Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Mitsubishi Galant TURBO, igiełka, mitsubishi galant turbo 1.8 l 8 zaworow - 160 km !
shuvit
post Mon, 03 Jan 2011 - 01:25
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 28 December 2010





OBNIŻAM CENE DO ABSOLUTNEGO MINIMUM !!! ZALEŻY MI NA CZASIE, GDYŻ MUSZĘ OPŁACIĆ STUDIA !!!

3500 zł !!!! za całość!


witam.
Niestety sytuacjia finansowa zmusza mnie do sprzedania mojego cudeńka tj
Mitsubishi Galant IV.
Auto zostało poddane kilku modyfikacjom dzięki którym stał się niepozornym przeciwnikiem dla młodszych aut za grube pieniądze smile.gif

Silnik 4G37, pojemność 1.8 benzyna. W 2009 roku został gruntownie wyremontowany wraz z odprężeniem, polerowaniem kanałów ssących i wydechowych, powiekszone komory spalania o 3.5 cm3 każda, twardsze sprężynki zaworowe, szlifowane zawory oraz założona turbosprężarka. Całośc zrobiona z głową, bez żadnego druciarstwa w profesjonalnym zakładzie tuningowym. Przygotowany na doładowanie 1.0 bar'a w przyszłości. Układ paliwowy odnowiony, zasilany pompą Walbro 255.
Nowe sprzęgło kompletne z tarczą miedziano - kevlarową, stoczone i lekko odelżone koło zamachowe.

Turbina TD04 z Subaru Imprezy GT, intercooler z Saaba Turbo, wskaźnik doładowania HKS, wskaźnik temperatury spalin AutoGauge.

Układ wydechowy z kwasówki 2.5 cala z 2 komorowymi tłumikami z EL-TEC'a. Cichy i miękki bas nie męczący uszu i nie przyprawiający o ból głowy smile.gif

Turbina zaczyna wstawać przy około 2800 rpm , pełne doładowanie otrzymujemy przy 3400 rpm i trzyma do 5200 rpm a następnie doładowanie jest coraz mniejsze.
W lato jeżdzę na doładowaniu 0.6 bar'a, autko legitymuje się mocą 147 km / 178 NM na kołach wg wskazań GTECH'a co w przeliczeniu na moc na silniku daje wynik około 180 KM / 210 NM. Przypomnę że seria to 90 km / 130 NM na silniku smile.gif
Teraz zmniejszone do 0.1 bar'a w celu zachowania trakcji.
W momencie sprzedaży kupujący otrzymuje auto ustawione na 0.6 bar'a oraz jednocześnie wystrojone !

Oprócz jednostki napędowej, wyremontowane zawieszenie, wszelkie elementy gumowe itd na japońskie 555. Amortyzatory SACHS, dobrze trzymają, założone ze stali nierdzewnej przednia oraz tylna, sprężyny seryjne w celu zachowania komfortu smile.gif

Przebudowany układ hamulcowy tj większe nacinane i wentylowane tarcze hamulcowe wraz z porządnymi klockami i całość zalana wyścigowym płynem ATF Racing.
Auto w zupełności bezawaryjne, wszystko dopięte na ostatni guzik. Zalane olejami i płynami firmy MOTUL.

Nigdy nie uczestniczyło w jakimś wypadku, nie malowany, BEZ RDZY !!! FENOMENALNIE TRWAŁE BLACHY fabrycznie ocynkowane, rok temu progi były porządnie sprawdzone i nie ma krzty rdzy poza tym były konserwowane specjalnym preparatem. Posiada jedynie normalne ślady użytkowania autka w mieście np jakieś małe wgniotki od otwierania drzwi.

Wersja wyposażenia : GLI smile.gif

Wraz z autem sprzedaje alufelgi firmy REMOTEC 15 '' w bardzo ładnym stanie smile.gif




Chciałbym by autko trafiło w ręce pasjonata motoryzacji a nie jakiegoś ''katorżnika'' gdyż wiem ile kosztowało wysiłku żeby stworzyć coś takiego smile.gif

OBNIŻAM CENE DO ABSOLUTNEGO MINIMUM !!! ZALEŻY MI NA CZASIE, GDYŻ MUSZĘ OPŁACIĆ STUDIA !!!

3500 zł !!!! za całość!

kontakt

793 930 227 - codziennie od 11 do 21
gg 2214170




link do allegro : http://allegro.pl/mitsubishi-galant-turbo-...1380090631.html

możliwość umówienia się i obejrzenia auta w warszawie / legionowie.[size="5"][/size]


--------------------
E30 IS coupe -> E36 316i compact full opcja - czas na ekonomie :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 03 Jan 2011 - 01:25
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 19:14