Shoutbox 0 nowych PW 


16 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> grupa 45 AMG stage 1/stage 2, boxy,doloty,wydechy czyli sprawdzone mody w A45/CLA45/GLA45
gość_gucior_*
post Fri, 21 Oct 2016 - 11:07
Post #181









Ja bym dodal do rozwazan o boxach Rebellion i Tricolore Performance (Matt glowny macher odszedl z Rebellion i zalozyl Tricolore) mam od nich box na aucie z poltora roku more less i do dupowozu dziala doskonale - nie wiem jakie czasy realne robia te inne boxy same ale moj bez zadnych dodatkowych modow na zwhklym 98 paliwie jezdzi 100-200 10.3 sek. Moment wzrosl pod 580 Nm robiac z auta wygodne wozidlo w kazdym zakresie predkosci czego o serii powiedziec nie mozna. Nie wiem jak cenowo ale to w pelni niewykrywalny box bo u mnie tez skrzynia byla wymieniona na gwararancji

A skrzynia w 250 to najgorsze dziadostwo na swiecie i nic jej nie pomoze a MB ja laduje do aut od 3 lat bez cienia zenady choc wszyscy na nia narzekaja
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_nicram100_*
post Fri, 21 Oct 2016 - 11:54
Post #182









o jakim aucie piszesz z boxem ? 45 czy 250 bo już się zgubiłem ... Czasy bez jak najbardziej ok ja na samym boxie CPA i dolocie w SB miałem 10,4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Fri, 21 Oct 2016 - 12:45
Post #183


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(gucior @ Fri, 21 Oct 2016 - 11:07) *
Ja bym dodal do rozwazan o boxach Rebellion i Tricolore Performance (Matt glowny macher odszedl z Rebellion i zalozyl Tricolore) mam od nich box na aucie z poltora roku more less i do dupowozu dziala doskonale - nie wiem jakie czasy realne robia te inne boxy same ale moj bez zadnych dodatkowych modow na zwhklym 98 paliwie jezdzi 100-200 10.3 sek. Moment wzrosl pod 580 Nm robiac z auta wygodne wozidlo w kazdym zakresie predkosci czego o serii powiedziec nie mozna. Nie wiem jak cenowo ale to w pelni niewykrywalny box bo u mnie tez skrzynia byla wymieniona na gwararancji

A skrzynia w 250 to najgorsze dziadostwo na swiecie i nic jej nie pomoze a MB ja laduje do aut od 3 lat bez cienia zenady choc wszyscy na nia narzekaja

Najbardziej podoba mi się ten chwyt marketingowy od Tricolore Performance z czasami na samym module smile.gif

11.2 od 0-200 smile.gif Ja na st.2 tyle nie robie a mój wóz napewno był by szybszy od tego na st.1 410hp .

Pozatym w GB boxy juz jakiś czas temu wyszły z mody bo wszyscy robią softy i siła Rebellion'a mocno spadła bo wiele firm konkurencyjnych robi już softy do 45 za dużo mniejsze pieniądze. Oni napewno są dobrymi fachowcami ,mieli swoje 5 minut - pamiętam jak wypuścili pakiet stage 2 na samym początku cena wynosiła ok 16tys pln i same uchy achy i pełno zamówień na cały świat.
Ale czasy się zmieniły konkurencja nie śpi i za ok 2.5-3k mamy świetne moduły nie wykrywalne przez MB sprawdzone i działające w 45.
To samo tyczy się dp,mp od nich za pół ich ceny rodzime firmy robią nawet lepszy produkt który równie dobrze działa i dużo lepiej wygląda.

Chyba ze ktoś bardzo lubi przepłacać to proszę bardzo smile.gif


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ralf01
post Fri, 21 Oct 2016 - 13:50
Post #184


User
Dołączył: Thu, 11 February 2016
Skąd: Kraków





11,2 - 0-200? chyba jakaś pomyłka. GTR 550 0-200 robi w 11,5s. Dla 45 AMG wynik raczej nieosiągalny nawet po grubszych modach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Fri, 21 Oct 2016 - 15:04
Post #185









QUOTE (micky @ Fri, 21 Oct 2016 - 13:45) *
Najbardziej podoba mi się ten chwyt marketingowy od Tricolore Performance z czasami na samym module smile.gif

11.2 od 0-200 smile.gif Ja na st.2 tyle nie robie a mój wóz napewno był by szybszy od tego na st.1 410hp .

Pozatym w GB boxy juz jakiś czas temu wyszły z mody bo wszyscy robią softy i siła Rebellion'a mocno spadła bo wiele firm konkurencyjnych robi już softy do 45 za dużo mniejsze pieniądze. Oni napewno są dobrymi fachowcami ,mieli swoje 5 minut - pamiętam jak wypuścili pakiet stage 2 na samym początku cena wynosiła ok 16tys pln i same uchy achy i pełno zamówień na cały świat.
Ale czasy się zmieniły konkurencja nie śpi i za ok 2.5-3k mamy świetne moduły nie wykrywalne przez MB sprawdzone i działające w 45.
To samo tyczy się dp,mp od nich za pół ich ceny rodzime firmy robią nawet lepszy produkt który równie dobrze działa i dużo lepiej wygląda.

Chyba ze ktoś bardzo lubi przepłacać to proszę bardzo smile.gif



1) rozmowa jest o boxach a nie o DP które zawsze w TTC są bardziej błyszczące smile.gif
2) funt spadł bardzo wyraźnie i cena GB boxów jest taka jak piszesz właśnie, zresztą można i trzeba negocjować aby właśnie nie przepłacać.
3) warto wziąć pod rozwagę GB rynek bo wiedzę mają i przecierali te szlaki a development box'ów również trwa tam nieprzerwanie
4) z czasami ktoś się wyraźnie jebnął i myślę, że zamiast 11,2 powinno być 14,2 w najlepwzym wypadku

QUOTE (nicram100 @ Fri, 21 Oct 2016 - 12:54) *
o jakim aucie piszesz z boxem ? 45 czy 250 bo już się zgubiłem ... Czasy bez jak najbardziej ok ja na samym boxie CPA i dolocie w SB miałem 10,4

pisałem o dwóch oddzielnych kwestiach:
o swoim 45 amg z boxem.
a o skrzyni gównianej w 250 wiem bo mam ją w drugim aucie żony pod domem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Fri, 21 Oct 2016 - 18:17
Post #186


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(gucior @ Fri, 21 Oct 2016 - 15:04) *
1) rozmowa jest o boxach a nie o DP które zawsze w TTC są bardziej błyszczące smile.gif
2) funt spadł bardzo wyraźnie i cena GB boxów jest taka jak piszesz właśnie, zresztą można i trzeba negocjować aby właśnie nie przepłacać.
3) warto wziąć pod rozwagę GB rynek bo wiedzę mają i przecierali te szlaki a development box'ów również trwa tam nieprzerwanie
4) z czasami ktoś się wyraźnie jebnął i myślę, że zamiast 11,2 powinno być 14,2 w najlepwzym wypadku


pisałem o dwóch oddzielnych kwestiach:
o swoim 45 amg z boxem.
a o skrzyni gównianej w 250 wiem bo mam ją w drugim aucie żony pod domem

Odp1) Nikt nie napisał o dp z TTC bo jest jeszcze w PL MG Motorsport i też ogarniaja ten temat.
Chociaż masz rację te od TTC błyszczą jak psu jajca smile.gif
Odp2) Masz pełną racje.
Odp3)To prawda sprzedają boxy ale weź pod uwagę ile zeszli z pierwotnej ceny.Jest tutaj taki jeden który kupił od nich boxa bez żadnych negocjacji na samym początku kiedy cena zabijała.Co ważne box wyleciał bardzo szybko i na ten moment jest soft. Dodam że chciałem umówić Was z ekipy Warszawskiej na konfrontacje z moim kolegą na stage 2 I nikt nie był chętny podstawić się do sparingu.
Odp4)Takie spece napewno nie popełniają tego typu błędów tylko poprostu liczą na dużą niewiedzę klienta i myślę że ich czasy są "łykane" dość mocno na całym globie,przez co sprzedaż rośnie.
Najlepszym przykładem jest ich PR odnośnie st.2 ma być 450 a tak naprawdę wychodzi ok. 430hp ,trwało to chwile i teraz zmienili na FB ze jednak ich pakiet daje ok 430hp. Zresztą prawda jest taka że konkurencja wcale nie jest lepsza jeśli chodzi o wyścig more HP & Nm. Sam wiem po sobie że wszystko trzeba samemu przetestować i nie dać się zrobić w balona.
Dodam że miałem u siebie w CLA już moduł od CPA ,Speedbuster i pewnie przetestuje Racechip bo mam opcje wypożyczenia od kolegi.Bardzo chętnie przetestowałbym Rebellion'a ale nie mam takiej możliwości.


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
circoloco
post Sat, 22 Oct 2016 - 08:09
Post #187


User
Dołączył: Mon, 10 October 2016
Skąd: W-wa





CYTAT(micky @ Thu, 20 Oct 2016 - 22:07) *
Dokładnie tak cena w DE to 999€
Rozmawiałem z producentem w PL i cena u nas jest promocyjna na rozgrzewkę dla rozwoju firmy.

Ale wiecznie taka cena nie będzie więc póki co warto brać te moduły od nich w promocji bo są całkiem niezłe.



mówicie, że ten speedbooster z ich strony za 999 EUR to ten sam co na allegro za 2400 PLN ??
Jeśli tak to biorę chyba ten...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Sat, 22 Oct 2016 - 08:50
Post #188


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(circoloco @ Sat, 22 Oct 2016 - 08:09) *
mówicie, że ten speedbooster z ich strony za 999 EUR to ten sam co na allegro za 2400 PLN ??
Jeśli tak to biorę chyba ten...

Dokładnie tak. Sprawdziliśmy go na trzech CLA 45 i spełnia oczekiwania.


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
circoloco
post Sat, 22 Oct 2016 - 09:03
Post #189


User
Dołączył: Mon, 10 October 2016
Skąd: W-wa





może ktoś chętny....

http://allegro.pl/racechip-box-mercedes-a4...6572847408.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_nicram100_*
post Sat, 22 Oct 2016 - 11:36
Post #190









ten race chip jest 3 kanałowy? masz stage 2? czy tylko dolot? Bo jak masz tylko dolot to nei poczujesz żadnej różnicy pomiędzy boxami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Sat, 22 Oct 2016 - 11:46
Post #191


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





Racechip ULTIMATE jest trzy kanałowy i działa w pełni z customowym dp.
Nawet wiem kto go sprzedaje smile.gif Fajny prais wiec warto.


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
circoloco
post Sat, 22 Oct 2016 - 15:26
Post #192


User
Dołączył: Mon, 10 October 2016
Skąd: W-wa





Ku... jest troche tych chipów na rynku. Ceny też różne od podstawowego CPA za 299 EUR do Preformaster za 2999 EUR.... Najbardziej na przekonuje mnie CPA PowerBox Ultra za 399 EUR. Te 401KM mi w zupełności wystarczy ale...

Może jednak coś jest w tej cenie ... ? Tampon R czy Focus RS też nieźle jeżdżą ale Mercedesem nigdy nie będą...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_nicram100_*
post Sat, 22 Oct 2016 - 21:09
Post #193









CPA z pilotem za 1300 ci sprzedam tongue.gif na stage 1 nie ma różnicy z innymi boxami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
circoloco
post Sat, 22 Oct 2016 - 22:03
Post #194


User
Dołączył: Mon, 10 October 2016
Skąd: W-wa





CYTAT(nicram100 @ Sat, 22 Oct 2016 - 21:09) *
CPA z pilotem za 1300 ci sprzedam tongue.gif na stage 1 nie ma różnicy z innymi boxami


a który masz?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Spoon-1
post Sun, 23 Oct 2016 - 17:13
Post #195


Rookie
Dołączył: Sun, 31 August 2008





CYTAT(circoloco @ Sat, 22 Oct 2016 - 22:03) *
a który masz?

skoro z pilotem to ... nitro
cpa robi tylko do przedlifta 360ps
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piotor
post Mon, 24 Oct 2016 - 21:14
Post #196


Frequent User
Dołączył: Wed, 21 October 2015
Skąd: Warszawa





Skoro ożywił się ostatnio temat box'ów to mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub opinie dotyczące tego produktu:
https://www.remus.eu/remus-powerizer-for-me...-hp-4matic.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Drzewo
post Mon, 24 Oct 2016 - 22:12
Post #197


Super User
Dołączył: Thu, 19 April 2007





QUOTE (circoloco @ Thu, 20 Oct 2016 - 22:06) *
na ich stronie jest 999 EUR



Michał ma rację, trzeba szukać bliżej, a nie w de

http://speed-buster.pl/chiptuning-box-merc...km-p-11404.html


Cena na polski rynek, jest inna niż w de. Należy tylko się cieszyć wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Fri, 28 Oct 2016 - 12:20
Post #198


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(Drzewo @ Mon, 24 Oct 2016 - 22:12) *
Michał ma rację, trzeba szukać bliżej, a nie w de

http://speed-buster.pl/chiptuning-box-merc...km-p-11404.html


Cena na polski rynek, jest inna niż w de. Należy tylko się cieszyć wink.gif

Dokładnie tak Konrad smile.gif


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rozwad
post Mon, 31 Oct 2016 - 08:01
Post #199


Rookie
Dołączył: Sat, 05 July 2014





Auto odebrane więc czas na mody smile.gif
Planuję taki secik:
-dolot AMS
-BOX Speedbuster 4 kanałowy
-DP decat

I teraz pytanie do Was, bo czytałem że kilka osób ma taki setup. Jak się zachowuje afr przy boxach (wcześniej zawsze robiłem programy i tam kłopotu nie było), czy speedbuster przestawia limiter prędkości? No i co z ostatnią sondą? Wyskakują błędy czy box to ogarnia? Co do samego DP to co polecacie? Widziałem gdzieś AMS, czy skłaniać się ku polskim firmom? W Meganie mam pełny wydech MG i sobie chwalę, DP tez robiony w pl.

Pytanie z innej beczki. Co z IC, czy ten wodny wyrabia czy trzeba coś planować? I jak jest ze skrzynią, wiem, że w dsg zmieniają program, czy u nas też się coś zmienia?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
micky
post Mon, 31 Oct 2016 - 11:18
Post #200


Super User
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(Rozwad @ Mon, 31 Oct 2016 - 08:01) *
Auto odebrane więc czas na mody smile.gif
Planuję taki secik:
-dolot AMS
-BOX Speedbuster 4 kanałowy
-DP decat

I teraz pytanie do Was, bo czytałem że kilka osób ma taki setup. Jak się zachowuje afr przy boxach (wcześniej zawsze robiłem programy i tam kłopotu nie było), czy speedbuster przestawia limiter prędkości? No i co z ostatnią sondą? Wyskakują błędy czy box to ogarnia? Co do samego DP to co polecacie? Widziałem gdzieś AMS, czy skłaniać się ku polskim firmom? W Meganie mam pełny wydech MG i sobie chwalę, DP tez robiony w pl.

Pytanie z innej beczki. Co z IC, czy ten wodny wyrabia czy trzeba coś planować? I jak jest ze skrzynią, wiem, że w dsg zmieniają program, czy u nas też się coś zmienia?

Ja miałem taki secik u siebie.
AFR sprawdzony podobny do serii wiec nie masz się co martwić .Limiter niestety zostaje seryjny. Jesli chodzi o sondę będziesz potrzebował tulejki z dławikiem o specjalnych wymiarach żeby nie palił się check engine. Jesli chodzi o dp ja miałem od TTC z Krakowa ale MG Motorsport tez ogarniaja ten temat.
Jeśli chodzi o IC to ten frontowy średnio wyrabia w lecie i musisz już powoli myśleć o jego wymianie.
Ogólnie setup sprawdzony w tym wozie i daje naprawdę fajne przyrosty. Program do skrzyni na ten moment ogarnia tylko Rebellion, wiec z tym tematem uderzaj do nich.


--------------------
CLA 45 AMG stage 2 Performance Package
_https://m.facebook.com/MercedesCLA45
M5 F10 710/900 było
GTR MY17 jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 11:11