Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Rwd lub 4x4 lpg 4drzwi do 20tys.zł.
bird13
post Thu, 18 Oct 2018 - 22:53
Post #1


User
Dołączył: Sat, 14 June 2014





Potrzebuję zmienić samochód żonie, dotychczas impreza GC 2.0 na coś w podobnym gabarycie ale cichsze w trasie
Rocznik obojętny aby nie gniło
Silnik pod lpg
4x4 lub rwd
wózek w bagażniku
Cena 20tys.zł. na sam zakup.

Żona najmilej wspomina e30 , jeździ subaru a podoba jej się bmw serii 1
Jazda głównie małe miasto z dzieckiem też małym i raz/dwa razy w miesiącu trasa 700km w obie strony.
Subaru jest świetne w zimie ale twarde i głośne w trasie,potrzeba czegoś co mniej zmęczy.
Ja obracam się w starszej motoryzacji i nie ogarniam rynku.

Bmw 1 jaki silnik żeby to jechało i było w miarę bezawaryjne ,może bmw 3 e90 ? to samo pytanie jaki silnik?
Kupił bym jej Lexusa ls400 ale nie ten gabaryt .
Wszelkie propozycje mile widziane,szalone także, lubimy samochody i lubimy ich używać.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 18 Oct 2018 - 22:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
M4C13K
post Fri, 19 Oct 2018 - 08:40
Post #2


Super User
Dołączył: Thu, 30 June 2011
Skąd: PO





Ja mialem 120d (wiem, ze diesel odpada) i to było naprawdę super auto. W trasie wzgeldnie cicho przy autostradowych predkosciach, można trafić z super wyposażeniem jak na ta klasę, prowadziło się genialnie. Natomiast to auto jest strasznie małe, z drugiej strony jesli dziecko jezdzi z przodu w foteliku i zlozysz tylna kanapę to wejdzie naprawde sporo. Wozek imo bez problemu. Tylko nie wiem gdzie tam mialaby wejsc butla do lpg. 120i ma chyba 6 garow i powinno fajnie smigac z gazem, tylko z tego co pamietam to tam chyba nawet wneki na zapasowke nie ma;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeddyBear
post Fri, 19 Oct 2018 - 13:55
Post #3


Super User
Dołączył: Wed, 24 December 2008





W serii 1 nie ma innej opcji niż żeby butla była w bagażniku i tym sposobem nie masz bagażnika. Już lepiej E90 bo tam, że magicy jakoś podwieszają bo butle poszerzając tą wanienkę w bagażniku, ale rzeźba też już jest niezła z tego. Nie lepiej jakieś Legacy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bird13
post Sat, 20 Oct 2018 - 05:31
Post #4


User
Dołączył: Sat, 14 June 2014





CYTAT(TeddyBear @ Fri, 19 Oct 2018 - 13:55) *
W serii 1 nie ma innej opcji niż żeby butla była w bagażniku i tym sposobem nie masz bagażnika. Już lepiej E90 bo tam, że magicy jakoś podwieszają bo butle poszerzając tą wanienkę w bagażniku, ale rzeźba też już jest niezła z tego. Nie lepiej jakieś Legacy.


Legacy nie,lepiej impreza hawkeye w kombi.Nie licząc tylnych świateł wygląda dobrze.
Zacznę od jazdy próbnej 116i lpg ,zobaczymy co żona powie .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 17:27