nie siedzą dobrze w kielichu.


To wlasnie przylookalem u siebie i u kolegi z 325 i sa tak samo umieszczone ekstremalnie do tylu.

CYTAT
Co do spawu kielicha to wydaje mi sie że jest orginalny.


Ja mam inny, z dwoch stron, kolega tez. Bez tej srodkowej grudki. Jako ze zaden z nas nie jest pierwszym wlascicielem to nie da sie glowy uciac ze to nie nasze byly bite... ale raczej nie byly. A inna sprawa to taka ze moze oryginalne spawy bywaja rozne w zaleznosci od roku itd....

CYTAT
Torsen te twoje lampy to hella? biksenon?


Hella, ale jeszcze nie xenon


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
keyser
post Wed, 26 May 2004 - 22:12
Post #14


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 28 August 2003
Skąd: z przypadku





a pytanie z innej beczki,
czy można poznać jakoś po silniku/komorze/samochodzie, że jest to 3.2l a nie 3.0l.... chodzi mi o to czy są jakieś ewidentne różnice, po których można powiedzieć... " OKI TO JEST NA 100% 3.2litra...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mp
post Thu, 27 May 2004 - 02:09
Post #15


User
Dołączył: Fri, 21 May 2004
Skąd: Piaseczno





Bez problemu inne lamy przednie (3.0 ma soczewki). Na masce w 3.2 są kratki przy szybie. Kierunki przednie są odrobine dłuższe w 3.2 przezco troche inny jest błotnik. Pod maską w 3.2 nie ma praktycznie wogóle miejsca żeby wsadzić cokolwie w 3.0 jest troche luzniej. Inna kierownica , klima elektroniczna w 3.2. No i sam silnik jest troche szerszy. troche inna końcówka wydechu. No i pare innych detali.

Wysłany Czw Maj 27, 2004 01:10 am:

Jutro musze sprawdzić ten spaw bo mi spokoju nie daje
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mario
post Thu, 27 May 2004 - 22:14
Post #16


Forum Homee
Dołączył: Sat, 21 December 2002
Skąd: Płock





Opisałeś dokładnie moje BMW M3 3.0.
Nawet mam klimętronik.
Dziwne co?


--------------------
Wicemistrz Polski i Mistrz Pucharu PZMot na 1/4 mili w klasie Profi+ 2003r.
Ostatnie projekty :2 X BMW M3 3.0 Turbo ,Audi A3 1.8T,Seat Ibiza 1.8T, 2XBMW 325 Turbo,
2xAudi S3, 6xBMW E46 330i + 325 Supercharged by MTG
wiecek1@neostrada.pl gg 5424844
Sportowe układy wydechowe,uturbianie aut,instalacje kompresorów...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotr_Ł
post Thu, 27 May 2004 - 22:45
Post #17


Frequent User
Dołączył: Fri, 12 December 2003





CYTAT("Mp":32igkiae)
Wysłany Czw Maj 27, 2004 01:10 am:

Jutro musze sprawdzić ten spaw bo mi spokoju nie daje


To jest twoje auto ? Jak tak to kto miał racje ? Po dachowaniu, dzwon przedni, czy mała ryska
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomas_M5
post Thu, 27 May 2004 - 22:49
Post #18


Super User
Dołączył: Tue, 10 February 2004
Skąd: Trójmiasto





nic nie skumaleś hehehe, moim zdaniem mario pisze o różnicach miedzy 3,0 a 3,2


--------------------
Powered by Red Evolution
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotr_Ł
post Fri, 28 May 2004 - 15:43
Post #19


Frequent User
Dołączył: Fri, 12 December 2003





CYTAT("Tomas_M5":i2a3geqz)
nic nie skumaleś hehehe, moim zdaniem mario pisze o różnicach miedzy 3,0 a 3,2


Ale mi chodziło o wypowiedź Mp, a nie Mario.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomas_M5
post Fri, 28 May 2004 - 15:49
Post #20


Super User
Dołączył: Tue, 10 February 2004
Skąd: Trójmiasto





fakt nie doczytałem!!!!

ale Mp też chyba nie pisze o "tym aucie" ale o swoim.


--------------------
Powered by Red Evolution
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 20:53