Shoutbox 0 nowych PW 


7 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ea113 daza turbo przerywa
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 15:30
Post #41


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Jestem umówiony z osoba która składała auto na poprawe DP (tłucze o bude bo przecież nie można było spawać na moim aucie, lepiej na innym smile.gif ) - DP nawet nie trafia w wydech wiec sa makraony żeby trafilo smile.gif
Plus program ma byc zrobiony od nowa. Jak pisalem chce sprawe zalatwic polubownie bo osoba skladajaca jest okej, chciala pomóc, otrzymalem wklad HPFP do podmianki za free, czesci w dobrej kasie tez mi podsylal z FV z ASO. Domyślam sie że moje auto zostało potraktowane na zasadzie wez to szybko poskladaj i wyjazd z tym gruzem bo nowe RSy stoja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 31 Jul 2021 - 15:30
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
rwtnt
post Sat, 31 Jul 2021 - 15:38
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





i tutaj by się przydało kto tak to robił wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 15:52
Post #43


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Osoba która naprawiła mi auto ma fajnego 7R 470km i tam to jest zrobione jak u ludzi... wsiadam i czuje sie jak w seryjnym aucie... nic nie berzeczy nie stuka nie puka... Totalnie seryjne auto. Chwile pojeździliśmy i naprawde przyjemnosc...
Ma mi pomóc ogarnac moje do takiego stanu. Szczerze to myslalem że oddajac auto do znanego warsztatu placac gruby hajs otrzymam w standardzie auto ktore w użytkowaniu jest jak seryjne a nie auto ktore brzeczy stuka ledwo odpala. Nie wspomne że odebralem nie sprawne smile.gif Wydawalo by sie że przy grubszych modach moze warto wziac takie auto na 2-3 dni i nim pojezdzic zeby sie upewnic ze jest bezpieczne i wszystko zakonczylo sie sukcesem a tu jednak bylo na zasadzie 3 tyg wkladamy czesci, okej wyjazd szybko na strojenie za godzine mialem juz info ile mocy i ze do odbioru. Auto stalo od wtorku do piatku czekajac na mnie i nikt nawet nim nie pojezdzil pare km zeby zobaczyc czy okej...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Sat, 31 Jul 2021 - 16:33
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





Z ciekawosci, to ile masz mocy w tym wozie? Bo naklad hajsu spory, a co do fuszerki to raczej niewyobrazalne. Ktos cos zdupcyl to ponosi tego konsekwencje, finansowe, poprawia robote, to nie jest rok 1980.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 17:06
Post #45


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Tom-Lee @ Sat, 31 Jul 2021 - 16:33) *
Z ciekawosci, to ile masz mocy w tym wozie? Bo naklad hajsu spory, a co do fuszerki to raczej niewyobrazalne. Ktos cos zdupcyl to ponosi tego konsekwencje, finansowe, poprawia robote, to nie jest rok 1980.

Wg wykresu 415/544 natomiast trzyma mnie cooler, reszta ma zapas. Po zmianie coolera powinno byc 440-450km i nm do konca bo teraz widac na wykresie jak spada w dol z obrotami bo cooler trzyma. Licze na 450km/600nm i lepsze wstawanie bo osluchalem sie ze turbo z DAZY wstaje jak k04 a teraz jest jazda od 4k rpm... trudno dozować moc bo wyprzedzasz nic sie nie dzieje to lekko dociskasz DSG robi redukcje i auto wyrywa kierownice z rak.

Z perspektywy czasu to lepiej bylo kupic 7R i w to inwestowac ale jak kupowalem V GTI to nie bylo mnie stac na 7r... a jak juz zakuty motor to szkoda porzucic projekt. Inna sprawa ze tak sie gada ze w auto wlozone 50 kPLN i juz by bylo 7R ale prawda jest taka że inaczej sie wklada po troche rozlozone w czasie a inaczej jak trzeba wylozyc kase na auto. Druga rzecz to 7r sa juz też na takim etapie że też trzeba zaczac zabawe od diagnozy i doprowadzenia tego do ladu co nie jest za free.
WIem tylko że dalem ciala wkladajac turbo z DAZY zamiast kupic za ta kase turbo od PABLA GTX3076 gdzie na zeliwnym kolektorze sie to wiesza i wyszlo by taniej i lepiej... wrzutturbo z DAZA tylko za przerobke i zaloznie to ponad 4k bez kosztow przerobki orurowania dolotu i calej reszty sama pozycja montaz turbo i przerobka turbo. Przy GTX3076 odpadala przerobka wiec byl by tylko montaz i kolektor za 300 czy 400zl zeliwniak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Sat, 31 Jul 2021 - 17:25
Post #46


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





A to spoko, myslalem, ze tu byla walka o 3 z przodu za worek hajsu. wink.gif

Nie znam sie na VAGach ale ogolnie lepiej kupic swiezy mocny woz w serii, tylko na to trzeba miec od razu pieniadz. Zrobic malego moda jak ktos chce i cieszyc sie jazda.

Sam sie o tym przekonalem. Przepasc miedzy doinwestowany a starszy a swiezy i porownywalnej mocy jest ogromna jednak.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Sat, 31 Jul 2021 - 18:19
Post #47


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Możesz nie uwierzyć, ale najlepsze co możesz zrobić po doprowadzeniu tego auta do używalności to je sprzedać z czystym sumieniem, inaczej najbliższe lata będą wyglądały niewiele lepiej od obecnych wydarzeń.

Auto składał Frog Racing, stroił Digitun, przy obu firmach ciężko mi uwierzyć w fuszerkę, kij ma dwa końce, myślę, że wykonawcy obaj też mogliby ciekawe rzeczy o aucie i zleceniu tu napisać. wink.gif


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 19:05
Post #48


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Mis @ Sat, 31 Jul 2021 - 18:19) *
Możesz nie uwierzyć, ale najlepsze co możesz zrobić po doprowadzeniu tego auta do używalności to je sprzedać z czystym sumieniem, inaczej najbliższe lata będą wyglądały niewiele lepiej od obecnych wydarzeń.

Auto składał X , stroił X, przy obu firmach ciężko mi uwierzyć w fuszerkę, kij ma dwa końce, myślę, że wykonawcy obaj też mogliby ciekawe rzeczy o aucie i zleceniu tu napisać. wink.gif

Nie chcialem podawac kto to skladal bo sprawa jest otwarta wiec prosze zachowaj to dla siebie... Chcesz zdjecia czy program ? Bo program mam zgrany - smialismy sie nawet ze to pewnie program z pewnego golfa 6R z turbo daza ktorego wlasciciela znam bo wiele rzeczy nam sie zgadzalo smile.gif Auto zostalo zlozone na szybko. Motor skladal od a do z ten sam czlowiek ktory potem wkladal turbo. . Dostlaem info że stuka w motorze i chyba wariator to odpisalem prosze wymien wariator. Odpowiedz ? Nie mam teraz czasu na jakies wariatory... Auto zostalo potraktowane na szybko. Podcisnienie od EVAP zaslepione profi śruba z informacja wspawaj sobie króciec w dolot. To czemu nie wspawal skoro wspawal króciec obok do odpowietrzenia motoru?? Turbo tlucze o przewody od klimy a DP o bude (tu po wyslanych fotkach okej poprawimy). Przy odbiorze pytam sie czy auto serio musi tak odpalac ? Odpowiedz tak bo jest 3 calowy dolot, brak klap, wtryski z RS3, pompa z RS3, Przepustnica z 3.0 i tak ma byc smile.gif Zjarana dokladka wydechu ktora byla swiezo zrobiona w polysku - odpowiedz wydech to nie moja sprawa. No tak wydechu nie spawal ale DP tak przez co wydech sie wydluzyl i pod wplywem temp jeszcze sie wydluza hacząc o tylny wachacz przez co niedosc ze napierd... to jeszcze pzresuwa sie do boku i jara mi dokladke. Zniszczone lampy przednie, latający ECU, wywalone podszybie niewiadomo po co... oczywiście go nie dostalem wiec jezdze z ecu na wierzchu.
Największym zastrzeżeniem osoby składającej było to że auto ma 300kkm przelotu (motor ma może 15kkm) plus lipny cooler. Przyjalem wiadomosc i od razu zamowilem nowy po wyjezdzie i umowilismy sie ze zrobimy korektę jak powiesze nowy.
Jedyne uzywane czesci to turbo które dostarczyła osoba skladajaca, wtryski rs3 rowniez kupione od osoby skladajacej auto, cala reszta czesci pompy itd wszystko nowe żeby nie bylo problemow...
Diagnoza czemu przerywa ? = uwalone HPFP okej kupione nowe 1,3 kPLN poszlooooo bez sensu.

Auto ogladal inny tuner plus 2 osoby ktore prowadza tego typu warsztaty i sie za glowe lapia że to nie dosc ze jest niechlujnie zlozone to jest poprostu niebezpiecznie. 2x myslalem że mi sie auto pali bo na swiatlach zaczelo w opor smierdziec a spod maski dym - na 99% spływ jest nieszczelny i cieknie bo dymi z turbo palonym olejem - w srode zostanie naprawione. Tu gdzie teraz auto stoi wszystko bylo na spokojnie rozebrane obejrzane info co uwaza zeby zrobic co zmienic zeby bylo dobrze - bez zadnej laski...



Licznik flashowan ECU 2... Oddalem auto z pelnym bakiem i odebralem w zasadzie rowniez z pelnym to ile mozna nastoric sie auta ? 3 przejazdy ogniem ? Dla mnei byl wgrany program przejazd okej jezdzi to gotowe. Wisienką na torcie jest nie wyłączona 2ga sonda której nie mam. Napisalem od razu po wyjezdize ze mam check 2ga sonda i czy serio jej nie wylaczyli ? Musieliśmy zapomnieć smile.gif Czyli jak jeździli to nawet nie ogarneli że wywala checka 2ga sonda.

A ostrzegali mnie koledzy że jeszcze bedę poprawiać to auto po tym tunerze i tym skladajacym to nie wierzylem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Sat, 31 Jul 2021 - 20:50
Post #49


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Niestety tak to wygląda, dlatego jak masz pieniądze to kupujesz szybkie auto wink.gif Jest jeszcze opcja modów, ale to w autach świeżych z małym przebiegiem i doinwestowanych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 21:05
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(rwtnt @ Sat, 31 Jul 2021 - 20:50) *
Niestety tak to wygląda, dlatego jak masz pieniądze to kupujesz szybkie auto wink.gif Jest jeszcze opcja modów, ale to w autach świeżych z małym przebiegiem i doinwestowanych.

Jest cała masa fajnych projektów które jeżdżą i są zrobione od a do z tak jak trzeba ale jak ktoś robi byle szybciej pozbyć sie zbędnego balastu to tak wychodzi. Mam DP wyspawany pod AWD bo spawane na S3 bylo smile.gif Z teog powodu tłucze o bude a podobno zostawili po 0,5cm luzu od budy smile.gif W Audi może bylo 0,5cm luzu a w moim silnik wisi 2cm inaczej i dziekuje dotyka budy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Sat, 31 Jul 2021 - 21:20
Post #51


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





coś jest na rzeczy, tyle powiem.


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 31 Jul 2021 - 21:58
Post #52


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Co do stukania to jak oddawalem.auto byla cisza a zaczelo stukac po zlozeniu. Sprawdzalem i stukal tylko z tuningowym wkladem hpfp dlatego oddawalem nie stukajacy a odbieram stukajacy.
Do czego zmierzam - nie zauwazyli ze motor zaczal im stukac po ich robocie.
Kolejny dowod ze auto bylo na szybko bo tylko tam przeszkadzalo. Jak mozna nie zauwazyc ze pracowal dobrze a potem tlucze jak zle i jeszcze stroic takie auto bo nie ma czasu na diagnostyke co sie stalo.
Oczywiscie wariator wymienilem sam bo to miala byc jego wina i kolejne 2k poszlo, a motor dalej stukal smile.gif

Nikt mi nie wmowi ze oddalem niesprawne auto bo bylo przygotowane, motor zlozony od zera zakuty nawet zatankowany pod korek co jak kazdy tuner wie nie jest norma smile.gif
Jeszcze mi sie przypomnialo ze mowil mi ze mam zle opaski na coolerze i zebym wymienil. Wiec zapytalem czemu nie zmienil? Tak wyszlo. Opaska kosztuje 2zl a auto i tak bylo rozebrane. Filtr paliwa tez mowilem zmien bo h wie ile ma - nie zmienil...
Teraz auto jak pisalem stoi gdzie indziej i jest jak u ludzi. Dostaje informacje i filmiki co sie ezieje z autem. Sluchaj ten wezyk paliwowy przy pompie juz taki sobie wymienie Ci. Stuka Ci waz paliwowy to tez poprawie. Pompa vacuum Ci halasuje i dostaje filmik na mojej pompie i na pompie z innego. Chcesz nowa czy uzywke? Jakos tak wszystko z sercem i checia, a nie zlozyc i spadaj.
Jak mozna bylo wydac auto w ktorym wydech tlucze o wahacz ze h czlowieka a swiatlach strzela bo stoisz i wali...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maj0nez
post Sun, 01 Aug 2021 - 10:31
Post #53


User
Dołączył: Wed, 02 July 2014
Skąd: LOP





Jestem za tym co Ci Miś pisze te firmy nie są byle kim, robią grube projekty i ciężko uwierzyć w taką fuszerkę. Doprowadź go do ładu i sprzedaj.


--------------------
1.8T + DQ250
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 01 Aug 2021 - 10:40
Post #54


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(maj0nez @ Sun, 01 Aug 2021 - 10:31) *
Jestem za tym co Ci Miś pisze te firmy nie są byle kim, robią grube projekty i ciężko uwierzyć w taką fuszerkę. Doprowadź go do ładu i sprzedaj.

Spawanie DP na innym aucie i nie ogarniecie że w moim tlucze o bude to rozumiem profi projekt:) Jeszcze spawanie pod AWD w aucie FWD... gdyby bylo spawane pod FWD to niebylo by szansy zeby tluklo o bude.

Sprzedanie to chyba najglupszy pomysl bo takie auta i tak sprzedaja sie wcenie zwyklego a w aucie jest wszystko nowe. Motor zakuty i pozbawiony wszystkich bolaczek tfsi z nowym walkiem ssacym z s3, pol osprzetu nowe, nowy zawias caly w poliuretanie zalozony pol roku temu, nowy gwint AP zalozony tydzien temu, Heble z R32, świeżo progi ogarniete, wnetrze w stanie bardzo dobrym zero przetarć itd, skóry stan bdb, nowe lampy VALEO LED ktore sa aktualnie nie dostepne do kupienia a byl to akcesoryjny dodatek do golfa, 2 miesieczne opony bridgestone potenza sport a w malowaniu leza juz ori kola z zimowkami nokian kupionymi zeszlej zimy,i cala masa innych pierdol, nie wspomne ze w garazu lezy sporo rzeczy ktore czekaja na montaz.

Tak żeby było ciekawiej odpwoeidz mi tak szczerze czy tak odpala dobrze wystrojone auto, dodam że nie można ruszyć póki sie nie uspokoi bo zgaśnie a potem jak wyjezdzam z podziemnego to pod góre strzela w dolot a na trasie przerywa poki temp nie zlapie.

https://youtu.be/7_PVngKOsJ4

Tu i tak fajnie odpalil bo nie trzeba bylo krecic niewiadomo ile, niezgasl także sukces
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Sun, 01 Aug 2021 - 10:41
Post #55


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Taaa bo profi firmy kaszany nie odpierdal... rolleyes.gif , jak jest fejm i ruch w interesie i szybka kasa na nowych autach, to na stare zmoty przeważnie ma się wyjebane i albo je goni albo jest jak jest



--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Sun, 01 Aug 2021 - 12:21
Post #56


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Wiadomo, że w nowym aucie to raczej zakłada się części stroi i to w 95% jeździ bez większych bolączek. W starym trupku z przebiegiem 300tys to 2 lata to się ogarnia fuckupy po poprzednich właścicielach i tunerach. Czasowo to się zupełnie nie opłaca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 01 Aug 2021 - 12:43
Post #57


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(rwtnt @ Sun, 01 Aug 2021 - 12:21) *
Wiadomo, że w nowym aucie to raczej zakłada się części stroi i to w 95% jeździ bez większych bolączek. W starym trupku z przebiegiem 300tys to 2 lata to się ogarnia fuckupy po poprzednich właścicielach i tunerach. Czasowo to się zupełnie nie opłaca.

Tylko tu nie bylo co ogarniac. Motor sam zlozyl smile.gif auto mialo na miejscu cooler, przepustnice z 3.0 i wydech a w bagazniku lezala alu rura dolotowa oraz alu rura do turbo zeby nie musial od zera spawac, nowa pompa lpfp rs3 VDO, nowy wklad hpfp (tu propsy bo mialem zlego autotecha nie do mojego motoru i zostal wymieniony za free na pasujacego visa sztuka za sztuke).
Reszta czesci byla zapewniona przez skladajacego tj. turbo wtryski, zaworek zwrotny 165b, modul pompy rs3 czujnik cisnienia paliwa i inne pierdoly.
Wystarczylo spawac dp na aucie, nie zostawic dyndajacego ecu, zalozyc podszybie, nie zniszczyc przednich lamp, ogarnac podcisnienie evap a nie zostawic zaslepione sruba z komentarzem wspawaj sobie krociec w dolot, zalozyc dobrze pompe w baku bo to byla przyczyna problemow z paliwem, wysttoic auto porzadnie zeby w kazdym zakresie obrotow i temp normalnie pracowalo a nie macha korektami bo afr 11 jak dojezdam do swiatel i ecu wali -25, ledwo odpala itd. od poczatku nie chcialem zeby stroila ta osoba bo za duzo sie nasluchalem ale stwierdzilem ze yak bedzie lepiej bo zlozyli motor teraz zaloza turbo i od razu wystroja to bedzie inna rozmowa w razie fuckupu bo tak to jeden powie ze wina tunera drugi ze tego co skladal i elo.

Nie ogarniam troche z czego ta gunwo burza bo skladajacy sie przyznal do winy i DP poprawi, program tez przyznal mi racje i ze poprawia przy korekcie pod cooler natomiast niestety nie uwierzyl ze winny byl montaz lpfp gdzie tylko grzecznie napisalem ze auto naprawilismy i niestety zle zalozyli pompe w baku i to byla przyczyna. Wystarczylo glupie sorry moze niedopatrzylismy glupio wyszlo... Ja nie podalem kto skladal i stroi auto...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Mon, 02 Aug 2021 - 16:47
Post #58


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





Współczuję autorowi tematu. Aczkolwiek to i tak początek problemów.

Wszelkie opaski zaciskowe zmień na nowe i nie na takie (wąskie) za 2zł, najlepiej T-Clamp 7-8zł/szt. Także załóż nowe od podciśnień. Masz uturbiony a takie "pierdoły" robią różnicę i rozwiązują problemy. Jakby co w intercarsie są najszersze w dobrej cenie. Bierz na sztuki taniej wychodzi niż paczka.

Jak długo modyfikujesz te auto?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 02 Aug 2021 - 18:43
Post #59


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(InnyLogin @ Mon, 02 Aug 2021 - 16:47) *
Współczuję autorowi tematu. Aczkolwiek to i tak początek problemów.

Wszelkie opaski zaciskowe zmień na nowe i nie na takie (wąskie) za 2zł, najlepiej T-Clamp 7-8zł/szt. Także załóż nowe od podciśnień. Masz uturbiony a takie "pierdoły" robią różnicę i rozwiązują problemy. Jakby co w intercarsie są najszersze w dobrej cenie. Bierz na sztuki taniej wychodzi niż paczka.

Jak długo modyfikujesz te auto?

Akurat t clampy to sa do wyjeb... Takie sa teraz na icku i to sie do niczego nie nadaje. Mam zalozyc normy, nawet te fmicowe szerokie z nierdzewki mam wywalic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sat, 30 Oct 2021 - 21:18
Post #60


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Auto dalej nie jeździ smile.gif stało u tunera (innego niz to stroil a raczej wgrał gotowca na ktorym auto ledwo odpala, przebiera obrotami i macha korektami na wszystkie strony) ale nie udało sie opanować missfire (zapłony nawet -12 stopni ;P).
W miedzy czasie wpadły nowe wtryski RS3 (mialem uzywki) i znowu zaczelo szarpac.
Zdjeliśmy głowicę bo nic innego nie zostało (tuner sugerował spreżynki zaworowe). Dodam że motor składał znany i lubiany zakład 2 lata temu od a do z ja dostarczyłem tylko i wyłącznie kute korby i tyle.
Auto jeździło w sumie 2 lata na serii bo czekalem na termin zeby to poskladac.
Przy składaniu motoru mialem okazje kupić głowicę z CDLA z wałkami świeżo po obróbce z pewnego źródła za mniej niż kosztowała mnie obróbka mojej głowicy i nowy wałek ssący ale składający mi odpisał baardzo chamsko że jak tak to on to pierdoli i składaj se sam bo on nie daje żadnej GW.

No więc zdjeliśmy w czwartek głowicę diagnoza:
-Nie wciśnięte do końca uszczelniacze zaworowe
-Zamienione sprezyny z wydechowymi na ssace ( są wyższe i niższe, wyższe ida na wydech)
-Zrobione tylko trzonki zaworowe i planowanie
-Gniazda nie wiadomo czy były robione ciezko powiedzieć
-Luz na prowadnicach zaworowych
Napisałem do osoby która składała mi motor (jest na bieżąco informowany co robimy) że troche słabo brać 1.8kPLN za głowice i ja teraz znowu otwieram motor i bd robić głowice od nowa.
Odpowiedź ? To nie moja wina ja głowicy nie robilem tylko zakład i jest 1 rok GW.
Zero nawet przepraszam czy oddam Ci połowe czy cos tylko nie moja wina sorry.

Kupiłem wzmocnione springi i tytanowe talerzyki, ARP na głowice, wpada 16 nowych zaworow wszystko na 3 katy wiec jest jakis upgrade ale po to robilem motor od a do z zeby go nie otwierac przy mocniejszym dmuchnieciu.
Z składającym żyje w zgodzie ale czuje sie mocno wyruchany na hajs i zastanawiam sie czy robic burde czy sobie odpuscic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 09:12