Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> A6 C5 2.7T 2004 rok remont auta u kogo?
rioanri
post Mon, 27 Nov 2017 - 19:28
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 05 January 2016





Witam

Kupiłem jakiś czas temu A6 C5 z 2004 roku 2.7t w tiptronicu. Poszukuję kogoś kto podjałby się remontu tego auta mechanicznie. W aucie wymieniłem już całe zawieszenie, oleje, filtry, zrobiłem z grubsza blacharkę, założyłem nową instalację gazową. Znacie kogoś kto podjąłby się sprawdzenia szczelności układu dolotowego wraz z intercoolerami, sprawdzenie doładowania, instalacji elektrycznej, wywalenie katów i pre katów i korektą sofu pod gaz?

Pytanie z innej beczki: Czy wiecie może ile wytrzymuje tiptronic w tym aucie po programie? Ile to może być Nm i HP?

Poszukuję kogoś kto zrobi to dobrze nie na odwal się.

Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 27 Nov 2017 - 19:28
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mis
post Mon, 27 Nov 2017 - 19:50
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Mocowo nie ma problemów nawet przy 350KM, moment 420Nm nie niszczy tej skrzyni, nie dopiernicza się z tego z samego dołu i robi w miarę płaski niut. Pod LPG polecam wyłączyć termopary i korekcję po EGT, żeby zawsze na WOT był ten sam AFR przy danych rpm. Na przykład tak można to zrobić na PB95:


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rioanri
post Tue, 28 Nov 2017 - 00:14
Post #3


Rookie
Dołączył: Tue, 05 January 2016





Super wiadomość! Dzięki za odpowiedz. Zapomniałem dodać że skrzynia biegów od jakiegoś czasu zaczęła się pocić. Porzebuję ją też przy okazji uszczelnić, wymienić olej i filtr bo nie wiem czy wcześniej ktoś to robił (niby auto ze Szwajcarii), ale nic nie wiadomo. Pytanie czy jest ktoś kto by się tego wszystkiego podjął???

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Tue, 28 Nov 2017 - 11:51
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Trzeba pytać o kogoś, kto nie boi się mechaniki w 2,7bit. Ja na przykład tylko stroję, więc nie zrobię mechaniki.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 23:52