Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> PEUGEOT 207 RC opinie
matusz5
post Wed, 15 Jun 2011 - 20:01
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 27 August 2008





Witam
Jak w temacie dość mocno zastanawiam się nad zakupem PEUGEOT 207 RC. Czy może jest tu ktoś kto takim samochodem jeździł? Jakieś opinie? jak sie prowadzi, jak przyspiesza. Ewentualne wady. Generalnie czy jest doś szybkie auto czy tylko LANS?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 15 Jun 2011 - 20:01
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Lubczan
post Wed, 15 Jun 2011 - 23:38
Post #2


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 August 2007
Skąd: Częstochowa





CYTAT
PEUGEOT 207


CYTAT
LANS


rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vasquez
post Thu, 16 Jun 2011 - 08:07
Post #3


Super User
Dołączył: Wed, 15 July 2009





kolego a czy 206 rc niebylby lepszym rozwiazaniem? 2.0 177 koni to nie 1.6 150 biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_toivias_*
post Thu, 16 Jun 2011 - 09:09
Post #4









207 rc ma 175km.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MiC_street
post Thu, 16 Jun 2011 - 09:23
Post #5


Frequent User
Dołączył: Thu, 28 January 2010
Skąd: Kraków





dodatkowo ja osobiście nie znam żadnego 206 RC które jeździ jak na papierze tongue.gif
wiem, że autor tematu nie pytał o inne opcję, ale ja osobiście idąc po francusku pomyślałbym o clio sport.
Przepraszam jeżeli zacząłem dyskusję o tym co wybrać zamiast 207RC, więc od razu ją zakończę ---> bierz BMW biggrin.gif


--------------------
MX-5 - track
E55 AMG - daily
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matusz5
post Sun, 19 Jun 2011 - 12:24
Post #6


Rookie
Dołączył: Wed, 27 August 2008





generalnie to chciałbym auto z silnikiem z doładowaniem. Coś co fajnie pośmiga na zakrętach nie skompromituje sie na torze ale przede wszystkim codziennie dowiezie mnie do pracy. długo myślałem na Clio ale to auto ma być ze sprężarka. Niestety budżet nie jest za wielki wiec na subaru czy evo nie mogę sobie pozwolić. Ważnym aspektem jest rocznik, nie chce auta starszego jak 2006 2007. Myślałem jeszcze o focusie II st, jest trochę droższy ale jeśli jeździ znacznie lepiej to może lepiej dołożyć parę złotych?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dobrus
post Sun, 19 Jun 2011 - 12:50
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Sun, 20 July 2008





lepiej dołożyć
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sun, 19 Jun 2011 - 13:41
Post #8


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



a jeszcze lepiej dołożyć do golfa r/ ew. poczekać na beetla r


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_toivias_*
post Sun, 19 Jun 2011 - 13:59
Post #9









a ja nie widzę innej opcji niż BMW -> MCS, tylko nie wiem jak z budżetem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Sun, 19 Jun 2011 - 20:01
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



bardzo dobrze jezdzi ta 207, zwinna w zakrętach, silniczek nie za głośny i ładnie brzmi, bez ociągania zabiera się do roboty juz od ok 2 tys obr żeby od 4 ciągnąć jeszcze fajniej i może to dla niektórych ważne nie pali kosmicznych ilości paliwa, bym nawet powiedział że są to aptekarskie dawki zważywszy co jest pod nogą. Jeżeli chodzi o wykończenie w środku to od 206 dzielą go lata świetlne (oprócz foteli które w 206 RC są genialne).
Najlepsze przyspieszenie zmierzone za pomocą Gtech Pro RR to 6.87s czyli całkiem nieżle.

Nie każdemu musi się podobać kuchenny zegar na środku deski jak w MCS i wręcz znikoma ilość miejsca z tyłu. Nie każdy też może pozwolić sobie na pałowanie silnika powyżej 4 tys żeby zaczął jechać jak Clio (choć uważam że to świetne auto i jeżeli chodzi o sportowe doznania być może nawet najlepsze w swojej klasie i nie tylko ).


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matusz5
post Tue, 21 Jun 2011 - 23:15
Post #11


Rookie
Dołączył: Wed, 27 August 2008





no ja chyba jednak zdecyduje sie na tego RC smile.gif MCS raczej odpada nie mogę znaleźć nic interesującego do 45tyś (proszę pamietać o roczniku smile.gif )
dobra teraż do rzeczy czy jest jakaś instytucja zajmują sie modyfikacjami takich samochodów jak 207 rc? da sie z tego jeszcze coś wycisnąć? samochód musi tez pozostać w pełni funkcjonalny (bezawaryjny)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paweleczek666
post Wed, 22 Jun 2011 - 18:03
Post #12


User
Dołączył: Sun, 03 January 2010





swego czasu poszukiwalem, tak jak ty, czegos malego z doladowaniem,... ostatecznie rozwazalem miedzy 207 rc a corsa opc..
jechalem dwoma 207 rc.. i zaden pod wzgledem doznan, odczuc, nie szedl tak jak corsa opc, ktora ostatecznie wybralem,
jezeli chodzi o wyglad, to corsa miażdży peugeot'a... jest tez duzo modow do corsy ktore mozna sobie z Anglii sprowadzic - procz wydechu, dolotu, intercoolera, jest opcja takze wiekszego turbo, zmiany bebechow silnika, i zrobienia z tych 192 koni powyzej 300stu..
Wstęp jest duuzo lepszy niz peugeot, nie zastanawialbym sie, choc pewnie na oku masz juz jakiegos RC'ka upatrzonego?
Przejedź się nim, zobacz jakie wrażenia zostaną, spróbuj także corsy moze i wtedy zdecyduj;)
Pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matusz5
post Wed, 22 Jun 2011 - 22:59
Post #13


Rookie
Dołączył: Wed, 27 August 2008





no właśnie w 207 martwi mnie mała dostępność (w polsce) modyfikacji. Ciężko o indywidualne strojenie, jakieś gotowe wsady maja niektóre firmy a innych rzeczy jak dolot IC czy wydech to nawet śladowych informacji nie znalazłem. W polsce corsa OPC też strasznie niszowe auto i nie ma tego za duzu na rynku wtórny. druga sprawa to postawiłem raz w życiu poczuć odrobinę komfortu i auto musi mieć automatyczna klime, w OPC chyba z tym ciezko?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
czesław
post Thu, 23 Jun 2011 - 01:21
Post #14


Forum Killer
Dołączył: Thu, 11 December 2008
Skąd: Na dole z lewej strony mapy





A to nie motor z MCS'a? Wydech to jaki problem?


--------------------
Mocy Dostarcza JETRONIK
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dkosowa1
post Thu, 23 Jun 2011 - 16:46
Post #15


Frequent User
Dołączył: Sat, 18 October 2003
Skąd: Kielce





mnie tezo ile wiadomo to silnik w tym peugeocie to to samo co 1.6T w MCS, a jest to motor podatny na mody. O ile dobrze pamietam do 207 podchodzi bez problemu cooler z ibizy cupry i spokojnie on wystarcza na moce grubo ponad 200km. U mnie w MCS gdzie wszystko jest totalna seria poza coolerem, po lajtowym sofcie mam 220km i 340nm.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
/Pablo
post Thu, 23 Jun 2011 - 17:16
Post #16


Rookie
Dołączył: Mon, 29 November 2010





Motor jest ten sam. P
owstał w fabrykach BMW przy współpracy z PSA.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paweleczek666
post Thu, 23 Jun 2011 - 22:21
Post #17


User
Dołączył: Sun, 03 January 2010





w opc nie ma problemu z automatyczna klima, sam posiadam, po prostu trzeba wybrac auto z dostepnych z tą opcją wink.gif
220 koni czy troche wiecej mocy w 1.6 psa ok, ale 300 koni w corsie juz robi robotę wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Czacza
post Tue, 28 Jun 2011 - 21:28
Post #18


Forum Killer
Dołączył: Mon, 22 March 2004
Skąd: Żory





Jaki zawias ma 207?? Francuska belka?? Jeśli tak, to zobacz jak skręca w porównaniu z Corsą. No chyba, że to bez znaczenia.


--------------------
Tire smoke and coffee. Breakfast of champions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Tue, 28 Jun 2011 - 22:22
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



no napewno corsa ma wielowahacz z tyłu ;-)
Jakoś Peugeot 205 GTi i 306 GTi6 maja te belki i do najgorzej skrecających nie należą ;-)
Clio Williams tez ma taka beleczke i też mu chyba niezle idzie ;-)


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
R6
post Mon, 04 Feb 2013 - 08:17
Post #20


Forum Killer
Dołączył: Mon, 05 February 2007





odkopie troszkę temat 207 rc - może natknę się na jakiegoś pasjonata peugeotów z wiedzą

- panowie znacie jakieś problemy tego silnika z rozrządem podobno "wyciąga" się łańcuch ? myślałem ze to się tyczy silnika citroena ale gdzieś natknąłem się na takie info o 207 rc

- skrzynia to podobno nie to w co w MCS bo w mini jest getrag a tu jakaś podobno 5 biegowa produkcji puga :/ ?prawda to ?

- jak wygląda sprawa z softem do tego auta ? tak jak w mini duży ic i można pod 220 podejsc ?

- turbo podobno jest na twin scroll ? zna ktoś producenta i oznaczenie tego turbo ?

- jak wyglada kwestia takiego peugeota na 400 mierzył ktoś czy to wogole 15.5 zrobi ?


--------------------
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:16