Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Uwaga OSZUST - opony.inowroclaw.pl lub mopony.pl
sylt
post Mon, 04 Jan 2016 - 21:17
Post #1


User
Dołączył: Tue, 03 February 2004
Skąd: Nürburgring





Chciałem przestrzec wszystkich przed zakupem opon ze sklepu www.opony.inowroclaw.pl i mopony.pl Obie strony to to samo, właściciel Łukasz Ciszak z Inowrocławia lub Janikowa.
Kiedyś brałem od nich Yokohamy Advany AD08 i wszystko było ok, cena dobra, szybka wysyłka, FV.. W grudniu zamówiłem Yokohamy zimówki i tyle, zero opon, zero kontaktu. Zacząłem szukać co i jak i się okazuje ze gość nie wysyła opon, jak się go postraszyło Policją oddawał kasę niektórym. Ostatnio nawet Policja nie robi na nim wrażenia bo po prostu nie ma z nim kontaktu. Po rozmowie z innymi oszukanymi ponoć na komisariacie w Janikowie gdzie jest siedziba jest znany z oszustw. Sprawę dziś zgłosiłem na Policje. Przestrzegam jeszcze raz.

Na innym forum znalazłem post z lipca 2014 tez o tej firmie"Krótko mówiąc osoba nieuczciwa, firma ewidentnie składa się z jednej osoby, która zamawia stare opony z hurtowni dopiero po otrzymaniu wpłaty. Czyli nie ma szans na "wysyłkę w 24h", jeśli w ogóle do niej dojdzie."

pozdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 04 Jan 2016 - 21:17
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
K@mill
post Tue, 05 Jan 2016 - 09:59
Post #2


Frequent User
Dołączył: Sat, 28 October 2006
Skąd: Wa-wa





Zamówiłem u nich opony, na szczęście z pobraniem bo miałem lekkie podejrzenia, gdyż nigdy u nich nie kupowałem.
Opony oczywiście nie doszły, 0 kontaktu i odpowiedzi.
Komentarze które później znalazłem w internecie na ich temat były jak wyżej, że oszukał sporo osób.


--------------------
e36 328i - Poznań 1.49
Race4Fun.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arkglo
post Thu, 25 Feb 2016 - 12:50
Post #3


eMpowered
Dołączył: Sun, 21 February 2016





sylt, mnie też typ okantował. Wysłałem Ci wiadomość na priv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kiniu
post Thu, 03 Mar 2016 - 21:21
Post #4


eMpowered
Dołączył: Thu, 03 March 2016





witaj mnie też nabił w butelkę
rok temu kupiłem hankoki i wszystko było o.k.
w styczniu 2016 kupiłem opony do busa, zapłaciłem i na tym kontakt się urwał , dodzwoniłem się jeden raz na tel.kom.podany na jednej z jego stron to bezczelnie się wyśmiał i tyle.
Na razie zgłosiłem sprawę na policję i czekam bo tylko tyle mogę zrobić
dziś zauważyłem że sklep internetowy znikną z internetu
PRZESTRZEGAM INNYCH
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arkglo
post Thu, 03 Mar 2016 - 21:49
Post #5


eMpowered
Dołączył: Sun, 21 February 2016





Dziś zadzwoniłem na posterunek Policji w Janikowie. Pani policjantka oznajmiła mi, że prowadzi już kilka spraw dotyczących pana Łukasza, ale ta osoba zwinęła swój interes w samym Janikowie już jakiś czas temu i obecnie mieszka w Inowrocławiu. Dowiedziałem się, że postępowania w tej sprawie prowadzi nie tylko jednostka Policji w Janikowie, ale też jednostki z innych miast. Jutro zgłaszam mój przypadek na Policji u siebie. Wezwanie do zapłaty, które wysłałem do Janikowa wróciło z adnotacją, że firma nie działa pod tym adresem już od ponad roku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylt
post Fri, 04 Mar 2016 - 08:25
Post #6


User
Dołączył: Tue, 03 February 2004
Skąd: Nürburgring





Do mnie tez wczoraj wrocil list ze zwrotką, jeszcze ze musze doplacic 2,30 za to ze caly list wrócił. Nie ma tu nikogo na forum z Inowroclawia kto kojarzy tego gnoja i co sie z nim dzieje?? Łukasz Ciszak, wysoki szczupły, do niedawna mial swoj profil na FB ale zlikwidował, miał zdjecie z masce do nurkowania jako glowne a w galeri zdjecia z Egiptu chyba. Sa inne osoby na FB o nazwisku Ciszak z Janikowa , nie wiem czy to rodzina dalsza czy blizsza. Pisalem do nich ale cisza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tiicc
post Fri, 19 Aug 2016 - 01:34
Post #7


eMpowered
Dołączył: Fri, 19 August 2016





Panowie szukajcie w Inowrocławiu pani Magdaleny Drozdenko. To jego kobieta. Podobno razem z nim działa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HMP_inc
post Fri, 19 Aug 2016 - 18:23
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Sun, 11 June 2006
Skąd: LU





Nie chce Was podburzać, ale kiedyś miałem podobną sprawę (kilka stówek w plecy) i zakończyła się umorzeniem... Mimo iż gość był podany jak na tacy, oszukał setki osób i znane były jego publiczne personalia. W PL prawo chroni złodzieja, a nie poszkodowanego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Auren
post Tue, 23 Aug 2016 - 08:33
Post #9


Rookie
Dołączył: Tue, 23 August 2011
Skąd: Warszawa





Dzięki za ostrzeżenie na przyszłość.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylt
post Thu, 25 Aug 2016 - 21:27
Post #10


User
Dołączył: Tue, 03 February 2004
Skąd: Nürburgring





Miesiąc temu dostałem pismo z Policji ze zajęli mu komputer, dyski i inne. Niedawno z prokuratury ze wpłynął akt oskarżenia przeciwko panu Łukaszowi Ciszakowi.
Czekam co dalej. Strony wwww juz dawno zawieszone.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tiicc
post Thu, 05 Apr 2018 - 17:26
Post #11


eMpowered
Dołączył: Fri, 19 August 2016





Wczoraj dostałem informacje że pana Łukasza już mają a panią Magdalenę poszukują. Pewnie się ukrywa skoro tyle czasu mineło od sprawy i jeszcze jej nie mają. Kwestia czasu panowie. Cierpliwości.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylt
post Thu, 05 Apr 2018 - 20:51
Post #12


User
Dołączył: Tue, 03 February 2004
Skąd: Nürburgring





Ktoś chyba śledzi te posty smile.gif bo godzinę po tym ze "siedzi a dziewczynę szukają" odezwał się do mnie na FB ów Łukasz Ciszak! Po ponad 2 latach nagle na messengerze znalazł moje posty.

Zacytuje bo ręce opadają:
"Przepraszam za tą sytuację. Gwarantuję że oddam. Oszukała mnie księgowa i Pana pieniądze zabrał Urząd Skarbowy. Niestety ja za to odpowiadam i jak tylko skończę odsiadywać swój wyrok oddam Pana pieniądze. Jeszcze raz przepraszam."

Spytałem kiedy odda?

"Za około 4 lata. Przykro mi ale nie był Pan sam. Większość osób otrzymała już pieniążki. Niestety z wiezienia nie mam możliwości spłaty.
Jeżeli uda mi się wcześniej wyjść oddam wcześniej. Proszę się nie martwić. Odzyska Pan pieniążki."


Dodam ze sprawa w sadzie we Wrocławiu odbyła się w maju 2017r. Ostatnio zapytałem co się dzieje dalej, to odpisali ze sprawa czeka na uprawomocnienie czyli poszło odwołanie...ehh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Thu, 05 Apr 2018 - 20:56
Post #13


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





jak ktoś mówi "pieniążki" to od razu jest u mnie spalony.


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Fri, 06 Apr 2018 - 07:49
Post #14


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





Typ pisze do Ciebie z więzienia na fb?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Fri, 06 Apr 2018 - 07:55
Post #15


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





Moze w Norwegii siedzi wink.gif


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylt
post Fri, 06 Apr 2018 - 08:09
Post #16


User
Dołączył: Tue, 03 February 2004
Skąd: Nürburgring





Tez spytałem jakim cudem na komórkę i FB w więzieniu, a on że jest na przepustce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Fri, 06 Apr 2018 - 08:36
Post #17


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





z wiezienia nie ma możliwości spłaty ale wychodzi na przepustki i ma możliwość pieprzenia na fejsie i przez komóre smile.gif. Spoko.
Obawiam się że twoje "pieniążki" są w "czarnej dupce".



--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Fri, 06 Apr 2018 - 08:46
Post #18


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





Czekajcie, czegoś tu mocno nie czaje. Ktoś dostaje info że pana Łukasza już mają. Domniemam, że dostaje info od policji. A typ kręci wała, że siedzi i jest na przepustce?! Wypuścili go po paru godzinach na przepustkę? biggrin.gif Norwegia się nie umywa biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
QbaqBA
post Fri, 06 Apr 2018 - 11:51
Post #19


Super User
Dołączył: Sat, 10 May 2008
Skąd: inąd





Jeżeli dopiero co "go mają", to zanim zacznie cokolwiek odsiadywać jeszcze sporo wody w Smródce upłynie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bee
post Tue, 26 Jun 2018 - 22:04
Post #20


eMpowered
Dołączył: Tue, 26 June 2018
Skąd: Lbn





Cześć, czy ktoś z Was wie, który komornik prowadzi tą sprawę?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 01:28