Shoutbox 0 nowych PW 



173 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts  
9 rvw 1 940 Dzisiaj, 17:32
Ostatni post: Jymi5
No new  
6 683 matik 2 295 869 Monday, 10 December 2018 - 14:11
Ostatni post: rdk_dmx
No New Posts  
11 kris309 1 071 Sunday, 09 December 2018 - 18:43
Ostatni post: kris309
No New Posts  
0 Bartek89032 129 Saturday, 08 December 2018 - 23:44
Ostatni post: Bartek89032
No new  
21 lukas313 2 522 Wednesday, 05 December 2018 - 20:45
Ostatni post: rumianko
No new  
661 sadam55 168 449 Sunday, 02 December 2018 - 02:23
Ostatni post: tomek 1980
No new  
16 dualfuel 1 042 Wednesday, 28 November 2018 - 22:06
Ostatni post: dualfuel
No New Posts  
A6 C6 3.0 TDI BMK logi
Analiza logów
0 Gratkowski. 270 Monday, 26 November 2018 - 23:58
Ostatni post: Gratkowski.
No new  
38 adam16v 6 860 Monday, 26 November 2018 - 13:43
Ostatni post: beresit
No New Posts  
2.0 CR CFJA z DQ250
Launch control
1 bolus1 410 Saturday, 24 November 2018 - 22:13
Ostatni post: 16vg60
No New Posts  
VW T5 2.5TDi AXE.
Czy ktoś zmieniał na inny silnik?
0 Misior 329 Wednesday, 21 November 2018 - 18:28
Ostatni post: Misior
No new  
Soft w Renault 2.0dci kto ogarnie....  * 12
praktycznie nikt nie chce się tego tknąć...
21 dkosowa1 2 238 Wednesday, 07 November 2018 - 09:30
Ostatni post: Cieniu
No New Posts  
0 yotomeczek 489 Thursday, 25 October 2018 - 20:41
Ostatni post: yotomeczek
No new  
145 JohnyOne 31 768 Monday, 22 October 2018 - 20:54
Ostatni post: foxx
No new  
19 Michale76 1 251 Wednesday, 17 October 2018 - 18:06
Ostatni post: Michale76
No New Posts  
6 emtees 1 583 Thursday, 04 October 2018 - 17:20
Ostatni post: Lysy
No New Posts  
swap silnika
e60 swap z 530d na 535d
10 ddery 1 685 Saturday, 29 September 2018 - 19:09
Ostatni post: Cieniu
No New Posts  
1 ultraspool 573 Saturday, 29 September 2018 - 09:23
Ostatni post: wujek_
No New Posts  
6 przemir 1 051 Tuesday, 25 September 2018 - 09:19
Ostatni post: Cieniu
No New Posts  
4 dive_popo 905 Thursday, 20 September 2018 - 09:59
Ostatni post: dive_popo
No New Posts  
Wymiana rozrządu w afn
Czy wymieniać dolne kółko i śrubę?
7 tvn 944 Tuesday, 18 September 2018 - 21:26
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
Volvo V40 D4 2.0d 190KM
Podatność na tuning, problemy z silnikiem, autem itp?
1 Tominator 775 Thursday, 13 September 2018 - 12:39
Ostatni post: KIVI
No New Posts  
Kąt synchronizacji 2.0tdi 16v BMN
problem w ustawieniu
4 suzzi 816 Tuesday, 11 September 2018 - 22:24
Ostatni post: Cieniu
No new  
18 hexx #2 2 402 Friday, 07 September 2018 - 23:05
Ostatni post: arek-lin
No new  
25 anwi 3 031 Friday, 07 September 2018 - 22:55
Ostatni post: damianz
No New Posts  
1,9 AWX problem
czyli przy doładowaniu za kazdym razem jakby palił gumę....
8 *Pinio 1 313 Thursday, 06 September 2018 - 06:00
Ostatni post: Booxter
No New Posts  
0 kiler313 680 Monday, 03 September 2018 - 07:08
Ostatni post: kiler313
No new  
Volvo D4 vs D5
2016+ różnice
16 Piki 5 898 Tuesday, 21 August 2018 - 15:11
Ostatni post: pawel934
No New Posts  
3 mango. 1 323 Monday, 20 August 2018 - 21:20
Ostatni post: wujek_
No new  
40 cowboy 11 649 Friday, 17 August 2018 - 10:24
Ostatni post: Jarol
173 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 12 December 2018 - 18:05