Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Focus RS mk3 kto napisze program?
TomekST
post Mon, 14 Jan 2019 - 21:39
Post #1


Frequent User
Dołączył: Sun, 03 March 2013





Czołem.


Szukam osoby, która napisze program do RSa działający według następującej rutyny:

1. detekcja zapięcia ręcznego
2. odłączenie tylnego napędu
3. zblokowanie tylnich kół za pomocą ABS
4. detekcja rozpięcia ręcznego
5. odblokowanie tylnich kół
6. załączenie tylniego napędu


Zapytanie bardzo poważne, za robotę godnie zapłacę.
Trochę dodatkowych istotnych informacji.

Taki produkt już istnieje i jest produkowany przez Ford Performance. Nazywa się Drift Stick (*) ale ma 3 minusy:

- działa tylko z Amerykańskim ECU
- działa tylko w trybie Drift Mode,
- używa swojego mikroprzełącznika i jest podłączony przewodem (od recznego do portu OBD).

(*) nie, nie jestem osobą, która kupiła oryginalnego Drift Sticka i chce go jakoś odpalić w swoim aucie. Projekt jest dużo poważniejszy.

Sam proces i stalacji Drift Sticka wyglada następująco:

- ściągnięcie programu do flashowania oryginalnego ECU
- zflashowanie ori ECU - proces odbywa się online - musi być podłączenie z serwerem Forda,
- podłączenie mikrokomputera do OBD,
- podłączenie przewodem mikrokomputera z mikroprzelacznikiem w łapie montowanej na oryginalnym ręcznym.

Oczywiście napisanie programu to jedno, pozostaje jeszcze kwestia wrzucenia go do mikro kompa ze złączem OBD, aby można było go łatwo podłączyć / odłączyć od złącza OBD.

Jestem w stanie dostarczyć oryginalny Drift Stick. Jak zajdzie potrzeba mogę tez podstawić amerykańskiego RSa.

Poważnie zainteresowane osoby proszę o kontakt Priv. W komentarzach liczę na sugestie do kogo najlepiej uderzyć w tym temacie.

Jeśli ten temat wylądował w złym miejscu na forum to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie na właściwe miejsce.



--------------------
..:: www.promoto.nutron.pl ::..
GR Yaris 2020 / Focus RS mk3 / Fiesta ST150 / Focus ST225
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 14 Jan 2019 - 21:39
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 21:43