Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Chromowanie plastików, renowacja emblematów, gdzie ?
marcinm
post Thu, 01 Sep 2016 - 13:38
Post #1


Super User
Dołączył: Tue, 17 July 2007





Jak w temacie.

Poszukuję osoby/firmy, która będzie w stanie odtworzyć chrom na plastikowych emblematach.

Technologię znam, wiem co i jak, niestety wszystkie firmy zajmujące się tym robią masówkę/produkcję, a niestety nie mam palety emblematów, tylko kilka.

Miło byłoby, gdyby osoba/firma była odpowiedzialna: dość mam magików-bajkopisarzy, ludzi, którym czas płynie inaczej (termin realizacji jest max 3 tygodnie) jak również nie chciałbym, żeby po pół roku proszenia okazało się, że ktoś nie miał czasu, a emblematy zginęły (jeden jest już nieosiągalny, więc w razie zgubienia/popsucia strata nie do pokrycia).

Z góry dziękuję za wszelkie namiary.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 01 Sep 2016 - 13:38
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
wymiot
post Thu, 01 Sep 2016 - 15:39
Post #2


Frequent User
Dołączył: Sat, 23 March 2013





TK ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EssiRS
post Fri, 09 Sep 2016 - 17:45
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Tue, 04 October 2005
Skąd: Warszawa





Wg mnie celować trzeba do firm zajmujących się renowacją odbłyśników reflektorów.


--------------------
Warner R4 180KM 380kg, Łódź 56,3, Rozeta Wróbla 1:09,72
Mercedes w202 C230 m111 Turbo 405KM 550Nm 1150kg Poznań 1:44.8 (bez aero)
Mercedes R129 SL500 M119, 6-manual, AMG 8 tłoczków 360mm, ET 13:382, Poznań 1:55
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinm
post Fri, 09 Sep 2016 - 19:41
Post #4


Super User
Dołączył: Tue, 17 July 2007





Ale mnie nie chodzi o metalizację próżniową, bo to robią na co drugim rogu, tylko o chromowanie takie, jak w przypadku fabrycznych wyrobów.

Proces wygląda tak, że najpierw się starą powłokę czyści, później miedziuje i dopiero na to chrom.

Wydzwoniłem już chyba wszystkie firmy, które się tym zajmują, jednak żadna nie robi detalu. Każdy by od razu chciał paletę albo choć z tysiąc sztuk.

Jest jedna firma, która robi detal i dokładnie tak, jak chciałbym, ale cena jest zaporowa (200/znaczek 4x6cm). Zważając na to, że chciałbym oddać 5 znaczków to robi się dramat, zwłaszcza, że tylko jeden jest kluczowy, po pozostałe 4 mogę dostać nowe z oryginału po 70-90zł/szt.

Robienie jednego nie ma większego sensu ze względu na odcień. I koło się zamyka.

Jeśli nic/nikt się nie znajdzie, to oddam wszystkie do metalizacji + bezbarwny i zobaczymy ile to wytrzyma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hubanek
post Tue, 11 Oct 2016 - 09:25
Post #5


Super User
Dołączył: Sun, 01 October 2006
Skąd: Wwa / Octane Squad ;)





https://www.facebook.com/wrapcollabo/?fref=ts


--------------------
WWW.PROCUSTOM.PL
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 00:24